TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:10 Komisár Rex IV. 4/18 [i] 11:00 Pánu učiteľovi z lásky 2 [i] 12:45 Rýchle Televízne noviny [i] 12:50 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 17/20 [i] 13:50 Krok za krokom II. 11/24 [i] 14:20 Rýchle Televízne noviny [i] 14:25 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 22/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS V. 6/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:20 Kobra 11 XV. 9/14 - NOVÉ ČASTI [i] 23:25 Nočné Televízne noviny [i] 23:50 Tell - švajčiarsky mýtus [i] 01:30 NCIS V. 6/19 [i] 02:10 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej I. 2/9 [i] 02:50 Komisár Rex IV. 4/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Postav dom, zasaď strom [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Inšpektor Rocca: Súkromné násilie [i] 11:05 Sila lásky IV. 41/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:15 Divoký anjel 142 [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Ak mi nezavolá.. 2/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 131 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 Zoči - voči [i] 21:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Dobitá na smrť 4/24 [i] 22:35 Nočné správy [i] 22:45 Počasie [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Bláznivo zamilovaní: Ak mi nezavolá.. 2/52 [i] 23:50 Kto hovorí pravdu? [i] 00:40 Inšpektor Rocca: Súkromné násilie [i] 02:10 Slovensko v obrazoch [i] 02:30 Svet v obrazoch [i] 02:55 Nočné správy [i] 03:05 Sila lásky IV. 41/203 [i] 03:55 Sila lásky V. 131 [i] 04:45 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Stará mať rozpráva [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Národnostný dokument: Národnostný dokument [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:00 Fokus práca [i] 11:40 Symboly krásy: Japonské nožnice [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Piesne moje,piesne [i] 13:05 Športové ozveny [i] 13:40 Televízia po slovensky: Ako si pamätáme STV [i] 14:50 Vrabčie lásky [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 17:00 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Moluckí separatisti [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Kominárik [i] 18:40 Šport minulých liet: Šport minulých liet (1945 - 1946) [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Vladimír Výrostko [i] 19:55 Krásy Slovenska: Niva rieky Latorice [i] 20:30 Liga majstrov: Liga majstrov - zápasy [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Práca pre teba [i] 23:35 Polícia [i] 23:45 VAT [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 District 14 [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 Súdna sieň: Potrebujem viac! [i] 08:20 Súdna sieň: Neboj sa priznať otcovstvo [i] 09:20 Panelák IX.: Masáž 53 [i] 10:25 Dom snov II. 9 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 5 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 17 [i] 14:50 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Sedemnásty 10 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Musí ti stačiť 66 eur [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Kaštieľ 54 [i] 21:30 HOTEL PARADISE [i] 22:30 Kosti VI. 12 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 6 [i] 00:30 Špeciálne komando III. 7 [i] 01:25 OSTROV SMRTI 8 [i] 02:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 17 [i] 03:00 District 15,16 [i] 04:25 Vyjednávači 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 21 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 66 [i] 08:15 Matlock III. 12 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda V. 14 [i] 10:25 Láska v Istanbule 19 [i] 12:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 5 [i] 13:25 Panelák IX.: Masáž 53 [i] 14:35 Faktor strachu II. 17 [i] 15:35 Simpsonovci III. 19,20 [i] 16:40 Dom snov II. 9 [i] 17:50 Akty X I. 18 [i] 18:50 Faktor strachu II. 17 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Steven Seagal: Muž zákona I. 3,4 [i] 21:10 Originály na cestách I. 3 [i] 22:10 Sladký život PLAYMATE: I. 7,8 [i] 23:15 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 00:00 HOTEL PARADISE [i] 01:00 Zákon gangu I. 6 [i] 01:55 Bostonské zločiny IV. 3,4 [i] 03:20 Dexter III. 2 [i] 04:05 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 04:30 Láska a pomsta 81 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život II. 9/13 [i] 07:00 Předčasné vydání: Noviny 5/23 [i] 08:00 Předčasné vydání: Basketbal 6/23 [i] 09:00 Advokáti VII. 18/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 12/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 1/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 2/22 [i] 13:00 Změna je život II. 10/13 [i] 14:00 Advokáti VII. 19/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 1/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 3/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 1/23 [i] 18:00 Boj o čas II. 13/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 2/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 2/23 [i] 21:00 Vzpomínky 14/18 [i] 22:00 Firma 7/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21/24 [i] 00:00 Cena za lidskost 3/13 [i] 00:55 Vzpomínky 14/18 [i] 01:50 Firma 7/22 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21/24 [i] 03:20 Cena za lidskost 3/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Prodavač náhradních dílů [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Kopáčem minerálního bahna [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Zelenáči [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 09:05 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 10:00 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 26 [i] 10:55 Nutné k přežití: Belize [i] 11:50 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Průzkumná a záchranná akce [i] 13:40 Americký chopper: Žiletková motorka - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Špinavé práce v New Yorku [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá bezesná noc [i] 16:25 Bořiči mýtů: Bez práce nejsou koláče [i] 17:20 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 18:15 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak to dělají?: Arašídové máslo/bod zlomu [i] 20:05 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 4 [i] 21:00 Krizové situace pod kontrolou: Přístavy v Los Angeles [i] 21:55 Černé nebe 10 [i] 22:50 Ross Kemp - extrémní svět 1 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Řízení auta poslepu [i] 00:40 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 4 [i] 01:40 Krizové situace pod kontrolou: Přístavy v Los Angeles [i] 02:40 Černé nebe 10 [i] 03:40 Ross Kemp - extrémní svět 1 [i] 04:35 Jak se to dělá 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Ztráty a nálezy 1/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Glinda, hodná čarodějnice 16/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Pravda bolí 2/32 [i] 10:15 Národní klenoty [i] 10:45 Na cestě po mysu Komorin [i] 11:10 Postřehy odjinud [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III: Překvapení 15/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Losování Euromiliony 19:59 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Gympl [i] 21:50 Neobyčejné životy [i] 22:45 Prodavač humoru [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 Na velikosti záleží [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Josef Lux - Kříž... [i] 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 O češtině [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Do práce [i] 09:25 Na houby: Pavučince a čirůvky [i] 09:55 Oceány: Severní ledový oceán 8/8 [i] 10:50 Projekt Azorian: vyzdvižení ponorky K-129 1/2 [i] 11:45 Evropa dnes [i] 12:15 Nová Evropa očima Michaela Palina: Divoký Východ 3/7 [i] 13:10 Náš venkov [i] 13:25 Heydrich - konečné řešení: Svatobořické děti 31/44 [i] 13:55 Království divočiny: Hroší příběh [i] 14:30 Cestománie [i] 15:00 Nová Evropa očima Michaela Palina: Od Dunaje na Dněpr 4/7 [i] 15:55 Evropa a já: Ivan Hašek [i] 16:10 Branky, body, Vietnam [i] 16:35 Maledivy 1/5 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Nový Ron 2/21 [i] 19:20 Chvilky s matematikou 2/3 [i] 19:25 Kancl II: Souboj 6/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II.: Zoufalá mise 3/14 [i] 20:50 Magnesia Litera 2012 [i] 20:55 Co by kdyby: Mandelinka zvítězila [i] 21:15 Historie.cs [i] 22:00 Pobřeží moskytů [i] 23:55 Q [i] 00:20 Divadlo žije! [i] 00:45 Kultura.cz [i] 01:10 Kultura.cz [i] 01:40 Rodopská magie: Dudákův dům 3/3 [i] 02:05 Babylon [i] 02:30 Do práce [i] 02:55 Evropa dnes [i] 03:25 Blues Alive Šumperk ´98 04:25 Generace "0" [i] 04:35 Řemeslo jako koníček [i] 04:50 Dobré zprávy Jana Pavlici z [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2166 [i] 09:50 Křupan [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky 12 [i] 13:35 Pohotovost XV 16 [i] 14:35 Odložené případy V: Andy v C moll 14 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba V: Věc důvěry 5 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House VI: Tah na branku 13 [i] 18:30 Ulice 2167 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Vesnická klinika 327 [i] 21:30 Víkend: Za minutu dvanáct [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Správné rozhodnutí 14 [i] 23:55 Žalobce a obhájce: Samé lži 6 [i] 00:50 Útěk z vězení IV 3 [i] 01:40 Novashopping 02:00 V těle boubelky 12 [i] 02:40 Odložené případy V: Andy v C moll 14 [i] 03:25 Útěk z vězení IV 3 [i] 04:35 Ženatý se závazky 246, 247 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer IV: Poldové z Tijuany 9 [i] 08:05 M*A*S*H 103 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda VI: Vražděte, moji drazí 14 [i] 10:40 Policejní divize IV: Tragédie v klubu 7 [i] 11:40 Knight Rider III: K.I.T.T. versus K.A.A.R. 6 [i] 12:40 Closer IV: Časovaná bomba 10 [i] 13:40 Alf III: Odhalení 2/2 8 [i] 14:15 Siska III: Upalování čarodějnic 9 [i] 15:40 Big Ben IV: Válka hvězd 13 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Cesty k úspěchu [i] 22:25 Sběratelé kostí V: Začátek na konci 22 [i] 23:25 Myšlenky zločince VI: Ďáblova noc 6 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny II: Utkvělá představa 13 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Nedokonalé zločiny II: Utkvělá představa 13 [i] 04:05 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:35 Česko na talíři [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:35 Macocha 2/120 [i] 07:45 Sudkyňa Hatchettová III. 115/130 [i] 08:10 Dr. Oz I. 94/174 [i] 09:15 Veronika II. 4/22 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Ako byť trendy III. [i] 11:45 Sultán 57 [i] 12:55 Druhý dych 53/80 [i] 14:05 Rebeli I. 159/215 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 9/22 [i] 15:55 Cigánske srdce 179/218 [i] 16:55 Keď budeš moja 51/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 2/22 [i] 18:50 Dharma a Greg II. 24/24 [i] 19:20 Frasier VI. 9-10/24 [i] 20:00 Sultán 58 [i] 21:20 Druhý dych 54/80 [i] 22:20 V objatí hodvábu 195-196/200 [i] 00:05 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 8/8 [i] 01:05 Adela show [i] 01:45 Frasier VI. 9/24 [i] 02:10 Zajtrajšie noviny II. 22/22 [i] 03:00 Ulica III. 192/259 [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:25 Júlia - Cesty za šťastím 25-26/191 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Dokonalá partie [i] 08:55 Teleshopping 12:05 O perníkové chaloupce [i] 13:40 Čekání na štěstí [i] 15:30 Opilí slávou [i] 17:25 Carmen: Divoká vášeň [i] 19:30 Lantana [i] 21:35 Svědkem zločinu [i] 23:05 Skeletonman [i] 00:40 Zmizení Alice Creedové [i] 02:15 Jednotka Uro [i] 04:00 Aljašský expres [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:40 Fotbal [i] 08:45 Fotbal [i] 09:45 Curling [i] 12:00 Watts [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Curling