TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:25 Komisár Rex III. 7/12 [i] 10:20 Zachráňte moju rodinu! [i] 12:05 Nezvestní II. 5/18 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 10/20 [i] 14:00 Krok za krokom II. 4/24 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 13/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS IV. 21/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 MODRÉ Z NEBA [i] 22:15 Trauma 2/18 [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Zámena manželiek [i] 00:40 Carlitino tajomstvo [i] 02:10 Las Vegas: Kasíno II. 17-18/24 [i] 03:35 Komisár Rex III. 7/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:40 Autosalón [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:30 Maigret: Maigret a muž s jednou rukavicou [i] 11:05 Sila lásky IV. 32/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:05 Dámsky klub [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:35 Zoči - voči [i] 14:25 Divoký anjel 133 [i] 15:15 Dve tváre Anny 53/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 122 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Tábor tigrov [i] 21:45 Film o filme: Modrý tiger [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Maigret: Maigret a muž s jednou rukavicou [i] 00:00 Dve tváre Anny 53/60 [i] 00:45 Tábor tigrov [i] 02:20 Reportéri [i] 02:50 Nočné správy [i] 03:00 Sila lásky IV. 32/203 [i] 03:50 Sila lásky V. 122 [i] 04:40 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:50 Regionálny denník [i] 07:15 Komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Rusínsky magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Povstanie Mau Mau v Keni [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Piesne moje,piesne [i] 13:30 Família: Família - Dnes tu a zajtra tam [i] 14:00 Večer na tému: Večer na tému [i] 15:40 Tempo [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Práca pre teba [i] 17:00 Senior klub - magazín [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Ulice sveta: Darlingurst Road, Sydney [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 14 [i] 18:40 Zákulisie slovenčiny 7 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Martin Krajčovič [i] 20:00 Slovensko pre začiatočníkov [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Profesionál [i] 22:15 Sféry dôverné: Sekty [i] 23:15 Umenie 2012: Vizuálne umenie [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 HOTEL PARADISE [i] 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Bytová zlatokopka [i] 08:10 Súdna sieň: Mama mi zbalila muža [i] 09:15 Panelák IX.: Kto bude primárom? 46 [i] 10:25 Dom snov I. 15/15 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 4 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 10 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli III.: Forenzný kriminalista 1 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Pes baskervillský [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Zdedený zrub 47 [i] 21:30 HOTEL PARADISE [i] 22:30 Kosti VI. 4 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 22 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 19,20 [i] 02:05 Numb3rs III. 22 [i] 02:45 Damages - V ohrození života III. 3 [i] 03:25 District 5 [i] 04:05 Vyjednávači 13,14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 12 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 57 [i] 08:10 Matlock III. 3 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda V. 5 [i] 10:15 Láska v Istanbule 10 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 19 [i] 13:20 Panelák IX.: Kto bude primárom? 46 [i] 14:30 Faktor strachu II. 8 [i] 15:30 Simpsonovci III. 1,2/24 [i] 16:40 Dom snov I. 15/15 [i] 17:45 Akty X I. 9 [i] 18:50 Faktor strachu II. 8 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 16 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 19 [i] 22:10 Chlapci a chlapi: Tak prisaháme 3 [i] 23:15 Mafstory: Pašeráci [i] 00:20 HOTEL PARADISE [i] 01:20 Nežní zabijaci II. 13/13 [i] 02:00 Chlapci a chlapi: Tak prisaháme 3 [i] 03:00 Akty X I. 9 [i] 03:45 Láska a pomsta 65,66 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život 13/13 [i] 07:00 Předčasné vydání IV.: Rosnička 9/22 [i] 08:00 Předčasné vydání IV.: Utákej, Gary, utíkej 10/22 [i] 09:00 Advokáti VII. 8/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 3/22 [i] 11:00 Kriminálka z pobřeží 3/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 16/22 [i] 13:00 Změna je život II. 1/13 [i] 14:00 Předčasné vydání IV.: Krásná neznámá 11/22 [i] 15:00 Předčasné vydání IV.: Dar 12/22 [i] 16:00 Advokáti VII. 9/22 [i] 17:00 Posel ztracených duší V. 17/22 [i] 18:00 Boj o čas II. 4/22 [i] 19:00 Kriminálka z pobřeží 4/20 [i] 20:00 Post Mortem 5/8 [i] 21:05 CSI: New York VIII. 2/17 [i] 22:05 Vzpomínky 13/14 [i] 23:00 Myšlenky zločince VI. 21/24 [i] 23:55 Zoom 11/221 [i] 00:10 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 12/13 [i] 01:10 CSI: New York VIII. 2/17 [i] 02:10 Vzpomínky 13/14 [i] 02:55 Posel ztracených duší V. 17/22 [i] 03:40 Post Mortem 5/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Inteligentní ničitelé [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce 60 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Závěrečná oslava [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 09:05 Mimořádné projekty: Nárazová bariéra v New Orleans [i] 10:00 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 17 [i] 10:55 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 11:50 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 12:45 Tuning 2008: Nejbáječnější dodávka pro restaurace Taco [i] 13:40 Americký chopper: Motorka na počest Davida Manna část 1 [i] 14:35 Špinavé práce 61 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Postupná přeměna [i] 16:25 Bořiči mýtů: Únik z vězení pomocí antacidu [i] 17:20 Mimořádné projekty: Nárazová bariéra v New Orleans [i] 18:15 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 19:10 Jak se to dělá 6 [i] 19:40 Jak to dělají? 14 [i] 20:05 Kluci z autobazaru 3 [i] 20:35 Kluci z autobazaru 4 [i] 21:00 Králové šrotu 3 [i] 21:30 Králové šrotu 4 [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Lidský šrotovač [i] 22:50 Přísně tajné – havárie letadel: Požár na palubě [i] 23:45 Bořiči mýtů: Olověný balón [i] 00:40 Kluci z autobazaru 3 [i] 01:10 Kluci z autobazaru 4 [i] 01:40 Králové šrotu 3 [i] 02:10 Králové šrotu 4 [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Lidský šrotovač [i] 03:40 Přísně tajné – havárie letadel: Požár na palubě [i] 04:35 Jak se to dělá 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Král a já 26/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Čaroděj požaduje službu 7/52 [i] 09:30 Neobyčejné životy [i] 10:25 Kdo je kdo [i] 11:30 Toulavá kamera [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III: Bod zvratu 8/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Panství Downton II 5/10 [i] 21:50 Krotitelé dluhů [i] 22:15 Bratři a sestry 8/23 [i] 23:00 Podfukáři 12/12 [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Válečník [i] 02:10 Film o filmu Čtyři slunce [i] 02:25 AZ-kvíz [i] 02:50 Živě na Jedničce
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Poslední gróf [i] 06:00 Louže [i] 06:25 Chcete je? ZJ - [i] 06:30 Máte mě! [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Hledání ztraceného času [i] 09:20 Nickyho rodina [i] 11:00 Dvanáct let s Nickym [i] 11:25 Beze zbraně [i] 12:05 Kam zmizel ten starý song [i] 12:45 Trnka z Čech 4/10 [i] 13:05 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 13:15 Nesmrtelní [i] 14:30 Architektura: Christian Hauvette a rektorát na 11/45 [i] 15:00 Malí zloději [i] 15:50 Česká věda světu - Příběh excitovaných molekul [i] 16:00 Strategie svobody [i] 16:30 GEN [i] 16:45 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 32/39 [i] 19:25 Kancl: Zdravotní péče 3/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tenkrát na Balkáně [i] 20:55 Magnesia Litera 2012 [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:10 Biutiful [i] 00:30 Josef Berg a jeho snění [i] 01:25 Suma sumárum [i] 01:50 Na plovárně se Stanislavem [i] 02:15 Nová Evropa očima Michaela Palina: Východní požitky 2/7 [i] 03:10 BRAVO! Milan Paľa 03:40 Folklorní magazín [i] 04:05 Blues Alive [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:55 Dvojí život Jaromila Jireše [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2157 [i] 10:00 Úžasný den [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky 3 [i] 13:30 Pohotovost XV 7 [i] 14:30 Odložené případy V: Spřízněni zlodějnou 5 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba II: Teorie spiknutí [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House VI: Tyran 4 [i] 18:25 Ulice 2158 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 První krok: Dotáhneme to do konce 5 [i] 21:30 Mentalista III: Krvavá štvanice 12 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Armáda jednoho: * [i] 00:55 24 hodin VI 22 [i] 01:45 Novashopping 02:05 Odložené případy V: Spřízněni zlodějnou [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba II: Teorie spiknutí [i] 03:50 24 hodin VI 22 [i] 04:35 Ženatý se závazky 225, 226 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Closer III: Mezi svými 2/2 15 [i] 08:05 M*A*S*H 93 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda VI: Krev se nezapře 5 [i] 10:40 Policejní divize III: Proto zemřu s polibkem 20 [i] 11:40 Knight Rider II: Hadí tlama 1/2 21 [i] 12:40 Closer IV: Požár v přírodním parku 1 [i] 13:40 Alf II: Přátelé 23 [i] 14:15 Siska II: Sebrané vraždy pana Lohmanna 12 [i] 15:40 Big Ben IV: Salcburská specialita 4 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: To bude dobrý 107 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití III: Poslední láhev 10 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Los Angeles: Reseda 16 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny II: Zátah 8 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny II: Zátah 8 [i] 04:10 Česko na talíři [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Keď budeš moja 37/238 [i] 05:50 Júlia - Cesty za šťastím 13/191 [i] 06:35 Dr. Oz I. 85/174 [i] 07:45 Sudkyňa Hatchettová III. 106/130 [i] 08:05 Osobný strážca 57/64 [i] 09:05 Veronika I. 17/22 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 V objatí hodvábu 183-184/200 [i] 12:00 Sultán 52 [i] 12:55 Druhý dych 46/80 [i] 14:00 Rebeli I. 150/215 [i] 14:55 Joan z Arkádie I. 23/23 [i] 15:50 Cigánske srdce 170/218 [i] 16:50 Keď budeš moja 38/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 15/22 [i] 18:45 Dharma a Greg II. 15/24 [i] 19:15 Frasier V. 17-18/24 [i] 20:00 Unesený [i] 21:55 V objatí hodvábu 185-186/200 [i] 23:45 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 3/8 [i] 00:35 Adela show [i] 01:10 Frasier V. 17-18/24 [i] 01:50 Dharma a Greg II. 15/24 [i] 02:15 Zajtrajšie noviny II. 13/22 [i] 02:55 Ulica III. 183/259 [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Breakdance-girl [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Královna koření [i] 13:45 Za jasného dne [i] 15:35 Doors - When You Are Strange [i] 17:10 Vysoká hra [i] 18:50 Pád do ticha [i] 20:45 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i] 23:05 Zrádce [i] 01:05 Krvavá hostina 3: Šťastný konec [i] 02:30 Krok vpřed [i] 04:20 Ničivá hrozba [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport