TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Pehavý Max a strašidlá [i] 06:50 Za trnkovým keřem [i] 08:10 Tommy a hovoriaci kôň [i] 09:55 Pozri, kto to hovorí 3 [i] 11:50 Krokodíl Dundee [i] 13:55 Nevera po slovensky [i] 16:50 Rýchle Televízne noviny [i] 16:55 Tuxedo [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 HLAS ČESKO SLOVENSKA - 1. FINÁLE - LIVE [i] 22:50 Oko berie [i] 01:10 Fringe II. 5/22 [i] 01:55 Kronika mutantov [i] 03:35 Fringe II. 5/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV "N" [i] 06:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Najdlhšie vlasy na svete [i] 07:55 Včielka Maja: Ako sa Maja zahrala na mravca [i] 08:20 Alica v krajine zázrakov 18/26 [i] 08:45 Biblické príbehy: Kráľ sa stal sluhom [i] 09:10 Zázračná rosa [i] 09:50 Dúhenka [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 Urbi et orbi: Veľkonočné požehnanie z Vatikánu [i] 12:30 Na ceste: Na ceste po Texase [i] 13:05 Film pre pamätníkov: Romulus a Remus [i] 14:50 Traja mušketieri: Kráľovnine prívesky [i] 16:35 BEDÁRI 3/4 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Don Bosco 1/2 [i] 21:55 Don Bosco 2/2 [i] 23:30 Góly - body - sekundy [i] 23:40 Odpískané [i] 00:20 BEDÁRI 3/4 [i] 02:00 Don Bosco 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:40 Zamrznutá planéta [i] 10:30 Veľkonočná sv. omša [i] 11:55 Poklady Slovenska: Veľká Noc [i] 12:05 Mátohy [i] 13:20 On Air [i] 13:40 Veľká noc v Európe [i] 13:50 Orientácie [i] 14:15 Folklórny festival Východná: Z dediny na javisko... [i] 15:35 Na ceste: Na ceste po Texase [i] 16:00 Športy na Slovensku: Stopy na ľade [i] 17:00 Dedičstvo otcov: Katarínka I. [i] 17:30 Dedičstvo otcov: Katarínka II. [i] 18:00 Príbehy tatranských štítov: Súboj velikánov 1/2 [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček na Veľkú noc: Bolo raz jedno teliatko [i] 18:35 Senzačné zážitky klokana Hopíka: Vajíčko s prekvapením [i] 18:50 Táraninky: Veľká noc [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Sviatočné slovo [i] 19:50 Na križovatke SK+CZ: "Pudr a benzín" [i] 21:20 Umenie 2012: Literatúra [i] 21:50 Noc v archíve [i] 22:50 Sviatočné slovo [i] 22:55 Udalosti ČT [i] 23:25 Správy STV "N" [i] 00:05 Počasie [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 Atentát [i] 09:00 Pearl Harbor [i] 12:45 Austrália [i] 16:15 Nebezpečný výlet [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Detektív Dee a záhada smrtiaceho ohňa [i] 23:00 Kliatba [i] 01:00 Atentát [i] 03:00 Trón pre morskú pannu [i] 04:25 Kliatba [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Vraždy v Midsomeri VIII. 7 [i] 07:00 MacGyver 63,64 [i] 09:05 A-Team 81,82 [i] 11:25 30 prípadov majora Zemana: Studňa - 1969 26 [i] 13:15 Ano, šéfe ! IV. - Zdeněk Pohlreich 6 [i] 14:20 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 5 [i] 15:20 Život po ľuďoch 10/10 [i] 16:25 Kutyil s.r.o. 15 [i] 17:40 Zorro pomstiteľ [i] 19:10 MacGyver 64 [i] 20:20 "Copak je to za vojáka" [i] 22:10 Barbar Conan [i] 00:50 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 5 [i] 01:45 Bostonské zločiny IV. 13,14 [i] 03:10 Dexter III. 7 [i] 04:05 Život na Marse 8 [i] 04:45 Zasľúbená zem 25 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:15 Podfukáři VI. 4/6 [i] 07:25 Internát VI. 5/13 [i] 09:00 Ztracený svět: Čas na budoucnost 16/22 [i] 10:00 Pohřešovaný 3/7 [i] 11:00 Pohřešovaný 4/7 [i] 12:00 Dr. House VI. 9/22 [i] 13:00 Dr. House VI. 10/22 [i] 14:00 Dr. House VI. 11/22 [i] 15:00 Dr. House VI. 12/22 [i] 16:00 Dr. House VI. 13/22 [i] 17:00 Dr. House VI. 14/22 [i] 18:00 Dr. House VI. 15/22 [i] 19:00 Dr. House VI. 16/22 [i] 20:00 Firma 7/22 [i] 21:00 Skála [i] 23:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 23/24 [i] 00:30 Dr. House VII. 3/23 [i] 01:25 Cena za lidskost 3/13 [i] 02:20 Internát VI. 5/13 [i] 03:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 23/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Vojenské memorabilie 3 [i] 05:30 Vojenské memorabilie 4 [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 06:50 Jak to funguje: Hasicí přístroj/Stroj na rozměnění mincí/Ohřívač vody/Traktor [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Window World [i] 08:10 Bořiči mýtů: Záchodová bomba [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 5 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 6 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Stavba horské dráhy [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Skrz naskrz [i] 11:50 Špinavé práce 63 [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Tragický začátek [i] 13:40 Bořiči mýtů: Ostrov a lepicí páska [i] 14:35 Motory Detroitu: Obojživelné motocykly [i] 15:30 Pátá rychlost 1 [i] 16:00 Pátá rychlost 2 [i] 16:25 Impozantní lodě 5 [i] 17:20 Bezpečná hranice 4 [i] 17:50 Bezpečná hranice 5 [i] 18:15 Říční příšery: Predátor s ostrými zuby [i] 19:10 V nejhorším případě: Jak přežít zemětřesení [i] 19:40 V nejhorším případě: Potápějící se auto/setkání s chřestýšem [i] 20:05 Rybaření rukama s burany: První vítězství pro Skippera [i] 21:00 Muž, žena a divočina: Aitutaki [i] 21:55 Zabavení letadel: Nepřipraveno k letu [i] 22:50 Téměř jsem to nepřežil: Ztuhlý mrazem ve 6096 metrech [i] 23:45 Ztracený ráj 7 [i] 00:40 Bezpečná hranice 4 [i] 01:10 Bezpečná hranice 5 [i] 01:40 Muž, žena a divočina: Aitutaki [i] 02:40 Zabavení letadel: Nepřipraveno k letu [i] 03:40 Jak se to dělá: Krejčovské panny/Lodní vrtule/Prošívané přikrývky/Ventily [i] 04:05 Téměř jsem to nepřežil: Ztuhlý mrazem ve 6096 metrech [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 O Popelákovi [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo katolického kněze Tomáše Halíka [i] 11:00 Náves: Ségry 4/10 [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:40 Jak jsme přečetli Čapka [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Král sokolů [i] 14:45 Zdivočelá země 14/20 [i] 15:35 Zdivočelá země: Ilonka má povolenou návštěvu 15/20 [i] 16:45 Adéla ještě nevečeřela [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Mamas & Papas [i] 21:50 Deník šílené manželky [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Komisař Moulin [i] 00:50 Podfukáři III 2/6 [i] 01:45 Autoškola národa [i] 03:05 Bydlení je hra [i] 03:30 Zahrada pod lupou [i] 04:00 Slivovice [i] 04:15 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Tři životy Jaroslavy Moserové [i] 06:00 Cesty víry: Mračna v oblacích pevnější než hradby měst [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Co vás čeká a nemine 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Hledání ztraceného času [i] 09:20 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 09:30 Bohoslužba [i] 10:30 Svatá země na přelomu tisíciletí [i] 10:50 Kultura.cz [i] 11:20 Čtyři okamžiky ticha [i] 12:15 Vídeňští filharmonikové 2/2 [i] 12:40 Biblické příběhy [i] 14:15 Vzkříšení [i] 14:30 Knižní svět [i] 14:55 Království divočiny: Opičí příběh [i] 15:30 Tajemství Titaniku - 100 let od tragédie [i] 16:20 Křesťanský magazín [i] 16:45 Uchem jehly [i] 17:15 Cesty víry: Každý má své Lambaréné [i] 17:40 Kde peníze pomáhají [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Tajemná hvězda 14/39 [i] 18:10 Bert a Ernie 14/26 [i] 18:15 Včelka Mája: Jak Alexandr ztratil paměť 79/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 BRAVO! Pavel Haas Quartet [i] 19:25 Červený trpaslík: Trosečníci 14/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Na zámku a v podzámčí 32/44 [i] 20:30 Svatý Augustin 1/2 [i] 22:10 Na plovárně s Karolem Sidonem [i] 22:35 Milenec [i] 00:15 Pravá krev: Staneš se mou smrtí 12/12 [i] 01:05 Flight of the Conchords I: Třetí Conchord 12/12 [i] 01:35 Alpha Dog [i] 03:25 Jan Kačer [i] 04:20 G. F. Händel: La Resurrezione - Vzkříšení [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Veterinář z Bondi Beach II 9 [i] 06:00 Jen počkej, zajíci! [i] 06:15 Liga Špačků 11 [i] 06:40 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 7 [i] 07:00 Senzační Spiderman 3 [i] 07:25 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 12 [i] 07:55 Babicovy dobroty [i] 08:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 09:40 Kočičí princ [i] 11:20 Druhý dech: Osmistá první kráva 8 [i] 12:50 Město duchů [i] 14:55 Agent v sukni 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hlas ČeskoSlovenska [i] 22:45 Mission: Impossible [i] 00:55 Cesta hrůzy 1/2 [i] 02:15 Novashopping 02:35 DO-RE-MI [i] 03:50 Ženatý se závazky 256, 257 [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Ninjago 11 [i] 07:45 Mistr Manny II: Nářadí přes palubu; Nářadí tancuje 5 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi: Noc dlouhých nožů 4 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:50 Ano, šéfe! [i] 10:55 TOP STAR magazín [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní receptář extra 13:20 S Italem v kuchyni [i] 14:00 Kluci a holky [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XIII: Trn v oku [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zázraky života II: Souboj 8 [i] 21:10 Šest dní, sedm nocí [i] 23:20 Mstitel [i] 01:15 Sběratelé kostí I: Muž v medvědovi 4 [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Hitlerovi bodyguardi: Noc dlouhých nožů 4 [i] 04:40 Ano, šéfe! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Všetci sú za dverami [i] 07:00 Úbohá Nasťa 10-11/80 [i] 08:45 Sabrina - mladá čarodejnica VII. 17-18/22 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 H2O: Stačí pridať vodu 1/26 [i] 11:20 O.C. California II. 14/24 [i] 12:30 Sabrina ide do Ríma [i] 14:10 S tebou vidieť hviezdy [i] 16:05 Barbara Woodová: Hra osudu [i] 17:50 Barbara Woodová: Kliatba rodu Pembertonovcov [i] 20:00 Sila srdca [i] 22:05 Skutočný príbeh: Boj s časom [i] 23:55 Hraničná čiara [i] 01:35 Sila srdca [i] 03:15 Nočné lampy [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:35 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Království surikat: příběh začíná [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Napříč časem [i] 13:50 Stormbreaker [i] 15:35 Mamut [i] 17:20 2 dny v Paříži [i] 19:10 Iluzionista [i] 21:05 Kšeftaři [i] 22:40 Harry Brown [i] 00:25 Wolf Creek [i] 02:05 Turnaj zabijáků [i] 03:40 Mlha [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rally [i] 09:00 Šerm [i] 11:00 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 17:00 Curling [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Watts [i] 22:15 Eurosport TOP10 [i] 22:45 Cyklistika [i] 23:45 Cyklistika [i] 00:45 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 08:00 Agentura Jasno 3: Six Feet Under the Sea 10 [i] 09:00 Agentura Jasno 3: Lassie Did a Bad Bad Thing 11 [i] 10:00 Agentura Jasno 3: Earth, Wind and... Wait for It 12 [i] 11:00 Agentura Jasno 3: Any Given Friday Night at 10pm, 9pm Central 13 [i] 12:00 Agentura Jasno 3: Truer Lies 14 [i] 13:00 PREMIÉRA FILM Čelisti III [i] 15:00 PREMIÉRA FILM Báječná dovolená [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 19:00 Městečko Haven 2: Hříchy našich otců 13 [i] 20:00 Kdo myslíte, že jste? 1: Brooke Shields 5 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Zen a umění zdravého žití 6 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Diplomatická imunita 6 [i] 23:00 Milionový lékař 1: Abys byl milován, miluj! 12 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Trofejní víno 5 [i] 01:00 Médium 7: Já bez tebe 13 [i] 02:00 Čelisti III [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Neviditelné světy 3 [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 8 [i] 07:15 Sedm divů sluneční soustavy 3 [i] 08:15 Podzemí měst III. 2 [i] 09:10 Dítě naší doby: Příběhy dětí 2 [i] 09:50 Jamie ukáže, co umí 5 [i] 10:50 10 věcí, které potřebujete vědět, abyste zhubli [i] 11:50 Nejpřísnější rodiče na světě: Jihoafrická republika 5 [i] 13:00 Utajený šéf - Austrálie II. 01 [i] 13:55 Jak žijí Jonesovi [i] 14:55 Zvířecí rekordmani II.: Mistři převleků 4 [i] 15:55 Život 4 [i] 16:55 Dávné megatsunami [i] 18:00 Mistři švindlu 83 [i] 18:35 Mistři švindlu 84 [i] 19:10 Deratizátor II. 19 [i] 19:40 Deratizátor II. 20 [i] 20:10 Sběrači II. 4 [i] 21:05 Raději se bojte 6 [i] 22:00 Boj o život 5 [i] 23:00 Kovbojové a psanci 6 [i] 23:55 On the Spot: Hinduistická slavnost Thaipusam [i] 01:00 Vyloučeno 4 [i] 01:55 Podzemí měst III. 2 [i] 02:50 Zvířecí rekordmani II.: Mistři převleků 4 [i] 03:45 Mravenci vědí všechno 8 [i] 04:05 Nejpřísnější rodiče světa III. 10 [i] 04:55 Život 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:15 Záchrana pelikána č. 895 [i] 06:00 Šťastný los [i] 07:35 Hlavní třída [i] 09:10 Auta 2 [i] 10:55 Dr. Dolittle 5 [i] 12:20 Je tady někdo? [i] 13:55 Víla Zuběnka [i] 15:35 Život po životě [i] 17:45 Auta 2 [i] 19:30 Před kamerou IX. 15 [i] 20:00 Harry Potter a Relikvie smrti - část 1. [i]