Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:00 Komisár Rex IV. 9/18 [i] 10:00 Smrť v skalách [i] 11:45 Zámena manželiek [i] 12:45 Rýchle Televízne noviny [i] 12:50 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 20/20 [i] 13:50 Krok za krokom II. 16/24 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 4/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS V. 12/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 AKČNÝ PIATOK: Vitajte v džungli [i] 23:25 AKČNÝ PIATOK: Cobra [i] 01:00 Porota [i] 03:05 Cesta do stredu Zeme [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dámsky klub "N" [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:50 Góly - body - sekundy [i] 08:00 Práca pre teba [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Inšpektor Rocca: Pomsta [i] 11:10 Sila lásky IV. 47/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:15 Divoký anjel 148 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: A ja medzi vami 8/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:35 Sila lásky V. 137 [i] 17:25 Vojna kuchárov [i] 17:55 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 SOS 100 - Narodeninový špeciál [i] 21:25 TOP STAR Extra: Michal David [i] 22:15 Nočné správy [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:35 V očiach vraha [i] 00:20 Bláznivo zamilovaní: A ja medzi vami 8/52 [i] 01:25 Inšpektor Rocca: Pomsta [i] 02:15 V očiach vraha [i] 04:00 Sila lásky IV. 47/203 [i] 04:45 Sila lásky V. 137 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 11:00 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus právo [i] 11:45 Zelené raje II: V krajine krásnej a neskrotnej - Čile [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Vitajte priatelia [i] 13:35 Senior klub [i] 14:05 Kvarteto [i] 14:35 Nitriansky hrad - živé dedičstvo katolíckej cirkvi [i] 15:25 Pred dedinou, za dedinou [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Jánošíkove dni 2011 [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Televíkend [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Kominárik [i] 18:45 Encyklopédia slov.obcí: Prenčov [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Martin Sárossy [i] 20:00 Zamrznutá planéta [i] 20:55 Família: Bez otca aj mamy... [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Kino na Dvojke: Sedem mečov [i] 00:30 BJD z roku 2010 [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:05 Správy STV "N" [i] 02:50 ArtSpektrum [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 HOTEL PARADISE [i] 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 Súdna sieň: Hrdý syn [i] 08:25 Súdna sieň: Máš padáka! [i] 09:30 Panelák IX.: Krst a suši 60 [i] 10:30 Dom snov II. 15 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 17 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 22 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Potrat [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 7,8 [i] 22:15 HOTEL PARADISE [i] 23:15 HOTEL PARADISE [i] 01:00 Prúd času [i] 03:05 District 27,28 [i] 04:30 Dobrá manželka I. 1,2/23 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 29 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 73 [i] 08:15 Matlock III. 19 [i] 09:30 Diagnóza: Vražda V. 21 [i] 10:25 Detektív Nash Bridges II. 1,2/18 [i] 12:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 12 [i] 13:30 Panelák IX.: Krst a suši 60 [i] 14:35 Faktor strachu III. 4 [i] 15:35 Simpsonovci IV. 9,10 [i] 16:45 Dom snov II. 15 [i] 17:50 Akty X I. 24/24 [i] 18:50 Faktor strachu III. 4 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Extrémne rodiny 2 [i] 21:20 Zradca [i] 23:40 Ice Road Truckers I. 7 [i] 00:40 Zradca [i] 02:55 Glee 12 [i] 03:35 Bostonské zločiny III. 3,4 [i] 04:55 Dexter III. 12/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XV. 3/12 [i] 07:00 Předčasné vydání: Fantom opery 19/23 [i] 08:00 Předčasné vydání: Kocour 20/23 [i] 09:00 Advokáti VIII. 3/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 19/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 9/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 9/22 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 4/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 5/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 8/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 10/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 9/23 [i] 18:00 Boj o čas II. 20/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 9/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 10/23 [i] 21:00 Sherlock 3/3 [i] 22:45 Dr. House VII. 4/23 [i] 23:45 Strážce pořádku II. 9/13 [i] 00:45 Sherlock 3/3 [i] 02:30 Dr. House VII. 4/23 [i] 03:15 Strážce pořádku II. 9/13 [i] 04:00 Drzá Jordan 10/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Nablyštěná Nova [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Hledání žraloků v Grónsku [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Za pět minut dvanáct [i] 08:10 Bořiči mýtů: Šípomet [i] 09:05 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel [i] 10:00 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 34 [i] 10:55 Nutné k přežití: Texas [i] 11:50 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 2 [i] 12:45 Pátá rychlost 3 [i] 13:15 Pátá rychlost 4 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka na počest raketoplánu Space Shuttle - část 2. [i] 14:35 Špinavé práce: Tavič dehtu [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední běh [i] 16:25 Bořiči mýtů: Ustálená spojení 2 [i] 17:20 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel [i] 18:15 Nutné k přežití: Aljaška [i] 19:10 Jak se to dělá 10 [i] 19:40 Jak to dělají?: Výroba whisky/ochrana proti hurikánům [i] 20:05 Dvanáct oblíbených epizod Bořičů mýtů: Letadla, vlaky a automobily [i] 21:00 Idiot na cestách: Tropický ostrov [i] 21:55 Říční příšery: Skrytý predátor [i] 22:50 Říční příšery: Rozparovač [i] 23:45 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 00:40 Strašení 11 [i] 01:40 Idiot na cestách: Tropický ostrov [i] 02:40 Říční příšery: Skrytý predátor [i] 03:40 Říční příšery: Rozparovač [i] 04:35 Jak se to dělá 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Polibek smrti 3/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Železňák zachráncem 23/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Paní Štístko 4/32 [i] 10:15 Dobrodružství kriminalistiky: Identifikační kresba 15/26 [i] 11:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:05 Malá farma: Louka má, chráněná [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Vyprávěj: Žijí Markovi rodiče? 3/9 [i] 20:55 13. komnata Ondřeje Banka [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:00 Bavíme se s imitátory [i] 22:55 Taggart [i] 23:45 Město žen I: Jules sama doma 7/24 [i] 00:05 Co nám dělá dokonalá těla? 29/39 [i] 00:30 Přítelkyně: Uprostřed moře 8/12 [i] 01:25 Film o filmu Čtyři slunce [i] 01:40 AZ-kvíz Speciál [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Základy [i] 05:35 Tančící skály [i] 06:00 Do práce [i] 06:25 Dětská záchranka v akci [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Architektura 14/45 [i] 09:30 Kovbojové za mřížemi [i] 10:25 Na plovárně s Karolem Sidonem [i] 10:50 Barvy života [i] 11:45 Na pomoc životu - dýchací obtíže u dětí [i] 12:05 Tajemství Titaniku - 100 let od tragédie [i] 12:55 Příběhy slavných - Radek Pilař [i] 13:50 Ilustrované fejetony Ludvíka Vaculíka [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:35 Na houby: Holubinky a ryzce [i] 15:00 Karnali 3/4 [i] 15:20 Šance přežít: Příběh tučňáka 4/6 [i] 15:50 Aby dluhy nebolely: Máte dluhy, kam se podíváte? [i] 15:55 Hemerlovy masky [i] 16:10 Skoro jasno [i] 16:25 PORT [i] 16:50 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 68 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Královský spratek 10/21 [i] 19:25 Kancl II: Tajnosti 13/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Země lidí: Pastviny - kořeny moci 6/8 [i] 20:55 Velikáni filmu: Steven Spielberg [i] 23:25 Je to soda III 6/8 [i] 23:55 Medúza [i] 00:30 Musicblok [i] 00:55 Kosmopolis [i] 01:25 Co by kdyby: Vypukla třetí světová válka [i] 01:40 Evropa dnes [i] 02:10 Knižní svět [i] 02:35 Q [i] 03:00 Veletržní televizní pouť 1972 [i] 04:05 Černá hodinka - O loupežnících [i] 04:35 Cesty [i] 04:50 Co divák nevidí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2174 [i] 09:55 Ztracený případ [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 V těle boubelky II 6 [i] 13:35 Pohotovost XV 23 [i] 14:35 Odložené případy VII: Vzplanutí 17 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba V: Sledování 12 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House VI: Volba 20 [i] 18:30 Ulice 2175 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek 4 [i] 21:35 Strážce spravedlnosti: * 2 [i] 23:25 Muž v pokušení: * [i] 01:15 Novashopping 01:35 V těle boubelky II 6 [i] 02:20 Sexy kočky z celého světa: * 2 [i] 02:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:35 V dobrém i zlém 3, 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Knight Rider III: Nebezpečný odpad 13 [i] 08:10 M*A*S*H 110 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VI: Krevní pouto 21 [i] 10:50 Policejní divize IV: Je čas jít spát 14 [i] 11:45 Schimanski: Přeběhlík [i] 13:50 Alf III: Elvis žije 15 [i] 14:20 Siska IV: Už abys byla mrtvá 4 [i] 15:45 Rosamunde Pilcher: Muž mých snů [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XIV 1 [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Noc v ráji [i] 00:15 Černočerná tma [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Macocha 9/120 [i] 07:00 Sudkyňa Hatchettová III. 123/130 [i] 07:25 Dr. Oz I. 101/174 [i] 08:30 Veronika II. 12/22 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Ezel 5-6/142 [i] 11:50 Sultán 62 [i] 12:55 Druhý dych 59/80 [i] 14:05 Rebeli I. 165/215 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 15/22 [i] 15:55 Cigánske srdce 185/218 [i] 16:55 Keď budeš moja 57/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 8/22 [i] 18:45 Dharma a Greg III. 7/24 [i] 19:15 Frasier VI. 23/24 [i] 19:45 Smotánka [i] 20:00 VILOmeniny [i] 21:35 Druhý dych 60/80 [i] 22:45 YOU CAN DANCE [i] 01:20 Korením k láske [i] 03:00 Zajtrajšie noviny III. 8/23 [i] 03:45 Ulica III. 200/259 [i] 04:30 Lampáreň [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Lars a jeho vážná známost [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Malá ryba [i] 14:05 Na hraně [i] 15:50 RRRrrrr!!! [i] 17:35 ZigZag [i] 19:20 Na plný plyn [i] 21:10 Bolero [i] 23:05 Honička na chlapa [i] 00:40 Jeskyně smrti [i] 02:25 Koma [i] 03:55 V zajetí hurikánu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:00 Vzpírání [i] 10:00 Watts [i] 11:00 Vzpírání [i] 12:00 Vzpírání [i] 13:15 Olympiáda [i] 13:30 Šerm [i] 15:30 Vzpírání [i] 16:30 Vzpírání [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:00 Vzpírání [i] 21:00 Box [i] 23:00 Vzpírání [i] 00:00 Šerm [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Uvítejte nevěstu 11 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Místo odpočinku 19 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Využij příležitosti 10 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Tajemný tanec 11 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 9: 1. díl 1 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Uzdravení 11 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 4: Ohnivá bouře 9 [i] 13:20 Agentura Jasno 4: Poslední přání 2 [i] 14:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a letadlo 12 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 7: Otázka víry 12 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 9: 2. díl 2 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Dvě mouchy jedním Sloanem 21 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se vrací do školy 1 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 4: Dva stateční 3 [i] 21:20 Chvění [i] 23:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Brooke Shields 5 [i] 00:20 Bratři a sestry 4: Zen a umění zdravého žití 6 [i] 01:20 Spravedlnost v krvi 1: Vidět pravdu 19 [i] 02:20 Detektiv Nash Bridges 4: Tajemný tanec 11 [i] 03:20 Námořní hlídka 5: Zločiny z vášně 3 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 3: Uvítejte nevěstu 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Univerzita vševědoucna 12 [i] 07:05 Byt či nebyt 4 [i] 07:40 Současná architektura v Budapešti 15 [i] 08:20 Vášnivý jedlík: New Orleans 7 [i] 08:50 Vášnivý jedlík: Atlanta 8 [i] 09:20 Utajený šéf II. 2 [i] 10:20 Deratizátor 7 [i] 10:50 Deratizátor 8 [i] 11:20 Nejpřísnější rodiče na světě 19 [i] 12:15 Vesmír IV. 13 [i] 13:10 Odkrytý Řím 6 [i] 14:10 Planeta Země po vymření lidstva 14 [i] 15:10 Deratizátor 9 [i] 15:40 Deratizátor 10 [i] 16:15 Vášnivý jedlík: Boston 9 [i] 16:50 Vášnivý jedlík: New York 10 [i] 17:20 Utajený šéf II. 3 [i] 18:20 Nejpřísnější rodiče na světě 20