Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Komisár Rex III. 5/12 [i] 10:20 Hrôza na predmestí [i] 12:00 Nezvestní II. 3/18 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 FARMA [i] 13:50 FARMA - DUEL [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 11/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS IV. 19/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 Zámena manželiek [i] 22:30 Partička [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 Jackie Chan: Superpoliš 2 [i] 01:30 Tak sa nevyhrážaj [i] 02:45 Las Vegas: Kasíno II. 15/24 [i] 03:20 Komisár Rex III. 5/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Čarovné miesta Zeme: Kostarika [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy STV "N" [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:50 Taxík [i] 08:15 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:35 Maigret: Maigret a prasiatka z porcelánu [i] 11:05 Sila lásky IV. 30/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:25 Divoký anjel 131 [i] 15:10 Dve tváre Anny 51/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 120 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Päť dní splnu [i] 21:40 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Komisár Manara: Zelený lúč 5/12 [i] 23:20 Maigret: Maigret a prasiatka z porcelánu [i] 00:45 Dve tváre Anny 51/60 [i] 01:30 Päť dní splnu [i] 03:00 Komisár Manara: Zelený lúč 5/12 [i] 03:55 Sila lásky IV. 30/203 [i] 04:45 Sila lásky V. 120 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Extr@français 10/13 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Tvárou v tvár [i] 10:55 Národnostné správy [i] 11:00 Fokus - rodina [i] 11:40 Hľadanie stratených svetov: Rytier a jeho kráľ [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Zahrajte mi takúto [i] 13:25 Autosalón [i] 13:50 Odpískané [i] 14:30 Športové ozveny [i] 15:10 Magazín NHL [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný dokument: Národnostný dokument [i] 16:30 Fokus práca [i] 16:55 Spektrum vedy: Osídlovanie [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Symboly krásy: Japonské paličky [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 12 [i] 18:35 Pomník Hurbanovi [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Potravinová intolerancia [i] 20:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Každý s každým [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Test magazín [i] 22:10 Chaotická Ana [i] 00:05 On Air [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:50 ArtSpektrum [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Otec ignorant [i] 08:15 Súdna sieň: Manipulátorka [i] 09:20 Panelák IX.: Plný dom 44 [i] 10:25 Dom snov I. 13 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Aljašský expres [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Poslankyňa 14 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Popol na hlave [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Návrat domov 45 [i] 21:30 HOTEL PARADISE [i] 22:55 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 3 [i] 23:55 Californication III. 3 [i] 00:30 Zabijaci z FBI [i] 02:10 Numb3rs III. 20 [i] 02:50 Damages - V ohrození života III. 1 [i] 03:40 District 3 [i] 04:20 Cudzinec v mojom dome [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Myška v prérii 26/26 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 55 [i] 08:10 Matlock III. 1/20 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda V. 3 [i] 10:15 Láska v Istanbule 8 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 17 [i] 13:20 Panelák IX.: Plný dom 44 [i] 14:30 Faktor strachu II. 6 [i] 15:30 Simpsonovci II. 19,20 [i] 16:40 Dom snov I. 13 [i] 17:45 Akty X I. 7 [i] 18:50 Faktor strachu II. 6 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 15 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 14 [i] 22:10 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Podvodníci I. 1/13 [i] 23:00 Dexter III. 1/12 [i] 00:10 HOTEL PARADISE [i] 01:25 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Podvodníci I. 1/13 [i] 02:05 Dexter III. 1/12 [i] 03:00 Akty X I. 7 [i] 03:45 Láska a pomsta 61,62 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život 11/13 [i] 07:00 Předčasné vydání IV.: Eso v rukávu 6/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší V. 13/22 [i] 09:00 Advokáti VII. 6/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 1/22 [i] 11:00 Kriminálka z pobřeží 1/20 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 14/22 [i] 13:00 Změna je život 12/13 [i] 14:00 Předčasné vydání IV.: Osudné vydání, část 1. 7/22 [i] 15:00 Předčasné vydání IV.: Osudné vydání, část 2. 8/22 [i] 16:00 Advokáti VII. 7/22 [i] 17:00 Posel ztracených duší V. 15/22 [i] 18:00 Boj o čas II. 2/22 [i] 19:00 Kriminálka z pobřeží 2/20 [i] 20:00 Post Mortem 3/8 [i] 21:00 Dr. House VII. 1/23 [i] 22:00 Missing 1/3 [i] 23:00 Zoom 11/221 [i] 23:15 Firma 4/22 [i] 00:15 True Blood - Pravá krev II.: Přede mnou nový svět 10/12 [i] 01:15 Dr. House VII. 1/23 [i] 02:15 Missing 1/3 [i] 03:00 Firma 4/22 [i] 03:45 True Blood - Pravá krev II.: Přede mnou nový svět 10/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: North Star [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Údržbář izolace postřikových zařízení [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Rozhodující zranění [i] 08:10 Bořiči mýtů: Rána, třesk a plameny [i] 09:05 Mimořádné projekty: Skypark v Singapuru [i] 10:00 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 15 [i] 10:55 Nutné k přežití: Namibie [i] 11:50 Opravna vraků: A je to! [i] 12:45 Motory Detroitu: Asfaltovač [i] 13:40 Americký chopper: Policejní motorka část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Veterinář velkých zvířat [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Zlodějská partie [i] 16:25 Bořiči mýtů: Zmatky kolem malých mýtů [i] 17:20 Mimořádné projekty: Skypark v Singapuru [i] 18:15 Nutné k přežití: Zambie [i] 19:10 Jak se to dělá 4 [i] 19:40 Jak to dělají? 12 [i] 20:05 Sám v divočině 4 [i] 21:00 Kdo uspěje?: Potápěči zvláštních jednotek [i] 21:55 V nejhorším případě: Toxický únik plynu / hořící muž [i] 22:25 V nejhorším případě: Vloupání do domu / teroristický útok [i] 22:50 Zvědavost: Kolik v sobě máte zla? [i] 23:45 Bořiči mýtů: Hodina létání [i] 00:40 Sám v divočině 4 [i] 01:40 Kdo uspěje?: Potápěči zvláštních jednotek [i] 02:40 V nejhorším případě: Toxický únik plynu / hořící muž [i] 03:10 V nejhorším případě: Vloupání do domu / teroristický útok [i] 03:40 Zvědavost: Kolik v sobě máte zla? [i] 04:35 Jak se to dělá 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Činčin [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Zachráněni myší královnou 5/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: McLeod's Daughters V 25/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Světlany Nálepkové [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III: Hop nebo trop 6/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Život je ples: Rozárka s Trampem jedou na vandr 12/16 [i] 21:00 Na cestě po Atacamě [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Na stopě [i] 22:30 MI5 11/16 [i] 23:25 Kriminálka Paříž: Pod tlakem 62/62 [i] 00:10 Objektiv [i] 00:35 Toulavá kamera [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Bílá místa [i] 06:00 Babylon [i] 06:25 Chcete mě? ZJ - [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Klíč [i] 09:30 Papua Barat 5/6 [i] 10:00 Kamera na cestách: Kazachstán, křižovatka Střední Asie [i] 10:50 Kapitán Kid - vlastním jménem Jaroslav [i] 11:30 Příběh poustevníkova lože [i] 11:50 Zrezivělá krása [i] 12:15 Film o filmu Čtyři slunce [i] 12:35 Rom_ID [i] 13:30 Hledání ztraceného času [i] 13:55 Československý filmový týdeník 1962 877/2379 [i] 14:10 Kolaborovali s nacisty 11/12 [i] 15:00 Rolandova píseň [i] 15:50 Potrubní pošta [i] 16:00 Rodopská magie: Domeček pro duši 1/3 [i] 16:30 V kůži předků [i] 16:40 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 30/39 [i] 19:25 Kancl 1/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 12/12 [i] 20:55 Magnesia Litera 2012 [i] 21:00 Velikáni filmu: Mike Nichols [i] 22:45 Bílá vrána [i] 00:20 Abbey Road: Live III. 1/12 [i] 01:10 Nickyho rodina [i] 02:50 Chcete je? ZJ - [i] 02:55 Cesty víry: Domeček [i] 03:20 Uchem jehly [i] 03:45 Blues Alive [i] 04:10 Dobré zprávy Jana Ullricha z [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:45 Generace "0" [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2155 [i] 10:00 Polární bouře [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky 1 [i] 13:35 Pohotovost XV 5 [i] 14:35 Odložené případy V: Vyjížďka 3 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba II: Oko za oko [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House VI: Zlomený (2. část) 2 [i] 18:25 Ulice 2156 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl III: Hlavák 7 [i] 21:15 Dr. House VII: Jít dál 23 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba VIII 12 [i] 23:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 9 [i] 00:40 69 rozkoší pro smrtelníky: * 10,11 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Odložené případy II: Les [i] 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Closer III: Dokud nás smrt nerozdělí 2/2 13 [i] 08:05 M*A*S*H 91 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda VI: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 10:40 Policejní divize III: Mrtvá dvojnice 18 [i] 11:40 Knight Rider II: Goliášův návrat 2/2 19 [i] 12:40 Closer III: Mezi svými 1/2 14 [i] 13:40 Alf II: Alfovo druhé já 21 [i] 14:15 Siska II: Dost času na vraždu 10 [i] 15:40 Big Ben IV: Cirkusový vzduch 2 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Špatná diagnóza 106 [i] 21:20 Farmář hledá ženu: Aktivity [i] 22:35 Partička [i] 23:15 Slunečno, místy vraždy I: Dokonalá bouře 3 [i] 00:15 Anatomie lži II: Vánoční mise 8 [i] 01:15 Nedokonalé zločiny II: I věda se mýlí 6 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Lampáreň [i] 05:45 Keď budeš moja 35/238 [i] 06:35 Júlia - Cesty za šťastím 11/191 [i] 07:45 Dr. Oz I. 83/174 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová III. 104/130 [i] 09:10 Osobný strážca 55/64 [i] 09:55 Veštiareň [i] 10:55 Veronika I. 15/22 [i] 11:20 Život ide ďalej [i] 12:55 Druhý dych 44/80 [i] 14:05 Rebeli I. 148/215 [i] 15:05 Joan z Arkádie I. 21/23 [i] 16:00 Cigánske srdce 168/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 36/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 13/22 [i] 18:55 Dharma a Greg II. 13/24 [i] 19:20 Frasier V. 13-14/24 [i] 20:00 Sultán 51 [i] 21:15 Druhý dych 45/80 [i] 22:20 Ako byť trendy [i] 23:35 Poisťovňa šťastia V. 12/16 [i] 00:40 Adela show [i] 01:15 Frasier V. 13-14/24 [i] 02:00 Dharma a Greg II. 13/24 [i] 02:20 Zajtrajšie noviny II. 11/22 [i] 03:05 Ulica III. 181/259 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Rande naslepo [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Obávaný bojovník [i] 13:55 Hodinu nevíš... [i] 15:45 Opice [i] 17:30 Ano [i] 19:15 Sonny Liston: těžká váha [i] 21:05 Romulus, můj otec [i] 22:55 3000 mil na útěku [i] 00:55 Malý New York [i] 02:30 Drsný časy [i] 04:20 Výchovný tábor [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:00 Biatlon [i] 10:45 Biatlon [i] 11:30 Běžecké lyžování [i] 12:15 Běžecké lyžování [i] 13:00 Curling [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:00 Curling [i] 19:00 Fotbal [i] 19:55 Fotbal [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Jezdectví [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:20 Fotbal [i] 00:25 Fotbal [i] 00:30 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Médium 7: Krev na kolejích 10 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Dlouhá cesta 22