Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Komisár Rex III. 11/12 [i] 10:20 Nečakaný hosť [i] 12:05 Nezvestní II. 7/18 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 13/20 [i] 13:55 Krok za krokom II. 7/24 [i] 14:20 Rýchle Televízne noviny [i] 14:25 FARMA [i] 15:35 Dva a pol chlapa I. 17/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS V. 1/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:20 Kobra 11 XV. 7/14 - NOVÉ ČASTI [i] 23:20 Nočné Televízne noviny [i] 23:45 Homo erectus: človek erektívny [i] 01:15 Marci X [i] 02:35 Las Vegas: Kasíno II. 20-21/24 [i] 03:55 Komisár Rex III. 11/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Postav dom, zasaď strom [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Maigret: Maigret a sedem krížikov [i] 11:05 Sila lásky IV. 36/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Chodili sme spolu [i] 14:25 Divoký anjel 137 [i] 15:15 Dve tváre Anny 57/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 126 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 Zoči - voči [i] 21:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Samota 3/24 [i] 22:35 Nočné správy [i] 22:45 Počasie [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Maigret: Maigret a sedem krížikov [i] 00:25 Dve tváre Anny 57/60 [i] 01:10 O 5 minút 12 [i] 02:15 Slovensko v obrazoch [i] 02:35 Svet v obrazoch [i] 03:00 Sila lásky IV. 36/203 [i] 03:50 Sila lásky V. 126 [i] 04:40 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Profesionál [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Stará mať rozpráva [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Národnostný magazín - mix: Židovský [i] 10:55 Fokus - práca [i] 11:35 Symboly krásy: Japonské tradičné sladkosti [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Piesne moje,piesne [i] 13:20 Športové ozveny [i] 13:45 Vodné dielo Sereď - Hlohovec [i] 14:15 Televízia po slovensky: 2000-2010 [i] 15:30 Tatra revue alebo bol raz jeden kabaret [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 17:00 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Tigre oslobodenia Tamilského Illámu [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 20 [i] 18:40 Bohovia a hrdinovia antických mýtov: Apolón a Delfy [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Ivan Kohler [i] 20:00 12 rokov s Nickym [i] 20:30 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Práca pre teba [i] 23:35 Polícia [i] 23:45 Autosalón [i] 00:10 6 miliárd názorov [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV [i] 01:40 ArtSpektrum [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Profesionáli III.: Detektívka 4 [i] 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:20 Súdna sieň: Žena ma bije [i] 08:20 Súdna sieň: Ledva vyžijem [i] 09:25 Panelák IX.: Milenky a ženy 49 [i] 10:30 Dom snov II. 4 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 4 [i] 13:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 13 [i] 14:45 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: SBS-kár 5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Rozvod s gaunerom [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Falošná Betka 50 [i] 21:30 HOTEL PARADISE [i] 22:30 Kosti VI. 9 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 5 [i] 00:30 Špeciálne komando III. 5 [i] 01:30 Damages - V ohrození života III. 10,11 [i] 03:05 District 9 [i] 03:50 Vyjednávači 17,18/18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 16 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 61 [i] 08:10 Matlock III. 7 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda V. 9 [i] 10:20 Láska v Istanbule 14 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 23/23 [i] 13:20 Panelák IX.: Milenky a ženy 49 [i] 14:30 Faktor strachu II. 12 [i] 15:30 Simpsonovci III. 9,10 [i] 16:40 Dom snov II. 4 [i] 17:50 Akty X I. 13 [i] 18:50 Faktor strachu II. 12 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Steven Seagal: Muž zákona I. 1,2/13 [i] 21:10 Originály na cestách I. 2 [i] 22:10 Sladký život PLAYMATE: I. 5,6 [i] 23:15 ČREPINY [i] 00:00 HOTEL PARADISE [i] 01:00 Zákon gangu I. 2,3 [i] 02:30 Akty X I. 13 [i] 03:15 ČREPINY [i] 03:45 Láska a pomsta 71,72 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život II. 4/13 [i] 07:00 Předčasné vydání IV.: Falešný svědek 17/22 [i] 08:00 Předčasné vydání IV.: Divadelní představení 18/22 [i] 09:00 Advokáti VII. 12/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 7/22 [i] 11:00 Kriminálka z pobřeží 7/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 20/22 [i] 13:00 Změna je život II. 5/13 [i] 14:00 Předčasné vydání IV.: Irské štěstíčko 19/22 [i] 15:00 Předčasné vydání IV.: Mel Schwartz, lovec lidí 20/22 [i] 16:00 Advokáti VII. 13/22 [i] 17:00 Posel ztracených duší V. 21/22 [i] 18:00 Boj o čas II. 8/22 [i] 19:00 Kriminálka z pobřeží 8/20 [i] 20:00 Post Mortem II. 1/9 [i] 21:00 Vzpomínky 13/14 [i] 22:00 Firma 6/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20/24 [i] 00:00 Cena za lidskost 2/13 [i] 01:00 Vzpomínky 13/14 [i] 01:55 Firma 6/22 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20/24 [i] 03:25 Cena za lidskost 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Těžký útok [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce 64 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Víc než popíjení a hraní kostek [i] 08:10 Bořiči mýtů: Kulka přeměněná v bumerang [i] 09:05 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i] 10:00 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 21 [i] 10:55 Nutné k přežití: Irsko [i] 11:50 Rození obchodníci: BMW 325i - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: BMW 325i - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Prodavač náhradních dílů [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Carrolla Shelbyho část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Dělník v ocelárně [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Škola pro piráty [i] 16:25 Bořiči mýtů: Vražedný pohárek sody [i] 17:20 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i] 18:15 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 19:10 Jak se to dělá 10 [i] 19:40 Jak to dělají? 18 [i] 20:05 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 21:00 Krizové situace pod kontrolou: Hasiči a záchranná zdravotní služba ve Washingtonu DC [i] 21:55 Černé nebe 9 [i] 22:50 Stroje olympijského parku s Jonnym Smithem [i] 23:45 Bořiči mýtů: MacGyverovy mýty [i] 00:40 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 01:40 Krizové situace pod kontrolou: Hasiči a záchranná zdravotní služba ve Washingtonu DC [i] 02:40 Černé nebe 9 [i] 03:40 Stroje olympijského parku s Jonnym Smithem [i] 04:35 Jak se to dělá 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Časový posun 29/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Mombi, Tip a zlatý čepec 11/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Výročí 30/32 [i] 10:15 Národní klenoty [i] 10:45 Na cestě po Amerických Panenských ostrovech [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III: Pocit viny 11/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Losování Euromiliony 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Muži v říji [i] 21:55 Echo Febiofestu 2012 [i] 22:00 Neobyčejné životy [i] 22:55 Nespavost [i] 00:15 Losování Euromiliony 00:20 Californication IV ...a spravedlnost pro všechny: Jak překonat krizi středního věku - návod pro otrlé. 12/12 [i] 00:45 Kalendárium [i] 01:00 Na stopě [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:55 Případ hodného vedoucího [i] 04:00 Bolkoviny [i] 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Přezůvky s sebou [i] 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:30 O češtině [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Na houby: Nejen o václavkách [i] 09:55 Přírodní bohatství: Perly [i] 10:00 Oceány: Středozemní moře 7/8 [i] 10:55 Codex Gigas - Ďáblova bible [i] 11:45 Kvarteto [i] 12:15 Nová Evropa očima Michaela Palina: Východní požitky 2/7 [i] 13:15 Náš venkov [i] 13:30 Heydrich - konečné řešení: Out Distance - zrádce na obzoru 30/44 [i] 14:00 Království divočiny: Medvědí příběh [i] 14:30 Cestománie [i] 15:00 Nová Evropa očima Michaela Palina: Divoký Východ 3/7 [i] 15:55 Evropa a já [i] 16:10 Fair trade - obchod jak má být [i] 16:35 Turecko - brána Orientu [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 36/39 [i] 19:25 Kancl II: Oskaři 1/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II.: Kamikaze 2/14 [i] 20:50 Magnesia Litera 2012 [i] 20:55 Co by kdyby: Únor nebyl vítězný [i] 21:20 Historie.cs [i] 22:00 Film o filmu Čtyři slunce [i] 22:15 Na velikosti záleží [i] 23:50 Q [i] 00:15 Blanka Matragi 2012 [i] 00:40 Divadlo žije! [i] 01:10 Kultura.cz [i] 01:35 Kultura.cz Ostrava [i] 02:00 Rodopská magie: Klíč číslo 5 2/3 [i] 02:30 Babylon [i] 02:55 Do práce [i] 03:20 Kvarteto [i] 03:50 Kámen a člověk [i] 04:30 Olga Babrajová a Klára Adamová [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2161 [i] 09:55 Hotel snů: Chiang Mai [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 V těle boubelky 7 [i] 13:35 Pohotovost XV 11 [i] 14:35 Odložené případy V: Šílená po klucích 9 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba II: Soumrak 21 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House VI: Týmová práce 8 [i] 18:30 Ulice 2162 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Něco za něco 325 [i] 21:30 Víkend: Spadla klec [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Propaganda 13 [i] 23:55 Žalobce a obhájce: Když útočí tygřice 5 [i] 00:45 24 hodin VI 24 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Odložené případy V: Šílená po klucích 9 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba II: Soumrak 21 [i] 03:50 24 hodin VI 24 [i] 04:35 Ženatý se závazky 233, 234 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer IV: Skrytá kamera 4 [i] 08:05 M*A*S*H 98 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda VI: Poslední útěcha 9 [i] 10:40 Policejní divize IV: Lovec odměn 2 [i] 11:40 Knight Rider III: Rytíř robotů 1/2 1 [i] 12:40 Closer IV: Provenza zasahuje 5 [i] 13:40 Alf III: Sousedé v krizi 3 [i] 14:15 Siska III: Mrtvý v asfaltu 4 [i] 15:40 Big Ben IV: Třídní sraz 8 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Cesty k úspěchu [i] 22:25 Sběratelé kostí V: Chlapec s odpovědí 21 [i] 23:25 Myšlenky zločince VI: Útočiště 5 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny II: Brutální vrah 2/2 10 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Nedokonalé zločiny II: Brutální vrah 2/2 10 [i] 04:00 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Keď budeš moja 43/238 [i] 06:10 Júlia - Cesty za šťastím 17/191 [i] 07:15 Dr. Oz I. 89/174 [i] 08:05 Sudkyňa Hatchettová III. 110/130 [i] 08:40 Osobný strážca 61/64 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Veronika I. 21/22 [i] 10:50 Ako byť trendy III. [i] 11:55 Sultán 54 [i] 12:55 Druhý dych 49/80 [i] 14:05 Rebeli I. 154/215 [i] 14:55 Joan z Arkádie II. 4/22 [i] 15:50 Cigánske srdce 174/218 [i] 16:55 Keď budeš moja 44/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 19/22 [i] 18:50 Dharma a Greg II. 19/24 [i] 19:15 Frasier V. 24/24 [i] 19:45 Frasier VI. 1/24 [i] 20:00 Sultán 55 [i] 21:20 Druhý dych 50/80 [i] 22:15 V objatí hodvábu 189-190/200 [i] 00:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 5/8 [i] 01:00 Adela show [i] 01:35 Frasier V. 24/24 [i] 02:00 Frasier VI. 1/24 [i] 02:20 Zajtrajšie noviny II. 17/22 [i] 03:05 Ulica III. 187/259 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:30 Anderov rebrinák [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Iluze lásky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Blafuj jako Beckham [i] 14:00 Banditi [i] 16:15 Krycí jméno: Farewell [i] 18:15 Panika [i] 20:00 Paparazzi [i] 21:35 24 hodin [i] 23:30 Nebezpečná štvanice [i] 01:10 Uneseni [i] 02:35 Sluneční andělé [i] 04:10 Klan upírů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:25 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:25 Fotbal [i] 12:30 Jezdectví [i] 12:45 Cyklistika [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Tenis [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Box [i] 23:00 Cestovní vozy [i] 23:30 Snooker [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 8 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Vražda v domácím týmu 6 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Hry s myslí 19 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Nebezpečná zóna 19 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 7: 3. díl 3 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Mocní andělé 20