TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Komisár Rex IV. 1/18 [i] 10:30 Trpká pomsta [i] 12:10 Nezvestní II. 9/18 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 15/20 [i] 14:05 Krok za krokom II. 9/24 [i] 14:30 Rýchle Televízne noviny [i] 14:35 Kobra 11 XV. 7/14 - NOVÉ ČASTI [i] 15:35 Dva a pol chlapa I. 19/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS V. 3/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:20 Kobra 11 XV. 8/14 - NOVÉ ČASTI [i] 23:20 Nočné Televízne noviny [i] 23:50 Tichý zabijak [i] 01:20 Hrozba z temnôt [i] 02:50 Las Vegas: Kasíno II. 24/24 [i] 03:35 Komisár Rex IV. 1/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:45 Reportéri [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Inšpektor Rocca: Oznámená smrť [i] 11:05 Sila lásky IV. 38/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Kto hovorí pravdu? [i] 14:30 Divoký anjel 139 [i] 15:15 Dve tváre Anny 59/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 128 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 5 proti 5 špeciál [i] 21:00 Dr.House VII.: Neplánované rodičovstvo 5/23 [i] 21:45 Obvinení: Kennyho príbeh [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Inšpektor Rocca: Oznámená smrť [i] 00:40 Dve tváre Anny 59/60 [i] 01:25 Obvinení: Kennyho príbeh [i] 02:25 Nočné správy [i] 02:40 Góly - body - sekundy [i] 02:50 Sila lásky IV. 38/203 [i] 03:40 Sila lásky V. 128 [i] 04:35 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Profesionál [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Správy - Hírek [i] 11:00 Fokus - peniaze [i] 11:35 Ulice sveta: Nevský prospekt, Petrohrad [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:45 Piesne moje,piesne [i] 13:15 Tat Tvam asi [i] 13:45 Polícia [i] 14:00 Profesionál [i] 14:10 Orientácie [i] 14:40 Brehy mojej rieky [i] 15:40 Halali [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Separé [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Zelené raje II: Poklad Karibiku - Dominikánska republika [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Kominárik [i] 18:45 Futbal - Európska liga [i] 21:00 MS v krasokorčuľovaní: Voľné tance dvojíc [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 MS v krasokorčuľovaní: Voľné tance dvojíc [i] 23:00 Práca pre teba [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:30 ArtSpektrum [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:20 Súdna sieň: 10 rokov bez sexu [i] 08:20 Súdna sieň: Rýchlovka [i] 09:25 Panelák IX.: Meniny 51 [i] 10:30 Dom snov II. 6 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Kosti VI. 10 [i] 13:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 15 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Brat 7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Márna snaha [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Spadla z obloka 52 [i] 21:30 HOTEL PARADISE [i] 22:30 Kosti VI. 11 [i] 23:30 Lovci väzňov 12 [i] 00:30 Špeciálne komando III. 6 [i] 01:20 OSTROV SMRTI 1,2/13 [i] 02:40 District 11 [i] 03:15 Vyjednávači 3,4 [i] 04:40 HOTEL PARADISE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 18 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 63 [i] 08:10 Matlock III. 9 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda V. 11 [i] 10:20 Láska v Istanbule 16 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 2 [i] 13:20 Panelák IX.: Meniny 51 [i] 14:30 Faktor strachu II. 14 [i] 15:30 Simpsonovci III. 13,14 [i] 16:40 Dom snov II. 6 [i] 17:50 Akty X I. 15 [i] 18:50 Faktor strachu II. 14 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 James Bond na PLUSKE: Chobotnička [i] 23:00 Nech žije Django! [i] 01:00 HOTEL PARADISE [i] 01:45 Vražedná minulosť [i] 03:20 Črepiny [i] 03:45 Láska a pomsta 75,76 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život II. 6/13 [i] 07:00 Předčasné vydání IV.: Čas 21/22 [i] 08:00 Předčasné vydání IV.: Všichni chodí k Rickovi 22/22 [i] 09:00 Advokáti VII. 14/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 9/22 [i] 11:00 Kriminálka z pobřeží 9/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 22/22 [i] 13:00 Změna je život II. 7/13 [i] 14:00 Předčasné vydání: Ranní vydání 1/23 [i] 15:00 Předčasné vydání: Volba 2/23 [i] 16:00 Advokáti VII. 15/22 [i] 17:00 Někdo to rád hloupé 1/22 [i] 18:00 Boj o čas II. 10/22 [i] 19:00 Kriminálka z pobřeží 10/20 [i] 20:00 Post Mortem II. 3/9 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 22/24 [i] 21:55 Zoom 13/221 [i] 22:10 Missing 3/3 [i] 23:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21/24 [i] 00:10 Charlieho andílci 6/13 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 22/24 [i] 02:00 Missing 3/3 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21/24 [i] 03:30 Charlieho andílci 6/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Speciál o nesmrtících zbraních [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Jeskynní biolog [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrov [i] 08:10 Bořiči mýtů: Záchrana pod hladinou [i] 09:05 Mimořádné projekty: Central Market v Abú Dhabí [i] 10:00 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 23 [i] 10:55 Nutné k přežití: Yukon [i] 11:50 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 2 [i] 12:45 Jízda: Heavy Metal [i] 13:40 Americký chopper: Lincolnova motorka - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Čistič bójí [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Čichám, čichám velké problémy [i] 16:25 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 17:20 Mimořádné projekty: Central Market v Abú Dhabí [i] 18:15 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 19:10 Jak se to dělá 12 [i] 19:40 Jak to dělají? 20 [i] 20:05 Špinavé práce 5 [i] 21:00 Lovci odpadu 10 [i] 21:55 Rybaření rukama s burany: Holky z Kansasu to umí líp [i] 22:50 Strašení: Duchové mrtvých [i] 23:45 Bořiči mýtů: NASA – Přistání na Měsíci [i] 00:40 Špinavé práce 5 [i] 01:40 Lovci odpadu 10 [i] 02:40 Rybaření rukama s burany: Holky z Kansasu to umí líp [i] 03:40 Strašení: Duchové mrtvých [i] 04:35 Jak se to dělá 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo lékaře Lumíra Kantora [i] 05:25 Taxík [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Čarodějovo selhání 13/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Tělo a duše 31/32 [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:10 Úsměvy Lenky Termerové [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III: Krásný den 13/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Krevní skupina 13/26 [i] 20:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:40 Přežít! [i] 22:30 Echo Febiofestu 2012 [i] 22:35 Profil zločinu: Uspět nebo zemřít 12/18 [i] 23:30 Znamení Raka [i] 00:55 MI5 12/16 [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:40 Bydlela v hotelu u Andělů [i] 04:05 Bolkoviny [i] 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Poloviční kouzelníci [i] 06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Folklorika [i] 09:25 Zrezivělá krása [i] 09:55 Mýty a fakta historie: Kešm - křehký ráj v Íránu [i] 11:00 Slovanská epopej 2/3 [i] 11:30 Zpět k pramenům: Zapomenuté prameny 11/13 [i] 11:50 Za vesnickými muzikanty "Heligonka - Když rozpláče se harmonika" - hudební cyklus o významných osobnostech, které ovlivnily českou dechovou a lidovou hudbu. Připravil a pořadem provází J. Pospíšil 12:20 Film o filmu Čtyři slunce [i] 12:35 Taipei 101 [i] 13:25 Svědectví o zkáze Titaniku [i] 15:00 Z Náchoda až na konec světa [i] 15:45 Příběh brambor [i] 16:00 Metuzalém [i] 16:15 Diagnóza [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 38/39 [i] 19:25 Kancl II: Olympijské hry 3/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Projekt Azorian: vyzdvižení ponorky K-129 1/2 [i] 20:55 Magnesia Litera 2012 [i] 21:00 Postřehy odjinud [i] 21:10 Alžběta Anglická [i] 23:30 Artmix [i] 00:20 Ta naše povaha česká [i] 00:50 Z Náchoda až na konec světa [i] 01:35 O češtině [i] 01:50 Uchem jehly [i] 02:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:45 Game Page [i] 03:10 Babylon [i] 03:40 Postřehy Karla Kyncla [i] 03:45 Biblická pátrání [i] 04:00 Duchovní kuchyně [i] 04:30 Základy [i] 04:55 Tančící skály [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2163 [i] 10:00 Americká děvčata: Samantha [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky 9 [i] 13:35 Pohotovost XV 13 [i] 14:30 Odložené případy V: Rodina 11 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba V: Rodina 2 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House VI: Wilson 10 [i] 18:30 Ulice 2164 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Konec frašky 326 [i] 21:30 Helena: Jsme v balíku 2 [i] 22:10 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Ultraviolet [i] 00:30 Útěk z vězení IV 2 [i] 01:20 Novashopping 01:40 V těle boubelky 9 [i] 02:20 Odložené případy V: Rodina 11 [i] 03:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:40 Útěk z vězení IV 2 [i] 04:35 Ženatý se závazky 237, 238 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer IV: Problémové dítě 6 [i] 08:05 M*A*S*H 100 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda VI: Mrtvý ve vodě 11 [i] 10:40 Policejní divize IV: Je to jenom hra 4 [i] 11:40 Knight Rider III: Ledoví zloději 3 [i] 12:40 Closer IV: Náhlá smrt 7 [i] 13:40 Alf III: ALFova šou 2/2 5 [i] 14:15 Siska III: Poslední útočiště 6 [i] 15:40 Big Ben IV: Kandidát na ženění 10 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Česká 30 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Neznámý 7 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Začalo to jedné žhavé noci [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Keď budeš moja 45/238 [i] 05:55 Júlia - Cesty za šťastím 19/191 [i] 06:40 Dr. Oz I. 91/174 [i] 07:50 Sudkyňa Hatchettová III. 112/130 [i] 08:15 Osobný strážca 63/64 [i] 09:10 Veronika II. 1/22 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 V objatí hodvábu 191-192/200 [i] 12:10 Čierna vdova [i] 14:05 Rebeli I. 156/215 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 6/22 [i] 15:50 Cigánske srdce 176/218 [i] 16:50 Keď budeš moja 46/238 [i] 17:45 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 21/22 [i] 18:40 Dharma a Greg II. 21/24 [i] 19:10 Frasier VI. 4-5/24 [i] 20:00 Sultán 56 [i] 21:20 Druhý dych 51/80 [i] 22:15 V objatí hodvábu 193-194/200 [i] 00:10 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 7/8 [i] 01:05 Adela show [i] 01:45 Frasier VI. 4/24 [i] 02:05 Zajtrajšie noviny II. 19/22 [i] 02:50 Ulica III. 189/259 [i] 03:35 Lampáreň [i] 04:15 Anderov rebrinák [i] 04:45 Keď budeš moja 46/238 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Chladnokrevně [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jak nezískat Pulitzera [i] 13:45 Protiklady se přitahují [i] 15:25 Kamioňák [i] 17:20 Magická hlubina 2 [i] 18:55 Ten kluk [i] 20:50 Rukojmí [i] 22:30 Peklo ve městě [i] 00:10 Tráva [i] 02:00 Konečná stanice [i] 03:45 Ztráta paměti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Stolní tenis [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Krasobruslení [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Krasobruslení [i] 22:15 Snooker [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 10 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Gangland 1/2 8 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Jakobův žebřík 21 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Touchdown 21 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 7: 5. díl 5 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Po zlém 1.část 22 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Svátosti 22 [i] 13:20 Agentura Jasno 3: Bruslařské závody 7 [i] 14:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 1 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 7: Po zlém 2.část 1 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: 6. díl 6 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Sedm smrtelných hříchů 10 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: 2. díl 2 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 3: Když jde Gus do banky 8 [i] 21:20 PREMIÉRA Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 23:20 Šakal [i] 01:50 Spravedlnost v krvi 1: Čínská čtvrť 8