Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:10 Matilda [i] 10:55 Nežiadaj svoj posledný tanec [i] 13:15 Nikdy to nevzdávaj! [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 24/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS V. 8/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:20 Kobra 11 XV. 10/14 - NOVÉ ČASTI [i] 23:25 Nočné Televízne noviny [i] 23:50 Loch Ness - Beštia z hlbín [i] 01:25 NCIS V. 8/19 [i] 02:05 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej I. 4/9 [i] 02:50 Kobra 11 XV. 9/14 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:55 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky V. 132 [i] 05:50 Dámsky klub "N" [i] 07:10 Správy STV "N" [i] 07:55 Práca pre teba [i] 08:00 Včielka Maja: Tekla sa prerátala [i] 08:25 Biblické príbehy: Mesiáš prichádza [i] 08:55 Orest z rodu čarodejníkov [i] 10:30 5 proti 5 [i] 11:10 Sila lásky IV. 43/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Práca pre teba [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:20 Divoký anjel 144 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Na jednu noc lásky 4/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:29 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:30 Sila lásky V. 133 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 5 proti 5 špeciál [i] 21:00 Dr.House VII.: Politická objednávka 6/23 [i] 21:45 Obvinení: Alisonin príbeh [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Gróf Monte Christo [i] 00:50 Bláznivo zamilovaní: Na jednu noc lásky 4/52 [i] 01:40 Obvinení: Alisonin príbeh [i] 02:40 Klenotníkov obchod [i] 04:10 Sila lásky IV. 43/203 [i] 04:55 Sila lásky V. 133 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Správy - Hírek [i] 11:00 Fokus - peniaze [i] 11:25 Ulice sveta: Boulevard Saint Laurent, Montreal [i] 11:50 Ujo maliar pozýva: Šimonov otecko [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:05 ArtSpektrum [i] 13:10 Veľká noc ide, bude i kúpačka [i] 13:40 Utrpenie [i] 14:05 Mišo [i] 15:10 Občan za dverami [i] 15:40 Polícia [i] 15:50 Profesionál [i] 16:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:30 Rómsky magazín [i] 17:00 Fokus právo [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Viditeľné slovo - Večera Pánova [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Kominárik [i] 18:40 Deti o deťoch: Ako Axa Šťastná šťastie priniesla [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Slovo [i] 19:50 Prežili sme GULAG [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Futbal - Európska liga [i] 23:00 Magazín NHL [i] 23:20 Práca pre teba [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:35 Počasie [i] 00:40 ArtSpektrum [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 HOTEL PARADISE [i] 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:20 Súdna sieň: Ty všetko a ja nič? [i] 08:25 Súdna sieň: Vypadni z nášho života! [i] 09:25 Panelák IX.: Fedor masérom 55 [i] 10:25 Dom snov II. 11 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 13 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 19 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Návrat Iris 12 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Nervové zrútenie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Facka 56 [i] 21:30 HOTEL PARADISE [i] 22:30 Kosti VI. 14 [i] 23:30 Lovci väzňov: - FINÁLE SÉRIE! 13/13 [i] 00:30 Hory majú oči 2 [i] 02:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 19 [i] 03:00 District 19,20 [i] 04:25 Vyjednávači 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 23 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 68 [i] 08:15 Matlock III. 14 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda V. 16 [i] 10:25 Láska v Istanbule 21 [i] 12:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 7 [i] 13:25 Panelák IX.: Fedor masérom 55 [i] 14:35 Faktor strachu II. 19 [i] 15:35 Simpsonovci III. 23,24/24 [i] 16:40 Dom snov II. 11 [i] 17:50 Akty X I. 20 [i] 18:50 Faktor strachu II. 19 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 JAMES BOND NA PLUSKE: Vyhliadka na vraždu [i] 23:00 Auto na úteku [i] 00:55 HOTEL PARADISE [i] 01:55 Bostonské zločiny IV. 7,8 [i] 03:20 Dexter III. 4 [i] 04:15 Láska a pomsta 83 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život II. 11/13 [i] 07:00 Předčasné vydání: Jeho dívka 9/23 [i] 08:00 Předčasné vydání: Ten nepravý 10/23 [i] 09:00 Advokáti VII. 20/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 14/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 3/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 4/22 [i] 13:00 Změna je život II. 12/13 [i] 14:00 Advokáti VII. 21/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 3/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 5/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 3/23 [i] 18:00 Boj o čas II. 15/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 4/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 4/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 23/24 [i] 22:00 Pohřešovaný 4/7 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22/24 [i] 00:00 Charlieho andílci 7/13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 23/24 [i] 01:50 Pohřešovaný 4/7 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22/24 [i] 03:20 Charlieho andílci 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Muzejní exemplář [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Plovoucí továrna na ryby [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Dáma pro štěstí [i] 08:10 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 09:05 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 10:00 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 28 [i] 10:55 Nutné k přežití: Oregon [i] 11:50 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 2 [i] 12:45 Jízda: Nahoře bez [i] 13:40 Americký chopper: Závodní motorka NAPA - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Porodní bába mléčného skotu [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Musíme to stihnout [i] 16:25 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 17:20 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 18:15 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 19:10 Jak se to dělá 4 [i] 19:40 Jak to dělají?: Černé pivo/hedvábí/konzervování [i] 20:05 Špinavé práce 6 [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 21:55 Rybaření rukama s burany: První vítězství pro Skippera [i] 22:50 Strašení: Kde číhá zlo [i] 23:45 Bořiči mýtů: Legenda o telefonním seznamu [i] 00:40 Špinavé práce 6 [i] 01:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 02:40 Rybaření rukama s burany: První vítězství pro Skippera [i] 03:40 Strašení: Kde číhá zlo [i] 04:35 Jak se to dělá 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Dorotka zase potkává čaroděje 18/52 [i] 09:30 Babička: Jarmila Kurandová a Libuše 1/2 [i] 10:55 Taneček přes dvě pekla [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Princezny nejsou vždycky na vdávání [i] 14:50 Arthur a Minimojové [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III: Kostky vržené osudem 17/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Mechanoskopie 14/26 [i] 20:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:40 Přežít! [i] 22:30 Profil zločinu: Znovuzrození 13/18 [i] 23:20 Dvojí nepřítel [i] 01:05 MI5 13/16 [i] 02:00 Na stopě [i] 02:20 AZ-kvíz [i] 02:45 Sváteční slovo teologa a ředitele Ústavu pro studium totalitních režimů Daniela Hermana [i] 02:50 Profesor Popelnice [i] 03:10 Telefon [i] 03:45 Karel Kryl v Ostravě [i] 04:30 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Život mezi bílými čárami [i] 06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Máte mě! [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Folklorní magazín [i] 09:25 Zrezivělá krása [i] 09:55 Buddha 1/2 [i] 10:50 Slovanská epopej 3/3 [i] 11:20 Zpět k pramenům: Prameny přítoků Moravy 12/13 [i] 11:40 Ta naša kapela [i] 12:05 Karnali 1/4 [i] 12:25 Projekt Azorian: vyzdvižení ponorky K-129 1/2 [i] 13:20 Královna XXL [i] 14:45 Film o filmu Čtyři slunce [i] 15:00 Blázen jsem ve své vsi [i] 16:00 Metuzalém [i] 16:15 Medicína pro 21. století [i] 16:30 Televizní klub neslyšících [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Roboklíště 4/21 [i] 19:25 Kancl II: Hodnocení 8/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Projekt Azorian - vyzdvižení vraku ponorky K-129 2/2 [i] 21:00 Postřehy odjinud [i] 21:05 Pařížský život [i] 23:25 Vzpomínky na Andreje Tarkovského [i] 00:15 Příběh jedné fakulty [i] 00:40 Blázen jsem ve své vsi [i] 01:40 O češtině [i] 01:55 Uchem jehly [i] 02:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:50 Game Page [i] 03:15 Babylon [i] 03:40 Postřehy Karla Kyncla [i] 03:45 Zažloutlé fotografie [i] 04:15 O svátcích velikonočních [i] 04:45 Putování Moravou a Slezskem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2168 [i] 09:50 Opičí agent [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky II 1 [i] 13:35 Pohotovost XV 18 [i] 14:30 Odložené případy V: Špatná pověst 16 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba V: Requiem 7 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House VI: Soukromé životy 15 [i] 18:30 Ulice 2169 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Mejdan roku 328 [i] 21:30 Helena: Přesčas 3 [i] 22:10 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Double Team: * [i] 00:35 Útěk z vězení IV 5 [i] 01:30 Novashopping 01:50 V těle boubelky II 1 [i] 02:30 Odložené případy V: Špatná pověst 16 [i] 03:15 Útěk z vězení IV 5 [i] 04:35 Ženatý se závazky 250, 251 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer IV: V dobré víře 11 [i] 08:05 M*A*S*H 105 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda VI: Zachraň mě 16 [i] 10:40 Policejní divize IV: Kde je pravda 9 [i] 11:40 Knight Rider III: Zbaven služby 8 [i] 12:40 Closer IV: Diamantová iluze 12 [i] 13:40 Alf III: Staré dobré časy 10 [i] 14:15 Siska III: Slepá nenávist 11 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Odkaz lásky [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Česká 30 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Lovci lebek 8 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Až si vydechnu [i] 03:00 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Macocha 4/120 [i] 07:40 Sudkyňa Hatchettová III. 117/130 [i] 08:00 Dr. Oz I. 96/174 [i] 09:10 Veronika II. 6/22 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 V objatí hodvábu 197-198/200 [i] 12:15 Vytúžené dieťa [i] 14:10 Rebeli I. 161/215 [i] 15:05 Joan z Arkádie II. 11/22 [i] 16:00 Cigánske srdce 181/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 53/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 4/22 [i] 18:50 Dharma a Greg III. 2/24 [i] 19:20 Frasier VI. 13-14/24 [i] 20:00 Sultán 59 [i] 21:20 Druhý dych 55/80 [i] 22:20 V objatí hodvábu 199-200/200 [i] 00:15 Sestrička Jackie I. 2/12 [i] 00:50 Adela show [i] 01:30 Frasier VI. 13/24 [i] 02:00 Zajtrajšie noviny III. 2/23 [i] 02:45 Ulica III. 194/259 [i] 03:30 Lampáreň [i] 04:10 Júlia - Cesty za šťastím 29-30/191 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Tajemství Dračí hory [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Říše hraček [i] 13:45 Malí letci [i] 15:45 Formule! [i] 17:45 Můj život idiota [i] 19:30 Lars a jeho vážná známost [i] 21:25 Neznámý vojín [i] 23:10 Probuzení [i] 00:40 Útok žraloka [i] 02:15 Elitní jednotka [i] 04:10 Nanosonda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:00 Fotbal [i] 09:15 Cyklistika [i] 11:00 Cyklistika [i] 14:00 Curling [i] 17:00 Fotbal [i] 17:15 Fotbal [i] 17:30 Krasobruslení [i] 19:00 Tenis [i] 22:45 Watts [i] 23:00 Wrestling [i] 23:30 Wrestling [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Rebelky bez příčiny 5 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Hraničář 13 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Cesta bojovníka 4 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Soudný den 5 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Bar Tall Cotton 5 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 4: Na plný plyn 4 [i] 13:20 Agentura Jasno 3: Earth, Wind and... Wait for It 12 [i] 14:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a miliardářský lupič 6 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 7: Sestry Lynnovy 6 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Jakeovy ženy 15 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a ta druhá 7 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 3: Any Given Friday Night at 10pm, 9pm Central 13 [i] 21:20 PREMIÉRA Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 23:20 Pták na drátě [i] 01:35 Spravedlnost v krvi 1: Odrazy a stíny 13 [i] 02:30 Detektiv Nash Bridges 4: Soudný den 5 [i] 03:25 Námořní hlídka 4: Snadný cíl 13 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 3: Rebelky bez příčiny 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Archeolog bez tajemství 60 [i] 06:00 Univerzita vševědoucna 6 [i] 07:05 Top 10 - architekti 08 [i] 07:40 Současná architektura v Budapešti 9 [i] 08:20 Bojovníci se špínou 33 [i] 08:50 Jídlo je detektivka 1 [i]