Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Komisár Rex IV. 5/18 [i] 11:20 Vesmírni kovboji [i] 13:50 Krok za krokom II. 12/24 [i] 14:20 Rýchle Televízne noviny [i] 14:25 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 23/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS V. 7/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 MODRÉ Z NEBA [i] 22:10 Trauma 4/18 [i] 23:05 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 Zámena manželiek [i] 00:30 Posadnutý nenávisťou [i] 02:05 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej I. 3/9 [i] 02:45 Komisár Rex IV. 5/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy STV "N" [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Autosalón [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Inšpektor Rocca: Smrť pre lásku [i] 11:10 Sila lásky IV. 42/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:45 Taxík [i] 14:15 Divoký anjel 143 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Chcem, nechcem, ak chceš ty 3/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 132 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Magazín Euro 2012 [i] 20:35 Liga majstrov [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 22:58 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:45 Bláznivo zamilovaní: Chcem, nechcem, ak chceš ty 3/52 [i] 00:40 Inšpektor Rocca: Smrť pre lásku [i] 02:10 Žiť ako lev 4/6 [i] 03:45 Reportéri [i] 04:10 Sila lásky IV. 42/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Polícia [i] 07:15 Regionálny denník [i] 07:45 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Rusínsky magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Moluckí separatisti [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Piesne moje,piesne [i] 13:15 Cesty [i] 13:45 5 minút po dvanástej: Len jeden - však sú sviatky [i] 14:35 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Kopec ľudí [i] 15:05 Orientácie [i] 15:40 Tempo [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Práca pre teba [i] 17:00 Senior klub - magazín [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Ulice sveta: Boulevard Saint Laurent, Montreal [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Kominárik [i] 18:45 Zákulisie slovenčiny [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Monika Tančáková [i] 20:00 Hľadači [i] 20:30 Sny 30 [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Profesionál [i] 22:15 Medzinárodný ekumenický koncert sakrálnych spevov [i] 23:45 Umenie 2012: Divadlo a tanec [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 6 [i] 05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 Súdna sieň: Patríme k sebe [i] 08:15 Súdna sieň: Akrobacia v posteli [i] 09:20 Panelák IX.: Kaštieľ 54 [i] 10:25 Dom snov II. 10 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 12 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 18 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Prekliaty Fero 11 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Ťažný kôň [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Fedor masérom 55 [i] 21:30 Kosti VI. 13 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 24/24 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 23 [i] 01:20 OSTROV SMRTI 9 [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 18 [i] 02:50 District 17,18 [i] 04:15 Vyjednávači 6 [i] 04:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 24/24 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 22 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 67 [i] 08:15 Matlock III. 13 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda V. 15 [i] 10:25 Láska v Istanbule 20 [i] 12:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 6 [i] 13:25 Panelák IX.: Kaštieľ 54 [i] 14:35 Faktor strachu II. 18 [i] 15:35 Simpsonovci III. 21,22 [i] 16:40 Dom snov II. 10 [i] 17:50 Akty X I. 19 [i] 18:50 Faktor strachu II. 18 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 20 [i] 21:10 Špeciálne komando III. 7 [i] 22:05 Chlapci a chlapi: Zelené Vianoce 5 [i] 23:20 Mafstory: Rekviem pre Šoóša [i] 00:25 HOTEL PARADISE [i] 01:25 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 3 [i] 02:15 Bostonské zločiny IV. 5,6 [i] 03:40 Dexter III. 3 [i] 04:30 Láska a pomsta 82 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život II. 10/13 [i] 07:00 Předčasné vydání: Po půlnoci 7/23 [i] 08:00 Předčasné vydání: Zbraň 8/23 [i] 09:00 Advokáti VII. 19/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 13/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 2/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 3/22 [i] 13:00 Změna je život II. 11/13 [i] 14:00 Advokáti VII. 20/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 2/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 4/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 2/23 [i] 18:00 Boj o čas II. 14/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 3/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 3/23 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 4/17 [i] 22:00 Vzpomínky 15/18 [i] 23:00 Myšlenky zločince VI. 23/24 [i] 00:00 Post Mortem II. 5/9 [i] 00:55 CSI: New York VIII. 4/17 [i] 01:50 Vzpomínky 15/18 [i] 02:35 Drzá Jordan 3/23 [i] 03:20 Post Mortem II. 5/9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Průzkumná a záchranná akce [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Špinavé práce v New Yorku [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá bezesná noc [i] 08:10 Bořiči mýtů: Bez práce nejsou koláče [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 10:00 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 27 [i] 10:55 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 11:50 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 2 [i] 12:45 Tuning 2008: Escalade a Mercedes Smart [i] 13:40 Americký chopper: Žiletková motorka - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Plovoucí továrna na ryby [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Dáma pro štěstí [i] 16:25 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 18:15 Nutné k přežití: Oregon [i] 19:10 Jak se to dělá 3 [i] 19:40 Jak to dělají?: Hladký jako mramor/pálivá omáčka/deštníky [i] 20:05 Kluci z autobazaru 7 [i] 20:35 Kluci z autobazaru 8 [i] 21:00 Králové šrotu 7 [i] 21:30 Králové šrotu 8 [i] 21:55 Superstroje: Řezačky a drtiče [i] 22:50 Národ šílenců: Závody sekaček na trávu [i] 23:45 Bořiči mýtů: Virální hodinka [i] 00:40 Kluci z autobazaru 7 [i] 01:10 Kluci z autobazaru 8 [i] 01:40 Králové šrotu 7 [i] 02:10 Králové šrotu 8 [i] 02:40 Superstroje: Řezačky a drtiče [i] 03:40 Národ šílenců: Závody sekaček na trávu [i] 04:35 Jak se to dělá 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Pravda bolí 2/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Šťastný návrat domů 17/52 [i] 09:30 Co se stalo s Maud? [i] 10:25 Co se stalo s Maud? [i] 11:20 Přivedla žebráka na mizinu [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III: Městečko v horách 16/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 19:59 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Panství Downton II 7/10 [i] 21:50 Krotitelé dluhů [i] 22:15 Film o filmu Čtyři slunce [i] 22:30 Bratři a sestry: Světlo světel 10/23 [i] 23:15 Podfukáři III 2/6 [i] 00:05 Losování Sportky a Šance 00:10 Planeta Teror [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Jedna báseň [i] 06:00 Co by kdyby: Mandelinka zvítězila [i] 06:20 Zoománie [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Branky, body, Vietnam [i] 09:25 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:35 Hledání ztraceného času [i] 09:55 Pátá čtvrť: zmizelé město pražské [i] 10:55 Ta naše povaha česká [i] 11:25 Krásný ztráty [i] 12:00 Hudební návraty [i] 12:40 Trnka z Čech 6/10 [i] 12:55 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 13:05 Nesmrtelní [i] 14:30 Architektura 13/45 [i] 15:00 Jak zachránit lipicány? [i] 15:50 Alkoholismus [i] 16:00 Pomník inteligenci [i] 16:25 Hledači času [i] 16:40 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Poraď si, jak umíš 3/21 [i] 19:20 Chvilky s matematikou 3/3 [i] 19:25 Kancl II: Zakázka 7/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Magnesia Litera [i] 21:20 Příběh jedné fakulty [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:30 Prorok [i] 01:00 Jiří Kout [i] 01:15 Suma sumárum [i] 01:40 Na plovárně s Vlastou Redlem [i] 02:05 Nová Evropa očima Michaela Palina: Od Dunaje na Dněpr 4/7 [i] 03:00 Mimo rámec [i] 03:15 Folklorní magazín [i] 03:40 Hommage á icone [i] 03:55 O madonách [i] 04:30 Cesty sochaře Vladimíra Preclíka za kameny pokání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2167 [i] 09:50 Dítě medúzy 2/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky 13 [i] 13:35 Pohotovost XV 17 [i] 14:35 Odložené případy V: Cesta 15 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba V: Chiméra 6 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House VI: Od pěti do devíti 14 [i] 18:30 Ulice 2168 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 První krok: Týden lásky 7 [i] 21:30 Mentalista III: Krev za krev 14 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Drsnej Shaft: * [i] 00:55 Útěk z vězení IV 4 [i] 01:45 Novashopping 02:10 V těle boubelky 13 [i] 02:50 Odložené případy V: Cesta 15 [i] 03:30 Útěk z vězení IV 4 [i] 04:35 Ženatý se závazky 248, 249 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer IV: Časovaná bomba 10 [i] 08:05 M*A*S*H 104 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda VI: Vražda v každou celou 15 [i] 10:40 Policejní divize IV: Kniha vzpomínek 8 [i] 11:40 Knight Rider III: Zkažená jablka 7 [i] 12:40 Closer IV: V dobré víře 11 [i] 13:40 Alf III: Změna je život 9 [i] 14:15 Siska III: Smrt a dívka 10 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Ať rozhodne srdce [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Když můžu, pomůžu 111 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití III: Kouzla a čáry 12 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Los Angeles: Benedict kaňon 18 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny II: Ďáblův služebník 14 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny II: Ďáblův služebník 14 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Macocha 3/120 [i] 07:15 Sudkyňa Hatchettová III. 116/130 [i] 07:35 Dr. Oz I. 95/174 [i] 08:40 Veronika II. 5/22 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 V objatí hodvábu 195-196/200 [i] 11:45 Sultán 58 [i] 12:50 Druhý dych 54/80 [i] 14:00 Rebeli I. 160/215 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 10/22 [i] 15:55 Cigánske srdce 180/218 [i] 16:50 Keď budeš moja 52/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 3/22 [i] 18:45 Dharma a Greg III. 1/24 [i] 19:15 Frasier VI. 11-12/24 [i] 20:00 Vytúžené dieťa [i] 22:05 V objatí hodvábu 197-198/200 [i] 23:50 Sestrička Jackie I. 1/12 [i] 00:25 Adela show [i] 01:05 Frasier VI. 11/24 [i] 01:30 Zajtrajšie noviny III. 1/23 [i] 02:15 Dr. Oz I. 95/174 [i] 03:00 Ulica III. 193/259 [i] 04:40 Na streche [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:45 Júlia - Cesty za šťastím 27-28/191 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Švihák ajťák [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Carmen: Divoká vášeň [i] 14:10 Lantana [i] 16:25 Boeing 747 [i] 18:10 Král videoher [i] 19:50 Leningrad [i] 21:50 Nanosonda [i] 23:30 Elitní jednotka [i] 01:30 Všichni milují Mandy Lane [i] 03:00 Skeletonman [i] 04:30 Svědkem zločinu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:30 Cyklistika [i] 11:00 Cyklistika [i] 13:30 Watts [i] 14:00 Curling [i] 17:00 Snooker [i] 18:30 Olympiáda [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Sport Influencers [i] 19:15 Wednesday Selection [i] 19:20 Jezdectví [i] 19:25 Golf [i] 20:25 Golf [i] 21:25 Golf [i] 21:55 Golf [i] 22:00 Month Selection [i] 22:05 Jachting [i] 22:10 Wednesday Selection [i] 22:20 Business Class [i] 22:25 Business Class [i] 22:30 Cyklistika [i] 00:00 Sport Destination [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Útok na spižírnu 4 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Muž přes palubu 12 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: V bezpečí 3 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Na plný plyn 4 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Cesta bojovníka 4 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 4: Šmírák 3 [i] 13:20 Agentura Jasno 3: Lassie Did a Bad Bad Thing 11