TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Komisár Rex III. 9/12 [i] 10:30 Paparazzi [i] 12:05 Nezvestní II. 7/18 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 12/20 [i] 14:00 Krok za krokom II. 6/24 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 15/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS IV. 23/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:15 AKČNÝ PIATOK: Sila úderu [i] 23:20 Red Bull Crashed Ice 2012 [i] 23:30 AKČNÝ PIATOK: Street Fighter: Posledný boj [i] 01:20 Minority Report [i] 03:35 Kobra 11 XV. 6/14 [i] 04:20 Komisár Rex III. 9/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy STV "N" [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:45 Štýlovo [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:30 Maigret: Maigret v rodinnom penzióne [i] 11:10 Sila lásky IV. 34/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Práca pre teba [i] 13:45 Nebíčko v papuľke [i] 14:20 Divoký anjel 135 [i] 15:10 Dve tváre Anny 55/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:35 Sila lásky V. 124 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu - najväčšie české hity [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Dr. Jekyll a pán Hyde [i] 23:50 Maigret: Maigret v rodinnom penzióne [i] 01:35 Dve tváre Anny 55/60 [i] 02:20 Dr. Jekyll a pán Hyde [i] 03:50 Sila lásky IV. 34/203 [i] 04:40 Sila lásky V. 124 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus právo [i] 11:40 Zvieratá záchrancovia: O psovi, ktorý poskytol prvú pomoc 6/6 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Život v teniskách [i] 13:15 Načo sú rodičia deťom v puberte? [i] 13:30 Integruj! [i] 14:00 Medicína: Medicína - Potravinová intolerancia [i] 15:05 Šport Festival Slovakia [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Budem ešte vidieť? [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Televíkend [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 16 [i] 18:45 Encyklopédia slov.obcí: Hybe [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Božena Fresserová [i] 20:00 Zamrznutá planéta [i] 21:00 Família: Patrím rovnako otcovi ako mame [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 České milovanie: O láske k idolom [i] 22:30 Kino na Dvojke: Mamička oslavuje sté narodeniny [i] 00:05 BJD z roku 2010 [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV "N" [i] 02:25 ArtSpektrum [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 HOTEL PARADISE [i] 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Sestrička [i] 08:15 Súdna sieň: Sirota [i] 09:20 Panelák IX.: Čistý debil 48 [i] 10:25 Dom snov II. 2 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 4 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 12 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Biankin asistent 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Kauza opičky [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 HOTEL PARADISE [i] 21:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 4 [i] 22:30 Scary Movie 2 [i] 00:15 Sliedič [i] 02:05 HOTEL PARADISE [i] 02:50 Numb3rs III. 24/24 [i] 03:30 Damages - V ohrození života III. 5 [i] 04:15 Scary Movie 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 14 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 59 [i] 08:10 Matlock III. 5 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda V. 7 [i] 10:15 Láska v Istanbule 12 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 21 [i] 13:20 Panelák IX.: Čistý debil 48 [i] 14:30 Faktor strachu II. 10 [i] 15:30 Simpsonovci III. 5,6 [i] 16:40 Dom snov II. 2 [i] 17:45 Akty X I. 11 [i] 18:50 Faktor strachu II. 10 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 PIATKOVÁ PREMIÉRA: Kasandrin sen [i] 22:30 Ice Road Truckers I. 4 [i] 23:35 HOTEL PARADISE [i] 00:35 Kasandrin sen [i] 02:25 Glee 7,8 [i] 04:05 Šogún 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život II. 2/13 [i] 07:00 Předčasné vydání IV.: Sněhoví samaritáni 13/22 [i] 08:00 Předčasné vydání IV.: Opět Amber 14/22 [i] 09:00 Advokáti VII. 10/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 5/22 [i] 11:00 Kriminálka z pobřeží 5/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 18/22 [i] 13:00 Změna je život II. 3/13 [i] 14:00 Předčasné vydání IV.: Slepá víra 15/22 [i] 15:00 Předčasné vydání IV.: Strach z povinnosti 16/22 [i] 16:00 Advokáti VII. 11/22 [i] 17:00 Posel ztracených duší V. 19/22 [i] 18:00 Boj o čas II. 6/22 [i] 19:00 Kriminálka z pobřeží 6/20 [i] 20:00 Post Mortem 7/8 [i] 21:00 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 23:25 Californication IV.: Poslední večeře 11/12 [i] 00:00 Californication IV.: ...a spravedlnost pro všechny 12/12 [i] 00:35 Strážce pořádku II. 6/13 [i] 01:30 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 03:40 Californication IV.: Poslední večeře 11/12 [i] 04:10 Californication IV.: ...a spravedlnost pro všechny 12/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Okamžitá akce [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce 62 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Domácí medicína [i] 08:10 Bořiči mýtů: Odzbrojen a nezraněn [i] 09:05 Mimořádné projekty: Jihoafrický zlatý důl [i] 10:00 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 19 [i] 10:55 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 11:50 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 2 [i] 12:45 Pátá rychlost 7 [i] 13:15 Pátá rychlost 8 [i] 13:40 Americký chopper: Vánoční sáňky [i] 14:35 Špinavé práce 63 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Ptáci, kosti a krev [i] 16:25 Bořiči mýtů: Odporné skryté pravdy [i] 17:20 Mimořádné projekty: Jihoafrický zlatý důl [i] 18:15 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 19:10 Jak se to dělá 8 [i] 19:40 Jak to dělají? 16 [i] 20:05 Bořiči mýtů 173 [i] 21:00 Pátrání po Yettim: Opice z bažin [i] 21:55 Říční příšery: Vražedný rejnok [i] 22:50 Říční příšery: Smrtící ryba [i] 23:45 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 2 [i] 00:40 Strašení 8 [i] 01:40 Pátrání po Yettim: Opice z bažin [i] 02:40 Říční příšery: Vražedný rejnok [i] 03:40 Říční příšery: Smrtící ryba [i] 04:35 Jak se to dělá 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Úmysly 27/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Dorotčina kouzelná síla 9/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Horší než fikce 28/32 [i] 10:15 Dobrodružství kriminalistiky: Antropologie 12/26 [i] 11:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:05 Malá farma: Chléb náš vezdejší [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Vyprávěj: Palachův den 26/26 [i] 20:55 13. komnata Jaroslavy Panýrkové [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Tentokrát se budu smát já [i] 23:00 Echo Febiofestu 2012 [i] 23:05 Taggart [i] 23:50 Město žen I: Jsem přitažlivá 4/24 [i] 00:15 Co nám dělá dokonalá těla? 26/39 [i] 00:35 Přítelkyně: Na druhé straně snů 5/12 [i] 01:25 Film o filmu Muži v říji [i] 01:40 AZ-kvíz Speciál [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Do práce [i] 06:25 Zoománie [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Přidej se [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura: Christian Hauvette a rektorát na 11/45 [i] 09:55 Malí zloději [i] 10:50 Na plovárně se Stanislavem [i] 11:15 Barvy života [i] 12:15 Vaše moře, naše moře [i] 12:40 Oceány: Pobřežní vody Indického oceánu 6/8 [i] 13:30 Chcete mě? ZJ - [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Na houby: Lysohlávky až nakonec [i] 15:00 Papua Barat 6/6 [i] 15:25 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei [i] 15:35 Šance přežít: Medvědí příběh 1/6 [i] 16:05 Aby dluhy nebolely: Podpis dělá dlužníka [i] 16:10 Skoro jasno [i] 16:25 PORT [i] 16:50 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 65 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 34/39 [i] 19:25 Kancl: Basketbal 5/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Země lidí: Arktida - život v mrazu 3/8 [i] 20:55 Magnesia Litera 2012 [i] 21:00 Barvy moci [i] 23:20 ČT live - Žebřík 2011 [i] 00:15 Je to soda III 4/8 [i] 00:45 Medúza [i] 01:20 Musicblok [i] 01:45 Návrat do země Hurvínka [i] 02:10 Ohlédnutí za Febiofestem 2011 [i] 02:30 Evropa dnes [i] 02:55 Knižní svět [i] 03:25 Q [i] 03:50 Blues Alive [i] 04:15 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:45 Generace "0" [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2159 [i] 10:00 Vražda na Stínové hoře [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky 5 [i] 13:35 Pohotovost XV 9 [i] 14:35 Odložené případy V: Konec světa 7 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba II: Hrdina z malého města [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House VI: Statečné srdce 6 [i] 18:25 Ulice 2160 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek 1 [i] 21:40 Appaloosa [i] 00:05 Boj o moc 1/2 [i] 01:50 Novashopping 02:10 V těle boubelky 5 [i] 02:55 Hranice nemožného 19 [i] 04:00 Ženatý se závazky 229, 230 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Closer IV: Dům na půl cesty 2 [i] 08:05 M*A*S*H 95 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda VI: Napiš, že vraždila 7 [i] 10:40 Policejní divize III: Zrada 22 [i] 11:40 Knight Rider II: Ať jsem to já 23 [i] 12:40 Closer IV: Třešničky 3 [i] 13:40 Alf III: Pro lásku všechno 1 [i] 14:15 Siska III: Kousek pravdy 2 [i] 15:40 Big Ben IV: Malování s Vincentem 6 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Julie Lescautová VIII: Poslední plavba 4 [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Noc v ráji [i] 00:15 Vetřelec: Vzkříšení [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Keď budeš moja 39/238 [i] 05:55 Júlia - Cesty za šťastím 15/191 [i] 06:40 Dr. Oz I. 87/174 [i] 07:50 Sudkyňa Hatchettová III. 108/130 [i] 08:10 Osobný strážca 59/64 [i] 09:10 Veronika I. 19/22 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 V objatí hodvábu 187-188/200 [i] 12:05 Sultán 53 [i] 12:55 Druhý dych 47/80 [i] 14:00 Rebeli I. 152/215 [i] 14:55 Joan z Arkádie II. 2/22 [i] 15:50 Cigánske srdce 172/218 [i] 16:45 Keď budeš moja 40/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 17/22 [i] 18:45 Dharma a Greg II. 17/24 [i] 19:15 Frasier V. 21/24 [i] 19:45 Smotánka [i] 20:00 VILOmeniny [i] 21:30 Druhý dych 48/80 [i] 22:35 YOU CAN DANCE [i] 01:00 Dotyk zla [i] 02:40 Zajtrajšie noviny II. 15/22 [i] 03:25 Ulica III. 185/259 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:45 Anderov rebrinák [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Druhý muž [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Modrý démon [i] 13:45 Země nikoho [i] 15:35 Horší než smrt [i] 17:10 Agent 117 [i] 18:55 Duše jako kaviár [i] 20:50 Závěť [i] 23:05 Tráva [i] 00:55 Krvavý Valentýn [i] 02:35 Dohoda [i] 04:20 Holka k nakousnutí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:25 Fotbal [i] 10:30 Curling [i] 12:45 Rychlobruslení [i] 14:45 Fotbal [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:00 Rychlobruslení [i] 19:00 Fotbal [i] 19:55 Business Class [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Box [i] 22:00 Box [i] 23:00 Box [i] 00:00 Jezdectví [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 6 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Vražda ve zkouškovém 4 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Není cesty zpět 17 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Cuda Grace 17 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 7: 1. díl 1 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Bratři ve zbrani 18 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Vrah žen 18 [i] 13:20 Agentura Jasno 3: Jízda smrti 3 [i] 14:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a astronaut 14 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 6: Hry s myslí 19 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: 2. díl 2 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Vražda v domácím týmu 6 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 4: Pan Monk u zubaře 15 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 3: Největší dobrodružství v dějinách veřejnoprávní televize 4 [i]