Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Komisár Rex IV. 7/18 [i] 10:20 Po čom ženy túžia [i] 12:45 Rýchle Televízne noviny [i] 12:50 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 18/20 [i] 13:50 Krok za krokom II. 14/24 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 2/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS V. 10/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 MODRÉ Z NEBA [i] 22:15 Trauma 5/18 [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Zámena manželiek [i] 00:55 Nebezpečné hry [i] 02:40 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej I. 7/9 [i] 03:20 Komisár Rex IV. 7/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy STV "N" [i] 07:55 Góly - body - sekundy [i] 08:05 Práca pre teba [i] 08:15 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:35 Inšpektor Rocca: Rukojemník [i] 11:10 Sila lásky IV. 45/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Kaviareň Slávia [i] 14:15 Divoký anjel 146 [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Pozvanie na večeru 6/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 135 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Motýlik [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Bláznivo zamilovaní: Pozvanie na večeru 6/52 [i] 23:45 Inšpektor Rocca: Rukojemník [i] 01:15 Motýlik [i] 03:35 Sila lásky IV. 45/203 [i] 04:25 Sila lásky V. 135 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:50 Regionálny denník [i] 07:15 Tichý potok [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Ukrajinský magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:00 Fokus zdravie [i] 11:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Somálski vojenskí diktátori [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:45 Piesne moje,piesne [i] 13:15 Krok za krokom [i] 14:00 Večer na tému: Večer na tému [i] 15:45 Energetika [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Senior klub [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Ulice sveta: Calle Obispo, Havana [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Kominárik [i] 18:40 Miro jilo - Moje srdce [i] 18:45 Zákulisie slovenčiny: V divadle. 10 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Ortopéd Ján Kľoc [i] 20:00 Vízie z Inferna-umenie proti zabúdaniu [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Profesionál [i] 22:15 Na križovatke SK+CZ: Z môjho života [i] 00:00 6 miliárd názorov [i] 00:05 Umenie 2012: Literatúra [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 HOTEL PARADISE [i] 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:20 Súdna sieň: Vypadni už konečne! [i] 08:25 Súdna sieň: Firemná párty [i] 09:30 Panelák IX.: Dominikino tajomstvo 58 [i] 10:30 Dom snov II. 13 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 15 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 20 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Degradácia 14 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Hotel [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Mama 59 [i] 21:30 Kosti VI. 16 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 1/24 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 24 [i] 01:20 OSTROV SMRTI 11 [i] 02:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 21 [i] 02:50 District 23,24 [i] 04:15 Vyjednávači 9 [i] 04:55 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 1/24 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 27 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 71 [i] 08:15 Matlock III. 17 [i] 09:30 Diagnóza: Vražda V. 19 [i] 10:25 Detektív Nash Bridges I. 11,12 [i] 12:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 10 [i] 13:30 Panelák IX.: Dominikino tajomstvo 58 [i] 14:35 Faktor strachu III. 2 [i] 15:35 Simpsonovci IV. 5,6 [i] 16:45 Dom snov II. 13 [i] 17:50 Akty X I. 22 [i] 18:50 Faktor strachu III. 2 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 22 [i] 21:10 Špeciálne komando III. 8 [i] 22:10 Chlapci a chlapi: Supermazák 6 [i] 23:15 Mafstory: Rýchlovka 122 [i] 00:30 HOTEL PARADISE [i] 01:30 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 4 [i] 02:20 Bostonské zločiny IV. 19,20 [i] 03:40 Dexter III. 10 [i] 04:30 Láska a pomsta 88 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XV. 1/12 [i] 07:00 Předčasné vydání: Zeď, část 2. 15/23 [i] 08:00 Předčasné vydání: Bat Masterson 16/23 [i] 09:00 Advokáti VIII. 1/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 17/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 7/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 7/22 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 2/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 2/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 6/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 8/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 7/23 [i] 18:00 Boj o čas II. 18/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 7/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 8/23 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 5/17 [i] 22:00 Vzpomínky 16/18 [i] 23:00 Myšlenky zločince VI. 24/24 [i] 00:00 Post Mortem II. 6/9 [i] 00:55 CSI: New York VIII. 5/17 [i] 01:50 Vzpomínky 16/18 [i] 02:35 Drzá Jordan 8/23 [i] 03:20 Post Mortem II. 6/9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Šťastná hvězda [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Záchranná akce pod ledem [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Nadějné vyhlídky [i] 08:10 Bořiči mýtů: Mýty lovců bouří [i] 09:05 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 10:00 Jak to dělají?: Koberec/lego [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 32 [i] 10:55 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 11:50 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 12:45 Tuning 2008: Chevy Nomad Wagon z roku 1958 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka na počest New York Yankees - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Technikem na větrné farmě [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Dobrý rybolov [i] 16:25 Bořiči mýtů: Jen o fous [i] 17:20 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 18:15 Nutné k přežití: Vietnam [i] 19:10 Jak se to dělá 8 [i] 19:40 Jak to dělají?: Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk [i] 20:05 Kluci z autobazaru 9 [i] 20:35 Kluci z autobazaru: Výlet do Hamptons [i] 21:00 Králové šrotu 9 [i] 21:30 Králové šrotu 10 [i] 21:55 Superstroje: Stroje pro destrukci a demolici [i] 22:50 Národ šílenců: Výjezd do vrchu po skalách [i] 23:45 Bořiči mýtů: Únik z rakve [i] 00:40 Kluci z autobazaru 9 [i] 01:10 Kluci z autobazaru: Výlet do Hamptons [i] 01:40 Králové šrotu 9 [i] 02:10 Králové šrotu 10 [i] 02:40 Superstroje: Stroje pro destrukci a demolici [i] 03:40 Národ šílenců: Výjezd do vrchu po skalách [i] 04:35 Jak se to dělá 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Generálka Jinger útočí 21/52 [i] 09:25 Neobyčejné životy [i] 10:20 Příběh kriminálního rady [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III: Přijetí 19/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Panství Downton II 8/10 [i] 22:05 Krotitelé dluhů [i] 22:30 Bratři a sestry: Rodinný den 11/23 [i] 23:15 Panství Downton: Pohled do zákulisí [i] 00:05 Losování Sportky a Šance 00:10 Auto zabiják [i] 02:00 AZ-kvíz [i] 02:25 Živě na Jedničce [i] 04:55 Kaskadér [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 O písničkách a tancování ze [i] 06:00 Co by kdyby: Vypukla třetí světová válka [i] 06:15 Zoománie [i] 06:35 Chcete je? ZJ - [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Kosmopolis [i] 09:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:40 Hledání ztraceného času [i] 10:00 Jan Kačer [i] 10:50 Příběh jedné fakulty [i] 11:20 Krásný ztráty [i] 11:55 Kam zmizel ten starý song [i] 12:35 Trnka z Čech 7/10 [i] 12:50 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 13:00 Najatý klaun [i] 14:30 Architektura 14/45 [i] 15:00 Kovbojové za mřížemi [i] 15:55 Potomci [i] 16:25 Hledači času [i] 16:40 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Hrátky s mozkem 8/21 [i] 19:25 Kancl II: Michaelova lodní prezentace 11/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sbohem soudruzi: Vítězství 1/6 [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:10 Elementární částice [i] 00:00 Biblické příběhy [i] 01:30 Na plovárně s Karolem Sidonem [i] 01:55 Nová Evropa očima Michaela Palina: Léto v Pobaltí 5/7 [i] 02:50 BRAVO! Pavel Haas Quartet 03:20 Folklorika [i] 03:45 Dostaveníčko v Jihlavě [i] 04:25 Písně a tance o lovu, myslivcích a pytlácích [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2172 [i] 09:55 Johnnyho děvče [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky II 4 [i] 13:35 Pohotovost XV 21 [i] 14:30 Odložené případy VII: Osudový pád 16 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba V: Tělesný trest 10 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House VI: Rytířův pád 18 [i] 18:30 Ulice 2173 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 První krok: Spolehni se na mě 8 [i] 21:30 Mentalista III: Rudé zlato 15 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Podezření nula: * [i] 01:00 Útěk z vězení IV 7 [i] 01:55 Novashopping 02:15 V těle boubelky II 4 [i] 03:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:35 Útěk z vězení IV 7 [i] 04:35 Ženatý se závazky 260, 261 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Closer IV: Osudová 14 [i] 08:10 M*A*S*H 108 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VI: Na smetiště s televizí 1/2 19 [i] 10:50 Policejní divize IV: Věřit na zázraky 12 [i] 11:45 Knight Rider III: Vrh na míru 11 [i] 12:50 Closer IV: Nezaujatost zaručena 15 [i] 13:50 Alf III: Zásah v pravou chvíli 13 [i] 14:20 Siska IV: Muž v zahradě 2 [i] 15:45 Rosamunde Pilcher: Mlha nad zámkem Kilrush [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Horší než trest smrti 113 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití III: Uzemnění 13 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Los Angeles: East Pasadena 19 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny III: Na shledanou, kapitáne 1 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny III: Na shledanou, kapitáne 1 [i] 04:10 Česko na talíři [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Macocha 7/120 [i] 07:20 Sudkyňa Hatchettová III. 121/130 [i] 07:45 Dr. Oz I. 99/174 [i] 08:50 Veronika II. 10/22 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Ezel 1-2/142 [i] 11:50 Sultán 61 [i] 12:55 Druhý dych 58/80 [i] 14:05 Rebeli I. 163/215 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 13/22 [i] 15:50 Cigánske srdce 183/218 [i] 16:50 Keď budeš moja 55/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 6/22 [i] 18:45 Dharma a Greg III. 5/24 [i] 19:15 Frasier VI. 19-20/24 [i] 20:00 Zachráňte moju rodinu! [i] 22:00 Ezel 3-4/142 [i] 23:50 Sestrička Jackie I. 4/12 [i] 00:25 Adela show [i] 01:00 Frasier VI. 19/24 [i] 01:30 Zajtrajšie noviny III. 6/23 [i] 02:15 Dr. Oz I. 99/174 [i] 03:00 Ulica III. 198/259 [i] 03:45 V tieni [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:35 Júlia - Cesty za šťastím 37-38/191 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 2 dny v Paříži [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Angel-A [i] 13:40 Coronado [i] 15:20 Nomád [i] 17:15 Paranoia [i] 19:00 Ztracený poklad [i] 20:40 Předčítač [i] 22:45 Zlá karma [i] 00:20 Útok žraloka [i] 01:50 3000 mil na útěku [i] 03:45 Špinavá hra [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Vzpírání [i] 09:30 Olympiáda [i] 10:00 Fotbal [i] 10:55 Fotbal [i] 11:00 Vzpírání [i] 12:00 Vzpírání [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:15 Fotbal [i] 15:15 Vzpírání [i] 16:30 Vzpírání [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:00 Vzpírání [i] 21:00 Olympiáda [i] 21:15 Way of Sport [i] 21:20 Wednesday Selection [i] 21:25 Jezdectví [i] 21:30 Month Selection [i] 21:40 Golf [i] 22:40 Month Selection [i] 22:45 Golf [i] 23:15 Golf [i] 23:20 Jachting [i] 23:25 Business Class [i] 23:30 Sport Influencers [i] 23:35 Business Class [i] 23:40 Business Class [i] 23:45 Cyklistika [i] 00:30 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Neupřímné přátelství 9 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Učitelova schovanka 17 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Zabiják 8 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Nesplnitelné přání 12 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Bojuj nebo zemři 9 [i] 12:20