Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:10 Komisár Rex IV. 8/18 [i] 10:10 Twister sa vracia [i] 12:00 Nezvestní II. 9/18 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 19/20 [i] 14:00 Krok za krokom II. 15/24 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Kobra 11 XV. 11/14 - NOVÉ ČASTI [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 3/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS V. 11/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:30 Kobra 11 XV. 12/14 - NOVÉ ČASTI [i] 23:30 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 Začiatok konca: Zrážka s kométou [i] 01:35 NCIS V. 11/19 [i] 02:15 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej I. 8-9/9 [i] 03:40 Komisár Rex IV. 8/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:20 Správy STV "N" [i] 08:05 Práca pre teba [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Inšpektor Rocca: Najlepšia priateľka [i] 11:10 Sila lásky IV. 46/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Kaviareň Slávia [i] 14:15 Divoký anjel 147 [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Láska príde a odíde 7/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 136 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 5 proti 5 špeciál [i] 21:00 Trieda 9.A [i] 22:00 Dr.House VII.: Nie sú kiahne ako kiahne 7/23 [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Bláznivo zamilovaní: Láska príde a odíde 7/52 [i] 00:00 Zoči - voči [i] 00:55 Inšpektor Rocca: Najlepšia priateľka [i] 01:45 Slovensko v obrazoch [i] 02:05 Svet v obrazoch [i] 02:30 Nočné správy [i] 02:45 Góly - body - sekundy [i] 02:50 ...pokiaľ dýcham, dúfam [i] 03:25 Sila lásky IV. 46/203 [i] 04:15 Sila lásky V. 136 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:45 Správy - Hírek [i] 10:55 Fokus - peniaze [i] 11:35 Ulice sveta: Calle Obispo, Havana [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Piesne moje,piesne [i] 13:05 Občan za dverami [i] 13:35 Polícia [i] 13:50 Profesionál [i] 14:05 Orientácie [i] 14:30 Halali [i] 14:55 Obyčajný príbeh [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Kvarteto [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Zelené raje II: V krajine krásnej a neskrotnej - Čile [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Kominárik [i] 18:40 Deti o deťoch: Pred kamerou, za kamerou [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Mária Kotorová - Jenčová [i] 20:00 Tóny v tichu [i] 20:35 Historická panoráma: Zrod chobotnice [i] 21:10 GEN.sk: Jozef Jablonický [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:05 Igric 2011 [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 HOTEL PARADISE [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:20 Súdna sieň: Sestry [i] 08:25 Súdna sieň: Debil drevený [i] 09:30 Panelák IX.: Mama 59 [i] 10:30 Dom snov II. 14 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 16 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 21 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Exekúcie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Krst a suši 60 [i] 21:30 Kosti VI. 17 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 NOVÝ SERIÁL: Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 1/13 [i] 00:30 Špeciálne komando III. 9 [i] 01:20 OSTROV SMRTI 12 [i] 02:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 22 [i] 02:50 District 25,26 [i] 04:15 Vyjednávači 10 [i] 04:55 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 1/13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 28 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 72 [i] 08:15 Matlock III. 18 [i] 09:30 Diagnóza: Vražda V. 20 [i] 10:25 Detektív Nash Bridges I. 13,14/14 [i] 12:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 11 [i] 13:30 Panelák IX.: Mama 59 [i] 14:35 Faktor strachu III. 3 [i] 15:35 Simpsonovci IV. 7,8 [i] 16:45 Dom snov II. 14 [i] 17:50 Akty X I. 23 [i] 18:50 Faktor strachu III. 3 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 JAMES BOND NA PLUSKE: Dych života [i] 23:00 Sexuálna obeť [i] 01:00 HOTEL PARADISE [i] 02:00 Bostonské zločiny III. 1,2/24 [i] 03:20 Dexter III. 11 [i] 04:05 Simpsonovci IV. 8 [i] 04:30 Láska a pomsta 89 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XV. 2/12 [i] 07:00 Předčasné vydání: Porota 17/23 [i] 08:00 Předčasné vydání: Medium 18/23 [i] 09:00 Advokáti VIII. 2/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 18/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 8/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 8/22 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 3/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 3/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 7/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 9/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 8/23 [i] 18:00 Boj o čas II. 19/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 8/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 9/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 24/24 [i] 22:00 Pohřešovaný 5/7 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23/24 [i] 00:00 Charlieho andílci 8/13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 24/24 [i] 01:50 Pohřešovaný 5/7 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23/24 [i] 03:20 Charlieho andílci 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Den stěhování [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Technikem na větrné farmě [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Dobrý rybolov [i] 08:10 Bořiči mýtů: Jen o fous [i] 09:05 Mimořádné projekty: Tokijské Sky City [i] 10:00 Jak to dělají?: Vlaky/kuličková pera [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 33 [i] 10:55 Nutné k přežití: Vietnam [i] 11:50 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 2 [i] 12:45 Jízda: Moalové [i] 13:40 Americký chopper: Motorka na počest kosmického raketoplánu Space Shuttle - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Hledání žraloků v Grónsku [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Za pět minut dvanáct [i] 16:25 Bořiči mýtů: Šípomet [i] 17:20 Mimořádné projekty: Tokijské Sky City [i] 18:15 Nutné k přežití: Texas [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak to dělají?: Bezpečnostní testy/knihy/margarín [i] 20:05 Špinavé práce 7 [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 21:55 Rybaření rukama s burany: Smích, výkřik a chechot [i] 22:50 Strašení: Očarovaná [i] 23:45 Bořiči mýtů: Finále s výbuchem [i] 00:40 Špinavé práce 7 [i] 01:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 02:40 Rybaření rukama s burany: Smích, výkřik a chechot [i] 03:40 Strašení: Očarovaná [i] 04:35 Jak se to dělá 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Taxík [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Útěk ze Smaragdového města 22/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Polibek smrti 3/32 [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:10 Všechnopárty [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III: Váhavý střelec 20/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Identifikační kresba 15/26 [i] 20:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:35 Přežít! [i] 22:25 Profil zločinu: Tsunami 14/18 [i] 23:20 Takový byl Febiofest 2012 [i] 23:40 Zmije [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:05 Živě na Jedničce [i] 04:35 Sváteční slovo katolického kněze Tomáše Halíka [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Sicílie není jen mafie [i] 05:40 František Drtikol - malíř, fotograf, mystik [i] 06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Příběh opony [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Folklorika [i] 09:25 Zrezivělá krása [i] 10:00 Buddha 2/2 [i] 10:55 Blanka Matragi 2012 [i] 11:25 Zpět k pramenům: Poslední prameny 13/13 [i] 11:45 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 12:15 Karnali 2/4 [i] 12:35 Projekt Azorian: vyzdvižení vraku ponorky K-129 2/2 [i] 13:30 Vzpomínky slečny Austenové [i] 15:00 Průzkum umění 1/5 [i] 15:50 Metuzalém [i] 16:05 Na pomoc životu - dýchací obtíže u dětí [i] 16:20 Problémy nehtů [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Útok vražedných Bibin 9/21 [i] 19:25 Kancl II: Úraz 12/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vrak Titaniku a studená válka [i] 20:55 Postřehy odjinud [i] 21:05 Škola základ života [i] 23:20 Třistatřicettři [i] 00:10 GEN [i] 00:25 Cestománie [i] 00:55 Ta naše povaha česká [i] 01:20 Průzkum umění 1/5 [i] 02:15 O češtině [i] 02:30 Uchem jehly [i] 02:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:20 Mysterium Hoericense [i] 04:00 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:10 Na pomoc životu - dýchací obtíže u dětí [i] 04:25 Biblická pátrání [i] 04:45 Duchovní kuchyně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2173 [i] 09:50 Bublifuk [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Film o filmu - Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka [i] 12:45 V těle boubelky II 5 [i] 13:45 Pohotovost XV 22 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba V: Kmeny 11 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House VI: Otevřít a zavřít 19 [i] 18:30 Ulice 2174 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Vdova na plný úvazek 330 [i] 21:30 Helena: Sázka 4 [i] 22:10 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Útěk z L. A. [i] 00:45 Útěk z vězení IV 8 [i] 01:40 Novashopping 02:00 V těle boubelky II 5 [i] 02:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:20 Útěk z vězení IV 8 [i] 04:35 V dobrém i zlém 1, 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Knight Rider III: Vítězství o půl délky 12 [i] 08:10 M*A*S*H 109 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VI: Na smetiště s televizí 2/2 20 [i] 10:50 Policejní divize IV: Děti jsou naše budoucnost 13 [i] 11:45 Schimanski: Ruhrort v Duisburgu [i] 13:50 Alf III: Volejte mimozemšťana 14 [i] 14:20 Siska IV: Nebezpečná známost 3 [i] 15:45 Rosamunde Pilcher: Setkání u řeky [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Česká 30 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Rozhřešení 9 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Expres foto [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Macocha 8/120 [i] 07:25 Sudkyňa Hatchettová III. 122/130 [i] 07:45 Dr. Oz I. 100/174 [i] 08:55 Veronika II. 11/22 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Ezel 3-4/142 [i] 12:05 Zachráňte moju rodinu! [i] 14:10 Rebeli I. 164/215 [i] 15:05 Joan z Arkádie II. 14/22 [i] 15:55 Cigánske srdce 184/218 [i] 16:50 Keď budeš moja 56/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 7/22 [i] 18:45 Dharma a Greg III. 6/24 [i] 19:15 Frasier VI. 21-22/24 [i] 20:00 Sultán 62 [i] 21:20 Druhý dych 59/80 [i] 22:20 Ezel 5-6/142 [i] 00:30 Sestrička Jackie I. 5/12 [i] 01:00 Adela show [i] 01:40 Frasier VI. 21/24 [i] 02:10 Zajtrajšie noviny III. 7/23 [i] 02:55 Ulica III. 199/259 [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:20 Júlia - Cesty za šťastím 39-40/191 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Mamut [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Paranoia [i] 13:50 Ztracený poklad [i] 15:35 Iluzionista [i] 17:30 Malá ryba [i] 19:30 Na hraně [i] 21:10 V zajetí hurikánu [i] 22:50 Koma [i] 00:25 Wolf Creek [i] 02:05 Zlá karma [i] 03:30 Předčítač [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Vzpírání [i] 10:00 Watts [i] 11:00 Vzpírání [i] 12:00 Vzpírání [i] 13:00 Fotbal [i] 13:15 Snooker [i] 14:30 Watts [i] 15:30 Vzpírání [i] 16:30 Vzpírání [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:00 Vzpírání [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Vzpírání [i] 00:00 Vzpírání [i] 01:00 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Diamanty jsou nejlepším přítelem ženy 10 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Nejsmolnější svobodný v L.A. 18 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Bojuj nebo zemři 9 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Ohnivá bouře 9 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 8: 8. díl 8 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Využij příležitosti 10 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 4: Nesplnitelné přání 12 [i] 13:20 Agentura Jasno 4: Místo určení: Britská Kolumbie 1 [i] 14:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a rusovlasý cizinec 11 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 7: Uzdravení 11 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 9: 1. díl 1 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Vražda v Grilu u Boba 20 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a letadlo 12 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 4: Poslední přání 2 [i] 21:20 PREMIÉRA Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i] 23:20 Policajt ze školky [i] 01:35 Spravedlnost v krvi 1: Mluvit nebo mlčet? 18 [i] 02:30 Detektiv Nash Bridges 4: Ohnivá bouře 9 [i] 03:25 Námořní hlídka 5: Oko za oko 2 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 3: Diamanty jsou nejlepším přítelem ženy 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Univerzita vševědoucna 11 [i] 07:05 Byt či nebyt 3 [i] 07:40 Současná architektura v Budapešti 14 [i] 08:20 Vášnivý jedlík: Chicago 5 [i] 08:50 Vášnivý jedlík: Pittsburgh 6 [i] 09:20 Utajený šéf II. 1 [i] 10:20 Deratizátor 5 [i]