Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Komisár Rex III. 6/12 [i] 10:25 Hrôza v školskom autobuse [i] 12:10 Nezvestní II. 4/18 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 9/20 [i] 14:00 Krok za krokom II. 3/24 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 12/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS IV. 20/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:20 Kobra 11 XV. 5/14 - NOVÉ ČASTI [i] 23:20 Nočné Televízne noviny [i] 23:45 Kšeftári [i] 01:15 Keď to rachne, zahučíme [i] 02:40 Las Vegas: Kasíno II. 16/24 [i] 03:20 Komisár Rex III. 6/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Dámsky klub "N" [i] 06:55 Správy STV "N" [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:50 Postav dom, zasaď strom [i] 08:20 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:40 Maigret: Tajomstvo čienej labute [i] 11:10 Sila lásky IV. 31/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Chodili sme spolu [i] 14:25 Divoký anjel 132 [i] 15:10 Dve tváre Anny 52/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 121 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 Zoči - voči [i] 21:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Zlatíčka 2/24 [i] 22:35 Nočné správy [i] 22:45 Počasie [i] 22:49 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Maigret: Tajomstvo čienej labute [i] 00:20 Dve tváre Anny 52/60 [i] 01:05 O 5 minút 12 [i] 02:10 Slovensko v obrazoch [i] 02:30 Svet v obrazoch [i] 02:55 Sila lásky IV. 31/203 [i] 03:45 Sila lásky V. 121 [i] 04:35 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Stará mať rozpráva 3/7 [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Národnostný dokument: Národnostný dokument [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:10 Fokus práca [i] 11:40 Symboly krásy: Japonské paličky [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Piesne moje,piesne [i] 13:10 Cesty [i] 13:40 Športové ozveny [i] 14:15 Televízia po slovensky: 1990-1999 [i] 15:25 Mojich sedem divov: Stanislav Štepka [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Povstanie Mau Mau v Keni [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 13 [i] 18:45 Film o filme: Modrý tiger [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Eva Ľuptáková [i] 20:05 Dokumentárny klub: Dievčatko z fotografie. Napalmový príbeh [i] 21:00 Potulky po Taiwane - Iný svet [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Polícia [i] 22:10 Večer na tému: Večer na tému [i] 23:45 Autosalón [i] 00:05 6 miliárd názorov [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:15 Súdna sieň: Boj o dcéry [i] 08:15 Súdna sieň: Alergia na teba [i] 09:20 Panelák IX.: Návrat domov 45 [i] 10:25 Dom snov I. 14 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Klamári II. 18 [i] 13:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 9 [i] 14:45 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Nudisti 15 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Šup sem - šup tam [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Kto bude primárom? 46 [i] 21:30 HOTEL PARADISE [i] 22:30 Profesionáli 2012: Trampolína 2 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 4 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 5,6 [i] 01:55 Numb3rs III. 21 [i] 02:35 Damages - V ohrození života III. 2 [i] 03:15 District 4 [i] 04:00 Vyjednávači 11,12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 11 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 56 [i] 08:10 Matlock III. 2 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda V. 4 [i] 10:15 Láska v Istanbule 9 [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 18 [i] 13:20 Panelák IX.: Návrat domov 45 [i] 14:30 Faktor strachu II. 7 [i] 15:30 Simpsonovci II. 21,22/22 [i] 16:40 Dom snov I. 14 [i] 17:45 Akty X I. 8 [i] 18:50 Faktor strachu II. 7 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Ice Road Truckers II. 16/16 [i] 21:10 Originály na cestách I. 1/6 [i] 22:10 Sladký život PLAYMATE: I. 3,4 [i] 23:15 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 23:55 HOTEL PARADISE [i] 00:55 Zákon gangu II. 12,13/13 [i] 02:40 Akty X I. 8 [i] 03:25 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 03:45 Láska a pomsta 63,64 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život 12/13 [i] 07:00 Předčasné vydání IV.: Osudné vydání, část 1. 7/22 [i] 08:00 Předčasné vydání IV.: Osudné vydání, část 2. 8/22 [i] 09:00 Advokáti VII. 7/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 2/22 [i] 11:00 Kriminálka z pobřeží 2/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 15/22 [i] 13:00 Změna je život 13/13 [i] 14:00 Předčasné vydání IV.: Rosnička 9/22 [i] 15:00 Předčasné vydání IV.: Utákej, Gary, utíkej 10/22 [i] 16:00 Advokáti VII. 8/22 [i] 17:00 Posel ztracených duší V. 16/22 [i] 18:00 Boj o čas II. 3/22 [i] 19:00 Kriminálka z pobřeží 3/20 [i] 20:00 Post Mortem 4/8 [i] 21:00 Vzpomínky 12/14 [i] 22:00 Firma 5/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19/24 [i] 00:00 Cena za lidskost 1/13 [i] 01:00 Vzpomínky 12/14 [i] 01:55 Firma 5/22 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19/24 [i] 03:25 Cena za lidskost 1/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Predátoři [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Veterinář velkých zvířat [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Zlodějská partie [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zmatky kolem malých mýtů [i] 09:05 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 10:00 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 16 [i] 10:55 Nutné k přežití: Zambie [i] 11:50 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 12:45 Rození obchodníci: Triumph Stag [i] 13:40 Americký chopper: Policejní motorka část 2 [i] 14:35 Špinavé práce 60 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Závěrečná oslava [i] 16:25 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 17:20 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 18:15 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 19:10 Jak se to dělá 5 [i] 19:40 Jak to dělají? 13 [i] 20:05 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 21:00 Krizové situace pod kontrolou: Cirque du Soleil [i] 21:55 Černé nebe 8 [i] 22:50 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 23:45 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 1 [i] 00:40 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 01:40 Krizové situace pod kontrolou: Cirque du Soleil [i] 02:40 Černé nebe 8 [i] 03:40 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 04:35 Jak se to dělá 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Pravda nebo fant 25/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Konečně Smaragdové město 6/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Král a já 26/32 [i] 10:20 Kluci v akci [i] 10:45 Na cestě po Atacamě [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III: I nejlepší plány selhávají 7/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Losování Euromiliony 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Knoflíkáři [i] 21:45 Neobyčejné životy [i] 22:40 Kdo je kdo [i] 23:45 Losování Euromiliony 23:50 Californication IV: Poslední večeře 11/12 [i] 00:20 MI5 11/16 [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Je samo tělo tvé a kolem zem [i] 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 O češtině [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Do práce [i] 09:25 Na houby: Lysohlávky až nakonec [i] 09:55 Oceány: Pobřežní vody Indického oceánu 6/8 [i] 10:50 Tajemství vody [i] 11:35 Po stopách [i] 11:50 Evropa dnes [i] 12:15 Nová Evropa očima Michaela Palina: Válka a mír 1/7 [i] 13:10 Náš venkov [i] 13:30 Heydrich - konečné řešení: Zinc - na vlastní pěst 29/44 [i] 13:55 Království divočiny: Ze života orangutanů 5/5 [i] 14:30 Cestománie [i] 15:00 Nová Evropa očima Michaela Palina: Východní požitky 2/7 [i] 15:55 Přírodní bohatství: Měď a cín [i] 16:00 Evropa a já [i] 16:15 Návrat do země Hurvínka [i] 16:40 Turecko - brána Orientu [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 31/39 [i] 19:25 Kancl: Den odlišností 2/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II.: První krev 1/14 [i] 20:50 Magnesia Litera 2012 [i] 20:55 Ohlédnutí za Febiofestem 2011 [i] 21:15 Historie.cs [i] 21:55 Bob a Carol a Ted a Alice [i] 23:40 Q [i] 00:05 Divadlo žije! [i] 00:35 Kultura.cz [i] 01:00 Kultura.cz Brno [i] 01:25 Rodopská magie: Domeček pro duši 1/3 [i] 01:55 Babylon [i] 02:20 Do práce [i] 02:45 Evropa dnes [i] 03:10 Ladí neladí [i] 04:05 Království za koně [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:45 Generace "0" [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2156 [i] 10:00 Ztracený rok [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky 2 [i] 13:35 Pohotovost XV 6 [i] 14:30 Odložené případy V: Ďábelská hudba 4 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba II: Vosková stopa [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House VI: Impozantní selhání 3 [i] 18:25 Ulice 2157 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Však se dočkáš! 323 [i] 21:30 Víkend: Sedm [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Jako stín 12 [i] 23:55 Žalobce a obhájce: Doznání pod tlakem 4 [i] 00:45 24 hodin VI 21 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Odložené případy: Dopis [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba II: Vosková stopa [i] 03:50 24 hodin VI 21 [i] 04:30 Ženatý se závazky 223, 224 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Closer III: Mezi svými 1/2 14 [i] 08:05 M*A*S*H 92 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda VI: Špatné číslo 4 [i] 10:40 Policejní divize III: Diagnóza 19 [i] 11:40 Knight Rider II: Úkol hodný rytíře 20 [i] 12:40 Closer III: Mezi svými 2/2 15 [i] 13:40 Alf II: Tequila 22 [i] 14:15 Siska II: Král duchů 11 [i] 15:40 Big Ben IV: Smrt po diskotéce 3 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Cesty k úspěchu [i] 22:25 Sběratelé kostí V: Čarodějnice ve skříni 20 [i] 23:25 Myšlenky zločince VI: Alfa samci 4 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny II: K smrti krásná 7 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny II: K smrti krásná 7 [i] 04:05 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Anderov rebrinák [i] 05:30 Keď budeš moja 36/238 [i] 06:20 Júlia - Cesty za šťastím 12/191 [i] 07:25 Dr. Oz I. 84/174 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová III. 105/130 [i] 08:55 Osobný strážca 56/64 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Veronika I. 16/22 [i] 11:05 Ako byť trendy IV. [i] 12:10 Sultán 51 [i] 13:05 Druhý dych 45/80 [i] 14:15 Rebeli I. 149/215 [i] 15:10 Joan z Arkádie I. 22/23 [i] 16:05 Cigánske srdce 169/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 37/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 14/22 [i] 18:55 Dharma a Greg II. 14/24 [i] 19:25 Frasier V. 15-16/24 [i] 20:00 Sultán 52 [i] 21:15 Druhý dych 46/80 [i] 22:15 V objatí hodvábu 183-184/200 [i] 00:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 2/8 [i] 00:55 Adela show [i] 01:30 Frasier V. 15-16/24 [i] 02:15 Zajtrajšie noviny II. 12/22 [i] 03:00 Ulica III. 182/259 [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Co vlastně ženy chtějí? [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ano [i] 14:00 Sonny Liston: těžká váha [i] 15:55 Sladkých sedmnáct [i] 17:35 Královna koření [i] 19:15 Za jasného dne [i] 21:00 Ničivá hrozba [i] 22:40 Krok vpřed [i] 00:40 Madhouse [i] 02:10 3000 mil na útěku [i] 04:10 Romulus, můj otec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:35 Fotbal [i] 09:25 Fotbal [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:25 Fotbal [i] 10:30 Curling [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 14:15 Biatlon [i] 14:45 Fotbal [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:00 Curling [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:00 Snooker [i] 21:30 Curling [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 3 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Rožnění 1 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Tým Cherokee 1.část 14 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Období klidu 14 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 6: Namalováno krví 3 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Tým Cherokee 2.část 15 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Modelka 15 [i] 13:20 Diagnóza vražda 7: Vražda ve spánku 2 [i] 14:20 Můj přítel Monk 4: Jak se pan Monk uhodil do hlavy 11 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 6: Dívky z internetu 16 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 6: Příběh dvou Hamletů 4 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Jak vychovat Barbie 3 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 4: Pan Monk a kapitánovo manželství 12