Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dobrodružstvá Jackieho Chana IV. 10/13 [i] 06:20 Duck Dodgers II. 13/26 [i] 06:45 Scooby Doo I. 14/24 [i] 07:10 Flintstonovci v akcii 14/54 [i] 07:35 Čarodejnice III. 19/22 [i] 08:25 Malý Manhattan [i] 10:05 Hellcats: Superkočky v akcii 8-9/22 [i] 11:50 Upírske denníky II. 18/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:15 V pazúroch medveďa [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Skaza zámku Herm [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 HLAS ČESKO SLOVENSKA - SÚBOJ [i] 22:10 Bitkári [i] 00:20 Fringe II. 4/22 [i] 01:05 Elita [i] 02:50 Mafia Love Story [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV "N" [i] 07:10 Včielka Maja: Flip vo väzení [i] 07:35 Alica v krajine zázrakov 16/26 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Góóól [i] 09:00 Biblické príbehy: Znamenia časov [i] 09:30 Sv.omša na Kvetnú nedeľu s palmovou procesiou [i] 12:35 Slovensko v obrazoch [i] 13:00 Svet v obrazoch [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Prípad strateného závetu [i] 14:30 Film pre pamätníkov: "Král Šumavy" [i] 16:05 Na ceste: Na ceste po Jezuzaleme [i] 16:40 Pošta pre teba [i] 17:45 Štýlovo [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Svätý Augustín 1/2 [i] 21:50 Svätý Augustín 2/2 [i] 23:35 Góly - body - sekundy [i] 23:40 Odpískané [i] 00:20 Agatha Christie : Poirot: Prípad strateného závetu [i] 01:15 Svätý Augustín 1/2 [i] 02:55 Svätý Augustín 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Halali [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:45 Kapura [i] 09:25 Farmárska revue [i] 09:45 Test magazín: Test magazín [i] 09:55 Život v pohybe: Letecké športy [i] 10:25 Noc v archíve: Poľnohospodársky rok [i] 11:30 Ujo maliar pozýva: Kvákačka [i] 12:00 On Air [i] 12:20 Na ceste: Na ceste po Jezuzaleme [i] 12:50 Orientácie [i] 13:15 Slovo [i] 13:20 Spomíname na Gejzu Dusíka: Gejza Dusík [i] 14:15 MS v krasokorčuľovaní: Záverečná exhibícia [i] 17:00 Televízia po slovensky [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Nezvaný pán na Uhrovci [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Kominárik [i] 18:45 Čarovný svet animovaného filmu [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Irán - storočie bojov o ropu [i] 21:30 Umenie 2012: Divadlo a tanec [i] 22:00 Pozvánka do divadla: Páni Glembayovci [i] 00:20 Retro noviny [i] 00:35 Slovo [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV "N" [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 Späť na Zem [i] 07:25 Simpsonovci XVIII. 10,11 [i] 08:25 Riddick: Kronika temna [i] 10:50 Stratené duše III. 18/18 [i] 11:50 Princezná Samuraj 1,2,3/3 [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Vojak [i] 22:20 Zradiť brata [i] 01:00 Princezná Samuraj 1,2,3/3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Vraždy v Midsomeri VIII. 5 [i] 07:20 MacGyver 61,62 [i] 09:20 A-Team [i] 11:40 30 prípadov majora Zemana: Štvanica - 1968 25 [i] 13:35 Ano, šéfe ! IV. - Zdeněk Pohlreich [i] 14:40 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 4 [i] 15:50 Život po ľuďoch 8 [i] 17:00 Choď na to! [i] 19:10 MacGyver 62 [i] 20:20 Kameňák [i] 22:30 Únos za bieleho dňa [i] 00:20 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 4 [i] 01:15 Únos za bieleho dňa [i] 02:40 Život na Marse 5,6 [i] 04:00 Láska a pomsta 77,78 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:15 Podfukáři VI. 2/6 [i] 07:25 Internát VI. 3/13 [i] 08:55 Ztracený svět: Kamelot 14/22 [i] 10:00 Enterprise II. 7/26 [i] 11:00 Enterprise II. 8/26 [i] 11:55 Pravěk útočí III. 2/10 [i] 13:00 Předčasné vydání III.: Garymu věříme 9/23 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Rodinné jmění 10/23 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 19/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 20/22 [i] 17:00 Podfukáři VI. 2/6 [i] 18:10 Dr. House VII. 2/23 [i] 19:10 Pohřešovaný 3/7 [i] 20:10 Firma 6/22 [i] 21:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 22/24 [i] 22:05 CSI: New York VIII. 3/17 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 13/13 [i] 00:00 Cena za lidskost 2/13 [i] 00:55 Internát VI. 3/13 [i] 02:20 Dr. House VII. 2/23 [i] 03:05 CSI: New York VIII. 3/17 [i] 03:50 Firma 6/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Vojenské memorabilie 1 [i] 05:30 Vojenské memorabilie 2 [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 06:50 Jak to funguje: Řetězová pila/Zamlžovač/Pumpička na kolo/Plazmová obrazovka [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Domani Studios [i] 08:10 Bořiči mýtů: Ostrov a lepicí páska [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 3 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 4 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Ztráta peněz [i] 11:50 Špinavé práce 62 [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Výtěžek z úlovku [i] 13:40 Bořiči mýtů: Kolo štěstí Bořičů mýtů [i] 14:35 Motory Detroitu: Festevil [i] 15:30 Pátá rychlost 9 [i] 16:00 Pátá rychlost 10 [i] 16:25 Impozantní lodě: FPSO Maersk Peregrino [i] 17:20 Bezpečná hranice 2 [i] 17:50 Bezpečná hranice 3 [i] 18:15 Říční příšery: Chladnokrevný horor [i] 19:10 V nejhorším případě: Hořící automobil/Nehoda na lodi [i] 19:40 V nejhorším případě: Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes [i] 20:05 Rybaření rukama s burany: Holky z Kansasu to umí líp [i] 21:00 Muž, žena a divočina: Mexiko [i] 21:55 Zabavení letadel: Nejlepší v oboru [i] 22:50 Téměř jsem to nepřežil: Ztracen v africkém pralese [i] 23:45 Ztracený ráj 6 [i] 00:40 Bezpečná hranice 2 [i] 01:10 Bezpečná hranice 3 [i] 01:40 Muž, žena a divočina: Mexiko [i] 02:40 Zabavení letadel: Nejlepší v oboru [i] 03:40 Jak se to dělá: Nerezavějící ocel/Fotbalové helmy/Kaučukové figuríny/Laboratorní sklo [i] 04:05 Téměř jsem to nepřežil: Ztracen v africkém pralese [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Činčin [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 21/26 [i] 06:45 Finley požární autíčko 38/39 [i] 07:05 Dětská hlídka: Drápkovo štěstí 8/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo teologa a ředitele [i] 11:00 Náves: Policejní symfonie 3/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Poklad na Sovím hrádku [i] 14:15 Zdivočelá země 12/20 [i] 15:10 Zdivočelá země: Po smrti Stalina a vzápětí 13/20 [i] 16:05 Hercule Poirot [i] 16:55 Zítra vstanu a opařím se čajem [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 19:59 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Cizí příběh [i] 21:15 168 hodin [i] 21:40 Slečna Guru [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Komisař Moulin [i] 00:40 Podfukáři III 1/6 [i] 01:35 Trumfy Miroslava Donutila [i] 02:25 Bydlení je hra [i] 02:50 Zahrada pod lupou [i] 03:15 Brožurkový fantom [i] 03:35 Dům plný písniček [i] 04:15 Dědeček [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Moravské písně milostné [i] 06:00 Cesty víry: Vzdělání s přidanou hodnotou [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Kdo nic nedělá, nic nezkazí? 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Hledání ztraceného času [i] 09:25 Babylon [i] 09:50 Z Náchoda až na konec světa [i] 10:35 Kultura.cz [i] 11:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:10 Nedej se [i] 11:25 Chcete mě? ZJ - [i] 11:40 Máte mě! [i] 11:55 Království divočiny: Hroší příběh [i] 12:25 Mimo rámec [i] 12:40 BRAVO! Martin Opršál [i] 13:10 Knižní svět [i] 13:35 Film o filmu Vrásky z lásky [i] 13:50 Slovanská epopej 3/3 [i] 14:20 Oceány: Severní ledový oceán 8/8 [i] 15:10 Křesťanský magazín [i] 15:35 Uchem jehly [i] 16:00 Cesty víry: Mračna v oblacích pevnější než hradby měst [i] 16:30 Artmix [i] 17:20 Pomník inteligenci [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Případ Fosfatus - 2. část 13/39 [i] 18:10 Bert a Ernie 13/26 [i] 18:15 Včelka Mája: Nezvaní hosté 78/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Suma sumárum [i] 19:30 Červený trpaslík: Pozpátku 13/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Svatobořické děti 31/44 [i] 20:30 Kamera na cestách: Himálajská království [i] 21:25 Magnesia Litera 2012 [i] 21:30 Na plovárně s Vlastou Redlem [i] 21:55 Chaotická Ana [i] 23:50 Pravá krev: Milovat znamená pohřbít 11/12 [i] 00:40 Flight of the Conchords I: Herec 11/12 [i] 01:10 Hank a Mike [i] 02:35 Zítra se bude... [i] 03:40 Mezi dveřmi je A.G. [i] 04:05 Z očí do očí [i] 04:35 Designtrend [i] 04:50 Já se tam vrátím [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:15 Veterinář z Bondi Beach II 8 [i] 06:40 Jen počkej, zajíci! [i] 06:50 Liga Špačků 9 [i] 07:20 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 6 [i] 07:35 Senzační Spiderman 2 [i] 08:05 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 10 [i] 08:30 Babicovy dobroty [i] 09:15 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:10 Stav ztroskotání [i] 11:40 Druhý dech: A byla svatba veliká 7 [i] 13:00 Samotář v Seattlu [i] 15:05 Agent v sukni [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hlas ČeskoSlovenska: Souboj [i] 22:00 Střepiny [i] 22:35 Skrytá identita: * [i] 01:15 Novashopping 01:35 Neil Young: Heart of Gold [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:35 Ženatý se závazky 244, 245 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Ninjago: Tik tak 9 [i] 07:45 Mistr Manny II: Hra světel; Dědečkova rajčata 3 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi: Zabijte nového kancléře! 3 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:50 Ano, šéfe! [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:20 S Italem v kuchyni [i] 14:05 Pravidla lásky [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XIII: Prokletý box [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zázraky života II: Nutnost volby 7 [i] 21:10 Mercury [i] 23:35 Náhlá smrt [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Hitlerovi bodyguardi: Zabijte nového kancléře! 3 [i] 04:20 Ano, šéfe! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Všetci sú za dverami [i] 05:50 Keď budeš moja 48/238 [i] 07:05 Úbohá Nasťa 8-9/80 [i] 08:45 Jesse II. 19/20 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Sabrina - mladá čarodejnica VII. 13-14/22 [i] 11:20 O.C. California II. 12/24 [i] 12:25 Prípady Alice Neversovej III. 3/4 [i] 14:10 Svedkyňa na úteku [i] 16:00 Vtáky v tŕní - Stratené roky 4/4 [i] 17:00 Keď budeš moja 49/238 [i] 18:00 Inga Lindströmová: Tajomstvo Svenaholmu [i] 20:00 Láska podľa predlohy [i] 22:05 Skutočný príbeh: Mary Kay - Cez krásu ku sláve [i] 00:05 Vášnivý tanec [i] 01:40 Láska podľa predlohy [i] 03:20 Nočné lampy [i] 04:00 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Autopohádky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Griffin a Phoenixová [i] 14:05 Tajemství Dračí hory [i] 15:35 Dračí klon [i] 17:15 Dokonalá partie [i] 18:45 Boeing 747 [i] 20:30 Vosy útočí [i] 22:05 Holky na hlídání [i] 23:40 Všichni milují Mandy Lane [i] 01:10 Jen silní přežijí 2. [i] 02:10 Mrtví k snídani [i] 03:40 Autopohádky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Motorky [i] 12:00 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:15 Cestovní vozy [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:00 Cestovní vozy [i] 18:00 Motorky [i] 18:45 Motorsport [i] 19:00 Krasobruslení [i] 20:45 Snooker [i] 23:45 Stolní tenis [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 7: 6. díl 6 [i] 08:00 Diagnóza vražda 7: Gangland 1/2 8 [i] 09:00 Diagnóza vražda 7: Ústa, která řvala 9 [i] 10:00 Diagnóza vražda 7: Sedm smrtelných hříchů 10 [i] 11:00 Diagnóza vražda 7: Santa Claudie 11 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Budoucnost firmy 4 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Pozdrav z Francie 4 [i] 14:00 Milionový lékař 1: Nikdo není dokonalý 11 [i] 15:00 Dračí templáři [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 19:00 Městečko Haven 2: Svět se točí dál 12 [i] 20:00 Kdo myslíte, že jste? 1: Matthew Broderick 4 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Posledni tango v Pasadeně 5 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Svědectví usvědčeného vraha 5 [i] 23:00 Milionový lékař 1: Nikdo není dokonalý 11 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Poslední ulice v Manhattanu 4 [i] 01:00 Médium 7: Porodní bolesti 12 [i] 02:00 Spravedlnost v krvi 1: Čínská čtvrť 8 [i] 03:00 Spravedlnost v krvi 1: Kruh zla 9 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 7: 7. díl 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Neviditelné světy 2 [i] 06:55 Mravenci vědí všechno 7 [i] 07:10 Sedm divů sluneční soustavy 2 [i] 08:10 Podzemí měst III. 1 [i] 09:05 Dítě naší doby: Příběhy dětí 1 [i] 09:45 Jamie ukáže, co umí 4 [i] 10:45 Diana versus královna [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče na světě: Jamajka 4 [i] 12:55 Utajený šéf - Austrálie 06 [i] 13:55 Jídlo je detektivka II. 12 [i] 14:25 Jídlo je detektivka II. 13 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani II.: Jed 3 [i] 15:55 Život 3 [i] 16:55 Planeta Země po vymření lidstva 20 [i] 17:50 Mistři švindlu 81 [i] 18:25 Mistři švindlu 82 [i] 19:00 Deratizátor II. 17 [i] 19:30 Deratizátor II. 18 [i] 20:00 Sběrači II. 3 [i] 21:00 Raději se bojte 5 [i] 21:55 Boj o život 4 [i] 23:00 Kovbojové a psanci 5 [i] 23:55 Vyloučeno 3 [i] 00:50 Záchrana pro Hubble [i] 01:55 Podzemí měst III. 1 [i] 02:50 Zvířecí rekordmani II.: Jed 3 [i] 03:50 Nejpřísnější rodiče světa III. 9 [i] 04:55 Život 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Báječný život po životě [i] 07:40 Jonesovi [i] 09:15 Toulavé boty [i] 11:00 Let's Dance 3D [i] 12:45 Zima za války [i] 14:30 Užívej si, co to jde [i] 16:00 Absolventka [i] 17:30 Poznáš až to příjde? [i] 19:30 Před kamerou IX. 14 [i] 20:00 Útěk ze Sibiře [i] 22:10 Paranormal Activity 2 [i] 23:40 Luck 8 [i] 00:45 Jezero 3 [i] 02:15 Jsem číslo čtyři [i] 04:05 Válečníci [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Víla Zuběnka [i] 07:40 Hořko-sladko