TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:15 Komisár Rex III. 10/12 [i] 11:10 Smršť nad Pacifikom [i] 12:45 Rýchle Televízne noviny [i] 12:50 FARMA [i] 13:50 FARMA - DUEL [i] 15:30 Rýchle Televízne noviny [i] 15:35 Dva a pol chlapa I. 16/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS IV. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 Zámena manželiek [i] 22:30 Partička [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 Jackie Chan: Superpoliš 3 [i] 01:20 Dvojitý problém [i] 02:40 Komisár Rex III. 10/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dámsky klub "N" [i] 06:20 Správy STV "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Práca pre teba [i] 07:30 Taxík [i] 07:55 Duel [i] 08:30 5 proti 5 [i] 09:15 Maigret: Maigret a spoločníčka [i] 11:10 Sila lásky IV. 35/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:25 Divoký anjel 136 [i] 15:15 Dve tváre Anny 56/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 125 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Lekár z Wörthersee: Recept na lásku [i] 21:40 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Komisár Manara: Reťazová reakcia 6/12 [i] 23:20 Maigret: Maigret a spoločníčka [i] 01:10 Lekár z Wörthersee: Recept na lásku [i] 02:35 Nočné správy [i] 02:50 Komisár Manara: Reťazová reakcia 6/12 [i] 03:40 Sila lásky IV. 35/203 [i] 04:30 Sila lásky V. 125 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Extr@français 11/13 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 10:55 Národnostné správy [i] 11:05 Fokus - rodina [i] 11:40 Hľadanie stratených svetov: Zvolen Veľkého kráľa [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Piesne moje,piesne [i] 13:20 Autosalón [i] 13:50 Odpískané [i] 14:30 Športové ozveny [i] 15:05 Magazín NHL [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný magazín - mix: Židovský [i] 16:30 Fokus - práca [i] 16:55 Spektrum vedy: Med náš každodenný [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 6 miliárd názorov [i] 18:00 Symboly krásy: Japonské tradičné sladkosti [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 19 [i] 18:35 Pripomíname si Martina Friča: Nenápadný pôvab jedného režiséra [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Futsal: Slovensko - Španielsko [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Medicína: Medicína - Moderné metódy pôrodov [i] 22:50 Test magazín: Test magazín [i] 23:00 Práca pre teba [i] 23:05 On Air [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 TOP STAR [i] 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:20 Súdna sieň: Z kola von [i] 08:20 Súdna sieň: Jasnovidec [i] 09:25 Panelák IX.: Čistý debil 48 [i] 10:30 Dom snov II. 3 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 Deň po tom [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Detektívka 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Facka na rozlúčku [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Milenky a ženy 49 [i] 21:30 HOTEL PARADISE [i] 22:55 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 4 [i] 23:55 Californication III. 4 [i] 00:30 Posledný zabijak [i] 02:05 Damages - V ohrození života III. 8,9 [i] 03:25 District 8 [i] 04:05 Nevesta na dobierku [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 15 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 60 [i] 08:10 Matlock III. 6 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda V. 8 [i] 10:20 Láska v Istanbule 13 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 22 [i] 13:20 Panelák IX.: Čistý debil 48 [i] 14:30 Faktor strachu II. 11 [i] 15:30 Simpsonovci III. 7,8 [i] 16:40 Dom snov II. 3 [i] 17:50 Akty X I. 12 [i] 18:50 Faktor strachu II. 11 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 17 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 15 [i] 22:10 Podvodníci I 2 [i] 23:00 Dexter III. 2 [i] 00:05 HOTEL PARADISE [i] 01:20 Podvodníci I 2 [i] 02:15 Len spi, malá [i] 03:45 Láska a pomsta 69,70 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život II. 3/13 [i] 07:00 Předčasné vydání IV.: Slepá víra 15/22 [i] 08:00 Předčasné vydání IV.: Strach z povinnosti 16/22 [i] 09:00 Advokáti VII. 11/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 6/22 [i] 11:00 Kriminálka z pobřeží 6/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 19/22 [i] 13:00 Změna je život II. 4/13 [i] 14:00 Předčasné vydání IV.: Falešný svědek 17/22 [i] 15:00 Předčasné vydání IV.: Divadelní představení 18/22 [i] 16:00 Advokáti VII. 12/22 [i] 17:00 Posel ztracených duší V. 20/22 [i] 18:00 Boj o čas II. 7/22 [i] 19:00 Kriminálka z pobřeží 7/20 [i] 20:00 Post Mortem 8/8 [i] 21:00 Dr. House VII. 2/23 [i] 22:00 Missing 2/3 [i] 22:55 Zoom 12/221 [i] 23:10 Firma 5/22 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev II.: Šílenství 11/12 [i] 01:20 Dr. House VII. 2/23 [i] 02:15 Missing 2/3 [i] 03:00 Firma 5/22 [i] 03:45 True Blood - Pravá krev II.: Šílenství 11/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: Le Boréal [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce 63 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Ptáci, kosti a krev [i] 08:10 Bořiči mýtů: Odporné skryté pravdy [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stadion v Melbourne [i] 10:00 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 20 [i] 10:55 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 11:50 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 2 [i] 12:45 Motory Detroitu: Kombajn na kukuřici [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Carrolla Shelbyho část 1 [i] 14:35 Špinavé práce 64 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Víc než popíjení a hraní kostek [i] 16:25 Bořiči mýtů: Kulka přeměněná v bumerang [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stadion v Melbourne [i] 18:15 Nutné k přežití: Irsko [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak to dělají? 17 [i] 20:05 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 21:00 Kdo uspěje?: Průzkumníci americké námořní pěchoty [i] 21:55 Vystopuj mě, když to dokážeš [i] 22:50 Zvědavost: Jak fungují drogy? [i] 23:45 Bořiči mýtů: Speciál s diváky - část 2 [i] 00:40 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 01:40 Kdo uspěje?: Průzkumníci americké námořní pěchoty [i] 02:40 Vystopuj mě, když to dokážeš [i] 03:40 Zvědavost: Jak fungují drogy? [i] 04:35 Jak se to dělá 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Osvobození od čarodějnice 10/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Časový posun 29/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Jaroslavy Panýrkové [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III: Potřeba vědět 10/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Život je ples: Výlet 13/16 [i] 21:00 Na cestě po Amerických Panenských ostrovech [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Národní klenoty [i] 22:35 Echo Febiofestu 2012 [i] 22:40 Na stopě [i] 23:00 MI5 12/16 [i] 23:55 Profesionálové [i] 00:50 Toulavá kamera [i] 01:15 Sváteční slovo lékaře Lumíra Kantora [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:50 Případ medvědí jeskyně [i] 04:05 Bolkoviny [i] 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Stíny tanečního kroku [i] 06:00 Babylon [i] 06:30 Chcete mě? ZJ - [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 09:30 Papua Barat 6/6 [i] 10:00 Kamera na cestách: Gruzie, nejstřeženější tajemství Kavkazu [i] 10:55 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 26/26 [i] 11:55 Film o filmu Čtyři slunce [i] 12:10 Zrezivělá krása [i] 12:40 Malí zloději [i] 13:35 Hledání ztraceného času [i] 13:50 Československý filmový týdeník 1962 878/2379 [i] 14:05 Kolaborovali s nacisty 12/12 [i] 15:00 Kešm - křehký ráj v Íránu [i] 16:00 Rodopská magie: Klíč číslo 5 2/3 [i] 16:25 V kůži předků [i] 16:40 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 35/39 [i] 19:25 Kancl: Kočka 6/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Až na dno zrady - Emanuel Moravec [i] 21:05 Magnesia Litera 2012 [i] 21:10 Velikáni filmu: Robert Altman [i] 23:15 Kolo v Pekingu [i] 01:05 Abbey Road: Live III. 2/12 01:55 Tenkrát na Balkáně [i] 02:50 Krásný ztráty [i] 03:25 Chcete je? ZJ - [i] 03:30 Cesty víry: Vzdělání s přidanou hodnotou [i] 03:57 Uchem jehly [i] 04:25 Vlčnovjanka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2160 [i] 10:00 Zloději času [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 V těle boubelky 6 [i] 13:35 Pohotovost XV 10 [i] 14:35 Odložené případy V: Obecná odpovědnost 8 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba II: Smrtící polibek 20 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House VI: Známí neznámí 7 [i] 18:30 Ulice 2161 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl III: Oko za oko 8 [i] 21:20 Dr. House VI: Balast [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba VIII 13 [i] 23:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 10 [i] 00:40 69 rozkoší pro smrtelníky: * 12, 13 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Odložené případy V: Obecná odpovědnost 8 [i] 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Vraždy v Kitzbühelu I: Klan 6 [i] 06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer IV: Třešničky 3 [i] 08:05 M*A*S*H 97 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda VI: Temná strana Windows 98 8 [i] 10:40 Policejní divize IV: Vzteklý pes 1 [i] 11:40 Knight Rider II: Železo na prodej 24 [i] 12:40 Closer IV: Skrytá kamera 4 [i] 13:40 Alf III: Anděl strážný 2 [i] 14:15 Siska III: Zlo 3 [i] 15:40 Big Ben IV: Berlínský vzduch 7 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Nic neříkej 108 [i] 21:20 Farmář hledá ženu: Příjezd na farmy [i] 22:35 Partička [i] 23:15 Slunečno, místy vraždy I: Blata 4 [i] 00:15 Anatomie lži II: Dobrý odhad 9 [i] 01:10 Nedokonalé zločiny II: Brutální vrah 1/2 9 [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 04:00 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Keď budeš moja 42/238 [i] 06:15 Júlia - Cesty za šťastím 16/191 [i] 07:25 Dr. Oz I. 88/174 [i] 08:10 Sudkyňa Hatchettová III. 109/130 [i] 08:50 Osobný strážca 60/64 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Veronika I. 20/22 [i] 11:00 Výkupné [i] 13:05 Druhý dych 48/80 [i] 14:15 Rebeli I. 153/215 [i] 15:05 Joan z Arkádie II. 3/22 [i] 15:55 Cigánske srdce 173/218 [i] 16:55 Keď budeš moja 43/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 18/22 [i] 18:50 Dharma a Greg II. 18/24 [i] 19:20 Frasier V. 22-23/24 [i] 20:00 Sultán 54 [i] 21:20 Druhý dych 49/80 [i] 22:15 Ako byť trendy III. [i] 23:30 Poisťovňa šťastia V. 13/16 [i] 00:35 Adela show [i] 01:15 Frasier V. 22-23/24 [i] 01:55 Zajtrajšie noviny II. 16/22 [i] 02:40 Ulica III. 186/259 [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:05 Na streche [i] 04:45 Anderov rebrinák [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Oko 3 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Agent 117 [i] 13:50 Duše jako kaviár [i] 15:50 7 trpaslíků [i] 17:35 Blafuj jako Beckham [i] 19:30 Banditi [i] 21:40 Klan upírů [i] 23:15 Sluneční andělé [i] 00:50 Krvavý Valentýn [i] 02:30 Sexy mrtvola [i] 04:05 Přepadení 13. okrsku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Curling [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Fotbal [i] 17:25 Fotbal [i] 17:30 Tenis [i] 00:05 Fotbal [i] 00:10 Fotbal [i] 00:15 Watts [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 7: Vzplanutí 5 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Bratři ve zbrani 18 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Vrah žen 18 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 7: 2. díl 2 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Hry s myslí 19