TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:10 Komisár Rex IV. 3/18 [i] 10:05 Svet v ohrození [i] 11:45 Nezvestní II. 8/18 [i] 12:35 Rýchle Televízne noviny [i] 12:40 FARMA [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 21/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS V. 5/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 Zámena manželiek [i] 22:30 Partička [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Do útoku [i] 01:15 Svet v ohrození [i] 02:40 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej I. 1/9 [i] 03:25 Komisár Rex IV. 3/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:40 Svet v obrazoch [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 Inšpektor Rocca: Smrť poľského dievčaťa [i] 11:00 Sila lásky IV. 40/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:05 Dámsky klub [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:15 Divoký anjel 141 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Otázka príťažlivosti 1/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 130 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Ó, aký si pekný [i] 21:45 Reportéri [i] 22:15 Nočné správy [i] 22:25 Počasie [i] 22:28 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Komisár Manara: Sklenené sny 7/12 [i] 23:30 Bláznivo zamilovaní: Otázka príťažlivosti 1/52 [i] 00:30 Ó, aký si pekný [i] 02:05 Komisár Manara: Sklenené sny 7/12 [i] 03:00 Sila lásky IV. 40/203 [i] 03:50 Sila lásky V. 130 [i] 04:40 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Extr@français 12/13 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Tvárou v tvár [i] 10:55 Národnostné správy [i] 11:00 Fokus - rodina [i] 11:40 Hľadanie stratených svetov: Nezvaný pán na Uhrovci [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Piesne moje,piesne [i] 13:25 Autosalón [i] 13:50 Odpískané [i] 14:30 Športové ozveny [i] 15:00 Magazín NHL [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný dokument: Národnostný dokument [i] 16:30 Fokus práca [i] 16:55 VAT [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Symboly krásy: Japonské nožnice [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Kominárik [i] 18:40 GEN.sk: Ladislav Burlas [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Krv nie je voda (anémia a poruchy zrážanlivosti) [i] 20:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Kopec ľudí [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Test magazín: Test magazín [i] 22:10 Testament [i] 00:15 6 miliárd názorov [i] 00:20 On Air [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:50 ArtSpektrum [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 OSTROV SMRTI 5 [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:25 Súdna sieň: Pasca na seba [i] 08:20 Súdna sieň: Keď ty, tak aj ja! [i] 09:25 Panelák IX.: Spadla z obloka 52 [i] 10:25 Dom snov II. 8 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Vojak [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Halloweenski zlodeji 9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Pomsta [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Masáž 53 [i] 21:30 HOTEL PARADISE [i] 22:55 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 5 [i] 23:55 Californication III. 5 [i] 00:30 Klub hrôzy [i] 02:35 OSTROV SMRTI 6,7 [i] 03:55 Klub hrôzy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Zasľúbená zem 20 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 65 [i] 08:15 Matlock III. 11 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda V. 13 [i] 10:25 Láska v Istanbule 18 [i] 12:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 4 [i] 13:25 Panelák IX.: Spadla z obloka 52 [i] 14:35 Faktor strachu II. 16 [i] 15:35 Simpsonovci III. 17,18 [i] 16:40 Dom snov II. 8 [i] 17:50 Akty X I. 17 [i] 18:50 Faktor strachu II. 16 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 19 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 16 [i] 22:05 Podvodníci I. [i] 23:00 Dexter III. 3 [i] 00:00 HOTEL PARADISE [i] 01:20 Bostonské zločiny IV. 1,2/20 [i] 02:50 Dexter III. 1/12 [i] 03:45 Láska a pomsta 79,80 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život II. 8/13 [i] 07:00 Předčasné vydání: Děťátko 3/23 [i] 08:00 Předčasné vydání: Zloděj štípnul strarostovi psa 4/23 [i] 09:00 Advokáti VII. 16/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 11/22 [i] 11:00 Post Mortem II. 4/9 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 1/22 [i] 13:00 Změna je život II. 9/13 [i] 14:00 Advokáti VII. 17/22 [i] 15:00 Advokáti VII. 18/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 2/22 [i] 17:00 Post Mortem II. 4/9 [i] 18:00 Boj o čas II. 12/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 1/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 1/23 [i] 21:00 Dr. House VII. 3/23 [i] 22:00 Pohřešovaný 3/7 [i] 23:00 Firma 6/22 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev II.: Na druhé straně není nic 12/12 [i] 01:10 Dr. House VII. 3/23 [i] 02:05 Pohřešovaný 3/7 [i] 02:50 Firma 6/22 [i] 03:35 True Blood - Pravá krev II.: Na druhé straně není nic 12/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: FPSO Maersk Peregrino [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Pěstitel brusinek [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Mohawkové a bláznivost, dobrota a radost [i] 08:10 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 09:05 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 10:00 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 25 [i] 10:55 Nutné k přežití: Turecko [i] 11:50 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 2 [i] 12:45 Motory Detroitu: Festevil [i] 13:40 Americký chopper: Juniorova motorka snů - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Kopáčem minerálního bahna [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Zelenáči [i] 16:25 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 17:20 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 18:15 Nutné k přežití: Belize [i] 19:10 Jak se to dělá 1 [i] 19:40 Jak to dělají?: Bagry/chuť Orientu/do prázdna [i] 20:05 Lovci tornád: Bouře nad městem St. Louis [i] 21:00 Kdo uspěje?: Námořní pyrotechnici [i] 21:55 Jak přežít neštěstí: Únos [i] 22:50 Kde je limit?: Limuzína [i] 23:45 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 00:40 Lovci tornád: Bouře nad městem St. Louis [i] 01:40 Kdo uspěje?: Námořní pyrotechnici [i] 02:40 Jak přežít neštěstí: Únos [i] 03:40 Kde je limit?: Limuzína [i] 04:35 Jak se to dělá 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Diagnóza: Smrt nenávistí [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Cesta na jih 15/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Ztráty a nálezy 1/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Milana Drobného [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III: Na rozcestí 14/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Život je ples: V sedmém nebi 14/16 [i] 21:00 Na cestě po mysu Komorin [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Národní klenoty [i] 22:30 Na stopě [i] 22:55 MI5 13/16 [i] 23:50 Profesionálové [i] 00:40 Toulavá kamera [i] 01:15 Sváteční slovo teologa a ředitele Ústavu pro studium totalitních režimů Daniela Hermana [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Poslední hudci [i] 05:30 Vítr v černých brýlích [i] 06:00 Babylon [i] 06:25 Chcete mě? [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Klíč [i] 09:30 Karnali 1/4 [i] 09:50 Kamera na cestách: Himálajská království [i] 10:45 Hokej!!! [i] 11:45 Zrezivělá krása [i] 12:10 Ming, Maggie, Wan... [i] 12:30 Kdyby ty dechovky v Rumunsku nebyly... [i] 13:25 Hledání ztraceného času [i] 13:45 Československý filmový týdeník 1962 879/2379 [i] 14:00 Až na dno zrady - Emanuel Moravec [i] 15:00 Středověk 1/6 [i] 15:55 Rodopská magie: Dudákův dům 3/3 [i] 16:20 Čtyři klíče [i] 16:25 Na vlně první republiky 1/7 [i] 16:40 Bílá místa [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Zamilovaná 1/21 [i] 19:20 Chvilky s matematikou 1/3 [i] 19:25 Kancl II: Máš padáka 5/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Špionážní hry studené války [i] 21:00 Velikáni filmu: Carol Reed [i] 22:55 Na chvíli svobodní [i] 00:40 Abbey Road: Live III. 3/12 [i] 01:30 Pátá čtvrť: zmizelé město pražské [i] 02:30 Krásný ztráty [i] 03:05 Chcete je? [i] 03:10 Cesty víry: Mračna v oblacích pevnější než hradby měst [i] 03:35 Uchem jehly [i] 04:05 Larry Coryell Quartet (USA) [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2165 [i] 09:50 Dítě medúzy 1/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky 11 [i] 13:35 Pohotovost XV 15 [i] 14:30 Odložené případy V: Pavouci 13 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba V: Krize identity 4 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House VI: Výčitky svědomí 12 [i] 18:30 Ulice 2166 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl III: Panenka 9 [i] 21:15 Dr. House VI: Pomozte [i] 22:10 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba VIII 14 [i] 23:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 11 [i] 00:35 69 rozkoší pro smrtelníky: * 14, 15 [i] 01:35 Novashopping 01:55 V těle boubelky 11 [i] 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer IV: Slepá ulička 8 [i] 08:05 M*A*S*H 102 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda VI: Vzdálené hlasy 13 [i] 10:40 Policejní divize IV: To jsou oni 6 [i] 11:40 Knight Rider III: Ďábelský Halloween 5 [i] 12:40 Closer IV: Poldové z Tijuany 9 [i] 13:40 Alf III: Odhalení 1/2 7 [i] 14:15 Siska III: Deset minut před půlnocí 8 [i] 15:40 Big Ben IV: Sport zabíjí 12 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Bylo to naše dítě 110 [i] 21:20 Farmář hledá ženu: První den na farmě [i] 22:35 Partička [i] 23:15 Slunečno, místy vraždy I: Dívka na přání 5 [i] 00:15 Anatomie lži II: Traktorista 10 [i] 01:10 Nedokonalé zločiny II: Znásilnění 12 [i] 02:10 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:30 Macocha 1/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 114/130 [i] 08:20 Dr. Oz I. 93/174 [i] 09:25 Veronika II. 3/22 [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 V pazúroch medveďa [i] 12:30 Sudkyňa Hatchettová III. 114/130 [i] 12:55 Druhý dych 52/80 [i] 14:05 Rebeli I. 158/215 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 8/22 [i] 15:55 Cigánske srdce 178/218 [i] 16:50 Keď budeš moja 50/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 1/22 [i] 18:45 Dharma a Greg II. 23/24 [i] 19:15 Frasier VI. 7-8/24 [i] 20:00 Sultán 57 [i] 21:20 Druhý dych 53/80 [i] 22:20 Ako byť trendy III. [i] 23:30 Poisťovňa šťastia V. 14/16 [i] 00:40 Adela show [i] 01:25 Frasier VI. 7/24 [i] 01:50 Zajtrajšie noviny II. 21/22 [i] 02:35 Dr. Oz I. 93/174 [i] 03:15 Ulica III. 191/259 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:25 Anderov rebrinák [i] 04:55 Júlia - Cesty za šťastím 23-24/191 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 I.Q.: Génius [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tajnosti [i] 13:50 Yesmeni [i] 15:30 Griffin a Phoenixová [i] 17:25 Čekání na štěstí [i] 19:10 Král Galů [i] 21:20 Aljašský expres [i] 23:00 Jednotka Uro [i] 00:50 Bazén [i] 02:25 Holky na hlídání [i] 03:50 Vosy útočí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:45 Curling [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Snooker [i] 15:00 Curling [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Cyklistika [i] 19:30 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 22:35 Fotbal [i] 23:30 Jezdectví [i] 23:45 Snooker [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 7: Sedm smrtelných hříchů 10 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Po zlém 2.část 1 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Podvodníci 2 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 7: 7. díl 7 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Odpočítávání 2 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 4: Pád z výšky 1 [i] 13:20 Agentura Jasno 3: Vánoce 9 [i] 14:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a obr Dale 3 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 7: V bezpečí 3 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 1. díl 1 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Muž přes palubu 12 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk v lunaparku 4 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 3: Six Feet Under the Sea 10 [i] 21:20 Dobrá manželka 3: Sv