Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Flintstonovci v akcii 11/54 [i] 05:25 Dobrodružstvá Jackieho Chana IV. 7/13 [i] 05:45 Duck Dodgers II. 9/26 [i] 06:05 Scooby Doo I. 11/24 [i] 06:30 Čarodejnice III. 15/22 [i] 07:15 Veľké dieťa Dickie Roberts [i] 09:00 Priatelia II. 16/24 [i] 09:30 Popolušky [i] 11:20 Hlas Česko Slovenska [i] 13:15 Moja krásna čarodejnica [i] 15:15 Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 FARMA [i] 22:00 Yes Man [i] 00:05 Niet úniku [i] 01:45 Drsný Shaft [i] 03:20 Horizont udalostí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Slovensko v obrazoch [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:25 Správy STV "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Včielka Maja: Maja a kobylka [i] 07:45 Alica v krajine zázrakov: Kam sa podelo holubičie vajce 11/26 [i] 08:10 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Superchyty [i] 09:05 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:35 5 proti 5 špeciál [i] 10:25 Bud Bindi [i] 11:00 Legendy popu - najväčšie slovenské hity [i] 13:00 Autosalón [i] 13:30 On Air [i] 13:50 Trh márnosti 5/6 [i] 14:50 Trh márnosti 6/6 [i] 15:50 Dostihová horúčka [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:30 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Jimmie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Čitáreň [i] 00:25 Dostihová horúčka [i] 01:55 Jimmie [i] 03:55 Trh márnosti 5/6 [i] 04:50 Trh márnosti 6/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Halali [i] 07:00 Regionálny denník [i] 07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 09:00 Extr@français 10/13 [i] 09:25 Zamrznutá planéta [i] 10:15 Energetika [i] 10:30 Cesty [i] 11:00 Vysviacka nového biskupa [i] 13:00 5 minút po dvanástej: Segregácia [i] 13:55 Košice INTERFACE 2013 - Európske hlavné mesto kultúry [i] 14:10 Kapura [i] 15:00 Senior klub [i] 15:30 Farmárska revue [i] 15:45 Test magazín [i] 15:55 Slečna z Maxima [i] 17:25 Život v pohybe: Zdravotný handicap [i] 18:00 Na ceste: Na ceste po malijskom Saheli [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 10 [i] 18:35 Táraninky: Stravovanie [i] 18:45 Varím, varíš, varíme a pečieme: Odpaľované guľky s vínnym krémom [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Miroslav Saniga [i] 20:05 Cesta človeka: Austrália 2/5 [i] 21:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Adely Banášovej [i] 21:25 Retro noviny [i] 21:35 Československý filmový týždenník [i] 22:00 Americký priateľ [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Timon a Pumbaa II. [i] 06:50 Myška v prérii [i] 07:35 Rozprávková jazda [i] 08:00 Beyblade Metal Fusion [i] 08:30 Ninjago II. [i] 08:55 Profesionáli 2012: Trampolína 2 [i] 09:40 Svadobná horúčka [i] 11:40 HOTEL PARADISE [i] 12:40 Smrtonosná pasca 2 [i] 15:10 Šialené rande [i] 17:00 HOTEL PARADISE [i] 18:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Deň, keď sa zastavila Zem [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 00:20 Californication - Orgie v Kalifornii I. 2 [i] 00:55 Sexuálny škandál na škole! [i] 02:30 Láska a zrada [i] 03:55 Zamilovaný Shakespeare [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Perry Mason: Prípad mŕtveho guvernéra [i] 07:20 Moderné veštenie [i] 08:25 Loď lásky 13,14 [i] 10:20 Chutíš mi [i] 11:20 TOP STAR [i] 12:25 Súdna sieň: Môj sused "hovado" [i] 13:35 Riskni milión! MARATÓN [i] 16:30 30 prípadov majora Zemana: Šťastný a veselý - 1966 23 [i] 18:00 Áno, šéfe ! IV. 3 [i] 19:15 Ice Road Truckers I. 3 [i] 20:20 Profesionáli V. 4 [i] 21:10 Profesionáli 2012: Major Demovič 1 [i] 22:05 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 00:15 Zákon gangu II. 11 [i] 01:15 Neobzeraj sa späť [i] 02:45 Súdna sieň: Môj sused "hovado" [i] 03:35 Myška v prérii 25 [i] 03:55 Nepustím ťa [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Podfukáři V. 3/6 [i] 07:10 Internát V. 7/9 [i] 08:45 Zoom 10/221 [i] 09:00 Ztracený svět: Nalezený ráj 9/22 [i] 10:00 Enterprise: Padlý hrdina 23/26 [i] 11:00 Enterprise: Napříč pouští 24/26 [i] 12:00 Pravěk útočí II. 4/7 [i] 13:00 Předčasné vydání II.: Druhý zázrak 21/22 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Neodcházej, René 22/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 9/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 10/22 [i] 17:00 Podfukáři V. 4/6 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba III. 5/24 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba III. 6/24 [i] 20:00 Vzpomínky 12/14 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 20/24 [i] 23:00 Strážce pořádku II. 5/13 [i] 00:00 Missing 1/3 [i] 01:00 Vzpomínky 12/14 [i] 01:55 Internát V. 7/9 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19/24 [i] 04:00 Strážce pořádku II. 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: První útok [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Jízda: Fáro [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Nejrychlejší světová kola - USA a Kanada [i] 09:05 Impozantní lodě: Stena Britannica [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Okinawské akvárium [i] 10:55 Největší ze všech staveb: Největší podmořská potrubí na světě [i] 11:50 Stěhování obrů 6 [i] 12:45 Extrémní stroje: Gemini, Black Marlin, Viper [i] 13:40 Bratři z močálu 21 [i] 14:10 Bratři z močálu 22 [i] 14:35 To taky zvládnu 5 [i] 15:05 To taky zvládnu 6 [i] 15:30 Kde je limit?: Limuzína [i] 16:25 Jak se to dělá 3 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně: Sladké želé bonbóny/ Snowboardy/ Kleště/ Motorkářské bundy [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Okinawské akvárium [i] 18:15 Povolení vrtat 5 [i] 19:10 Černé nebe 7 [i] 20:05 Jak se to dělá 7 [i] 20:35 Jak se to dělá 8 [i] 21:00 Od Černobylu k Fukušimě [i] 21:55 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 22:50 Mečouni - život na udici 9 [i] 23:45 Uhlí 2 [i] 00:40 Černé nebe 7 [i] 01:40 Od Černobylu k Fukušimě [i] 02:40 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 03:40 Jak se to dělá: Zakružovací kameny/Ledničky/Hliníkové basebalové pálky [i] 04:05 Mečouni - život na udici 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Ani tak, ani tak 24/32 [i] 06:00 Kde peníze pomáhají [i] 06:05 O Hajadlech [i] 06:15 O princezně Solimánské [i] 06:45 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 11/26 07:10 Brendan a tajemství Kellsu [i] 08:25 Kostičky [i] 08:35 Moudronos [i] 08:50 Pátrání světlušky Lucie [i] 09:05 Kapitolky o havěti: Krtonožka 6/10 [i] 09:20 Zprávičky [i] 09:35 Bludiště [i] 10:05 Princezna [i] 11:35 Hoby naší doby [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Styl [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:30 Zahrada pod lupou [i] 13:55 Vášeň a cit [i] 16:10 Úsměvy Petra Skoumala [i] 16:50 Stepující stonožka [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Losování Euromiliony 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 20:55 Švindlíři [i] 22:50 Taxi, taxi [i] 00:15 Losování Euromiliony 00:20 Krotitelé dluhů [i] 00:50 Malá farma: Jiskra rodí selátka [i] 01:15 Auto Moto Styl [i] 01:45 AZ-kvíz Speciál [i] 02:15 Jak se vede, sousede? [i] 02:55 Trocha šafránu z televizního archívu [i] 04:15 Činčin [i] 04:55 Otec [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Danze, canti e lamenti Miloše [i] 06:00 Kolaborovali s nacisty: Britský dokumentární cyklus 11/12 [i] 06:50 Prezident, který se nerad fotografoval [i] 07:40 Trnka z Čech 4/10 [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:20 Folklorní magazín [i] 09:45 ... a tuhle znáte? [i] 10:15 Na houby: Lysohlávky až nakonec [i] 10:40 Československý filmový týdeník 1962 877/2379 [i] 10:55 Kultura.cz [i] 11:25 Divadlo žije! [i] 11:55 Game Page [i] 12:20 PORT [i] 12:50 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 26/26 [i] 13:50 Architektura: Christian Hauvette a rektorát na 11/45 [i] 14:15 Zrezivělá krása [i] 14:45 Zpět k pramenům: Jižní prameny 10/13 [i] 15:10 Oceány: Pobřežní vody Indického oceánu 6/8 [i] 16:05 Zázračná planeta: Země lidí: Život v peci 2/8 [i] 17:00 Kde peníze pomáhají [i] 17:05 Ranč U Zelené sedmy: Jak Elis ke štěstí nepřišla 11/42 [i] 17:35 Brnění a rolničky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Rolandova píseň [i] 20:55 Magnesia Litera 2012 [i] 21:00 Czech Grand Design 2011 [i] 22:10 Josef Berg a jeho snění [i] 23:10 Krize masožravců [i] 00:25 Červený trpaslík: Queeg 11/52 [i] 00:55 Je to soda III 3/8 [i] 01:25 Abbey Road: Live III. 1/12 [i] 02:15 Zpět k pramenům: Jižní prameny 10/13 [i] 02:35 Křesťanský magazín [i] 03:00 Klíč [i] 03:30 Chcete je? ZJ - [i] 03:35 Život na zámku [i] 04:00 Křesťanské umění na Moravě [i] 04:20 V Lysicích na zámku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Dobrodružství Zacha a Annie II: Odvaha: Jack a fazolový stonek, Sebekázeň: Tančící koně ze Sybasiru [i] 06:15 Skippy 5 [i] 06:40 Roary: Závodní auto 47 [i] 06:55 Liga Špačků 5 [i] 07:25 Co nového Scooby-Doo? 6 [i] 07:55 Příběhy Toma a Jerryho II 3 [i] 08:20 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 4 [i] 08:50 Hannah Montana II 26, 27 [i] 09:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Na kolejích čeká vrah [i] 14:25 Hlas ČeskoSlovenska: Výběr naslepo [i] 16:40 Rampelník [i] 18:05 Druhý dech: Boby a bobky 11 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hancock [i] 22:00 Odstřelovač: * [i] 00:35 Simone [i] 02:45 Novashopping 03:05 Hranice nemožného 17 [i] 03:55 Volejte Novu [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Ninjago: Domov 4 [i] 07:20 Mickeyho klubík III: Mickeyho kosmické dobrodružství 2/2 33 [i] 07:50 M*A*S*H 89 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:45 Aréna národů [i] 10:50 Česká 30 [i] 12:05 Sám doma 3 [i] 14:10 Jak jsem se stal psem [i] 16:20 Columbo: Smrt ve sklence vína [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Aréna národů [i] 21:10 Rambo II [i] 23:15 Total Recall [i] 01:35 Myšlenky zločince II 22 [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Něco společného [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Slávici na ulici [i] 05:35 Všetci sú za dverami [i] 06:25 Keď budeš moja 33/238 [i] 07:40 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 99/129 [i] 09:00 Jesse II. 14/20 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Sabrina - mladá čarodejnica VII. 3-4/22 [i] 11:35 O.C. California II. 7/24 [i] 12:40 Prípady Alice Neversovej II. 2/4 [i] 14:20 Abeceda vraždy: Záhada zamknutej izby [i] 16:00 Vtáky v tŕní I. 9/10 [i] 17:05 Keď budeš moja 34/238 [i] 18:05 Rosamunde Pilcherová: Chmáry na obzore [i] 20:00 V údolí divých ruží: Miesto v srdci [i] 21:55 Barbara Woodová: Čas snov 1-2/2 [i] 01:25 Podivné dieťa [i] 02:55 Dr. Oz I. 82/174 [i] 03:40 Nočné lampy [i] 04:20 Lampáreň [i] 04:55 Slávici na ulici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Arthur a Minimojové [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Rande naslepo [i] 13:55 Krajina střelců [i] 16:25 Doors - When You Are Strange [i] 18:00 Opice [i] 19:40 Horší než smrt [i] 21:15 Sexy 40 [i] 23:00 Intimní tajemství [i] 00:40 Krvavá hostina 3: Šťastný konec [i] 02:05 Duch jezera [i] 03:45 Smrt čeká všude [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 08:55 Alpské lyžování [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:45 Biatlon [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 13:45 Biatlon [i] 14:30 Běžecké lyžování [i] 15:15 Běžecké lyžování [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 19:00 Snooker [i] 22:30 Jezdectví [i] 23:45 Rally [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:00 Motorsport [i] 03:00 Motorsport [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 2 [i] 06:00 Půlnoční polibek [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 5: Červ v květu 2 [i] 10:00 Vraždy v Midsomeru 5: Vraždy zvoníků 3 [i] 12:00 Vraždy v Midsomeru 5: Vražda v den svatého Malleyeho 4 [i] 14:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a paní Monková 6 [i] 15:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na svatbu 7 [i] 16:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a malý Monk 8 [i] 17:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a tajný Santa 9 [i] 18:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na módní přehlídku 10 [i] 19:00 Bratři a sestry 4: Nové zprávy 2 [i] 20:00 Milionový lékař 1: Bylo nebylo, toť otázka 9 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM 48 hodin v Paříži [i] 23:30 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 01:30 Havaj 5-0 1: Hrdinové a zločinci 19 [i] 02:20 Havaj 5-0 1: Pobřeží 20 [i] 03:10 Havaj 5-0 1: Uvnitř gangu 21 [i] 04:00 Všemocný Thor [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Archeolog bez tajemství 34 [i] 06:00 Naděje pro divočinu 3 [i] 07:00 Jak vznikla Země 11 [i] 08:00 Zapomenutá pyramida 1 [i] 08:50 Zapomenutá pyramida 2 [i] 09:50 Zvířata v děloze 1 [i] 10:35 Zvířata v děloze 2 [i] 11:25 Deratizátor 13 [i] 11:55 Deratizátor II. 1 [i] 12:25 Příběhy z divočiny 7 [i] 13:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 3 [i] 13:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 4 [i] 14:05 Tři hladoví hoši 5 [i] 14:35 Jídlo je detektivka II. 1 [i] 15:05 Úžasná planeta 3 [i] 16:05 Velké přírodní události 6 [i] 17:05 Planeta Země po vymření lidstva 17 [i] 18:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 1 [i] 18:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 2 [i] 19:05 Deratizátor II. 11 [i] 19:35 Deratizátor II. 12 [i] 20:05 Vesmír IV. 22 [i] 21:00 Když se Země zatřese: Jak byl stvořen Západ 5 [i] 22:05 Boj o život: Narození 1 [i] 23:05 Z deníku uprchlíka 7 [i] 00:00 Budování říše: Aztékové [i] 00:55 Podzemí městí 10 [i] 01:55 Vesmír IV. 22 [i] 02:45 Deratizátor II. 11 [i] 03:15 Deratizátor II. 12 [i] 03:45 Mravenci vědí všechno 2 [i] 04:00 Podzemí městí 10 [i] 04:50 Jen dva mohou hrát [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Invictus: Neporažený [i] 08:15 Toy Story 3: Příběh hraček [i] 09:55 Jedině ona [i] 11:35 Banda amatérů [i] 13:15 Gauner [i] 14:40 Georgia O'Keeffeová