TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 Dobrodružstvá Jackieho Chana IV. 9/13 [i] 06:10 Duck Dodgers II. 12/26 [i] 06:30 Čarodejnice III. 18/22 [i] 07:15 Good Burger [i] 09:05 Priatelia II. 18/24 [i] 09:30 Láska nič nestojí [i] 11:35 HLAS ČESKO SLOVENSKA - SÚBOJ [i] 14:00 Stroskotaná láska [i] 15:40 Tá mrcha nedá pokoj! [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA - DUEL [i] 22:00 Mamin frajer je postrach [i] 23:40 Prci, prci, prcičky [i] 01:20 Temný úsvit [i] 03:20 Tichý zabijak [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Slovensko v obrazoch [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:25 Správy STV "N" [i] 07:15 Včielka Maja: Maja a stonožka Hyeronym [i] 07:40 Alica v krajine zázrakov 15/26 [i] 08:05 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Superchyty [i] 09:00 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:30 5 proti 5 špeciál [i] 10:20 Bud Bindi [i] 10:55 Legendy popu - best of [i] 12:55 Autosalón [i] 13:30 On Air [i] 13:55 Emma 3/4 [i] 14:50 Emma 4/4 [i] 15:50 Útek z Kaňonu divej mačky [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:30 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Sľub [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Nátlak [i] 00:45 Sľub [i] 02:15 Nátlak [i] 03:50 Emma 3/4 [i] 04:45 Emma 4/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Regionálny denník [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Televíkend [i] 09:05 Extr@français 12/13 [i] 09:30 Nivou Záhoria [i] 10:00 Separé [i] 10:30 Cesty [i] 10:55 Občan za dverami [i] 11:20 Drotári [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Len jeden - však sú sviatky [i] 12:55 Film o filme: Modrý tiger [i] 13:10 Senior klub [i] 13:40 Kapura [i] 14:20 Farmárska revue [i] 14:50 Test magazín: Test magazín [i] 15:00 MS v krasokorčuľovaní: Voľné jazdy mužov [i] 17:25 Futbal - ženy: Slovensko - Fínsko [i] 19:25 Život v pohybe: Letecké športy [i] 19:55 MS v krasokorčuľovaní: Voľné jazdy žien [i] 22:30 Retro noviny [i] 22:50 Izba 666 [i] 23:35 Československý filmový týždenník [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 Timon a Pumbaa II. [i] 07:15 Rozprávková jazda [i] 07:40 Beyblade Metal Fusion [i] 08:10 Ninjago II. [i] 08:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 5 [i] 09:30 Zabudnuté manželky [i] 11:30 HOTEL PARADISE: - PREKVAPENIE [i] 12:30 Dobrodružné leto [i] 14:40 Krabat: Čarodejníkov učeň [i] 17:00 Profesionáli V.: Povodne 3 [i] 18:00 Profesionáli 2012: Dôkaz 4 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Narnia: Lev, šatník a čarodejnica [i] 23:15 Riddick: Kronika temna [i] 01:30 Dobrí susedia [i] 03:00 Prečo mačka nie je pes? [i] 04:30 Údajná vražda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Vraždy v Midsomeri VIII. 4 [i] 07:20 Moderné veštenie [i] 08:25 Loď lásky 17,18 [i] 10:20 Chutíš mi 4 [i] 11:20 TOP STAR [i] 12:20 Súdna sieň: Za dobrotu na žobrotu [i] 13:35 Riskni milión! [i] 16:25 30 prípadov majora Zemana: Štvanica - 1968 25 [i] 18:10 Ano, šéfe ! IV. - Zdeněk Pohlreich [i] 19:10 Ice Road Truckers I. 5 [i] 20:20 Profesionáli V.: Bike príde 6 [i] 21:10 Profesionáli 2012: Padla kosa na kameň 3 [i] 22:00 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 22:40 Črepiny [i] 00:30 Zákon gangu I. 4,5 [i] 02:00 Loď lásky 17,18 [i] 03:25 Súdna sieň: Za dobrotu na žobrotu [i] 04:15 Vraždy v Midsomeri VIII. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Podfukáři VI. 1/6 [i] 07:10 Internát VI. 2/13 [i] 08:45 Zoom 13/221 [i] 09:00 Ztracený svět: Absolutní moc 13/22 [i] 10:00 Enterprise II. 5/26 [i] 11:00 Enterprise II. 6/26 [i] 12:00 Pravěk útočí III. 1/10 [i] 13:00 Předčasné vydání III.: Vzhůru, Chucku 7/23 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Na poslední chvíli 8/23 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 17/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 18/22 [i] 17:00 Podfukáři VI. 1/6 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba III. 9/24 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba III. 10/24 [i] 20:05 Vzpomínky 14/14 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 22/24 [i] 23:00 Strážce pořádku II. 7/13 [i] 00:00 Missing 3/3 [i] 01:00 Vzpomínky 14/14 [i] 01:55 Internát VI. 2/13 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21/24 [i] 03:55 Strážce pořádku II. 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Izrael [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Jízda: Nahoře bez [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Mega most [i] 09:05 Impozantní lodě: CCGS Amundsen [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Mrakodrap Petronas Towers [i] 10:55 Největší ze všech staveb: Závod o největší horskou dráhu [i] 11:50 Zásah do konstrukce: Na křídlech [i] 12:45 Extrémní stroje 2 [i] 13:40 Bratři z močálu 25 [i] 14:10 Bratři z močálu 26 [i] 14:35 To taky zvládnu 9 [i] 15:05 To taky zvládnu 10 [i] 15:30 Kde je limit?: Loď [i] 16:25 Jak se to dělá 5 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 18 [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Mrakodrap Petronas Towers [i] 18:15 Vojenské memorabilie 1 [i] 18:45 Vojenské memorabilie 2 [i] 19:10 Černé nebe 9 [i] 20:05 Jak se to dělá 11 [i] 20:35 Jak se to dělá 12 [i] 21:00 Atomová noční můra - japonská krize [i] 21:55 Nutné k přežití: Belize [i] 22:50 Vystopuj mě, když to dokážeš [i] 23:45 Uhlí 4 [i] 00:40 Černé nebe 9 [i] 01:40 Atomová noční můra - japonská krize [i] 02:40 Nutné k přežití: Belize [i] 03:40 Jak se to dělá: Dřevěné sudy/Požární hydranty/Autosedadla/Obrazovky [i] 04:05 Vystopuj mě, když to dokážeš [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Nové začátky 32/32 [i] 06:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 13/26 06:25 Max trapný [i] 08:00 Kostičky [i] 08:10 Moudronos [i] 08:25 Pátrání světlušky Lucie [i] 08:40 Kapitolky o havěti: Hrobařík 8/10 [i] 08:55 Zprávičky [i] 09:10 Bludiště [i] 09:40 Simon Birch [i] 11:30 Hoby naší doby [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Styl [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:30 Zahrada pod lupou [i] 13:55 Ali Baba a čtyřicet loupežníků 2/2 [i] 15:25 Retro [i] 15:50 Úsměvy Jiřiny Štěpničkové [i] 16:35 Přivedla žebráka na mizinu [i] 17:05 Návrat sedmé roty [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Losování Euromiliony 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 20:50 Lekce neslušného chování [i] 22:25 Echo Febiofestu 2012 [i] 22:30 Losování Euromiliony 22:35 Obchodník se smrtí [i] 00:35 Krotitelé dluhů [i] 01:00 Malá farma: Řízkobraní [i] 01:25 Auto Moto Styl [i] 01:50 Kluci v akci [i] 02:15 Sváteční slovo lékaře Lumíra Kantora [i] 02:20 Kohoutoviny [i] 02:55 Jak se vede, sousede? [i] 03:35 Principálka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Recitál Josefa Streichla [i] 06:00 Až na dno zrady - Emanuel Moravec [i] 07:00 Letečtí stíhači v boji II.: Kamikaze 2/14 [i] 07:45 Trnka z Čech 6/10 [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:15 Folklorní magazín [i] 09:45 Ta naša kapela [i] 10:10 Na houby: Pavučince a čirůvky [i] 10:40 Československý filmový týdeník 1962 879/2379 [i] 10:55 Kultura.cz [i] 11:20 Divadlo žije! [i] 11:50 Game Page [i] 12:15 PORT [i] 12:45 Muž bolestné víry [i] 13:20 Magie kouzla zbavená 1/13 [i] 14:00 Architektura 13/45 [i] 14:30 Zrezivělá krása [i] 14:55 Zpět k pramenům: Prameny přítoků Moravy 12/13 [i] 15:20 Kamera na cestách: Gruzie, nejstřeženější tajemství Kavkazu [i] 16:15 Zázračná planeta: Země lidí: Džungle - lidé v tropických lesích 4/8 [i] 17:05 Kde peníze pomáhají [i] 17:10 Ranč U Zelené sedmy: Jak maminka k zimnímu spánku ulehla 13/42 [i] 17:40 O princezně na klíček [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Středověk 1/6 [i] 20:55 Magnesia Litera 2012 [i] 21:00 Cena Antonína Dvořáka 2012 [i] 22:15 Jiří Kout [i] 22:35 Kurt strašně zuří [i] 23:45 Červený trpaslík: Pozpátku 13/52 [i] 00:15 Je to soda III 5/8 [i] 00:45 Abbey Road: Live III.: Green Day, Bat For Lashes, 3/12 [i] 01:35 Zpět k pramenům: Prameny přítoků Moravy 12/13 [i] 01:55 Křesťanský magazín [i] 02:20 Klíč [i] 02:50 Jak se bydlí v loftu [i] 03:10 Křesťanské umění na Moravě [i] 03:30 Do dějin na červenou [i] 04:10 Ve znamení džbánku a pípy [i] 04:40 Hudba na pomezí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:05 Skippy 7 [i] 06:35 Roary: Závodní auto 51,52 [i] 07:00 Liga Špačků 8 [i] 07:30 Co nového Scooby-Doo? 8 [i] 07:55 Příběhy Toma a Jerryho II 5 [i] 08:20 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 9 [i] 08:50 Hannah Montana II 30 [i] 09:20 Hannah Montana III 1 [i] 09:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:25 Svědectví mrtvých očí [i] 14:15 Hlas ČeskoSlovenska: Souboj [i] 16:40 Hvězdné tolary [i] 18:00 Druhý dech: Buď a nebo 13 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Román pro muže [i] 22:10 Batman začíná [i] 01:05 Zlomyslný apríl: * [i] 02:45 Novashopping 03:05 Hranice nemožného 22 [i] 03:50 Volejte Novu [i] 04:50 Ženatý se závazky 242, 243 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Ninjago: Král hadů 8 [i] 07:25 Mistr Manny II: Manny zachránce; Mistr Ručička 2 [i] 07:55 M*A*S*H 101 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:50 Svatý muž [i] 12:25 Na křídlech vážky [i] 14:45 Columbo: Zapomenutá dáma [i] 16:50 Aréna národů [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 19:55 ČESKÁ MISS 2012 [i] 22:25 Záchranáři [i] 01:20 Sběratelé kostí I: Muž v autě 2 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Miláčci [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Slávici na ulici [i] 05:45 Všetci sú za dverami [i] 06:40 Keď budeš moja 47/238 [i] 07:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 101/129 [i] 09:10 Jesse II. 18/20 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Sabrina - mladá čarodejnica VII. 11-12/22 [i] 11:40 O.C. California II. 11/24 [i] 12:45 Prípady Alice Neversovej III. 2/4 [i] 14:35 Smrti v pätách [i] 16:20 Vtáky v tŕní - Stratené roky 3/4 [i] 17:10 Keď budeš moja 48/238 [i] 18:10 Rosamunde Pilcherová: Muž mojich snov [i] 20:00 Inga Lindströmová: Tajomstvo Svenaholmu [i] 21:55 Rosamunde Pilcherová: Srdcia vo vetre [i] 23:45 Vzrušujúce zabíjanie [i] 01:25 Smrti v pätách [i] 02:55 Dr. Oz I. 92/174 [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:30 Slávici na ulici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Tajnosti [i] 08:55 Teleshopping 12:05 I.Q.: Génius [i] 14:00 Král Galů [i] 16:15 Opilí slávou [i] 18:10 Leningrad [i] 20:10 Autopohádky [i] 21:50 Mrtví k snídani [i] 23:25 Zmizení Alice Creedové [i] 01:05 Jen silní přežijí 1. [i] 02:00 Správnej polda [i] 03:55 Zkáza rodu Hickmanů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Krasobruslení [i] 13:00 Formule [i] 14:00 Snooker [i] 16:30 Krasobruslení [i] 18:00 Tenis [i] 18:30 Tenis [i] 20:15 Krasobruslení [i] 22:30 Snooker [i] 00:00 Stolní tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Mám dospělé dítě 2 [i] 06:00 Diagnóza vražda 7: Vražda v domácím týmu 6 [i] 07:00 Vraždy v Midsomeru 7: 3. díl 3 [i] 09:00 Agentura Jasno 3: Disko nezemřelo, bylo zavražděno 5 [i] 10:00 Agentura Jasno 3: Možná až do krve 6 [i] 11:00 Agentura Jasno 3: Bruslařské závody 7 [i] 12:00 Agentura Jasno 3: Když jde Gus do banky 8 [i] 13:00 Agentura Jasno 3: Vánoce 9 [i] 14:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk členem poroty 16 [i] 15:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 1 [i] 16:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 1 [i] 17:00 Můj přítel Monk 1: 2. díl 2 [i] 18:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a obr Dale 3 [i] 19:00 Bratři a sestry 4: Pozdrav z Francie 4 [i] 20:00 Milionový lékař 1: Nikdo není dokonalý 11 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Šakal [i] 23:30 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 01:30 Spravedlnost v krvi 1: Z důvodů neznámých 5 [i] 02:30 Spravedlnost v krvi 1: Pod svícnem je tma 6 [i] 03:20 Spravedlnost v krvi 1: Bratrská láska 7 [i] 04:10 Dračí templáři [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Archeolog bez tajemství 54 [i] 06:00 Naděje pro divočinu 5 [i] 07:05 Jak vznikla Země 13 [i] 08:05 Neviditelné světy 2 [i] 09:10 Sedm divů sluneční soustavy 2 [i] 10:15 Velké přírodní události 2 [i] 11:20 Deratizátor II. 5 [i] 11:50 Deratizátor II. 6 [i] 12:25 Vraky snů 2 [i] 13:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 7 [i] 13:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 8 [i] 14:00 Tři hladoví hoši 7 [i] 14:35 Jídlo je detektivka II. 3 [i] 15:05 Universum: Z horka do zimy [i] 16:05 Život 2 [i] 17:05 Planeta Země po vymření lidstva 19 [i] 18:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 5 [i] 18:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 6 [i] 19:00 Deratizátor II. 15 [i] 19:30 Deratizátor II. 16 [i] 20:00 Pohledy z kosmu: Okna do jiných světů 1 [i] 20:35 Pohledy z kosmu: Kamenitá pobřeží 2 [i] 21:10 Když se Země zatřese: Spálená Země 7 [i] 22:10 Boj o život 3 [i] 23:10 Z deníku uprchlíka 9 [i] 00:05 Doby temna 1 [i] 01:00 Doby temna 2 [i] 02:00 Vesmír IV. 23 [i] 02:55 Deratizátor II. 15 [i] 03:30 Deratizátor II. 16 [i] 04:00 Podzemí měst speciál: Rumunsko [i] 04:45 Velké přírodní události 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Sólista [i] 07:55 Dopisy pro Julii [i] 09:40 Koralína a svět za tajnými dveřmi [i] 11:20 Těžká rozhodnutí [i] 13:05 Chéri [i] 14:40 Fotři jsou lotři [i] 16:20 Megamysl [i] 17:55 Lidice [i] 20:00 Život po životě [i]