Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Bez servítky [i] 06:10 Obušok, z vreca von! [i] 07:20 Princezná Lissi [i] 08:55 FARMA [i] 10:00 FARMA - DUEL [i] 11:45 Krokodíl Dundee 2 [i] 14:00 Postrach Denis [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 Agent v sukni [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 HLAS ČESKO SLOVENSKA - ROZHODNUTIE - LIVE [i] 22:25 Partička [i] 23:05 Jarné prázdniny [i] 00:40 Muzika [i] 02:25 Ještě větší blbec, než jsme doufali [i] 03:45 Niet cesty späť [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy STV "N" [i] 06:45 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kocúr v čižmách [i] 07:45 Včielka Maja: Ako sa crvček dostal opäť na slobodu [i] 08:10 Alica v krajine zázrakov 19/26 [i] 08:35 Biblické príbehy: Ježišova modlitba [i] 09:05 Zlatý chlieb [i] 10:15 Pán a hvezdár [i] 11:25 Fontána pre Zuzanu III [i] 13:05 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kocúr v čižmách [i] 14:05 Búrlivé výšiny [i] 16:00 Traja mušketieri: Pomsta Milady de Winter [i] 17:35 BEDÁRI 4/4 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Návrat Sommersbyho [i] 22:00 Láska nepozná vojnu [i] 00:00 BEDÁRI 4/4 [i] 01:20 Návrat Sommersbyho [i] 03:10 Láska nepozná vojnu [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Marmuriena naša [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Idú dievky, idú [i] 09:00 Dedičstvo otcov: Katarínka I. [i] 09:25 Dedičstvo otcov: Katarínka II. [i] 09:55 Balada o Vojtovej Maríne [i] 11:00 Zhŕňajova nevesta [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 Kalendár zvykov: Keď sa lámal rok [i] 13:50 Veľká noc [i] 14:25 Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve 2005: Sviatok na Detve - galaprogram 1 [i] 15:10 Doktor [i] 15:55 Mam'zelle Nitouche [i] 17:00 Rodinné striebro [i] 18:00 Príbehy tatranských štítov: Sny o slobode 2/2 [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček na Veľkú noc: Jurošík [i] 18:40 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom prežili šibačku [i] 18:50 Táraninky: Veľká noc [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 (Ne)celebrity: Štefan Matis [i] 19:50 Dokumentárny klub: Cesta Jane Goodallovej [i] 21:40 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Sídliskové hry [i] 22:10 Neviditeľné deti [i] 00:15 6 miliárd názorov [i] 00:20 Športové ozveny [i] 00:45 Magazín NHL [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV "N" [i] 02:25 Počasie [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 Nebezpečný výlet [i] 08:15 Dr. Dolittle 2 [i] 10:00 Leví kráľ 2: Simbova pýcha [i] 11:35 Noc v múzeu [i] 13:50 Zbohom Prada [i] 15:50 Kevin zo severu [i] 18:00 Skutočný príbeh Ivety Bartošovej [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Šibačka 57 [i] 21:30 Extrémne rodiny 2 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 Profesionáli 2012: 100. diel! - Voľby 5 [i] 00:15 Noc v múzeu [i] 02:25 Zbohom Prada [i] 04:05 Dr. Dolittle 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Črepiny PLUS [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Črepiny PLUS [i] 07:35 Vražda manžela [i] 09:30 Detektív Nash Bridges I. 7,8 [i] 11:45 HARLEQUINSKE PRÍBEHY - Zvodné krásky [i] 13:45 "Copak je to za vojáka" [i] 15:40 Detektív Dee a záhada smrtiaceho ohňa [i] 18:25 MICHAEL JACKSON FOREVER [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 21 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 17 [i] 22:10 Podvodníci I. 4 [i] 23:00 Dexter III. 4 [i] 00:10 HOTEL PARADISE [i] 01:10 Bostonské zločiny IV. 15,16 [i] 02:50 Dexter III. 8 [i] 03:40 Láska a pomsta 84,85 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vzpomínky 8/18 [i] 07:00 Vzpomínky 9/18 [i] 08:00 Vzpomínky 10/18 [i] 09:00 Vzpomínky 11/18 [i] 10:00 Vzpomínky 12/18 [i] 11:00 Vzpomínky 13/18 [i] 12:00 Vzpomínky 14/18 [i] 13:00 Vzpomínky 15/18 [i] 14:00 Dr. House VI. 17/22 [i] 15:00 Dr. House VI. 18/22 [i] 16:00 Dr. House VI. 19/22 [i] 17:00 Dr. House VI. 20/22 [i] 18:00 Dr. House VI. 21/22 [i] 19:00 Dr. House VI. 22/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 6/23 [i] 21:00 Dr. House VII. 4/23 [i] 22:00 Pohřešovaný 4/7 [i] 23:00 Firma 7/22 [i] 00:00 Zachraň mě VI. 1/19 [i] 00:55 Dr. House VII. 4/23 [i] 01:50 Pohřešovaný 4/7 [i] 02:35 Firma 7/22 [i] 03:20 Zachraň mě VI. 1/19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě 5 [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Mazačem vzdušné tramvaje [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Smrtící zima [i] 08:10 Bořiči mýtů: Ohnivý paralyzér [i] 09:05 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 10:00 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 30 [i] 10:55 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 11:50 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 12:45 Motory Detroitu: Obojživelné motocykly [i] 13:40 Americký chopper: Vojenská morotka - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Krocaní inseminátor [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Muž přes palubu [i] 16:25 Bořiči mýtů: Pravda o chřipce [i] 17:20 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 18:15 Nutné k přežití: Alabama [i] 19:10 Jak se to dělá 6 [i] 19:40 Jak to dělají?: Pneumatiky letadel/revolvery/umělá tráva [i] 20:05 Lovci tornád: Záchrana Reeda [i] 21:00 Kdo uspěje?: Odstřelovač americké námořní pěchoty [i] 21:55 Jak přežít neštěstí: Požár [i] 22:50 Kde je limit?: Autobus [i] 23:45 Bořiči mýtů: Mýty spojené s alkoholem [i] 00:40 Lovci tornád: Záchrana Reeda [i] 01:40 Kdo uspěje?: Odstřelovač americké námořní pěchoty [i] 02:40 Jak přežít neštěstí: Požár [i] 03:40 Kde je limit?: Autobus [i] 04:35 Jak se to dělá 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Venca [i] 06:00 Císařovy nové šaty [i] 07:30 Dům U Zlatého úsvitu [i] 09:05 Studio Pomozte dětem [i] 09:10 Čertův švagr [i] 10:20 Studio Pomozte dětem [i] 10:25 Mikulášovy patálie [i] 11:55 Studio Pomozte dětem [i] 12:00 Polední události [i] 12:25 Studio Pomozte dětem [i] 12:30 O nejchytřejší princezně [i] 13:55 Studio Pomozte dětem [i] 14:00 Hrdinný kapitán Korkoran [i] 15:30 Studio Pomozte dětem [i] 15:35 Fišpánská jablíčka [i] 16:35 Studio Pomozte dětem [i] 16:40 Hrátky s čertem [i] 18:20 Studio Pomozte dětem [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Pomozte dětem 2012 [i] 21:00 Zatímco jsi spal [i] 22:40 Sardinky, aneb život jedné rodinky [i] 23:55 Dvě z Paříže [i] 01:00 Toulavá kamera [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Sváteční slovo katolického kněze Tomáše Halíka [i] 02:00 Případ s černým vzadu [i] 03:15 Bolkoviny [i] 03:55 Taxík [i] 04:25 Hrdinný kapitán Korkoran [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Mysterium Hoericense [i] 06:40 Pro radost a krásu [i] 06:55 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 07:25 Karnali 2/4 [i] 07:45 Jak se žije v řádu a misii podle [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Když maškary mohou do chrámu [i] 10:00 Milý příteli Martinů [i] 11:00 Jak zachránit lipicány? [i] 11:55 Hledání ztraceného času [i] 12:15 GEN [i] 12:30 Československý filmový týdeník 1962 880/2379 [i] 12:40 Grandfestival smíchu [i] 13:25 Mýty a fakta historie: Středověk 2/6 [i] 14:20 Svátky beránka [i] 14:35 Velikonoce na Korčule [i] 15:00 Papež 20. století [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 Monarchové stěhovaví! [i] 17:55 Příběhy slavných - Radek Pilař [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Bueno Papčo 6/21 [i] 19:30 Svatý Augustin 2/2 [i] 21:15 Velikáni filmu: Steven Spielberg [i] 23:30 Tokio! [i] 01:20 Abbey Road: Live III.: Counting Crows, Melody Gardot a 4/12 [i] 02:10 Krásný ztráty [i] 02:50 Vídeňští filharmonikové 1/2 [i] 03:15 Cesty víry: Každý má své Lambaréné [i] 03:40 Uchem jehly [i] 04:10 Moravěnka [i] 04:50 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Kouzelný nákyp [i] 06:50 V tom domě straší! [i] 08:35 Kouzelný měšec [i] 10:30 Hafan hasičem [i] 12:40 Přes palubu [i] 15:05 Protivný sprostý holky [i] 17:05 Dařbuján a Pandrhola [i] 18:30 Ulice 2171 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl III: Zámek 10 [i] 21:20 Hlas ČeskoSlovenska: Rozhodnutí [i] 22:10 Mission: Impossible 2 [i] 00:35 Cesta hrůzy 2/2 [i] 01:55 Novashopping 02:15 69 rozkoší pro smrtelníky: * 16, 17 [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:30 Doktor Flastr [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:35 Strašpytlík [i] 11:20 Limonádový Joe [i] 13:10 Vzpomínky na Afriku [i] 16:30 Princezna se zlatou hvězdou [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Žárlivost 112 [i] 21:20 Farmář hledá ženu: Druhý den na farmě [i] 22:35 Partička [i] 23:15 Slunečno, místy vraždy I: Dvojník 6 [i] 00:15 Anatomie lži II: Duel s ďáblem 11 [i] 01:15 Nedokonalé zločiny II: Vražda ze zoufalství 15 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Júlia - Cesty za šťastím 31-32/191 [i] 06:55 Molly - Príbeh o priateľstve [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová III. 119/130 [i] 09:05 Veronika II. 8/22 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Sabrina u protinožcov [i] 12:05 Kuchárka na zjedenie [i] 14:10 Druhý dych 56/80 [i] 15:05 Tam, kde má cenu priateľstvo [i] 16:55 Svadobný valčík [i] 18:50 Dharma a Greg III. 3/24 [i] 19:15 Frasier VI. 15-16/24 [i] 20:00 Sultán 60 [i] 21:20 Druhý dych 57/80 [i] 22:15 Ako byť trendy III. [i] 23:35 Poisťovňa šťastia V. 15/16 [i] 00:45 Adela show [i] 01:25 Frasier VI. 15-16/24 [i] 02:15 Dharma a Greg III. 3/24 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová III. 119/130 [i] 03:00 Zajtrajšie noviny III. 4/23 [i] 03:40 Ulica III. 196/259 [i] 04:25 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Putování tučňáků [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pinocchio 3000 [i] 13:30 Bobule [i] 15:20 Váleční ptáci [i] 17:00 Moje borůvkové noci [i] 18:40 Bláznivej sejf [i] 20:20 Kick-Ass [i] 22:25 Peklo [i] 00:05 Milenka [i] 01:40 Harry Brown [i] 03:30 Kšeftaři [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Šerm [i] 09:30 Fotbal [i] 12:15 Cyklistika [i] 13:30 Fotbal [i] 14:45 Fotbal [i] 16:30 Vzpírání [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Vzpírání [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Watts [i] 22:40 Fotbal [i] 22:45 Vzpírání [i] 23:30 Vzpírání [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 7: Jakeovy ženy 15 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Sestry Lynnovy 6 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Swingers 7 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 8: 5. díl 5 [i] 11:20 Jeden a půl policajta [i] 13:20 Báječná dovolená [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 7: Zabiják 8 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 6. díl 6 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Učitelova schovanka 17 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk na dovolené 9 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 3: Tuesday the 17th 15 [i] 21:20 Dobrá manželka 3: Diplomatická imunita 6 [i] 22:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Mrtvola 6 [i] 23:20 Médium 7: Já bez tebe 13 [i] 00:20 Městečko Haven 2: Hříchy našich otců 13 [i] 01:20 Spravedlnost v krvi 1: Stíny minulosti 15 [i] 02:20 Detektiv Nash Bridges 4: Swingers 7 [i] 03:20 Námořní hlídka 4: Poklad v troskách 15 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 3: Porušení pravidel 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Univerzita vševědoucna 8 [i] 07:05 Top 10 - architekti 10 [i] 07:40 Současná architektura v Budapešti 11 [i] 08:20 Bojovníci se špínou II. 1 [i] 08:50 Jídlo je detektivka 3 [i] 09:20 Sběrači II. 2 [i] 10:20 Když ryby útočí [i] 11:20 Jídlo je detektivka II. 13 [i] 11:50 Vraky snů 26 [i] 12:20 Je na Marsu život? [i] 13:20 Objevy starověku 15 [i] 14:15 Archeolog bez tajemství 65 [i] 14:45 Archeolog bez tajemství 28 [i] 15:15 Deratizátor 1 [i] 15:45 Deratizátor 2 [i] 16:15 Vášnivý jedlík: Memphis 1 [i] 16:50 Vášnivý jedlík: Columbus 2 [i] 17:20 Utajený šéf 1 [i] 18:20 Nejpřísnější rodiče na světě 16 [i] 19:15 Planeta Země po vymření lidstva 11 [i] 20:15 Odkrytý Řím 3 [i] 21:20 UniverZoom: Planeta Země po vymření lidstva - speciál 02 [i] 22:20 Podzemí měst: Paříž 1 [i] 23:20 Prvních 48 hodin XI. 2 [i] 00:20 Planeta Země po vymření lidstva 11 [i] 01:15 Podzemí měst: Paříž 1 [i] 02:10 Prvních 48 hodin XI. 2 [i] 03:05 Podzemí měst: Paříž 1 [i] 03:55 Nejpřísnější rodiče na světě 16 [i] 04:50 Archeolog bez tajemství 65 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Před kamerou IX. 15 [i] 06:00 Šance [i] 07:30 Filmy a filmové hvězdy IV. 14 [i] 07:55 Titeuf [i] 09:20 Navěky šťastni [i] 11:00 Země ztracených [i] 12:40 Harry Potter a Relikvie smrti - část 1. [i] 15:05 Noční rande [i] 16:45 Jak vycvičit draka [i] 18:25 Ondine [i] 20:10 Hezké vstávání [i] 22:00 Hra o trůny II. 2 [i] 23:00 A-Team [i] 01:10 Na stojáka 109 [i] 01:40 Dvojka [i] 03:10 Kábulské zločiny lásky [i] 04:25 Pan Dokonalý [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Velký skok [i] 11:50 Máma mezi Marťany [i] 13:15 Ramona [i] 14:55 Pod jednou střechou [i] 16:50 Marmaduk [i] 18:15 Invictus: Neporažený [i] 20:25 Okřídlené bytosti