TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Duck Dodgers II. 11/26 [i] 06:20 Scooby Doo I. 13/24 [i] 06:50 Flintstonovci v akcii 13/54 [i] 07:15 Tretí princ [i] 09:00 Priatelia II. 17/24 [i] 09:30 Superstar [i] 11:10 HLAS ČESKO SLOVENSKA - SÚBOJ [i] 13:35 Rande naslepo [i] 15:35 50x a stále po prvý raz [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA - DUEL [i] 22:00 Tropická búrka [i] 00:05 Ohnivé kolesá [i] 01:35 Diplomat [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko v obrazoch [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy STV "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Včielka Maja: Maja a malá húsenica [i] 07:45 Alica v krajine zázrakov 13/26 [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:40 Superchyty [i] 09:05 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:35 5 proti 5 špeciál [i] 10:30 Bud Bindi [i] 11:00 Legendy popu - najväčšie české hity [i] 13:00 Autosalón [i] 13:30 On Air [i] 13:55 Emma 1/4 [i] 14:50 Emma 2/4 [i] 15:55 Dobrodružstvo rodiny Vickeryovcov [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:30 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Tancovať o život [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Skutočný príbeh: Znásilnená [i] 00:30 Dobrodružstvo rodiny Vickeryovcov [i] 02:00 Tancovať o život [i] 04:40 Emma 1/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Extr@français 11/13 [i] 09:20 Tempo [i] 09:35 Zamrznutá planéta [i] 10:25 Budem ešte vidieť? [i] 10:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:15 Občan za dverami [i] 11:45 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Každý s každým [i] 12:10 5 minút po dvanástej: Segregácia [i] 13:30 Keď báčik z Chochoľova umrie [i] 14:35 Kapura [i] 15:20 Farmárska revue [i] 15:35 Test magazín [i] 15:45 Spomíname na Michala Dočolomanského: Ktosi je za dverami [i] 16:15 Tri gaštanové kone [i] 17:30 Život v pohybe: Streetové športy [i] 18:00 Na ceste: Na ceste po Alsasku [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 17 [i] 18:40 Táraninky: Móda [i] 18:45 Varím, varíš, varíme a pečieme: Minidezerty orechovo-čokoládové [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Viera Voskárová [i] 20:05 Cesta človeka: Ázia 3/5 [i] 20:55 Anjeli strážni: Viktora Horjána [i] 21:30 Stav vecí [i] 23:25 Československý filmový týždenník [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 District 7 [i] 06:15 Timon a Pumbaa II. [i] 07:25 Rozprávková jazda [i] 07:50 Ninjago II. [i] 08:25 Beyblade Metal Fusion [i] 08:45 Profesionáli III.: Biankin asistent 3 [i] 09:40 Pozná ju ako svoje boty [i] 12:30 HOTEL PARADISE [i] 13:30 Vybíjaná: Choď do toho na plné gule [i] 15:20 Garfield [i] 17:00 HOTEL PARADISE [i] 18:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 4 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 27 šiat [i] 22:35 HOTEL PARADISE [i] 00:20 Californication - Orgie v Kalifornii I. 3 [i] 01:00 Svokor je lotor [i] 02:45 Poistka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Vraždy v Midsomeri VIII. 2 [i] 07:20 Moderné veštenie [i] 08:25 Loď lásky 15,16 [i] 10:25 Chutíš mi [i] 11:20 TOP STAR [i] 12:25 Súdna sieň: Zasran [i] 13:40 Riskni milión! [i] 16:30 30 prípadov majora Zemana: Klauni - 1967 24 [i] 18:10 Ano, šéfe ! IV. - Zdeněk Pohlreich [i] 19:15 Ice Road Truckers I. 4 [i] 20:20 Profesionáli V.: Bobor v cudzineckej légii 5 [i] 21:20 Profesionáli 2012: Trampolína 2 [i] 22:10 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 23:50 Zákon gangu I. 1/13 [i] 01:00 Sila lásky 1,2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Podfukáři V. 5/6 [i] 07:10 Internát V. 9/9 [i] 08:45 Zoom 12/221 [i] 09:00 Ztracený svět: Obyvatelé temnot 11/22 [i] 10:00 Enterprise II.: Rázová vlna, část 2. 1/26 [i] 11:00 Enterprise II.: Carbon Creek 2/26 [i] 12:00 Pravěk útočí II. 6/7 [i] 13:00 Předčasné vydání III.: Kůň je kůň 3/23 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Poručík Hobson 4/23 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 13/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 14/22 [i] 17:00 Podfukáři V. 5/6 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba III. 7/24 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba III. 8/24 [i] 20:10 Vzpomínky 13/14 [i] 21:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20/24 [i] 22:10 Myšlenky zločince VI. 21/24 [i] 23:05 Strážce pořádku II. 6/13 [i] 00:00 Missing 2/3 [i] 01:00 Vzpomínky 13/14 [i] 01:55 Internát V. 9/9 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Boj v budoucnosti [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Jízda: Heavy Metal [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Obří urychlovač částic - Ženeva [i] 09:05 Impozantní lodě: USCGC Bertholf [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Korejský expres [i] 10:55 Největší ze všech staveb: Mezinárodní vesmírná stasnice [i] 11:50 Zásah do konstrukce: Restaurace Blarney Stone [i] 12:45 Extrémní stroje 1 [i] 13:40 Bratři z močálu 23 [i] 14:10 Bratři z močálu 24 [i] 14:35 To taky zvládnu 7 [i] 15:05 To taky zvládnu 8 [i] 15:30 Kde je limit?: Autobus [i] 16:25 Jak se to dělá 4 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 17 [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Korejský expres [i] 18:15 Povolení vrtat 6 [i] 19:10 Černé nebe 8 [i] 20:05 Jak se to dělá 9 [i] 20:35 Jak se to dělá 10 [i] 21:00 Mega zemětřesení - Hodina, která otřásla Japonskem [i] 21:55 Nutné k přežití: Turecko [i] 22:50 Mečouni - život na udici 10 [i] 23:45 Uhlí 3 [i] 00:40 Černé nebe 8 [i] 01:35 Přestavba Japonska 1 [i] 03:00 Jak se to dělá 1 [i] 03:30 Jak se to dělá: Zmrzlinové výrobky/Dřevěné golfové hole/Křídla letadel [i] 04:00 Mečouni - život na udici 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Horší než fikce 28/32 [i] 06:00 O Budulínkovi [i] 06:10 Pošťácká pohádka [i] 06:40 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 12/26 07:00 Tajemství tety Eleanory [i] 08:15 Kostičky [i] 08:25 Moudronos [i] 08:40 Pátrání světlušky Lucie [i] 08:55 Kapitolky o havěti: Kůrovec 7/10 [i] 09:10 Zprávičky [i] 09:30 Bludiště [i] 10:00 Čejenský bojovník [i] 11:35 Hoby naší doby [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Revue [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:25 Zahrada pod lupou [i] 13:50 Ali Baba a čtyřicet loupežníků 1/2 [i] 15:25 Retro [i] 15:55 13. komnata Romana Vojtka [i] 16:20 Úsměvy Lenky Termerové [i] 17:00 Kam se poděla sedmá rota? [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Losování Euromiliony 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Ceny Thálie 2011 [i] 21:20 Echo Febiofestu 2012 [i] 21:30 Krajina střelců [i] 23:45 Losování Euromiliony 23:50 Vysvobození [i] 01:35 Krotitelé dluhů [i] 03:00 Malá farma: Chléb náš vezdejší [i] 03:25 Auto Moto Revue [i] 03:50 Doktor a bubeník [i] 04:10 Když já byl ve tvých letech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Mrkvův pád do nebe [i] 06:00 Kolaborovali s nacisty: Britský dokumentární cyklus 12/12 [i] 06:55 Letečtí stíhači v boji II. 1/14 [i] 07:40 Trnka z Čech 5/10 [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:15 Folklorika [i] 09:40 Za vesnickými muzikanty "Heligonka - Když rozpláče se harmonika" - hudební cyklus o významných osobnostech, které ovlivnily českou dechovou a lidovou hudbu. Připravil a pořadem provází J. Pospíšil. [i] 10:10 Na houby: Nejen o václavkách [i] 10:35 Československý filmový týdeník 2012 878/2379 [i] 10:50 Kultura.cz [i] 11:15 Divadlo žije! [i] 11:45 Game Page [i] 12:10 PORT [i] 12:40 Český Krumlov 2011 [i] 13:15 Příběhy starožitností aneb Víte co máte?: Pořad BBC o kráse a ceně starých věcí 26/26 [i] 14:15 Architektura 12/45 [i] 14:45 Zrezivělá krása [i] 15:10 Zpět k pramenům: Zapomenuté prameny 11/13 [i] 15:35 Kamera na cestách: Kazachstán, křižovatka Střední Asie [i] 16:25 Zázračná planeta: Země lidí: Arktida - život v mrazu 3/8 [i] 17:15 Ranč U Zelené sedmy: Jak do babičky vstoupil duch 12/42 [i] 17:45 Český Honza [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Jak se potápěl Titanik [i] 21:35 Magnesia Litera 2012 [i] 21:40 Na stupních vítězů [i] 23:20 Egon & Dönci [i] 00:35 Červený trpaslík: Paralelní vesmír 12/52 [i] 01:05 Je to soda III 4/8 [i] 01:35 Abbey Road: Live III.: Fleet Foxes, PJ Harvey a 2/12 [i] 03:25 Zpět k pramenům: Zapomenuté prameny 11/13 [i] 03:45 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 04:10 Blues Alive [i] 04:35 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Dobrodružství Zacha a Annie II: Čestnost: Krysař/Pokora: Šikulka Sue [i] 06:15 Skippy 6 [i] 06:40 Roary: Závodní auto 49 [i] 06:55 Liga Špačků 6 [i] 07:25 Co nového Scooby-Doo? 7 [i] 07:55 Příběhy Toma a Jerryho II 4 [i] 08:20 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 7 [i] 08:50 Hannah Montana II 28, 29 [i] 09:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:20 Jeden z nich je vrah [i] 14:10 Hlas ČeskoSlovenska: Souboj [i] 16:40 Jak princezny po nocích tancovaly [i] 18:05 Druhý dech: Na koho to slovo padne 12 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 10 000 př. n. l. [i] 22:15 Oko dravce [i] 00:40 Boj o moc 2/2 [i] 03:25 Novashopping 03:45 Hranice nemožného 20 [i] 04:45 Ženatý se závazky 231 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Ninjago: Nikdy nevěř hadům 6 [i] 07:40 Mickeyho klubík III: Mickeyho silniční ralley 2/2 35 [i] 08:15 M*A*S*H 95 [i] 08:45 Autosalon [i] 10:05 Aréna národů [i] 11:10 Česká 30 [i] 12:25 Sám doma 4 [i] 14:20 Táta lump [i] 16:20 Columbo: Jak vytočit vraždu [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Aréna národů [i] 21:10 Rambo III [i] 23:25 Kdo hulí, ten umí [i] 01:20 Sběratelé kostí I 1 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Slávici na ulici [i] 05:40 Všetci sú za dverami [i] 06:35 Keď budeš moja 40/238 [i] 07:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 100/129 [i] 09:10 Jesse II. 16/20 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Sabrina - mladá čarodejnica VII. 7-8/22 [i] 11:40 O.C. California II. 9/24 [i] 12:45 Prípady Alice Neversovej II. 4/4 [i] 14:35 Minulosť ťa dostane: Nechaj ma žiť! [i] 16:15 Vtáky v tŕní - Stratené roky 1/4 [i] 17:05 Keď budeš moja 41/238 [i] 18:05 Rosamunde Pilcherová: Spiaci tiger [i] 20:00 Inga Lindströmová: Oslava [i] 21:55 Láska v Meste leva [i] 23:45 Aj tak ťa ľúbim! [i] 01:25 Minulosť ťa dostane: Nechaj ma žiť! [i] 02:50 Nočné lampy [i] 03:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Pád do ticha [i] 08:55 Teleshopping 12:05 7 trpaslíků [i] 13:50 Krycí jméno: Farewell [i] 15:55 Oko 3 [i] 17:35 Iluze lásky [i] 19:15 Hrozba z nebe [i] 21:00 I Love You Phillip Morris [i] 22:45 Probuzení [i] 00:10 Uneseni [i] 01:35 Závěť [i] 04:40 Modesty: Dobrodružství Modesty Blaise [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:15 Australský fotbal [i] 12:15 Rychlobruslení [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:00 Rychlobruslení [i] 18:30 Billiard [i] 20:30 Curling [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:00 Cyklistika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 7 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 6: Příběh dvou Hamletů 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 6: Draví ptáci 5 [i] 10:00 Agentura Jasno 3: Duchové 1 [i] 11:00 Agentura Jasno 3: Třídní setkání po 13 letech 2 [i] 12:00 Agentura Jasno 3: Jízda smrti 3 [i] 13:00 Agentura Jasno 3: Největší dobrodružství v dějinách veřejnoprávní televize 4 [i] 14:00 Můj přítel Monk 4: Jak se pan Monk uhodil do hlavy 11 [i] 15:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a kapitánovo manželství 12 [i] 16:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a vysoká odměna 13 [i] 17:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a astronaut 14 [i] 18:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk u zubaře 15 [i] 19:00 Bratři a sestry 4: Jako normálně 3 [i] 20:00 Milionový lékař 1: Neštěstí nechodí po horách.. 10 [i] 21:00 Moře lásky [i] 23:15 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 01:15 Havaj 5-0 1: Vysoká hra 24 [i] 03:15 Spravedlnost v krvi 1: Rodinná pouta 1 [i] 04:15 Drakoleb [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Archeolog bez tajemství 44 [i] 06:00 Naděje pro divočinu 4 [i] 07:05 Jak vznikla Země 12 [i] 08:05 Neviditelné světy 1 [i] 09:10 Sedm divů sluneční soustavy 1 [i] 10:15 Velké přírodní události 1 [i] 11:20 Deratizátor II. 3 [i] 11:50 Deratizátor II. 4 [i] 12:25 Vraky snů 1 [i] 13:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 5 [i] 13:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 6 [i] 14:00 Tři hladoví hoši 6 [i] 14:35 Jídlo je detektivka II. 2 [i] 15:05 Univerzum:Celkový obraz [i] 16:05 Život 1 [i] 17:05 Planeta Země po vymření lidstva 18 [i] 18:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 3 [i] 18:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 4 [i] 19:05 Deratizátor II. 13 [i] 19:35 Deratizátor II. 14 [i] 20:05 Vesmír IV. 23 [i] 21:00 Když se Země zatřese: Hrozba Slunce 6 [i] 22:05 Boj o život 2 [i] 23:05 Z deníku uprchlíka 8 [i] 00:00 Ztracené světy Speciál: Tajné město AL Caponeho [i] 01:00 Podzemí měst speciál: Portland [i] 03:00 Deratizátor II. 13 [i] 03:30 Deratizátor II. 14 [i] 04:00 Podzemí měst speciál: Portland [i] 04:50 Velké přírodní události 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Rozvod po francouzsku [i] 07:55 Souboj Titánů [i] 09:40 Victor [i] 11:15 Single Man [i] 12:55 Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona [i] 14:25 Mateřské galeje [i] 15:55 Sherlock Holmes [i] 18:05 Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka [i] 20:00 Hezké vstávání