Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Labakan [i] 06:45 Pod Jazvečou skalou [i] 08:10 Hviezda našej školy [i] 09:35 Pozri, kto to hovorí [i] 11:35 FARMA [i] 12:45 Po čom ženy túžia [i] 15:20 Rýchle Televízne noviny [i] 15:25 Princezná z Perzie: Noc s kráľom [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 AKČNÝ PIATOK: Nepriestrelný mních [i] 23:25 AKČNÝ PIATOK: Neľútostný zabijak [i] 01:15 Záhada diamantu [i] 02:40 Nepríjemná pravda [i] 04:05 Kobra 11 XV. 10/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Dámsky klub "N" [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:45 Včielka Maja: Podozrivá záležitosť [i] 08:10 Biblické príbehy: Baránok Boží [i] 08:45 Veľká noc v Zajačikove [i] 09:35 Zlatá panna a prekliaty brat [i] 10:30 Veľký piatok [i] 12:00 Sola fide - Od Žilinskej synody po Tolerančný patent [i] 12:30 Nebíčko v papuľke [i] 13:00 Rozprávky bratov Grimmovcov: Braček a sestrička [i] 14:00 Jana Eyrová 1/4 [i] 14:55 Jana Eyrová 2/4 [i] 15:45 Gróf Monte Christo [i] 17:30 BEDÁRI 1/4 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nebojte sa. Život pápeža Jána Pavla II. [i] 21:35 Klenotníkov obchod [i] 23:05 Muž so železnou maskou [i] 00:45 BEDÁRI 1/4 [i] 02:15 Nebojte sa. Život pápeža Jána Pavla II. [i] 03:45 Jana Eyrová 1/4 [i] 04:35 Jana Eyrová 2/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Dámsky klub "N" [i] 09:55 Posolstvá z kríža [i] 10:15 Miesto pre modlitbu [i] 10:40 Škrupiniačik [i] 11:15 Ujo maliar pozýva: Kútik a Striháčik [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:15 Pred Veľkou nocou [i] 12:45 Zuzanka Hraškovie [i] 13:55 Symbolika trojdnia [i] 14:05 Život a krása našich hôr [i] 14:50 Starý včelár [i] 15:50 Televíkend [i] 16:15 Európska liga - zostrihy [i] 16:45 Euro Hokej Challenge [i] 19:30 Etudy o človeku zo slovenskej gotiky [i] 19:55 Sviatočné slovo na Veľký piatok [i] 20:05 Ján Kalvín [i] 21:10 Krížová cesta z Kolosea [i] 22:55 Kino na Dvojke: Brat Slnko sestra Luna [i] 00:50 Baránok Boží [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV "N" [i] 02:10 Počasie [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Lovci väzňov: - FINÁLE SÉRIE! 13/13 [i] 05:50 HOTEL PARADISE [i] 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Nervové zrútenie [i] 08:35 Panelák IX.: Facka 56 [i] 09:40 Mocný Joe Young [i] 12:00 HOTEL PARADISE [i] 13:00 Doba ľadová 2 [i] 14:55 Zvláštne puto [i] 16:50 Kniha Majstrov [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Profesionáli 2012: Voľby 5 [i] 21:05 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 6 [i] 22:05 HOTEL PARADISE [i] 23:05 HOTEL PARADISE [i] 00:50 Californication - Orgie v Kalifornii I. 5 [i] 01:30 Mocný Joe Young [i] 03:20 Zvláštne puto [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 24 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 69 [i] 08:15 Matlock III. 15 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda V. 17 [i] 10:25 Láska v Istanbule 22 [i] 12:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 8 [i] 13:30 Panelák IX.: Facka 56 [i] 14:35 Faktor strachu II. 20/20 [i] 15:35 Simpsonovci IV. 1,2/22 [i] 16:40 Auto na úteku [i] 18:50 Faktor strachu II. 20/20 [i] 19:50 Blízko smrti [i] 20:20 HOTEL PARADISE [i] 21:20 Najväčší dobyvateľ [i] 00:15 Ice Road Truckers I. 6 [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 8 [i] 01:55 Glee 10,11 [i] 03:35 Bostonské zločiny IV. 9,10 [i] 04:55 Dexter III. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život II. 12/13 [i] 07:00 Předčasné vydání: Vánoce 11/23 [i] 08:00 Předčasné vydání: Mráz 12/23 [i] 09:00 Advokáti VII. 21/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 15/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 4/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 5/22 [i] 13:00 Změna je život II. 13/13 [i] 14:00 Advokáti VII. 22/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 4/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 6/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 4/23 [i] 18:00 Boj o čas II. 16/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 5/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 5/23 [i] 21:00 Sherlock 2/3 [i] 22:45 Dr. House VII. 3/23 [i] 23:45 Strážce pořádku II. 8/13 [i] 00:45 Sherlock 2/3 [i] 02:30 Dr. House VII. 3/23 [i] 03:15 Strážce pořádku II. 8/13 [i] 04:00 Drzá Jordan 5/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Surfař tělem i duší [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Porodní bába mléčného skotu [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Musíme to stihnout [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 09:05 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 10:00 Jak to dělají?: Dopravní letadla/řetězová pila [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 29 [i] 10:55 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 11:50 Rození obchodníci: Range Rover - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Range Rover - část 2 [i] 12:45 Pátá rychlost 1 [i] 13:15 Pátá rychlost 2 [i] 13:40 Americký chopper: Vojenská morotka - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Mazačem vzdušné tramvaje [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Smrtící zima [i] 16:25 Bořiči mýtů: Ohnivý paralyzér [i] 17:20 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 18:15 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 19:10 Jak se to dělá 5 [i] 19:40 Jak to dělají?: Hasicí přístroje/výletní lodě [i] 20:05 Bořiči mýtů: Katastrofa v kanalizační rouře [i] 21:00 Pátrání po Yettim: Zmrzlý Yetti [i] 21:55 Říční příšery: Zabiják z Konga [i] 22:50 Říční příšery: Zabijáci příkopové propadliny [i] 23:45 Bořiči mýtů: Vodní paralyzér [i] 00:40 Strašení: Dům Sallie [i] 01:40 Pátrání po Yettim: Zmrzlý Yetti [i] 02:40 Říční příšery: Zabiják z Konga [i] 03:40 Říční příšery: Zabijáci příkopové propadliny [i] 04:35 Jak se to dělá 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Návrat do země Oz 19/52 [i] 09:30 Babička: Jarmila Kurandová a Libuše 2/2 [i] 10:50 O Popelákovi [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Jak přišli kováři k měchu [i] 15:00 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:05 Malá farma: Velikoňovice [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Vyprávěj: Proč je Iveta taková? 2/9 [i] 20:55 13. komnata kardinála Miloslava Vlka [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Odkud já vás znám [i] 22:50 Taggart [i] 23:35 Město žen I: Zamilovat se zakázáno 6/24 [i] 00:00 Co nám dělá dokonalá těla? 28/39 [i] 00:20 Přítelkyně: Skryté pravdy 7/12 [i] 01:10 AZ-kvíz Speciál [i] 01:40 Jaromír Nohavica v Ostravě [i] 02:35 Pražská pětka z Vídně do Akropole [i] 03:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 04:20 Setkávání [i] 04:35 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Kluk z Louky [i] 06:00 Do práce [i] 06:25 Dětská záchranka v akci [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura 13/45 [i] 10:00 Jak zachránit lipicány? [i] 10:55 Na plovárně s Vlastou Redlem [i] 11:20 Barvy života [i] 12:10 "Jožkakubík" z Hrubé Vrbky [i] 12:30 Oceány: Severní ledový oceán 8/8 [i] 13:25 Chcete mě? [i] 13:40 Máte mě! [i] 13:55 Postřehy odjinud [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Na houby: Pavučince a čirůvky [i] 15:00 Karnali 2/4 [i] 15:20 Tajemství podzemního království [i] 15:35 Šance přežít: Opičí příběh 3/6 [i] 16:00 Aby dluhy nebolely: Co vás čeká a nemine [i] 16:10 Skoro jasno [i] 16:25 PORT [i] 16:55 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 67 [i] 17:00 Velkopáteční bohoslužba [i] 18:00 Mimozemšťan [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Downhill 5/21 [i] 19:25 Kancl II: Nezvaný host 9/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Země lidí: Hory - život ve výškách 5/8 [i] 21:00 Velikáni filmu: Carol Reed [i] 23:20 Ceny Anděl 2011 [i] 01:05 Ceny Anděl 2011- Dvorana slávy [i] 01:25 Medúza 02:00 Musicblok 02:25 Pomník inteligenci [i] 02:50 Branky, body, Vietnam [i] 03:15 Co by kdyby: Mandelinka zvítězila [i] 03:35 Evropa dnes [i] 04:00 Knižní svět [i] 04:25 Q [i] 04:55 Dobré zprávy Olgy Olivové z [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2169 [i] 10:00 Táta: Matka pluku [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky II 2 [i] 13:35 Pohotovost XV 19 [i] 14:35 Odložené případy V: Šílenství 17 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba V: Určený cíl 8 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House VI: Černá díra 16 [i] 18:30 Ulice 2170 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek 3 [i] 21:40 Strážce spravedlnosti: * 1 [i] 23:35 Úkryt: * [i] 01:40 Novashopping 02:05 V těle boubelky II 2 [i] 02:45 Odložené případy V: Šílenství 17 [i] 03:25 Sexy kočky z celého světa: * 1 [i] 04:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:45 Ženatý se závazky 252, 253 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer IV: Diamantová iluze 12 [i] 08:05 M*A*S*H 106 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda VI: Poslat do hrobu 17 [i] 10:40 Policejní divize IV: Pád domu Hayesů 10 [i] 11:40 Knight Rider III: Ztracený rytíř 9 [i] 12:40 Closer IV: Plná moc 13 [i] 13:40 Alf III: Samota tíží 11 [i] 14:15 Siska III: Přelud vraha 12 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Láska nepomíjí [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Julie Lescautová VIII: Účtování 6 [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Noc v ráji [i] 00:15 Vetřelci vs. Predátor 2 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Macocha 5/120 [i] 07:00 Sudkyňa Hatchettová III. 118/130 [i] 07:20 Dr. Oz I. 97/174 [i] 08:30 Veronika II. 7/22 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V objatí hodvábu 199-200/200 [i] 11:45 Sultán 59 [i] 12:45 Druhý dych 55/80 [i] 13:55 Živelná pohroma [i] 16:00 Búrka nad Afrikou [i] 17:50 Mária, matka Ježišova [i] 19:40 Smotánka [i] 20:00 VILOmeniny [i] 21:30 Druhý dych 56/80 [i] 22:35 Hriešny tanec 2: Havanské noci [i] 00:15 Hodina pravdy [i] 02:20 Zajtrajšie noviny III. 3/23 [i] 03:05 Dr. Oz I. 97/174 [i] 03:50 Ulica III. 195/259 [i] 04:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Dračí klon [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Létající třída [i] 14:05 Tvrdá hra [i] 16:05 Melodie mého srdce [i] 18:10 Hledám impotentního muže [i] 19:55 Doktor od jezera Hrochů [i] 22:00 Schůzka s Drew [i] 23:45 Biznis [i] 01:30 Milenka [i] 02:50 Probuzení [i] 04:15 Neznámý vojín [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Cyklistika [i] 11:00 Cyklistika [i] 15:30 Jezdectví [i] 15:45 Snooker [i] 17:00 Eurosport TOP10 [i] 17:30 Watts [i] 19:00 Tenis [i] 00:45 Rally [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Kluci pro letní lásku 6 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Příliš mnoho kuchařů 14 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Bar Tall Cotton 5 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Turista 6 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Sestry Lynnovy 6 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 4: Soudný den 5 [i] 13:20 Agentura Jasno 3: Any Given Friday Night at 10pm, 9pm Central 13 [i] 14:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a ta druhá 7 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 7: Podezření 7 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 5. díl 5 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Vražda na dálku 16 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a maratonec 8 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 3: Truer Lies 14 [i] 21:20 Městečko Haven 2: Hříchy našich otců 13 [i] 22:20 Médium 7: Já bez tebe 13 [i] 23:20 Milionový lékař 1: Abys byl milován, miluj! 12 [i] 00:20 Bratři a sestry 4: Posledni tango v Pasadeně 5 [i] 01:20 Spravedlnost v krvi 1: Přání z lásky 14 [i] 02:20 Detektiv Nash Bridges 4: Turista 6 [i] 03:20 Námořní hlídka 4: Živá kořist 14 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 3: Kluci pro letní lásku 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Archeolog bez tajemství 62 [i] 06:00 Univerzita vševědoucna 7 [i] 07:05 Top 10 - architekti 09 [i] 07:40 Současná architektura v Budapešti 10 [i] 08:20 Bojovníci se špínou 34 [i] 08:50 Jídlo je detektivka 2 [i] 09:20 Sběrači II. 1 [i] 10:20 Hughova kampaň za ryby 5 [i] 11:20 Jídlo je detektivka II. 11 [i] 11:50 Vraky snů 25 [i] 12:20 Vesmír IV. 12 [i] 13:20 Objevy starověku 14 [i] 14:15 Archeolog bez tajemství 63 [i] 14:45 Archeolog bez tajemství 64 [i] 15:15 Charles Darwin a strom života [i] 16:15 Bojovníci se špínou II. 1 [i] 16:45 Jídlo je detektivka 3 [i] 17:15 Sběrači II. 2 [i] 18:10 Hughova kampaň za ryby 5 [i] 19:10 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 20:15 Odkrytý Řím 2 [i] 21:20 UniverZoom: Země: Planeta a její moc 4 [i] 22:25 Budování říše: Aztékové [i] 23:20 Prvních 48 hodin XI. 1 [i] 00:15 Děti ulice v Mumbai [i] 01:15 Dávné megatsunami [i] 02:15 Prvních 48 hodin XI. 1 [i] 03:05 Budování říše: Aztékové [i] 03:55 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 04:50 Archeolog bez tajemství 63 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Na stojáka 110 [i] 06:00 Ukradené vánoce Tima Burtona [i] 07:15 Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka [i] 09:05 Jack [i] 10:55 The Orange BAFTA Film Awards 2012 [i] 13:05 Somrák z Beverly Hills [i] 14:45 Cyrus [i] 16:15 Na vlásku [i] 17:55 Filmy a filmové hvězdy IV. 14 [i] 18:25 Romantici [i] 20:00 Pan Bobr