TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:25 Komisár Rex III. 12/12 [i] 10:20 Miluj suseda svojho [i] 12:05 Nezvestní II. 8/18 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 14/20 [i] 13:55 Krok za krokom II. 8/24 [i] 14:20 Rýchle Televízne noviny [i] 14:25 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 18/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS V. 2/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 MODRÉ Z NEBA [i] 22:10 Trauma 3/18 [i] 23:05 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 Zámena manželiek [i] 00:30 Dýchaj! [i] 01:55 Las Vegas: Kasíno II. 22-23/24 [i] 03:15 Komisár Rex III. 12/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy STV [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:40 Autosalón [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:30 Maigret: Maigret a severná hviezda [i] 11:05 Sila lásky IV. 37/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:05 Dámsky klub [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:35 Zoči - voči [i] 14:30 Divoký anjel 138 [i] 15:15 Dve tváre Anny 58/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 127 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Magazín Euro 2012 [i] 20:35 Liga majstrov [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 22:58 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:45 Maigret: Maigret a severná hviezda [i] 01:20 Dve tváre Anny 58/60 [i] 02:05 Žiť ako lev 3/6 [i] 03:35 Sila lásky IV. 37/203 [i] 04:25 Sila lásky V. 127 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Polícia [i] 07:15 Regionálny denník [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Ukrajinský magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Tigre oslobodenia Tamilského Illámu [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Piesne moje,piesne [i] 13:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:45 Família: Patrím rovnako otcovi ako mame [i] 14:20 Pražská terčovnica [i] 15:40 Energetika [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Senior klub [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Ulice sveta: Nevský prospekt, Petrohrad [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 21 [i] 18:40 Zákulisie slovenčiny [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 MS v krasokorčuľovaní: Krátke tance [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 MS v krasokorčuľovaní: Krátke tance [i] 23:00 Práca pre teba [i] 23:05 Umenie 2012: Hudba [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 HOTEL PARADISE [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:20 Súdna sieň: Ktovie, či je moja? [i] 08:20 Súdna sieň: Starec a študentka [i] 09:25 Panelák IX.: Falošná Betka 50 [i] 10:30 Dom snov II. 5 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 9 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 14 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Návrat Rabiho 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Postaraj sa! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Meniny 51 [i] 21:30 Kosti VI. 10 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 23 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 21,22 [i] 02:00 Črepiny [i] 02:25 Damages - V ohrození života III. 12,13/13 [i] 03:45 District 10 [i] 04:25 Vyjednávači 1,2/18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 17 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 62 [i] 08:10 Matlock III. 8 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda V. 10 [i] 10:20 Láska v Istanbule 15 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 1/23 [i] 13:20 Panelák IX.: Falošná Betka 50 [i] 14:30 Faktor strachu II. 13 [i] 15:30 Simpsonovci III. 11,12 [i] 16:40 Dom snov II. 5 [i] 17:50 Akty X I. 14 [i] 18:50 Faktor strachu II. 13 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 18 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 1/23 [i] 22:10 Chlapci a chlapi: Nový poručík 4 [i] 23:25 Mafstory: Rumunský kráľ [i] 00:20 HOTEL PARADISE [i] 01:25 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 1,2/22 [i] 03:00 Akty X I. 14 [i] 03:45 Láska a pomsta 73,74 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život II. 5/13 [i] 07:00 Předčasné vydání IV.: Irské štěstíčko 19/22 [i] 08:00 Předčasné vydání IV.: Mel Schwartz, lovec lidí 20/22 [i] 09:00 Advokáti VII. 13/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 8/22 [i] 11:00 Kriminálka z pobřeží 8/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 21/22 [i] 13:00 Změna je život II. 6/13 [i] 14:00 Předčasné vydání IV.: Čas 21/22 [i] 15:00 Předčasné vydání IV.: Všichni chodí k Rickovi 22/22 [i] 16:00 Advokáti VII. 14/22 [i] 17:00 Posel ztracených duší V. 22/22 [i] 18:00 Boj o čas II. 9/22 [i] 19:00 Kriminálka z pobřeží 9/20 [i] 20:00 Post Mortem II. 2/9 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 3/17 [i] 22:00 Vzpomínky 14/14 [i] 23:00 Myšlenky zločince VI. 22/24 [i] 23:55 Zoom 12/221 [i] 00:10 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 13/13 [i] 01:10 CSI: New York VIII. 3/17 [i] 02:10 Vzpomínky 14/14 [i] 02:55 Posel ztracených duší V. 22/22 [i] 03:40 Post Mortem II. 2/9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Moc ohně [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Dělník v ocelárně [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Škola pro piráty [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vražedný pohárek sody [i] 09:05 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i] 10:00 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 22 [i] 10:55 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 11:50 Rození obchodníci: MGB GT - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: MGB GT - část 2 [i] 12:45 Tuning 2008: Challenger kabriolet [i] 13:40 Americký chopper: Lincolnova motorka - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Jeskynní biolog [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrov [i] 16:25 Bořiči mýtů: Záchrana pod hladinou [i] 17:20 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i] 18:15 Nutné k přežití: Yukon [i] 19:10 Jak se to dělá 11 [i] 19:40 Jak to dělají? 19 [i] 20:05 Kluci z autobazaru 5 [i] 20:35 Kluci z autobazaru 6 [i] 21:00 Králové šrotu 5 [i] 21:30 Králové šrotu 6 [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Člověk jako z gumy [i] 22:50 Masakr v Norsku: V mysli vraha [i] 23:45 Bořiči mýtů: Zaměřeno na Aljašku [i] 00:40 Kluci z autobazaru 5 [i] 01:10 Kluci z autobazaru 6 [i] 01:40 Králové šrotu 5 [i] 02:10 Králové šrotu 6 [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Člověk jako z gumy [i] 03:40 Masakr v Norsku: V mysli vraha [i] 04:35 Jak se to dělá 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Výročí 30/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Návrat do Smaragdového města 12/52 [i] 09:30 Neobyčejné životy [i] 10:25 Nespavost [i] 11:40 Film o seriálu Náves [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III: Rozejít se s dívkou 12/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Panství Downton II 6/10 [i] 21:50 Krotitelé dluhů [i] 22:15 Echo Febiofestu 2012 [i] 22:25 Bratři a sestry 9/23 [i] 23:05 Podfukáři III 1/6 [i] 00:00 Losování Sportky a Šance 00:05 Julie [i] 02:25 AZ-kvíz [i] 02:50 Banánové rybičky [i] 03:15 Svlékání kůže [i] 04:30 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zrcadlo masopustu [i] 05:40 Kus křídy [i] 06:00 Co by kdyby: Únor nebyl vítězný [i] 06:15 Česká věda světu - Kdy promluvil pračlověk [i] 06:30 Máte mě! [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Fair trade - obchod jak má být [i] 09:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:35 Hledání ztraceného času [i] 09:55 Tenkrát na Balkáně [i] 10:50 Kde peníze pomáhají [i] 10:55 Ta naše povaha česká [i] 11:25 Krásný ztráty [i] 12:05 Kam zmizel ten starý song [i] 12:45 Trnka z Čech 5/10 [i] 13:00 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 13:10 Nesmrtelní [i] 14:30 Architektura 12/45 [i] 15:00 Kdyby ty dechovky v Rumunsku nebyly... [i] 15:50 Jak se žije na českých nej... podle Martina Dostála [i] 16:05 Letná XL [i] 16:25 Hledači času [i] 16:40 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 37/39 [i] 19:25 Kancl II: Sexuální harašení 2/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Pátá čtvrť: zmizelé město pražské [i] 21:00 Magnesia Litera 2012 [i] 21:10 Ta naše povaha česká [i] 21:40 Krásný ztráty [i] 22:20 Soumrak dne [i] 00:30 Na stupních vítězů [i] 02:05 Suma sumárum [i] 02:30 Na plovárně s Rudi Ekkartem [i] 02:55 Nová Evropa očima Michaela Palina: Divoký Východ 3/7 [i] 03:50 BRAVO! Jiří Bárta 04:20 Folklorika [i] 04:45 Dostaveníčko ve Slavkově [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2162 [i] 10:00 Krasavec Beauty [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky 8 [i] 13:35 Pohotovost XV 12 [i] 14:35 Odložené případy V: Spravedlnost 10 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba V: Pohřbít své mrtvé 1 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House VI: Blažená nevědomost 9 [i] 18:30 Ulice 2163 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 První krok: Napomádovaní frajeři 6 [i] 21:30 Mentalista III: Rudý poplach 13 [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Hranice zoufalství [i] 01:00 Útěk z vězení IV 1 [i] 01:55 Novashopping 02:15 V těle boubelky 8 [i] 02:55 Odložené případy V: Spravedlnost 10 [i] 03:40 Útěk z vězení IV 1 [i] 04:35 Ženatý se závazky 235, 236 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer IV: Provenza zasahuje 5 [i] 08:05 M*A*S*H 99 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda VI: Vražda x 4 10 [i] 10:40 Policejní divize IV: Co s tím má společného láska? 3 [i] 11:40 Knight Rider III: Rytíř robotů 2/2 2 [i] 12:40 Closer IV: Problémové dítě 6 [i] 13:40 Alf III: ALFova šou 1/2 4 [i] 14:15 Siska III: Peklo pana prokurátora 5 [i] 15:40 Big Ben IV: Oslnivá krása 9 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Loupež 109 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití III: Nikky Heatová 11 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Los Angeles: Big Rock Mesa 17 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny II: Přestřelka 11 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Nedokonalé zločiny II: Přestřelka 11 [i] 04:00 Česko na talíři [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Keď budeš moja 44/238 [i] 05:50 Júlia - Cesty za šťastím 18/191 [i] 06:35 Dr. Oz I. 90/174 [i] 07:45 Sudkyňa Hatchettová III. 111/130 [i] 08:10 Osobný strážca 62/64 [i] 09:10 Veronika I. 22/22 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 V objatí hodvábu 189-190/200 [i] 12:05 Sultán 55 [i] 13:00 Druhý dych 50/80 [i] 14:05 Rebeli I. 155/215 [i] 15:05 Joan z Arkádie II. 5/22 [i] 16:00 Cigánske srdce 175/218 [i] 16:50 Keď budeš moja 45/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 20/22 [i] 18:50 Dharma a Greg II. 20/24 [i] 19:15 Frasier VI. 2-3/24 [i] 20:00 Čierna vdova [i] 22:00 V objatí hodvábu 191-192/200 [i] 23:45 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 6/8 [i] 00:40 Adela show [i] 01:20 Frasier VI. 2-3/24 [i] 02:05 Zajtrajšie noviny II. 18/22 [i] 02:50 Ulica III. 188/259 [i] 03:30 Lampáreň [i] 03:55 Na streche [i] 04:35 Anderov rebrinák [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Impyho zázračný ostrov [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Panika [i] 13:50 Paparazzi [i] 15:30 Hrozba z nebe [i] 17:20 Jak nezískat Pulitzera [i] 19:00 Protiklady se přitahují [i] 20:35 Ztráta paměti [i] 22:15 Konečná stanice [i] 00:05 Hrůza v Connecticutu [i] 01:45 Nebezpečná štvanice [i] 03:25 24 hodin [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Business Class [i] 08:35 Snooker [i] 11:30 Tenis [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Krasobruslení [i] 18:00 Olympiáda [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Krasobruslení [i] 22:30 Snooker [i] 23:55 Business Class [i] 00:00 Tenis [i] 01:25 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 9 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Gangland 1/2 7 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Mocní andělé 20 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Zvláštní zásilka 20 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 7: 4. díl 4