TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Komisár Rex III. 4/12 [i] 10:30 Premlčané zločiny [i] 12:10 Nezvestní II. 2/18 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 8/20 [i] 14:00 Krok za krokom II. 2/24 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 10/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS IV. 18/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 FARMA [i] 21:15 AKČNÝ PIATOK: Posledná misia [i] 23:10 AKČNÝ PIATOK: Nemilosrdná spravodlivosť [i] 00:50 Netvor [i] 02:20 Posledná misia [i] 04:10 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy STV "N" [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:50 Štýlovo [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Maigret: Maigret má starosti [i] 11:05 Sila lásky IV. 29/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:45 Nebíčko v papuľke [i] 14:20 Divoký anjel 130 [i] 15:10 Dve tváre Anny 50/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:35 Sila lásky V. 119 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu - najväčšie slovenské hity [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 V zajatí Yakuzy [i] 00:15 Maigret: Maigret má starosti [i] 01:50 V zajatí Yakuzy [i] 03:40 Sila lásky IV. 29/203 [i] 04:30 Sila lásky V. 119 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus právo [i] 11:40 Zvieratá záchrancovia: O prasiatku, ktoré privolalo pomoc 5/6 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Piesne,ktoré nestarnú [i] 13:15 Senior klub [i] 13:45 Kvarteto [i] 14:10 Medicína: Medicína - Kŕčové žily nie sú len chybičkou krásy [i] 15:30 Európska liga - zostrihy [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 17:00 Ján Ilavský [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 9 [i] 18:40 Encyklopédia slov.obcí: Smrečany [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Svetozár Dluholucký [i] 20:00 Zamrznutá planéta [i] 20:55 Família: Família - Dnes tu a zajtra tam [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 České milovanie: O láske k zvieratám [i] 22:30 Kino na Dvojke: Elisa, môj život [i] 00:35 BJD Earth, Wind & Fire Experience feat. Al McKay (USA) [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:15 Správy STV "N" [i] 02:55 ArtSpektrum [i] 03:05 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 HOTEL PARADISE [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 Súdna sieň: Ciciaš energiu [i] 08:20 Súdna sieň: Podviedla ma s bratom [i] 09:25 Panelák IX.: Plný dom 44 [i] 10:30 Dom snov I. 12 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 3 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 8 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Čierna vdova 13 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Nenechaj nás v tom! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 HOTEL PARADISE [i] 21:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 3 [i] 22:30 Smrtonosná pasca 2 [i] 01:10 Pod povrchom [i] 03:20 Numb3rs III. 19 [i] 04:00 Damages - V ohrození života III. 13/13 [i] 04:40 District 1,2/89 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 10 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 54 [i] 08:10 Matlock II. 24/24 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda V. 2 [i] 10:20 Láska v Istanbule 7 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 16 [i] 13:25 Panelák IX.: Plný dom 44 [i] 14:30 Faktor strachu II. 5 [i] 15:30 Simpsonovci II. 17,18 [i] 16:40 Dom snov I. 12 [i] 17:50 Akty X I. 6 [i] 18:50 Faktor strachu II. 5 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 PIATKOVÁ PREMIÉRA: Koniec sveta 2012 [i] 22:00 Ice Road Truckers I. 3 [i] 23:05 HOTEL PARADISE [i] 00:05 Koniec sveta 2012 [i] 01:40 Glee 6 [i] 02:25 Šogún 4 [i] 03:55 Myška v prérii 24 [i] 04:15 Osudový sľub: Príbeh Alexandry O´Harovej [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život 10/13 [i] 07:00 Předčasné vydání IV.: Strach z fotografování 5/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší V. 12/22 [i] 09:00 Advokáti VII. 5/22 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 24/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 24/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 12/22 [i] 13:00 Změna je život 11/13 [i] 14:00 Předčasné vydání IV.: Eso v rukávu 6/22 [i] 15:00 Advokáti VII. 6/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 13/22 [i] 17:00 Posel ztracených duší V. 14/22 [i] 18:00 Boj o čas II. 1/22 [i] 19:00 Kriminálka z pobřeží 1/20 [i] 20:00 Post Mortem 2/8 [i] 21:00 Síly temna [i] 22:55 Californication IV.: Další krásný den 9/12 [i] 23:30 Californication IV.: Soud 10/12 [i] 00:05 Strážce pořádku II. 5/13 [i] 01:00 Síly temna [i] 02:45 Californication IV.: Další krásný den 9/12 [i] 03:15 Californication IV.: Soud 10/12 [i] 03:45 Strážce pořádku II. 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Přední linie [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Chovatel exotických zvířat [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: S odřenýma ušima [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 09:05 Mimořádné projekty: NASA [i] 10:00 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 14 [i] 10:55 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 11:50 Opravna vraků: Camaro [i] 12:45 Pátá rychlost 5 [i] 13:15 Pátá rychlost 6 [i] 13:40 Americký chopper: Motocykl pro Lance Armstronga část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Údržbář izolace postřikových zařízení [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Rozhodující zranění [i] 16:25 Bořiči mýtů: Rána, třesk a plameny [i] 17:20 Mimořádné projekty: NASA [i] 18:15 Nutné k přežití: Namibie [i] 19:10 Jak se to dělá 3 [i] 19:40 Jak to dělají? 11 [i] 20:05 Bořiči mýtů: Motorky a bazuky [i] 21:00 Pátrání po Yettim: Yetti v Georgii [i] 21:55 Říční příšery: Masožravec [i] 22:50 Říční příšery: Sladkovodní žralok [i] 23:45 Bořiči mýtů: Spoluviník parní dělo [i] 00:40 Strašení 7 [i] 01:40 Pátrání po Yettim: Yetti v Georgii [i] 02:40 Říční příšery: Masožravec [i] 03:40 Říční příšery: Sladkovodní žralok [i] 04:35 Jak se to dělá 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Na poslední chvíli 23/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Cesta do Smaragdového města 4/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Ani tak, ani tak 24/32 [i] 10:15 Dobrodružství kriminalistiky: Modus operandi 11/26 [i] 11:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:05 Malá farma: Jiskra rodí selátka [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Mimořádné Losování Sportka a Šance 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Vyprávěj: Favorit 25/26 [i] 20:55 13. komnata Světlany Nálepkové [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Co takhle dát si Gotta [i] 23:15 Mimořádné Losování Sportky a Šance 23:20 Taggart [i] 00:10 Město žen I: Desáté rande 3/24 [i] 00:30 Co nám dělá dokonalá těla? 25/39 [i] 00:55 Přítelkyně: Na počátku byl sex 4/12 [i] 01:50 Živě na Jedničce [i] 04:20 Angličanka [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Duchovní kuchyně [i] 05:30 Základy [i] 06:00 Do práce [i] 06:25 Zoománie [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura 10/45 [i] 10:00 Rom_ID [i] 10:55 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i] 11:00 Barvy života [i] 11:55 Sólo pro... Vladimíra Mišíka [i] 12:35 Oceány: Indický oceán 5/8 [i] 13:31 Chcete mě? ZJ - [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Na houby: Magické muchomůrky [i] 15:00 Papua Barat 5/6 [i] 15:25 Ze života orangutanů 5/5 [i] 15:55 Aby dluhy nebolely: S rozumem v koncích [i] 16:00 Česká věda světu - Svatí v tomografu [i] 16:10 Skoro jasno [i] 16:25 PORT [i] 16:50 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 64 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 29/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Miss Galaxie 47/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Země lidí: Život v peci 2/8 [i] 20:50 Magnesia Litera 2012 [i] 21:00 Velikáni filmu: Joseph Losey [i] 23:00 Potkal jsem svůj sen aneb Pocta Jiřímu Traxlerovi. [i] 23:55 Je to soda III 3/8 [i] 00:25 Medúza [i] 01:00 Musicblok [i] 01:25 Tři dary [i] 01:55 Indiánské inspirace [i] 02:20 Co by kdyby: Nebyli odsunuti [i] 02:40 Evropa dnes [i] 03:05 Knižní svět [i] 03:35 Q [i] 04:00 Gustav Brom představuje [i] 04:45 Černá hodinka - O strašidlech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2154 [i] 09:55 Tajemná žena [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tequila a Bonetti v Římě 22 [i] 13:35 Pohotovost XV 4 [i] 14:35 Odložené případy V: Ta žena 2 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba II: Noční život [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dr. House VI: Zlomený (1. část) 1 [i] 18:25 Ulice 2155 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kameňák 3 [i] 22:20 Nico - víc než zákon: * [i] 00:20 Nejbližší příbuzenstvo: * [i] 02:20 Novashopping 02:40 Odložené případy II: Nejlepší přátelé 22 [i] 03:25 Námořní vyšetřovací služba II: Noční život [i] 04:20 Ženatý se závazky 221 [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Closer III: Dokud nás smrt nerozdělí 1/2 12 [i] 08:05 M*A*S*H 89 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda VI: Posedlost 4/4 2 [i] 10:40 Policejní divize III: Ztroskotanci 17 [i] 11:40 Knight Rider II: Goliášův návrat 18 [i] 12:40 Closer III: Dokud nás smrt nerozdělí 2/2 13 [i] 13:40 Alf II: Stěhování 20 [i] 14:15 Siska II: Zkratka ke smrti 9 [i] 15:40 Big Ben IV: Vražda s potleskem 1 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Julie Lescautová VIII: Ve stínu Eiffelovky 3 [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Noc v ráji [i] 00:15 Vetřelec 3 [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Júlia - Cesty za šťastím 10/191 [i] 06:30 Dr. Oz I. 82/174 [i] 07:40 Sudkyňa Hatchettová III. 103/130 [i] 08:00 Osobný strážca 54/64 [i] 09:05 Veronika I. 14/22 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 V objatí hodvábu 181-182/200 [i] 11:55 Sultán 50 [i] 12:55 Druhý dych 43/80 [i] 14:05 Rebeli I. 147/215 [i] 15:00 Joan z Arkádie I. 20/23 [i] 15:50 Cigánske srdce 167/218 [i] 16:45 Keď budeš moja 33/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 12/22 [i] 18:45 Dharma a Greg II. 12/24 [i] 19:15 Frasier V. 12/24 [i] 19:45 Smotánka [i] 20:00 VILOmeniny [i] 21:30 Druhý dych 44/80 [i] 22:35 YOU CAN DANCE [i] 01:10 Škandál na strednej [i] 02:40 Zajtrajšie noviny II. 10/22 [i] 03:25 Ulica III. 180/259 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:35 Anderov rebrinák [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Péčko pro začátečníky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Poslední obrněný vlak [i] 14:20 Dvojník [i] 16:20 2 dny v Paříži [i] 18:10 Obávaný bojovník [i] 20:00 Hodinu nevíš... [i] 21:45 Smrt čeká všude [i] 00:00 Duch jezera [i] 01:45 Malý New York [i] 03:20 Motýlek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:00 Biatlon [i] 11:45 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:15 Biatlon [i] 14:30 Běžecké lyžování [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Běžecké lyžování [i] 17:40 Alpské lyžování [i] 17:45 Snooker [i] 19:00 Snooker [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:00 Biatlon [i] 01:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 2 1 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Do údolí stínů 21 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Zvláštní svědkyně 12 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Křížová palba 12 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 6: Talent pro život 1 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Ředitel 13 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Naostro 13 [i] 13:20 Diagnóza vražda 6: Dnes je poslední den zbytku mého života 22 [i] 14:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a tajný Santa 9 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 6: Tým Cherokee 1.část 14 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 6: Smrt a sny 2 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Rožnění 1 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na módní přehlídku 10 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Bezpečný dům 23 [i] 21:20 PREMIÉRA Městečko Haven 2: Karanténa 10 [i] 22:20 PREMIÉRA Médium 7: Krev na kolejích 10 [i] 23:20 Milionový lékař 1: Bylo nebylo, toť otázka 9 [i] 00:20 Bratři a sestry 4: Nové zprávy 2 [i] 01:20 Havaj 5-0 1: Bezpečný dům 23 [i] 02:20 Detektiv Nash Bridges 3: Naostro 13 [i] 03:20 McLeodovy dcery 8: Do údolí stínů 21 [i] 04:15 Kdo myslíte, že jste? 1: Matthew Broderick 4