TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Flintstonovci v akcii 12/54 [i] 06:20 Dobrodružstvá Jackieho Chana IV. 8/13 [i] 06:40 Duck Dodgers II. 10/26 [i] 07:05 Scooby Doo I. 12/24 [i] 07:30 Čarodejnice III. 16/22 [i] 08:20 Orange County [i] 09:55 Hellcats: Superkočky v akcii 4-5/22 [i] 11:45 Upírske denníky II. 16/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 Mr. Bean [i] 14:30 Zmluva s diablom [i] 16:30 Rýchle Televízne noviny [i] 16:35 Ako uloviť družičku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 Hlas Česko Slovenska [i] 22:00 Hellboy (HD) [i] 00:35 Fringe II. 2/22 [i] 01:20 Nemilosrdná spravodlivosť [i] 02:45 V službách vojny [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Včielka Maja: Preteky v skákaní [i] 07:40 Alica v krajine zázrakov: Prasiatko a korenie 12/26 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:35 Góóól [i] 09:05 Spadla z oblakov: Únos 11/13 [i] 09:35 Spadla z oblakov: Strelnica 12/13 [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme: Kostarika [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo talianskeho šľachtica [i] 13:50 Agatha Christie : Poirot: Silnejší vyhráva [i] 14:45 Film pre pamätníkov - režisér Martin Frič: "Eva tropí hlouposti" [i] 16:15 Na ceste: Na ceste po malijskom Saheli [i] 16:45 Pošta pre teba [i] 17:50 Štýlovo [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Stratené deti 1/2 [i] 21:45 Stratené deti 2/2 [i] 23:25 Góly - body - sekundy [i] 23:35 Odpískané [i] 00:15 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo talianskeho šľachtica [i] 01:05 Agatha Christie : Poirot: Silnejší vyhráva [i] 02:00 Stratené deti 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Formula 1 - hlavné preteky: Veľká cena F1 - Austrália [i] 09:05 Kapura [i] 09:50 Farmárska revue [i] 10:05 Test magazín [i] 10:15 Život v pohybe: Zdravotný handicap [i] 10:45 Encyklopédia slov.obcí: Smrečany [i] 11:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Doma na Sásovej [i] 11:25 Noc v archíve: Kultúrny život [i] 12:25 Cesta človeka: Austrália 2/5 [i] 13:20 Čudák Zerbino [i] 14:15 On Air [i] 14:35 Orientácie [i] 15:00 Slovo [i] 15:15 Folklórny festival Detva: Zahrajže nám Ďatelinka [i] 15:50 Família: Família - Dnes tu a zajtra tam [i] 16:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Adely Banášovej [i] 17:00 Televízia po slovensky: 1990-1999 [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Rytier a jeho kráľ [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 11 [i] 18:35 Táraninky: Kuchyňa, varenie, pečenie [i] 18:45 Čarovný svet animovaného filmu: ORBIS PICTUS Pocta Vlastimilovi Heroldovi [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Na križovatke SK+CZ: Hej rup! [i] 21:35 Umenie 2012: Vizuálne umenie [i] 22:10 Pozvánka do divadla: Cudzia žena a muž pod posteľou [i] 00:25 Retro noviny [i] 00:40 Slovo [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV "N" [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 Šialené rande [i] 08:10 Simpsonovci XVIII. 4,5,6 [i] 09:35 Deň, keď sa zastavila Zem [i] 11:45 Stratené duše III. 14,15 [i] 13:45 Posledný templár 1,2/2 [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Max Payne [i] 22:30 Aljašský expres [i] 00:30 Zbesilá jazda [i] 02:15 Črepiny [i] 02:40 Max Payne [i] 04:15 Osudný útek [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Perry Mason: Prípad žiarlivej vtipkárky [i] 06:50 MacGyver 57,58 [i] 08:50 A-Team 75,76 [i] 11:00 30 prípadov majora Zemana: Šťastný a veselý - 1966 23 [i] 12:45 Áno, šéfe ! IV. 3 [i] 13:55 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 2 [i] 14:50 Život po ľuďoch 6 [i] 15:55 Kutyil s.r.o. 13 [i] 17:00 Policajt drábom [i] 19:10 MacGyver 58 [i] 20:20 "Trhala fialky dynamitem" [i] 22:15 Nebezpečné známosti [i] 00:15 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 2 [i] 01:15 Maharadžova dcéra 1,2,3/3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Podfukáři V. 4/6 [i] 07:10 Internát V. 8/9 [i] 08:45 Zoom 11/221 [i] 09:00 Ztracený svět: Démoni v nás 10/22 [i] 10:00 Enterprise: Dva dny a dvě noci 25/26 [i] 11:00 Enterprise: Rázová vlna, část 1. 26/26 [i] 12:00 Pravěk útočí II. 5/7 [i] 13:00 Předčasné vydání III.: Výpadek proudu 1/23 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Srážka 2/23 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 11/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 12/22 [i] 17:00 Dr. House VI. 21/22 [i] 18:00 Dr. House VI. 22/22 [i] 19:00 Missing 1/3 [i] 20:00 Firma 4/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 20/24 [i] 22:00 CSI: New York VIII. 1/17 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 11/13 [i] 00:00 Californication IV.: Další krásný den 9/12 [i] 00:35 Californication IV.: Soud 10/12 [i] 01:10 Internát V. 8/9 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 20/24 [i] 03:25 Firma 4/22 [i] 04:10 CSI: New York VIII. 1/17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Povolení vrtat 5 [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/Figuríny pro testování autonehod/Ovoce a zelenina [i] 06:50 Jak to funguje: Brýle pro noční vidění/termostatický ventil/ozvěnový lokátor/piano [i] 07:15 Motory Detroitu: Pavouk [i] 08:10 Bořiči mýtů 175 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 63 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 64 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Problémy na obzoru [i] 11:50 Špinavé práce 60 [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrovy Pribilof [i] 13:40 Bořiči mýtů 174 [i] 14:35 Motory Detroitu: Asfaltovač [i] 15:30 Pátá rychlost 5 [i] 16:00 Pátá rychlost 6 [i] 16:25 Impozantní lodě: North Star [i] 17:20 Bezpečná hranice 19 [i] 17:50 Bezpečná hranice 20 [i] 18:15 Říční příšery: Rozparovač [i] 19:10 Sám v divočině 3 [i] 20:05 Rybaření rukama s burany: Ale prosím tě, ty jedna rybářská primadono! [i] 21:00 Lovci odpadu 7 [i] 21:55 Dvojí přežití 10 [i] 22:50 Téměř jsem to nepřežil: Ztraceni na moři [i] 23:45 Ztracený ráj 4 [i] 00:40 Bezpečná hranice 19 [i] 01:10 Bezpečná hranice 20 [i] 01:40 Lovci odpadu 7 [i] 02:40 Dvojí přežití 10 [i] 03:40 Jak se to dělá: Vodováhy/Párky v rohlíku/Brusné zrno/Brusný papír [i] 04:05 Téměř jsem to nepřežil: Ztraceni na moři [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Bezvousák a princezna Kamila [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 19/26 [i] 06:45 Finley požární autíčko 36/39 [i] 07:05 Dětská hlídka: Ztracený pes 6/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo redaktorky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 11:00 Náves: Blonďák 1/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Český Honza [i] 14:05 Zdivočelá země 8/20 [i] 14:55 Zdivočelá země: Podaří se zachránit statek ve 9/20 [i] 15:55 Hercule Poirot [i] 16:45 Srdečný pozdrav ze zeměkoule [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Vůně kávy [i] 21:15 168 hodin [i] 21:45 Společník [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Komisař Moulin [i] 00:55 Podfukáři 11/12 [i] 01:50 Film o seriálu Život je ples [i] 02:05 Hodina pravdy [i] 03:00 Bydlení je hra [i] 03:25 Zahrada pod lupou [i] 03:55 Trocha šafránu z televizního archivu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Pohádka [i] 05:25 Sáháré [i] 06:00 Cesty víry: K plnosti života [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: S rozumem v koncích 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Hledání ztraceného času [i] 09:20 Babylon [i] 09:50 Katedrála Svatá rodina [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:15 Pražské pasáže "Vnitřní" architektura centra [i] 11:30 Přidej se [i] 11:40 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? ZJ - [i] 12:10 Máte mě! [i] 12:25 Království divočiny: Ze života orangutanů 5/5 [i] 13:00 BRAVO! Milan Paľa [i] 13:30 Knižní svět [i] 14:00 Slovanská epopej 1/3 [i] 14:30 Vaše moře, naše moře [i] 14:55 Křesťanský magazín [i] 15:25 Uchem jehly [i] 15:50 Cesty víry: Domeček [i] 16:20 Terra musica [i] 17:10 Strategie svobody [i] 17:40 Kde peníze pomáhají [i] 17:50 Tintinova dobrodružství 11/39 [i] 18:10 Bert a Ernie 11/26 [i] 18:15 Včelka Mája: Na jiné planetě 76/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Suma sumárum [i] 19:25 Červený trpaslík: Queeg 11/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Zinc - na vlastní pěst 29/44 [i] 20:30 Magnesia Litera 2012 [i] 20:35 Kamera na cestách: Kazachstán, křižovatka Střední Asie [i] 21:25 Na plovárně se Stanislavem [i] 21:50 Bílá stuha [i] 00:10 Film o filmu Čtyři slunce [i] 00:25 Pravá krev: Požitek z lásky 9/12 [i] 01:15 Flight of the Conchords I: Co se děje na turné 9/12 [i] 01:40 V zajetí mlhy [i] 03:15 Vstupenka do francouzského podsvětí [i] 04:15 Z očí do očí [i] 04:40 Mezi dveřmi je A.G. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Roary: Závodní auto 48 [i] 05:45 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 4 [i] 06:05 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 6 [i] 06:30 Velká cena Austrálie [i] 09:10 Mr. Bean: Kadeřnický salón pana Beana, Londýn [i] 09:45 Čarodějky z předměstí [i] 11:25 Druhý dech: Oči na kolotoči 5 [i] 12:55 Princezna na hrášku [i] 14:20 Dech života [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hlas ČeskoSlovenska: Souboj [i] 22:05 Střepiny [i] 22:40 Training Day: * [i] 01:05 Novashopping 01:30 Melissa P. [i] 03:10 Hranice nemožného 18, 19 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Ninjago: Hadí uštknutí 5 [i] 07:45 Mickeyho klubík III: Mickeyho silniční ralley 1/2 34 [i] 08:20 Hitlerovi bodyguardi 1 [i] 09:25 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy v Kitzbühelu I: Poslední lanová dráha 5 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 M*A*S*H 90 [i] 12:20 Receptář prima nápadů [i] 13:35 Podnikavá dívka [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XIII: Krvavé sedlo [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zázraky života II: Rozhodnutí 5 [i] 21:10 Stav obležení [i] 23:30 Téměř bez šance [i] 01:25 Myšlenky zločince II 23 [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Hitlerovi bodyguardi 1 [i] 04:55 Vraždy v Kitzbühelu I: Poslední lanová dráha 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Všetci sú za dverami [i] 06:15 Keď budeš moja 34/238 [i] 07:25 Úbohá Nasťa 5-6/80 [i] 09:05 Jesse II. 15/20 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Sabrina - mladá čarodejnica VII. 5-6/22 [i] 11:35 O.C. California II. 8/24 [i] 12:40 Prípady Alice Neversovej II. 3/4 [i] 14:30 Materinské šťastie [i] 16:15 Vtáky v tŕní I. 10/10 [i] 17:05 Keď budeš moja 35/238 [i] 18:00 Nezlomné putá [i] 20:00 Dôstojník a džentlmen [i] 22:35 Skutočný príbeh: Život ide ďalej [i] 00:20 Ostré kočky [i] 01:55 Abeceda vraždy: Záhada zamknutej izby [i] 03:20 Materinské šťastie [i] 04:45 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dívka s perlou [i] 13:55 Ostrov ztracených duší [i] 15:50 Sladkých sedmnáct [i] 17:30 Co vlastně ženy chtějí? [i] 19:30 Druhý muž [i] 21:05 Výchovný tábor [i] 22:55 Drsný časy [i] 00:50 Madhouse [i] 02:20 Intimní tajemství [i] 03:55 Sexy 40 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 08:55 Alpské lyžování [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:45 Biatlon [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 13:45 Biatlon [i] 14:30 Běžecké lyžování [i] 15:15 Běžecké lyžování [i] 16:00 Jezdectví [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Snooker [i] 22:30 Běžecké lyžování [i] 23:00 Biatlon [i] 23:30 Biatlon [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 5: Vraždy zvoníků 3 [i] 08:00 Diagnóza vražda 6: TV Brak - Část 1. 19 [i] 09:00 Diagnóza vražda 6: TV Brak - Část 2. 20 [i] 10:00 Diagnóza vražda 6: Krev zavazuje 21 [i] 11:00 Diagnóza vražda 6: Dnes je poslední den zbytku mého života 22 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Nebezpečná oblast 2 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Nové zprávy 2 [i] 14:00 Milionový lékař 1: Bylo nebylo, toť otázka 9 [i] 15:00 Všemocný Thor [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 19:00 Městečko Haven 2: Karanténa 10 [i] 20:00 Kdo myslíte, že jste? 1: Emmitt Smith 2 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Jako normálně 3 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Hotelový pokoj 3 [i] 23:00 Milionový lékař 1: Bylo nebylo, toť otázka 9 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Utěšitel 2 [i] 01:00 Médium 7: Krev na kolejích 10 [i] 02:00 Havaj 5-0 1: Přicházím tě zabít 22 [i] 03:00 Havaj 5-0 1: Bezpečný dům 23 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 5: Vražda v den svatého Malleyeho 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Unášen divokou vodou 5 [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 5 [i] 07:20 Hyper rodiče a hýčkané děti [i] 08:20 Podzemí měst II. 1 [i] 09:15 Jamieho rodinné Vánoce 5 [i] 09:50 Jamie ukáže, co umí 2 [i] 10:50 Jak žijí Jonesovi 15 [i] 11:20 Jak žijí Jonesovi 2 [i] 11:50 Nejpřísnější rodiče na světě: Ghana 2 [i] 12:55 Utajený šéf - Austrálie 04 [i] 13:55 Jídlo je detektivka II. 8 [i] 14:30 Jídlo je detektivka II. 9 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani II.: Matky 1 [i] 16:00 Život 1 [i] 17:10 Planeta Země po vymření lidstva 18 [i] 18:05 Hostina se smrtí 7 [i] 19:00 Deratizátor II. 13 [i] 19:30 Deratizátor II. 14 [i] 20:05 Sběrači II. 1 [i] 21:05 Raději se bojte 3 [i] 22:00 Boj o život 2 [i] 23:05 Kovbojové a psanci 3 [i] 00:00 Vyloučeno 1 [i] 01:00 Pohledy z kosmu: Planeta na rozhraní 3 [i] 01:35 Pohledy z kosmu: Gravitační siláci 4 [i] 02:10 Podzemí měst II. 1 [i] 03:00 Zvířecí rekordmani II.: Matky 1