TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:10 Komisár Rex IV. 6/18 [i] 10:10 New York, New York alebo Sedliaci v meste [i] 11:50 Traja veteráni [i] 13:50 Krok za krokom II. 13/24 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 1/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS V. 9/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:30 Kobra 11 XV. 11/14 - NOVÉ ČASTI [i] 23:30 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 Eurotrip [i] 01:35 NCIS V. 9/19 [i] 02:15 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej I. 5-6/9 [i] 03:35 Komisár Rex IV. 6/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Búrlivé výšiny [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:50 Práca pre teba [i] 08:00 Včielka Maja: Maja hľadá les [i] 08:25 Biblické príbehy: Saul z Tarzu [i] 08:55 Mach, Šebestová a čarovné slúchadlo [i] 10:40 Poklady.sk: Keď tradície hrajú [i] 11:05 Sila lásky IV. 44/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Divoký anjel 145 [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: To, čo ženy nepovedia 5/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 134 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 Zoči - voči [i] 21:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Naprogramovaní 5/24 [i] 22:35 Nočné správy [i] 22:45 Počasie [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Posadnutosť [i] 00:25 Bláznivo zamilovaní: To, čo ženy nepovedia 5/52 [i] 01:15 Kto hovorí pravdu? [i] 02:10 Zoči - voči [i] 03:00 Svet v obrazoch [i] 03:25 Nočné správy [i] 03:35 Sila lásky IV. 44/203 [i] 04:25 Sila lásky V. 134 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Práca pre teba [i] 08:40 Detský rok: Jar [i] 09:10 Stará mať rozpráva: Soľ nad zlato [i] 09:35 Mechúrik Koščúrik s kamarátmi [i] 10:05 Cesta Jane Goodallovej [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Noc v archíve: Oslavujme príchod jari! [i] 14:00 Pro forma [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Somálski vojenskí diktátori [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Kominárik [i] 18:40 Šport minulých liet: 1947 - 1948 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Dionýz Dugas [i] 20:00 Tematický večer k Medzinárodnému dňu Rómov: Luník IX. [i] 20:55 Krok za krokom [i] 21:40 Večer na tému: Večer na tému [i] 23:15 Práca pre teba [i] 23:20 Polícia [i] 23:30 Odpískané [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 Súdna sieň: Otcom zo súcitu [i] 07:50 Súdna sieň: Za dobrotu na žobrotu [i] 09:00 Panelák IX.: Šibačka 57 [i] 10:00 Dom snov II. 12 [i] 11:00 Extrémne rodiny 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kevin zo severu [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Šéf je paroháč 13 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Vybielený byt [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Dominikino tajomstvo 58 [i] 21:30 Kosti VI. 15 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 7 [i] 00:30 Špeciálne komando III. [i] 01:20 OSTROV SMRTI 10 [i] 02:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 20 [i] 02:50 District 21,22 [i] 04:15 Vyjednávači 8 [i] 04:55 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Zasľúbená zem 26 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 70 [i] 08:15 Matlock III. 16 [i] 09:30 Diagnóza: Vražda V. 18 [i] 10:25 Detektív Nash Bridges I. 9,10 [i] 12:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 9 [i] 13:30 Panelák IX.: Šibačka 57 [i] 14:35 Faktor strachu III. 1/34 [i] 15:35 Simpsonovci IV. 3,4 [i] 16:45 Dom snov II. 12 [i] 17:50 Akty X I. 21 [i] 18:50 Faktor strachu III. 1/34 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Steven Seagal: Muž zákona I. 5,6 [i] 21:10 Originály na cestách I. 4 [i] 22:10 Sladký život PLAYMATE: I. 9 [i] 22:45 ČREPINY [i] 23:25 HOTEL PARADISE [i] 00:25 Zákon gangu I. 9 [i] 01:25 Bostonské zločiny IV. 17,18 [i] 02:55 Dexter III. 9 [i] 03:45 Láska a pomsta 86,87 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život II. 13/13 [i] 07:00 Předčasné vydání: Gangsterská holka 13/23 [i] 08:00 Předčasné vydání: Zeď, část 1. 14/23 [i] 09:00 Advokáti VII. 22/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 16/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 6/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 6/22 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 1/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 1/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 5/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 7/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 6/23 [i] 18:00 Boj o čas II. 17/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 6/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 7/23 [i] 21:00 Vzpomínky 15/18 [i] 22:00 Firma 8/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22/24 [i] 00:00 Cena za lidskost 4/13 [i] 00:55 Vzpomínky 15/18 [i] 01:50 Firma 8/22 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22/24 [i] 03:20 Cena za lidskost 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Není škola [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Krocaní inseminátor [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Muž přes palubu [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pravda o chřipce [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 10:00 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 31 [i] 10:55 Nutné k přežití: Alabama [i] 11:50 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Muzejní exemplář [i] 13:40 Americký chopper: Motorka na počest New York Yankees - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Záchranná akce pod ledem [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Nadějné vyhlídky [i] 16:25 Bořiči mýtů: Mýty lovců bouří [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 18:15 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 19:10 Jak se to dělá 7 [i] 19:40 Jak to dělají?: Měkká jako houba/znalosti [i] 20:05 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 5 [i] 21:00 Mečouni - život na udici: Výprava do pekel [i] 21:55 Černé nebe 11 [i] 22:50 Ross Kemp - extrémní svět 2 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Přelet na motorce [i] 00:40 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 5 [i] 01:40 Mečouni - život na udici: Výprava do pekel [i] 02:40 Černé nebe 11 [i] 03:40 Ross Kemp - extrémní svět 2 [i] 04:35 Jak se to dělá 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Utěk od Mombi 20/52 [i] 09:25 Hrátky s čertem [i] 11:00 Kluci v akci [i] 11:30 13. komnata kardinála Miloslava Vlka [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III: Znesváření 18/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Losování Euromiliony 20:00 Václav [i] 21:40 Neobyčejné životy [i] 22:35 Příběh kriminálního rady [i] 00:15 Losování Euromiliony 00:20 Na velikosti záleží [i] 00:45 Film o filmu Můj vysvlečenej deník [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 O písničkách a tancování z [i] 05:50 Chcete je? ZJ - [i] 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 O češtině [i] 06:40 Mimozemšťan [i] 07:00 Zmrazený Vasil [i] 07:50 Kde peníze pomáhají [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Na houby: Holubinky a ryzce [i] 10:00 Tajemství Titaniku - 100 let od tragédie [i] 10:55 Projekt Azorian: vyzdvižení vraku ponorky K-129 2/2 [i] 11:50 Evropa dnes [i] 12:20 Nová Evropa očima Michaela Palina: Od Dunaje na Dněpr 4/7 [i] 13:15 Náš venkov [i] 13:30 Heydrich - konečné řešení: Na zámku a v podzámčí 32/44 [i] 14:00 Království divočiny: Opičí příběh [i] 14:30 Cestománie [i] 15:00 Nová Evropa očima Michaela Palina: Léto v Pobaltí 5/7 [i] 15:55 Jarní únava [i] 16:00 Evropa a já [i] 16:15 Kosmopolis [i] 16:40 Maledivy 2/5 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Agent číslo jedna 7/21 [i] 19:25 Kancl II: Veselé Vánoce 10/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II.: Krvavý den 4/14 [i] 20:50 Co by kdyby: Vypukla třetí světová válka [i] 21:10 Historie.cs [i] 21:55 Lítost [i] 23:40 Q [i] 00:05 Biblické příběhy [i] 01:30 Vídeňští filharmonikové 2/2 [i] 01:55 Divadlo žije! [i] 02:25 Kultura.cz [i] 02:50 Kultura.cz Otrava [i] 03:15 Do práce [i] 03:40 Evropa dnes [i] 04:10 Oráči bez koní [i] 04:50 Jazzové reminiscence [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2170, 2171 [i] 10:55 Šestkrát autismus [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky II 3 [i] 13:35 Pohotovost XV 20 [i] 14:35 Odložené případy V: Duch mého dítěte 18 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba V: Ztráty a nálezy 9 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House VI: Uzavření 17 [i] 18:30 Ulice 2172 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Návod na smích 329 [i] 21:30 Víkend: Na tělo [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Přísně tajné 15 [i] 23:55 Žalobce a obhájce: Tajemný 7 [i] 00:50 Útěk z vězení IV 6 [i] 01:45 Novashopping 02:05 V těle boubelky II 3 [i] 02:50 Odložené případy V: Duch mého dítěte [i] 03:30 Útěk z vězení IV 6 [i] 04:35 Ženatý se závazky 258, 259 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Princezna se zlatou hvězdou [i] 08:10 M*A*S*H 107 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VI: Nikdy se nevzdávej 18 [i] 10:50 Policejní divize IV: Co se děje na farmě? 11 [i] 11:45 Knight Rider III: Chameleon 10 [i] 12:50 Closer IV: Osudová 14 [i] 13:50 Alf III: Mistr magie 12 [i] 14:20 Siska IV: A pak už ti nikdo nepomůže 1 [i] 15:45 Rosamunde Pilcher: Mraky nad mořem [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Cesty k úspěchu [i] 22:25 Sběratelé kostí VI: Mastodont v laboratotři 1 [i] 23:25 Myšlenky zločince VI: Ten třetí 7 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny II: Poslední zkouška 16 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:20 Nedokonalé zločiny II: Poslední zkouška 16 [i] 04:20 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Júlia - Cesty za šťastím 33-34/191 [i] 06:45 Macocha 6/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 120/130 [i] 08:25 Dr. Oz I. 98/174 [i] 09:30 Veronika II. 9/22 [i] 09:55 Veštiareň [i] 10:55 Ako byť trendy III. [i] 12:00 Sultán 60 [i] 13:05 Druhý dych 57/80 [i] 14:10 Rebeli I. 162/215 [i] 15:10 Joan z Arkádie II. 12/22 [i] 16:00 Cigánske srdce 182/218 [i] 16:55 Keď budeš moja 54/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 5/22 [i] 18:50 Dharma a Greg III. 4/24 [i] 19:20 Frasier VI. 17-18/24 [i] 20:00 Sultán 61 [i] 21:20 Druhý dych 58/80 [i] 22:20 Ezel 1-2/142 [i] 00:05 Sestrička Jackie I. 3/12 [i] 00:40 Adela show [i] 01:20 Frasier VI. 17/24 [i] 01:45 Zajtrajšie noviny III. 5/23 [i] 02:30 Ulica III. 197/259 [i] 03:15 V tieni [i] 03:30 Lampáreň [i] 04:05 Na streche [i] 04:30 Júlia - Cesty za šťastím 35-36/191 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Mutant [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Bláznivej sejf [i] 13:45 Moje borůvkové noci [i] 15:35 Doktor od jezera Hrochů [i] 17:40 Angel-A [i] 19:15 Coronado [i] 20:50 Špinavá hra [i] 22:40 3000 mil na útěku [i] 00:45 Vše o orgasmu [i] 02:10 Peklo [i] 03:45 Kick-Ass [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:35 Šerm [i] 10:00 Cyklistika [i] 10:45 Fotbal [i] 11:00 Vzpírání [i] 12:00 Vzpírání [i] 12:55 Way of Sport [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:15 Fotbal [i] 15:30 Vzpírání [i] 16:30 Vzpírání [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:00 Vzpírání [i] 21:00 Box [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Vzpírání [i] 00:30 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Rodinná dovolená 8 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Vražda na dálku 16