TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Dařbuján a Pandrhola [i] 07:15 Čarodejnice III. 17/22 [i] 08:05 Fantóm [i] 09:55 Hellcats: Superkočky v akcii 6-7/22 [i] 11:45 Upírske denníky II. 17/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Mr. Bean [i] 14:30 Kamarát do dažďa 2 - Príbeh z Brooklynu [i] 16:20 Rýchle Televízne noviny [i] 16:25 Výkupné [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 HLAS ČESKO SLOVENSKA - SÚBOJ [i] 22:10 Rýchlo a zbesilo 2 [i] 00:25 Fringe II. 3/22 [i] 01:10 Sila úderu [i] 02:40 Oheň na nebesiach [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Emma 2/4 [i] 06:30 Správy STV "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Včielka Maja: Nezvaní hostia [i] 07:50 Alica v krajine zázrakov 14/26 [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:40 Góóól [i] 09:10 Kačička Modropierko [i] 09:40 Spadla z oblakov: Rozlúčka 13/13 [i] 10:10 K2, výkrik z vrcholu sveta [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot: Vianoce Hercula Poirota [i] 14:55 Film pre pamätníkov - režisér Martin Frič: "Past" [i] 16:40 Pošta pre teba [i] 17:45 Štýlovo [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Hlasy Pamana 1/2 [i] 21:30 Hlasy Pamana 2/2 [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Odpískané [i] 23:45 Agatha Christie : Poirot: Vianoce Hercula Poirota [i] 01:30 Hlasy Pamana 1/2 [i] 02:50 Hlasy Pamana 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Na ceste: Na ceste po Alsasku [i] 07:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:45 Test magazín [i] 09:00 Formula 1 - hlavné preteky: Veľká cena F1 - Malaysia [i] 12:05 Život v pohybe: Streetové športy [i] 12:30 Štvrtá hlava draka [i] 13:40 Cesta človeka: Ázia 3/5 [i] 14:30 On Air [i] 14:50 Deň počatého dieťaťa: Orientácie [i] 15:15 Slovo [i] 15:20 Epilóg milénia [i] 15:50 Família: Patrím rovnako otcovi ako mame [i] 16:25 Anjeli strážni: Viktora Horjána [i] 17:00 Televízia po slovensky [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Zvolen Veľkého kráľa [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 18 [i] 18:45 Čarovný svet animovaného filmu [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Na križovatke SK+CZ: Svet patrí nám [i] 21:30 Umenie 2012: Hudba [i] 22:00 Noc v archíve: Poľnohospodársky rok [i] 23:00 Slovo [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:45 Vybíjaná: Choď do toho na plné gule [i] 07:30 Simpsonovci XVIII. 7,8,9 [i] 09:05 Garfield [i] 10:45 Stratené duše III. 16,17 [i] 12:40 Svokor je lotor [i] 15:00 27 šiat [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Nemilosrdní [i] 22:30 Deň po tom [i] 01:10 Zločin z vášne [i] 02:45 Tajomný ostrov [i] 04:10 Damages - V ohrození života III. 6,7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Vraždy v Midsomeri VIII. 3 [i] 07:00 MacGyver 59,60 [i] 09:00 A-Team 77,78 [i] 11:15 30 prípadov majora Zemana: Klauni - 1967 24 [i] 13:00 Ano, šéfe ! IV. - Zdeněk Pohlreich [i] 14:05 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 3 [i] 15:00 Život po ľuďoch 7 [i] 16:15 Kutyil s.r.o. 14 [i] 17:10 Pomstiteľ Trinity [i] 19:15 MacGyver [i] 20:20 "Na samotě u lesa" [i] 22:15 Stratený [i] 00:40 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 3 [i] 01:30 Šogún 6/6 [i] 03:05 Zvrátená túžba [i] 04:30 Láska a pomsta 68 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Podfukáři V. 6/6 [i] 07:10 Internát VI. 1/13 [i] 08:55 Ztracený svět: Dohoda 12/22 [i] 10:00 Enterprise II.: Minové pole 3/26 [i] 11:00 Enterprise II.: Konečná 4/26 [i] 11:55 Pravěk útočí II. 7/7 [i] 12:55 Předčasné vydání III.: Svatý Nick 5/23 [i] 13:55 Předčasné vydání III.: Haloween 6/23 [i] 14:55 Posel ztracených duší V. 15/22 [i] 15:55 Posel ztracených duší V. 16/22 [i] 16:55 Podfukáři V. 6/6 [i] 18:05 Dr. House VII. 1/23 [i] 19:05 Missing 2/3 [i] 20:00 Firma 5/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 21/24 [i] 22:00 CSI: New York VIII. 2/17 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 12/13 [i] 00:00 Californication IV.: Poslední večeře 11/12 [i] 00:35 Californication IV.: ...a spravedlnost pro všechny 12/12 [i] 01:10 Internát VI. 1/13 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba IV. 21/24 [i] 03:30 Firma 5/22 [i] 04:15 CSI: New York VIII. 2/17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Povolení vrtat 6 [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 06:50 Jak to funguje: Žhnoucí žárovka/dalekohled/stroj na espresso/autobaterie [i] 07:15 Motory Detroitu: Motocykly na led [i] 08:10 Bořiči mýtů 176 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 1 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 2 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Návrat do bažiny [i] 11:50 Špinavé práce 61 [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Závod s ledem [i] 13:40 Bořiči mýtů 175 [i] 14:35 Motory Detroitu: Kombajn na kukuřici [i] 15:30 Pátá rychlost 7 [i] 16:00 Pátá rychlost 8 [i] 16:25 Impozantní lodě: Le Boréal [i] 17:20 Bezpečná hranice 21 [i] 17:50 Bezpečná hranice 1 [i] 18:15 Říční příšery: Tvor, který mrzačí [i] 19:10 Sám v divočině 4 [i] 20:05 Rybaření rukama s burany: Seznam se s mým malým kamarádem [i] 21:00 Lovci odpadu 8 [i] 21:55 Dvojí přežití 11 [i] 22:50 Téměř jsem to nepřežil: Srážka ve vulkánu [i] 23:45 Ztracený ráj 5 [i] 00:40 Bezpečná hranice 21 [i] 01:10 Bezpečná hranice 1 [i] 01:40 Lovci odpadu 8 [i] 02:40 Dvojí přežití 11 [i] 03:40 Jak se to dělá: Automobilové čerpací pumpy/Kriketové pálky/Automaty rozměňující mince [i] 04:05 Téměř jsem to nepřežil: Srážka ve vulkánu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 O princezně Solimánské [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 20/26 [i] 06:45 Finley požární autíčko 37/39 [i] 07:05 Dětská hlídka: Ben utíká 7/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo lékaře Lumíra Kantora [i] 11:00 Náves: Druhá liga 2/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princezně na klíček [i] 14:10 Zdivočelá země: Do Svatého Štěpána přijíždí 10/20 [i] 15:00 Zdivočelá země 11/20 [i] 15:55 Hercule Poirot [i] 16:50 Zabil jsem Einsteina, pánové [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Divnovlásky [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 Echo Febiofestu 2012 [i] 22:00 Iguo - Igua [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Komisař Moulin [i] 01:00 Podfukáři 12/12 [i] 01:50 Film o filmu Muži v říji [i] 02:05 Manéž Bolka Polívky [i] 03:15 Bydlení je hra [i] 03:40 Zahrada pod lupou [i] 04:05 Kluci v akci [i] 04:35 Dlouhý čas loučení [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sobí ráno [i] 06:00 Cesty víry: Domeček [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Podpis dělá dlužníka 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Hledání ztraceného času [i] 09:20 Babylon [i] 09:45 Kristus v Riu [i] 10:40 Kultura.cz [i] 11:10 Moravsko-rakouské toulky Podyjím [i] 11:20 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:30 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? ZJ - [i] 12:00 Máte mě! [i] 12:15 Království divočiny: Medvědí příběh [i] 12:45 BRAVO! Jiří Bárta [i] 13:20 Knižní svět [i] 13:45 Slovanská epopej 2/3 [i] 14:15 Oceány: Středozemní moře 7/8 [i] 15:10 Křesťanský magazín [i] 15:35 Uchem jehly [i] 16:00 Cesty víry [i] 16:30 Třistatřicettři [i] 17:20 Letná XL [i] 17:40 Kde peníze pomáhají [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Případ Fosfatus - 1. část 12/39 [i] 18:10 Bert a Ernie 12/26 [i] 18:15 Včelka Mája: Kdo pomůže Emilovi? 77/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Suma sumárum [i] 19:25 Červený trpaslík: Paralelní vesmír 12/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Out Distance - zrádce na obzoru 30/44 [i] 20:25 Magnesia Litera 2012 [i] 20:30 Kamera na cestách: Gruzie, nejstřeženější tajemství Kavkazu [i] 21:30 Na plovárně s Rudi Ekkartem [i] 21:55 Utajený [i] 23:50 Pravá krev: Nechci to slyšet 10/12 [i] 00:40 Flight of the Conchords I: Nové fanynky 10/12 [i] 01:05 Sedm minut [i] 02:40 ČT live - Žebřík 2011 [i] 03:30 Eva zpívá Ostravě [i] 04:10 Ilustrované fejetony Ludvíka Vaculíka [i] 04:20 Kdo chce kam... [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:50 Roary: Závodní auto 50 [i] 06:05 Liga Špačků 7 [i] 06:35 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 5 [i] 06:50 Senzační Spiderman 1 [i] 07:20 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 8 [i] 07:50 Babicovy dobroty [i] 08:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 09:30 Velká cena Malajsie [i] 12:00 Život v moři [i] 12:45 Druhý dech: Konec konců v koncích 6 [i] 14:15 Povolení zabíjet [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hlas ČeskoSlovenska: Souboj [i] 22:30 Střepiny [i] 23:05 Nájemní vrazi: * [i] 01:40 Novashopping 02:05 Za Dárfúr!: * [i] 03:45 Hranice nemožného 21 [i] 04:55 Ženatý se závazky 232 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Ninjago: Skrytá hrozba 7 [i] 07:45 Mistr Manny II 1 [i] 08:20 Hitlerovi bodyguardi: První pokusy o zavraždění Hitlera 2 [i] 09:25 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy v Kitzbühelu I: Klan 6 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 M*A*S*H 96 [i] 12:25 Receptář prima nápadů [i] 13:45 Holka na roztrhání [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XIII: Mrtvé ticho [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zázraky života II: Rande naslepo 6 [i] 21:10 Terminátor 2 - Den zúčtování [i] 00:25 Superpoldové [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Hitlerovi bodyguardi: První pokusy o zavraždění Hitlera 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Slávici na ulici [i] 05:40 Všetci sú za dverami [i] 06:35 Keď budeš moja 41/238 [i] 07:45 Úbohá Nasťa 7/80 [i] 08:35 Jesse II. 17/20 [i] 09:00 Sabrina - mladá čarodejnica VII. 9/22 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Sabrina - mladá čarodejnica VII. 10/22 [i] 11:05 O.C. California II. 10/24 [i] 12:15 Prípady Alice Neversovej III. 1/4 [i] 13:55 Vysnívaný sused [i] 15:40 Vtáky v tŕní - Stratené roky 2/4 [i] 16:40 Keď budeš moja 42/238 [i] 17:40 Tri želania [i] 20:00 Truman show [i] 22:00 Skutočný príbeh: Krutá daň [i] 23:55 Salón krásy [i] 01:40 Truman show [i] 03:10 Nočné lampy [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Země nikoho [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zákon přitažlivosti [i] 13:45 Impyho zázračný ostrov [i] 15:20 Chladnokrevně [i] 17:05 Prime [i] 19:00 Kamioňák [i] 21:00 Film o filmu: Czech Made Man [i] 21:20 Přepadení 13. okrsku [i] 23:15 Sexy mrtvola [i] 00:45 Hrůza v Connecticutu [i] 02:25 Probuzení [i] 03:50 I Love You Phillip Morris [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rychlobruslení [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Curling [i] 12:45 Cyklistika [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:45 Rychlobruslení [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Rychlobruslení [i] 19:00 Tenis [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 7: 1. díl 1 [i] 08:00 Diagnóza vražda 7: Vražda ve spánku 2 [i] 09:00 Diagnóza vražda 7: Jak vychovat Barbie 3 [i] 10:00 Diagnóza vražda 7: Vražda ve zkouškovém 4 [i] 11:00 Diagnóza vražda 7: Vzplanutí 5 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Hotelový pokoj 3 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Jako normálně 3 [i] 14:00 Milionový lékař 1: Neštěstí nechodí po horách.. 10 [i] 15:00 Drakoleb [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 19:00 Městečko Haven 2: Kdo, kde, kam, Wendigo? 11 [i] 20:00 Kdo myslíte, že jste? 1: Lisa Kudrow 3 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Pozdrav z Francie 4 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Budoucnost firmy 4 [i] 23:00 Milionový lékař 1: Neštěstí nechodí po horách.. 10 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Rivalové 3 [i] 01:00 Médium 7: Poloviční štěstí 11 [i] 02:00 Spravedlnost v krvi 1: Výsadní postavení 3 [i] 03:00 Spravedlnost v krvi 1: Ve vlastních řadách 4 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 7: 2. díl 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Neviditelné světy 1 [i] 06:55 Mravenci vědí všechno 6 [i] 07:10 Sedm divů sluneční soustavy 1 [i] 08:15 Podzemí měst II. 2 [i] 09:10 Jamieho rodinné Vánoce 1 [i] 09:40 Jamie ukáže, co umí 3 [i] 10:40 Sedm epoch randění [i] 11:50 Nejpřísnější rodiče na světě: Indie 3 [i] 12:55 Utajený šéf - Austrálie 05 [i] 13:55 Jídlo je detektivka II. 10 [i] 14:30 Jídlo je detektivka II. 11 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani II.: Otcové 2 [i] 16:00 Život 2 [i] 17:10 Planeta Země po vymření lidstva 19 [i] 18:00 Mistři švindlu 79 [i] 18:30 Mistři švindlu 80 [i] 19:00 Deratizátor II. 15 [i] 19:30 Deratizátor II. 16 [i] 20:05 Sběrači II. 2 [i] 21:05 Raději se bojte 4 [i] 22:00 Boj o život 3 [i] 23:05 Kovbojové a psanci 4 [i] 00:00 Vyloučeno 2 [i] 01:00 Pohledy z kosmu: Skryté ráje 5 [i] 01:35 Pohledy z kosmu: Vesmírná střelnice 6 [i] 02:10 Podzemí měst II. 2 [i] 02:55 Zvířecí rekordmani II.: Otcové 2 [i] 03:55 Nejpřísnější rodiče světa III. 8 [i] 04:55 Život 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Na stojáka 108 [i] 06:00 Hezké vstávání [i] 07:50 Děti z Timpelbachu [i] 09:30 Občanský průkaz [i] 11:45 Babylon A.D. [i] 13:25 Invictus: Neporažený