TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Mahuliena, Zlatá panna [i] 06:50 Na pytliackom chodníčku [i] 08:10 Môj priateľ Ted [i] 09:50 Pozri, kto to hovorí 2 [i] 11:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - SÚBOJ [i] 13:30 Svadba môjho najlepšieho priateľa [i] 15:40 Moderná Popoluška [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA - DUEL [i] 22:00 Vo štvorici po opici (HD) [i] 00:00 Scary Movie 3 [i] 01:25 Hranica zúfalstva [i] 02:55 Prachy dělaj člověka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV "N" [i] 06:50 Rozprávky bratov Grimmovcov: Braček a sestrička [i] 07:50 Včielka Maja: Koncert cikád [i] 08:15 Alica v krajine zázrakov 17/26 [i] 08:40 Biblické príbehy: Ježiš žije! [i] 09:10 Neobyčajný kamarát [i] 10:45 Zypa Cupák [i] 12:00 On Air [i] 12:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Najdlhšie vlasy na svete [i] 13:25 Jana Eyrová 3/4 [i] 14:15 Jana Eyrová 4/4 [i] 15:10 Muž so železnou maskou [i] 16:55 BEDÁRI 2/4 [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Križovatky: Príbeh o odpustení [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Romulus a Remus [i] 00:40 BEDÁRI 2/4 [i] 02:10 Križovatky: Príbeh o odpustení [i] 03:40 Jana Eyrová 3/4 [i] 04:35 Jana Eyrová 4/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Slovenské kraslice [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:05 Folklor: Hore Hronom jar ide... [i] 09:35 Viditeľné slovo - krst svätý [i] 10:00 Ján Kalvín [i] 11:00 Dedinský sen [i] 11:45 Ružová Anička [i] 12:35 Veľká noc s Bonifácom [i] 13:35 Kamenný chodníček [i] 14:35 Senior klub - magazín [i] 15:00 Kapura [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:00 Test magazín: Test magazín [i] 16:10 Premohol smrť [i] 16:45 Euro Hokej Challenge [i] 19:30 Veľká noc 2000 v Európe [i] 20:00 Počasie [i] 20:05 Zamrznutá planéta [i] 20:50 Anjeli strážni: Evy Urbanovej [i] 21:25 Nebo nad Berlínom [i] 23:20 Franz Liszt Totentanz - - parafráza na "Dies Irae" pre organ [i] 23:45 Československý filmový týždenník [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:40 Malá morská víla [i] 06:00 Aladin I. [i] 06:25 Rozprávková jazda [i] 06:50 Bakugan [i] 07:20 Ninjago II. [i] 07:45 Beyblade Metal Fusion [i] 08:10 Doba ľadová 2 [i] 10:05 Celestínske proroctvo [i] 12:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 6 [i] 13:20 HOTEL PARADISE [i] 14:30 Statočné srdce [i] 18:10 Profesionáli 2012: Voľby 5 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Austrália [i] 23:45 Celestínske proroctvo [i] 01:55 Sebaobrana [i] 03:25 Statočné srdce [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Vraždy v Midsomeri VIII. 6 [i] 07:20 Moderné veštenie [i] 08:35 Loď lásky 19,20 [i] 10:35 Chutíš mi 5 [i] 11:30 TOP STAR [i] 12:35 Súdna sieň: Gádža [i] 13:45 Riskni milión! [i] 16:25 30 prípadov majora Zemana: Studňa - 1969 26 [i] 18:05 Ano, šéfe ! IV. - Zdeněk Pohlreich 6 [i] 19:15 Ice Road Truckers I. 6 [i] 20:20 MICHAEL JACKSON FOREVER [i] 22:05 Bozk smrti [i] 00:10 ČREPINY [i] 00:50 Zákon gangu I. 7,8 [i] 02:30 Bostonské zločiny IV. 11,12 [i] 03:50 Dexter III. 6 [i] 04:45 Život na Marse 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:15 Podfukáři VI. 3/6 [i] 07:25 Internát VI. 4/13 [i] 08:55 Ztracený svět: Nepřirozené pokusy 15/22 [i] 10:00 Pohřešovaný 1/7 [i] 11:00 Pohřešovaný 2/7 [i] 12:00 Dr. House VI. 1/22 [i] 13:00 Dr. House VI. 2/22 [i] 14:00 Dr. House VI. 3/22 [i] 15:00 Dr. House VI. 4/22 [i] 16:00 Dr. House VI. 5/22 [i] 17:00 Dr. House VI. 6/22 [i] 18:00 Dr. House VI. 7/22 [i] 19:00 Dr. House VI. 8/22 [i] 20:00 Vzpomínky 15/18 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 23/24 [i] 23:00 Strážce pořádku II. 8/13 [i] 00:00 Pohřešovaný 4/7 [i] 00:55 Vzpomínky 15/18 [i] 01:50 Internát VI. 4/13 [i] 03:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22/24 [i] 03:50 Strážce pořádku II. 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Camaro z Beverly Hills [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Jízda: Moalové [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 09:05 Impozantní lodě: Norwegian Epic [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Opera v Sydney [i] 10:55 Největší ze všech staveb: Největší železnice světa [i] 11:50 Zásah do konstrukce: Restaurace Al Di La [i] 12:45 Extrémní stroje 3 [i] 13:40 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 14:35 To taky zvládnu 11 [i] 15:05 To taky zvládnu 12 [i] 15:30 Stěhování obrů: Obří ponorka [i] 16:25 Jak se to dělá 6 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 19 [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Opera v Sydney [i] 18:15 Vojenské memorabilie 3 [i] 18:45 Vojenské memorabilie 4 [i] 19:10 Černé nebe 10 [i] 20:05 Jak se to dělá 13 [i] 20:35 Jak se to dělá: Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky [i] 21:00 Ochrana Washingtonu DC [i] 21:55 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 22:50 Tajemství tajné služby 1 [i] 23:45 Uhlí 5 [i] 00:40 Černé nebe 10 [i] 01:40 Ochrana Washingtonu DC [i] 02:40 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 03:40 Jak se to dělá: Hasicí přístroje/Koblihy/Tlumiče nárazu [i] 04:05 Tajemství tajné služby 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Dobrodružství kriminalistiky: Mechanoskopie 14/26 [i] 06:00 Zlatá panna [i] 07:05 Čertova nevěsta [i] 08:25 Paví pírko [i] 10:00 Strašidlo cantervillské [i] 11:35 Hoby naší doby [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Revue [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:25 Film o filmu Mamas & Papas II. - [i] 13:45 Zahrada pod lupou [i] 14:10 Rozdělení konta Adventních koncertů 2011 [i] 14:30 O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli [i] 15:45 Kopretiny pro zámeckou paní [i] 17:10 Sedmá rota za úplňku [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Losování Euromiliony 20:00 Autoškola národa [i] 21:25 Univerzální uklízečka [i] 23:05 Losování Euromiliony 23:10 Zabiják [i] 00:35 Žofín, ostrov vzpomínek a snů [i] 01:25 Krotitelé dluhů [i] 01:55 Malá farma: Velikoňovice [i] 02:20 Auto Moto Revue [i] 02:45 Sváteční slovo teologa a ředitele Ústavu pro studium totalitních režimů Daniela Hermana [i] 02:50 Kalendář [i] 03:05 Bolkoviny [i] 04:00 Po stopách hvězd [i] 04:25 Banánové rybičky [i] 04:55 Vždyť se můžeš hodit marod [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Roztroušený Hnát [i] 05:35 Putování Moravou a Slezskem [i] 06:00 Špionážní hry studené války [i] 06:55 Letečtí stíhači v boji II.: Zoufalá mise 3/14 [i] 07:40 Trnka z Čech 7/10 [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:15 Folklorika [i] 09:45 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 10:10 Na houby: Holubinky a ryzce [i] 10:40 Československý filmový týdeník 1962 880/2379 [i] 10:55 Kultura.cz [i] 11:20 Divadlo žije! [i] 11:45 Fra Angelico [i] 12:00 Vídeňští filharmonikové 1/2 [i] 12:30 Biblické příběhy [i] 13:55 Architektura 14/45 [i] 14:25 Zrezivělá krása [i] 14:50 Zpět k pramenům: Poslední prameny 13/13 [i] 15:10 Kamera na cestách: Himálajská království [i] 16:05 Zázračná planeta: Země lidí: Hory - život ve výškách 5/8 [i] 16:55 Film o filmu Vrásky z lásky [i] 17:10 Ranč U Zelené sedmy 14/42 [i] 17:40 Poklad na Sovím hrádku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Středověk 2/6 [i] 21:00 Jan Kačer [i] 21:55 Mahutova dcera [i] 23:25 Renesance [i] 01:10 Červený trpaslík: Trosečníci 14/52 [i] 01:40 Abbey Road: Live III.: Counting Crows, Melody Gardot a 4/12 [i] 02:25 Zpět k pramenům: Poslední prameny 13/13 [i] 02:45 Křesťanský magazín [i] 03:15 Televizní klub neslyšících [i] 03:40 O slavném vzkříšení [i] 04:25 Líhně života [i] 04:45 Generace "0" [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:10 Skippy 8 [i] 06:35 Jen počkej, zajíci! [i] 07:05 Liga Špačků 10 [i] 07:30 Co nového Scooby-Doo? 9 [i] 07:55 Příběhy Toma a Jerryho II 6 [i] 08:25 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 11 [i] 08:55 Hannah Montana III 2, 3 [i] 09:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Motiv pro vraždu [i] 14:25 Hlas ČeskoSlovenska: Souboj [i] 17:00 O statečném krejčíkovi [i] 18:20 Plechová kavalerie: Rostlino-lékař 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Nejkrásnější hádanka [i] 22:10 Smrtonosná zbraň: * [i] 00:30 Vražda v Greenwich [i] 02:15 Novashopping 02:35 Volejte Novu [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:10 Ženatý se závazky 254, 255 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Ninjago 10 [i] 07:20 Mistr Manny II: Nářadí není na hraní; Mannyho past na myši 4 [i] 07:50 M*A*S*H 106 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:40 Šílená/Krásný [i] 11:50 Den nezávislosti [i] 14:50 Columbo: Krize identity [i] 16:55 Aréna národů [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Smrtonosná past 1 [i] 22:55 Spiknutí: Echelon [i] 01:05 Sběratelé kostí I: Kluk na stromě 3 [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Nikdo není dokonalý [i] 04:35 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Slávici na ulici [i] 06:05 Všetci sú za dverami [i] 07:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 102/129 [i] 08:35 Jesse II. 20/20 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Sabrina - mladá čarodejnica VII. 15-16/22 [i] 11:10 O.C. California II. 13/24 [i] 12:15 Prípady Alice Neversovej III. 4/4 [i] 14:05 Danielle Steelová: Prístav nádeje [i] 16:10 Dom harmónie 1-2/2 [i] 20:00 Inga Lindströmová: Dovidenia v Eriksbergu [i] 21:50 Nasleduj svoje srdce: Navždy Afrika [i] 23:35 Loď snov - plavba do Barmy [i] 01:25 Danielle Steelová: Prístav nádeje [i] 03:10 Nočné lampy [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:50 Slávici na ulici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Surikaty [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 13:45 RRRrrrr!!! [i] 15:35 Mutant [i] 17:20 Zajíček bez oušek [i] 19:20 Nomád [i] 21:15 Mlha [i] 23:20 Turnaj zabijáků [i] 01:00 Vše o orgasmu [i] 02:25 Biznis [i] 04:00 Schůzka s Drew [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rally [i] 09:00 Šerm [i] 11:00 Cyklistika [i] 15:00 Veslování [i] 16:00 Tenis [i] 17:00 Watts [i] 18:00 Jezdectví [i] 19:30 Tenis [i] 22:45 Curling [i] 00:00 Rally [i] 00:25 Cestovní vozy [i] 00:30 Cyklistika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Porušení pravidel 7 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 8: 1. díl 1 [i] 08:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk v lunaparku 4 [i] 09:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk jde do blázince 5 [i] 10:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a miliardářský lupič 6 [i] 11:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a ta druhá 7 [i] 12:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a maratonec 8 [i] 13:00 PREMIÉRA FILM Jeden a půl policajta [i] 15:00 PREMIÉRA FILM Snídaňový klub [i] 17:00 El Dorado: Chrám slunce [i] 19:00 Bratři a sestry 4: Posledni tango v Pasadeně 5 [i] 20:00 Milionový lékař 1: Abys byl milován, miluj! 12 [i] 21:00 Pták na drátě [i] 23:15 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 01:15 Snídaňový klub [i] 03:10 Spravedlnost v krvi 1: Vodka a kaviár 12 [i] 04:05 El Dorado: Chrám slunce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Archeolog bez tajemství 64 [i] 06:00 Naděje pro divočinu 6 [i] 07:05 Jak vznikla Země 14 [i] 08:05 Neviditelné světy 3 [i] 09:10 Sedm divů sluneční soustavy 3 [i] 10:15 Velké přírodní události 3 [i] 11:20 Deratizátor II. 7 [i] 11:50 Deratizátor II. 8 [i] 12:25 Vraky snů 3 [i] 13:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 9 [i] 13:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 10 [i] 14:00 Tři hladoví hoši 8 [i] 14:35 Jídlo je detektivka II. 4 [i] 15:05 Pláž chameleona [i] 16:05 Život 3 [i] 17:05 Planeta Země po vymření lidstva 20 [i] 18:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 7 [i] 18:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 8 [i] 19:00 Deratizátor II. 17 [i] 19:30 Deratizátor II. 18 [i] 20:00 Pohledy z kosmu: Planeta na rozhraní 3 [i] 20:35 Pohledy z kosmu: Gravitační siláci 4 [i] 21:10 Vánoční hvězda [i] 22:10 On the Spot: Hinduistická slavnost Thaipusam [i] 23:10 Boj o život 4 [i] 00:10 Tajné zlato [i] 01:10 Jak vznikla Země 1 [i] 02:05 Jak vznikla Země 2 [i] 02:55 Deratizátor II. 17 [i] 03:25 Deratizátor II. 18 [i] 03:50 Vánoční hvězda [i] 04:50 Velké přírodní události 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy IV. 14 [i] 06:00 Pouto mlčení [i] 07:25 V hlavní roli Maja [i] 08:55 Medvídek Pú [i] 10:00 Na stojáka 110 [i] 10:30 Počátek [i] 12:55 Poznáš muže svých snů [i] 14:35 Vždycky jsem chtěl být gangster [i] 16:25 Staří a neklidní [i] 17:55 TRON: Legacy [i] 20:00 RED [i] 21:50 Útěk ze Sibiře [i] 00:00 Poldové [i] 01:50</