Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Komisár Rex IV. 2/18 [i] 10:25 Materinský inštinkt [i] 12:05 Nezvestní II. 10/18 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 16/20 [i] 13:55 Krok za krokom II. 10/24 [i] 14:20 Rýchle Televízne noviny [i] 14:25 FARMA [i] 15:35 Dva a pol chlapa I. 20/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS V. 4/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 AKČNÝ PIATOK: Beštia [i] 23:20 AKČNÝ PIATOK: Zrodený pre boj [i] 01:10 V podozrení [i] 02:40 Beštia [i] 04:00 Indián zo skrinky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:45 Štýlovo [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Inšpektor Rocca: Pocit viny [i] 11:10 Sila lásky IV. 39/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Práca pre teba [i] 13:50 Nebíčko v papuľke [i] 14:25 Divoký anjel 140 [i] 15:10 Dve tváre Anny 60/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:35 Sila lásky V. 129 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu - best of [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Zločin a trest [i] 23:55 Inšpektor Rocca: Pocit viny [i] 01:35 Dve tváre Anny 60/60 [i] 02:20 Zločin a trest [i] 03:50 Sila lásky IV. 39/203 [i] 04:35 Sila lásky V. 129 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Fokus právo [i] 11:35 Zelené raje II: Poklad Karibiku - Dominikánska republika [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Od Dunaja k Tatrám [i] 13:10 Krásna Ves - perla Podhoria [i] 13:40 Senior klub [i] 14:10 Vyšné Hágy 1941 - 2011 [i] 14:25 Medicína: Medicína - Moderné metódy pôrodov [i] 15:30 Európska liga - zostrihy [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Voda pre život [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:00 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:05 Televíkend [i] 18:30 Večerníček: Kominárik [i] 18:45 Encyklopédia slov.obcí: Svätý Anton [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 MS v krasokorčuľovaní: Voľné tance športových dvojíc [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 MS v krasokorčuľovaní: Voľné tance športových dvojíc [i] 22:55 Kino na Dvojke: Zóna [i] 00:30 BJD - zostrihy [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:10 Práca pre teba [i] 02:15 Správy STV "N" [i] 02:55 ArtSpektrum [i] 03:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:20 Súdna sieň: Vodná posteľ [i] 08:20 Súdna sieň: Lev nie je pes! [i] 09:25 Panelák IX.: Spadla z obloka 52 [i] 10:30 Dom snov II. 7 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 11 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 16 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Tehotná Skarlet 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: “Lóve“ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Profesionáli 2012: Dôkaz 4 [i] 21:05 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 5 [i] 22:05 HOTEL PARADISE [i] 23:05 HOTEL PARADISE [i] 00:55 Californication - Orgie v Kalifornii I. 4 [i] 01:30 Krabat: Čarodejníkov učeň [i] 03:20 OSTROV SMRTI 3,4 [i] 04:40 District 12,13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 19 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 64 [i] 08:10 Matlock III. 10 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda V. 12 [i] 10:20 Láska v Istanbule 17 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 3 [i] 13:20 Panelák IX.: Spadla z obloka 52 [i] 14:30 Faktor strachu II. 15 [i] 15:30 Simpsonovci III. 15,16 [i] 16:40 Dom snov II. 7 [i] 17:50 Akty X I. 16 [i] 18:50 Faktor strachu II. 15 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 HOTEL PARADISE [i] 21:20 PIATKOVÁ PREMIÉRA: Stratený prápor [i] 23:10 Ice Road Truckers I. 5 [i] 00:10 Stratený prápor [i] 01:55 Glee 9,10 [i] 03:30 Akty X I. 16 [i] 04:15 Príbeh Elizabeth Taylorovej 2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život II. 7/13 [i] 07:00 Předčasné vydání: Ranní vydání 1/23 [i] 08:00 Předčasné vydání: Volba 2/23 [i] 09:00 Advokáti VII. 15/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 10/22 [i] 11:00 Kriminálka z pobřeží 10/20 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 1/22 [i] 13:00 Změna je život II. 8/13 [i] 14:00 Předčasné vydání: Děťátko 3/23 [i] 15:00 Předčasné vydání: Zloděj štípnul strarostovi psa 4/23 [i] 16:00 Advokáti VII. 16/22 [i] 17:00 Někdo to rád hloupé 2/22 [i] 18:00 Boj o čas II. 11/22 [i] 19:00 Kriminálka z pobřeží 11/20 [i] 20:00 Post Mortem II. 4/9 [i] 21:00 Sherlock 1/3 [i] 22:45 Dr. House VII. 2/23 [i] 23:45 Strážce pořádku II. 7/13 [i] 00:45 Sherlock 1/3 [i] 02:30 Dr. House VII. 2/23 [i] 03:15 Strážce pořádku II. 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Těsná ochrana [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Čistič bójí [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Čichám, čichám velké problémy [i] 08:10 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 09:05 Mimořádné projekty: Rotterdamský přístav [i] 10:00 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 24 [i] 10:55 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 11:50 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 2 [i] 12:45 Pátá rychlost 9 [i] 13:15 Pátá rychlost 10 [i] 13:40 Americký chopper: Juniorova motorka snů - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Pěstitel brusinek [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Mohawkové a bláznivost, dobrota a radost [i] 16:25 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 17:20 Mimořádné projekty: Rotterdamský přístav [i] 18:15 Nutné k přežití: Turecko [i] 19:10 Jak se to dělá 13 [i] 19:40 Jak to dělají?: Podzemí/výrobci zbraní [i] 20:05 Bořiči mýtů 174 [i] 21:00 Pátrání po Yettim: Hledání Yettiho v Oregonu [i] 21:55 Říční příšery: Hrůza na Aljašce [i] 22:50 Říční příšery: Binga tygří [i] 23:45 Bořiči mýtů: Výbuch steaku [i] 00:40 Strašení 9 [i] 01:40 Pátrání po Yettim: Hledání Yettiho v Oregonu [i] 02:40 Říční příšery: Hrůza na Aljašce [i] 03:40 Říční příšery: Binga tygří [i] 04:35 Jak se to dělá 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Tělo a duše 31/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Čaroděj se pokouší pomoci 14/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Nové začátky 32/32 [i] 10:15 Dobrodružství kriminalistiky: Krevní skupina 13/26 [i] 11:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:05 Malá farma: Řízkobraní [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Vyprávěj: Proč byl Matěj estébák? 1/9 [i] 20:55 13. komnata Milana Drobného [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Legendární dvojice [i] 23:00 Echo Febiofestu 2012 [i] 23:05 Taggart [i] 23:55 Město žen I: Lekce líbání 5/24 [i] 00:15 Co nám dělá dokonalá těla? 27/39 [i] 00:40 Přítelkyně: Odložte masky 6/12 [i] 01:25 Film o seriálu Náves [i] 01:40 AZ-kvíz Speciál [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:55 Zjasnělá noc [i] 04:05 Bolkoviny [i] 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Tančící skály [i] 05:30 Michelup a montgolfiera [i] 06:00 Do práce [i] 06:25 Zoománie [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura 12/45 [i] 10:00 Kdyby ty dechovky v Rumunsku nebyly... [i] 10:50 Na plovárně s Rudi Ekkartem [i] 11:15 Papua Barat 6/6 [i] 11:45 Barvy života [i] 12:35 Oceány: Středozemní moře 7/8 [i] 13:30 Chcete mě? ZJ - [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Na houby: Nejen o václavkách [i] 15:00 Karnali 1/4 [i] 15:20 Šance přežít: Hroší příběh 2/6 [i] 15:50 Aby dluhy nebolely: Kdo nic nedělá, nic nezkazí? [i] 15:55 Příběh ztraceného velkorybníka [i] 16:10 Skoro jasno [i] 16:25 PORT [i] 16:50 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 66 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 39/39 [i] 19:25 Kancl II: Požár 4/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Země lidí: Džungle - lidé v tropických lesích 4/8 [i] 20:55 Magnesia Litera 2012 [i] 21:00 Velikáni filmu: Robert Altman Prostřihy 1,2/2 [i] 00:05 Je to soda III 5/8 [i] 00:35 Medúza [i] 01:10 Musicblok [i] 01:35 Letná XL [i] 01:55 Fair trade - obchod jak má být [i] 02:20 Co by kdyby: Únor nebyl vítězný [i] 02:40 Kvarteto [i] 03:05 Knižní svět [i] 03:35 Q [i] 04:00 Osobnost na Dvojce [i] 04:05 Gustav Brom představuje Duo Boemi [i] 04:40 Černá hodinka - O štěstí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2164 [i] 10:00 Zachránce [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky 10 [i] 13:35 Pohotovost XV 14 [i] 14:35 Odložené případy V: Sabotáž 12 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba V: Akta Ex 3 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House VI: Hluboko skryté tajemství 11 [i] 18:30 Ulice 2165 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek 2 [i] 21:35 Stealth: Přísně tajná mise [i] 00:00 48 hodin v Paříži [i] 02:15 Novashopping 02:35 V těle boubelky 10 [i] 03:20 Odložené případy V: Sabotáž 12 [i] 04:40 Ženatý se závazky 240, 241 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer IV: Náhlá smrt 7 [i] 08:05 M*A*S*H 101 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda VI: Uvěznění v ráji 12 [i] 10:40 Policejní divize IV: Smrt v rodině 5 [i] 11:40 Knight Rider III: Jezdci smrti 4 [i] 12:40 Closer IV: Slepá ulička 8 [i] 13:40 Alf III: Tajnosti 6 [i] 14:15 Siska III: Druhá smrt Maxe Hollera 7 [i] 15:40 Big Ben IV: Sladké pokušení 11 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Julie Lescautová VIII: Falešný viník 5 [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Noc v ráji [i] 00:15 Vetřelec vs. Predátor [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Júlia - Cesty za šťastím 20/191 [i] 06:20 Dr. Oz I. 92/174 [i] 07:30 Sudkyňa Hatchettová III. 113/130 [i] 07:50 Osobný strážca 64/64 [i] 08:50 Veronika II. 2/22 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 V objatí hodvábu 193-194/200 [i] 11:55 Sultán 56 [i] 13:00 Druhý dych 51/80 [i] 14:05 Rebeli I. 157/215 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 7/22 [i] 15:55 Cigánske srdce 177/218 [i] 16:55 Keď budeš moja 47/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 22/22 [i] 18:45 Dharma a Greg II. 22/24 [i] 19:15 Frasier VI. 6/24 [i] 19:45 Smotánka [i] 20:00 VILOmeniny [i] 21:30 Druhý dych 52/80 [i] 22:35 YOU CAN DANCE [i] 01:05 Ženské veci, chápeš? [i] 02:35 Zajtrajšie noviny II. 20/22 [i] 03:20 Ulica III. 190/259 [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:45 Anderov rebrinák [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Zákon přitažlivosti [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Magická hlubina 2 [i] 13:45 Ten kluk [i] 15:45 Prime [i] 17:35 Yesmeni [i] 19:10 Tajnosti [i] 20:55 Zkáza rodu Hickmanů [i] 22:45 Správnej polda [i] 00:45 Bazén [i] 02:20 Peklo ve městě [i] 03:55 Rukojmí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Stolní tenis [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Stolní tenis [i] 18:45 Krasobruslení [i] 20:00 Krasobruslení [i] 22:30 Snooker [i] 00:00 Stolní tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 3: Za oranžovou oponou 1 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Ústa, která řvala 9 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Po zlém 1.část 22 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Svátosti 22 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 7: 6. díl 6 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Po zlém 2.část 1 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 4: Pád z výšky 1 [i] 13:20 Agentura Jasno 3: Když jde Gus do banky 8 [i] 14:20 Můj přítel Monk 1: 2. díl 2 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 7: Odpočítávání 2 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: 7. díl 7 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Santa Claudie 11 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a obr Dale 3 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 3: Vánoce 9 [i] 21:20 Městečko Haven 2: Svět se točí dál 12 [i] 22:20 Médium 7: Porodní bolesti 12 [i] 23:20 Milionový lékař 1: Nikdo není dokonalý 11 [i] 00:20 Bratři a sestry 4: Pozdrav z Francie 4 [i] 01:20 Spravedlnost v krvi 1: Kruh zla 9 [i] 02:20 Detektiv Nash Bridges 4: Pád z výšky 1 [i] 03:20 Námořní hlídka 4: Pod vlivem 9 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 3: Za oranžovou oponou 1