TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:25 Komisár Rex III. 8/12 [i] 10:25 Dokonalý manžel [i] 12:10 Nezvestní II. 6/18 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 11/20 [i] 14:00 Krok za krokom II. 5/24 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Kobra 11 XV. 5/14 - NOVÉ ČASTI [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 14/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS IV. 22/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:20 Kobra 11 XV. 6/14 - NOVÉ ČASTI [i] 23:20 Nočné Televízne noviny [i] 23:50 Krvavá voda [i] 01:30 Chrám zatratených [i] 02:50 Las Vegas: Kasíno II. 19/24 [i] 03:30 Komisár Rex III. 8/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Reportéri [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Maigret: Maigret u lekára [i] 11:10 Sila lásky IV. 33/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:05 Dámsky klub [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:35 Kto hovorí pravdu? [i] 14:25 Divoký anjel 134 [i] 15:15 Dve tváre Anny 54/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 123 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 5 proti 5 špeciál [i] 21:00 Dr.House VII.: Masážna terapia 4/23 [i] 21:45 Obvinení: Liamov príbeh [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 22:59 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Trestný prápor 11/11 [i] 23:55 Maigret: Maigret u lekára [i] 01:25 Dve tváre Anny 54/60 [i] 02:10 Obvinení: Liamov príbeh [i] 03:10 Sila lásky IV. 33/203 [i] 04:00 Sila lásky V. 123 [i] 04:45 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Práca pre teba [i] 08:55 Dámsky klub "N" [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:45 Správy - Hírek [i] 10:50 Fokus - peniaze [i] 11:30 Ulice sveta: Darlingurst Road, Sydney [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 ArtSpektrum [i] 12:20 Piesne moje,piesne [i] 12:55 Občan za dverami [i] 13:20 Polícia [i] 13:35 Profesionál [i] 13:50 Orientácie [i] 14:30 Sféry dôverné: Sekty [i] 15:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Integruj! [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Zvieratá záchrancovia: O psovi, ktorý poskytol prvú pomoc 6/6 [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 15 [i] 18:40 Deti o deťoch: Budúcnosť podľa Maxa, Krištofa a Daniela [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Vladimír Slovák [i] 20:05 Historická panoráma: Nebolo úniku [i] 20:55 Sviečková manifestácia [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 Tempo [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 HOTEL PARADISE [i] 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:20 Súdna sieň: Virtuálne manželstvo [i] 08:15 Súdna sieň: Namyslený [i] 09:15 Panelák IX.: Zdedený zrub 47 [i] 10:25 Dom snov II. 1/47 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 22 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 11 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Sára a sexizmus 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Si mi nanič! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Čistý debil 48 [i] 21:30 HOTEL PARADISE [i] 22:30 Profesionáli 2012: Padla kosa na kameň 3 [i] 23:15 Lovci väzňov 11 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 7,8 [i] 02:00 Numb3rs III. 23 [i] 02:40 Damages - V ohrození života III. 4 [i] 03:20 District 6 [i] 04:00 Vyjednávači 15,16 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 13 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 58 [i] 08:10 Matlock III. 4 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda V. 6 [i] 10:15 Láska v Istanbule 11 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 20 [i] 13:20 Panelák IX.: Zdedený zrub 47 [i] 14:30 Faktor strachu II. 9 [i] 15:30 Simpsonovci III. 3,4 [i] 16:40 Dom snov II. 1/47 [i] 17:45 Akty X I. 10 [i] 18:50 Faktor strachu II. 9 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 JAMES BOND NA PLUSKE: Len pre tvoje oči [i] 23:00 Bozk vdovy [i] 01:00 HOTEL PARADISE [i] 01:45 Unesené ženy [i] 03:15 Akty X I. 10 [i] 04:00 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 04:30 Láska a pomsta 67 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život II. 1/13 [i] 07:00 Předčasné vydání IV.: Krásná neznámá 11/22 [i] 08:00 Předčasné vydání IV.: Dar 12/22 [i] 09:00 Advokáti VII. 9/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 4/22 [i] 11:00 Kriminálka z pobřeží 4/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 17/22 [i] 13:00 Změna je život II. 2/13 [i] 14:00 Předčasné vydání IV.: Sněhoví samaritáni 13/22 [i] 15:00 Předčasné vydání IV.: Opět Amber 14/22 [i] 16:00 Advokáti VII. 10/22 [i] 17:00 Posel ztracených duší V. 18/22 [i] 18:00 Boj o čas II. 5/22 [i] 19:00 Kriminálka z pobřeží 5/20 [i] 20:00 Post Mortem 6/8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 21/24 [i] 22:00 Zoom 12/221 [i] 22:15 Missing 2/3 [i] 23:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20/24 [i] 00:15 Charlieho andílci 5/13 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 21/24 [i] 02:10 Missing 2/3 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20/24 [i] 03:40 Charlieho andílci 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Boj v bezprostřední blízkosti [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce 61 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Postupná přeměna [i] 08:10 Bořiči mýtů: Únik z vězení pomocí antacidu [i] 09:05 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiro [i] 10:00 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 18 [i] 10:55 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 11:50 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 2 [i] 12:45 Jízda: Fáro [i] 13:40 Americký chopper: Motorka na počest Davida Manna část 2 [i] 14:35 Špinavé práce 62 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Domácí medicína [i] 16:25 Bořiči mýtů: Odzbrojen a nezraněn [i] 17:20 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiro [i] 18:15 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 19:10 Jak se to dělá 7 [i] 19:40 Jak to dělají? 15 [i] 20:05 Špinavé práce 4 [i] 21:00 Lovci odpadu 9 [i] 21:55 Rybaření rukama s burany: Seznam se s mým malým kamarádem [i] 22:50 Strašení: Byt [i] 23:45 Bořiči mýtů: Letadlo na dopravním pásu [i] 00:40 Špinavé práce 4 [i] 01:40 Lovci odpadu 9 [i] 02:40 Rybaření rukama s burany: Seznam se s mým malým kamarádem [i] 03:40 Strašení: Byt [i] 04:35 Jak se to dělá 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Taxík [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Zlá západní čarodějnice 8/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Úmysly 27/32 [i] 10:20 Pošta pro tebe [i] 11:15 Úsměvy Petra Skoumala [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III: Reflex 9/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Antropologie 12/26 [i] 20:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:40 Přežít! [i] 22:30 Echo Febiofestu 2012 [i] 22:35 Profil zločinu: Za zrcadlem 11/18 [i] 23:25 Královna a kardinál 2/2 [i] 00:55 Na stopě [i] 01:20 AZ-kvíz [i] 01:45 Živě na Jedničce 04:15 Otec [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Pohlednice z Hyde parku [i] 06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Folklorní magazín [i] 09:25 Zrezivělá krása [i] 09:55 Mýty a fakta historie: Rolandova píseň [i] 10:50 Slovanská epopej 1/3 [i] 11:20 Zpět k pramenům: Jižní prameny 10/13 [i] 11:40 ... a tuhle znáte? [i] 12:10 Papua Barat 5/6 [i] 12:40 Most nad Zlatou bránou [i] 13:30 Sny o bizonech [i] 15:00 Kristus v Riu [i] 15:50 Metuzalém [i] 16:05 Medicína pro 21. století [i] 16:20 Tabakismus [i] 16:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 33/39 [i] 19:25 Kancl: Aliance 4/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Taipei 101 [i] 20:50 Magnesia Litera 2012 [i] 20:55 Postřehy odjinud [i] 21:05 Marie Stuartovna [i] 23:10 Třistatřicettři [i] 00:05 Ta naše povaha česká [i] 00:30 Kristus v Riu [i] 01:25 O češtině [i] 01:40 Uchem jehly [i] 02:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:30 Game Page [i] 02:55 Babylon [i] 03:25 Blues Alive [i] 03:50 Pod pokličkou [i] 04:10 Generace "0" [i] 04:25 Utajený svět [i] 04:55 Já jsem ta země tma [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2158 [i] 10:00 Zapomeň na to [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky 4 [i] 13:35 Pohotovost XV 8 [i] 14:35 Odložené případy V: Zázračné dítě 6 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba II: Rudá buňka [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House VI: Okamžitá karma 5 [i] 18:25 Ulice 2159 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Co má být, to bude. 324 [i] 21:30 Helena: Perný den 1 [i] 22:10 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Predátor z hlubin: * [i] 00:25 24 hodin VI 23 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Odložené případy V: Zázračné dítě 6 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba II: Rudá buňka [i] 03:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:50 24 hodin VI 23 [i] 04:35 Ženatý se závazky 227, 228 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Closer IV: Požár v přírodním parku 1 [i] 08:05 M*A*S*H 94 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda VI: Odcizení 6 [i] 10:40 Policejní divize III: Srdce a rozum 21 [i] 11:40 Knight Rider II: Hadí tlama 2/2 22 [i] 12:40 Closer IV: Dům na půl cesty 2 [i] 13:40 Alf II: Na mizině 24 [i] 14:15 Siska III: Svědkyně 1 [i] 15:40 Big Ben IV: Volný pád 5 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Česká 30 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Mrtvý bod 6 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Čarodějky ze Salemu [i] 03:05 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Anderov rebrinák [i] 05:25 Keď budeš moja 38/238 [i] 06:15 Júlia - Cesty za šťastím 14/191 [i] 07:20 Dr. Oz I. 86/174 [i] 08:10 Sudkyňa Hatchettová III. 107/130 [i] 08:50 Osobný strážca 58/64 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Veronika I. 18/22 [i] 10:55 V objatí hodvábu 185-186/200 [i] 12:30 Unesený [i] 14:15 Rebeli I. 151/215 [i] 15:10 Joan z Arkádie II. 1/22 [i] 16:05 Cigánske srdce 171/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 39/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 16/22 [i] 18:55 Dharma a Greg II. 16/24 [i] 19:25 Frasier V. 19-20/24 [i] 20:00 Sultán 53 [i] 21:15 Druhý dych 47/80 [i] 22:15 V objatí hodvábu 187-188/200 [i] 00:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 4/8 [i] 00:55 Adela show [i] 01:35 Frasier V. 19-20/24 [i] 02:15 Zajtrajšie noviny II. 14/22 [i] 03:00 Ulica III. 184/259 [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Ostrov ztracených duší [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vysoká hra [i] 13:45 Pád do ticha [i] 15:45 Dívka s perlou [i] 17:30 Modrý démon [i] 19:05 Země nikoho [i] 20:50 Holka k nakousnutí [i] 22:25 Dohoda [i] 00:20 Modesty: Dobrodružství Modesty Blaise [i] 01:40 Zrádce [i] 03:30 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Olympiáda [i] 09:15 Fotbal [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Curling [i] 12:45 Fotbal [i] 14:15 Fotbal [i] 14:30 Watts [i] 14:45 Olympiáda [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:00 Curling [i] 19:00