Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Komisár Rex III. 3/12 [i] 10:30 Únos [i] 12:10 Nezvestní II. 1/18 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 7/20 [i] 14:00 Krok za krokom II. 1/24 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Kobra 11 XV. 3/14 - NOVÉ ČASTI [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 9/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS IV. 17/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 FARMA [i] 21:15 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:20 Kobra 11 XV. 4/14 - NOVÉ ČASTI [i] 23:20 Nočné Televízne noviny [i] 23:45 Netvor [i] 01:20 Odyseus: Cesta do temnoty [i] 02:50 Las Vegas: Kasíno II. 14/24 [i] 03:35 Komisár Rex III. 3/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Dámsky klub "N" [i] 06:45 Správy STV "N" [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:50 Reportéri [i] 08:15 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:35 Maigret: Maigret a štyria milenci [i] 11:10 Sila lásky IV. 28/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Kto hovorí pravdu? [i] 14:30 Divoký anjel 129 [i] 15:15 Dve tváre Anny 49/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 118 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 5 proti 5 špeciál [i] 21:00 Dr.House VII.: Nedokončený príbeh 3/23 [i] 21:45 Obvinení: Helenin príbeh [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 22:59 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Trestný prápor 10/11 [i] 23:55 Maigret: Maigret a štyria milenci [i] 01:20 Obvinení: Helenin príbeh [i] 02:20 Trestný prápor 10/11 [i] 03:10 Sila lásky IV. 28/203 [i] 04:00 Sila lásky V. 118 [i] 04:50 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:45 Správy - Hírek [i] 10:55 Fokus - peniaze [i] 11:35 Ulice sveta: Sunset Boulevard, Los Angeles [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Zahrajte mi takúto [i] 13:10 Vtáčí raj Senné a Medzibodrožie [i] 13:45 Polícia [i] 13:55 Profesionál [i] 14:10 Orientácie [i] 14:35 KE 2013 [i] 14:45 Cirkus, Cirkus Festival - 2.časť [i] 15:40 Halali [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Kvarteto [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Zvieratá záchrancovia: O prasiatku, ktoré privolalo pomoc 5/6 [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 8 [i] 18:35 Deti o deťoch: Čo tanec dal a vzal [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Od prisťahovalca po milionára: Levi Strauss - Džínsový miliardár 5/5 [i] 20:50 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Magazín NHL [i] 23:20 Halali [i] 23:35 Práca pre teba [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 Súdna sieň: Opravári [i] 08:20 Súdna sieň: Mladá milenka [i] 09:25 Panelák IX.: Trojité sťahovanie 43 [i] 10:30 Dom snov I. 11 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 21 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 7 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Polícia má talent 12 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Boj o majetok [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Plný dom 44 [i] 21:30 HOTEL PARADISE [i] 22:30 Profesionáli 2012: Trampolína 2 [i] 23:15 Lovci väzňov 10 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 3,4 [i] 02:00 Numb3rs III. 18 [i] 02:40 Damages - V ohrození života III. 12 [i] 03:20 District 89/89 [i] 04:05 Vyjednávači 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 9 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 53 [i] 08:10 Matlock II. 23 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda V. 1/25 [i] 10:20 Láska v Istanbule 6 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 15 [i] 13:25 Panelák IX.: Trojité sťahovanie 43 [i] 14:30 Faktor strachu II. 4 [i] 15:30 Simpsonovci II. 15,16 [i] 16:40 Dom snov I. 11 [i] 17:50 Akty X I. 5 [i] 18:50 Faktor strachu II. 4 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 JAMES BOND NA PLUSKE: Moonraker [i] 23:00 Zvrátená túžba [i] 00:55 HOTEL PARADISE [i] 01:40 Nie som blázon [i] 03:25 Myška v prérii 23 [i] 03:45 Láska a pomsta 59,60 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život 9/13 [i] 07:00 Předčasné vydání IV.: Hra o diamant 4/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší V. 11/22 [i] 09:00 Advokáti VII. 4/22 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 23/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 23/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 11/22 [i] 13:00 Změna je život 10/13 [i] 14:00 Předčasné vydání IV.: Strach z fotografování 5/22 [i] 15:00 Advokáti VII. 5/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 12/22 [i] 17:00 CSI: New York VII. 22/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 24/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 24/24 [i] 20:00 Post Mortem 1/8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 20/24 [i] 22:00 Zoom 11/221 [i] 22:15 Missing 1/3 [i] 23:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19/24 [i] 00:15 Charlieho andílci 4/13 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 20/24 [i] 02:10 Missing 1/3 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19/24 [i] 03:40 Charlieho andílci 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Neviditelná mise [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce koulí na čištění mořské vody [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Kritický okamžik [i] 08:10 Bořiči mýtů: Namazaný blesk [i] 09:05 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 10:00 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/Figuríny pro testování autonehod/Ovoce a zelenina [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 13 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 11:50 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 12:45 Jízda: Krycí jméno: Sedmikráska [i] 13:40 Americký chopper: Motocykl pro Lance Armstronga část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Chovatel exotických zvířat [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: S odřenýma ušima [i] 16:25 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 17:20 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 18:15 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak to dělají? 10 [i] 20:05 Špinavé práce 3 [i] 21:00 Lovci odpadu 8 [i] 21:55 Rybaření rukama s burany: Ale prosím tě, ty jedna rybářská primadono! [i] 22:50 Strašení: Nutkání [i] 23:45 Bořiči mýtů: Piráti 2! [i] 00:40 Špinavé práce 3 [i] 01:40 Lovci odpadu 8 [i] 02:40 Rybaření rukama s burany: Ale prosím tě, ty jedna rybářská primadono! [i] 03:40 Strašení: Nutkání [i] 04:35 Jak se to dělá 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Taxík [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Dobrodružství na žluté cestě 3/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Na poslední chvíli 23/32 [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:10 Úsměvy Barbory Srncové [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III: Oběti 5/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Modus operandi 11/26 [i] 20:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:40 Přežít! [i] 22:30 Profil zločinu: Život za život 10/18 [i] 23:25 Královna a kardinál 1/2 [i] 01:10 Auto Moto Revue [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Živě na Jedničce [i] 04:35 Sváteční slovo tajemníka České evangelikální aliance Jiřího Ungera [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Kouzelný hrášek [i] 06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Folklorika [i] 09:30 Zrezivělá krása [i] 10:00 Mýty a fakta historie: Tajná inkvizice 3/3 [i] 10:55 Václav Boštík [i] 11:20 Zpět k pramenům: Východní prameny 9/13 [i] 11:40 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 12:10 Papua Barat 4/6 [i] 12:40 Projekt Huemul [i] 13:35 Ruffian [i] 15:00 Katedrála Svatá rodina [i] 15:50 Celulitida [i] 16:00 Metuzalém [i] 16:15 Diagnóza [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 28/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Stěhování 46/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Most nad Zlatou bránou [i] 20:55 Postřehy odjinud [i] 21:05 Magnesia Litera 2012 [i] 21:10 Anna Boleynová [i] 00:30 Terra musica [i] 01:20 Ta naše povaha česká [i] 01:50 Goya [i] 02:25 O češtině [i] 02:40 Uchem jehly [i] 03:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:35 Game Page [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:30 G. F. Händel: Koncert B dur pro varhany a orchestr [i] 04:45 Biblická pátrání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2153 [i] 10:05 Potíže růstu: Zase ti Seaverovi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tequila a Bonetti v Římě 21 [i] 13:35 Pohotovost XV 3 [i] 14:35 Odložené případy V: Thrill Kill 1 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba II: Vražda v přímém přenosu [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Na obou stranách 24 [i] 18:25 Ulice 2154 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Na zázraky nevěřím 322 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XI: Království divočiny 9 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Timecop [i] 01:00 24 hodin VI 20 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Odložené případy II: Noční nestvůry [i] 02:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:50 24 hodin VI 20 [i] 04:30 Ženatý se závazky 219, 220 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Closer III: Skok pro lásku 11 [i] 08:05 M*A*S*H 88 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda VI: Posedlost 3/4 1 [i] 10:40 Policejní divize III: Tragédie na střední škole 16 [i] 11:40 Knight Rider II: Nebezpečná rychlost 17 [i] 12:40 Closer III: Dokud nás smrt nerozdělí 1/2 12 [i] 13:40 Alf II: Rváč 19 [i] 14:15 Siska II: Tři minuty od smrti 8 [i] 15:40 Big Ben III: Závěrečný hvizd 13 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Česká 30 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Andílci 5 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Ray [i] 03:30 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Keď budeš moja 31/238 [i] 06:00 Júlia - Cesty za šťastím 9/191 [i] 06:45 Dr. Oz I. 81/174 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 102/130 [i] 08:20 Osobný strážca 53/64 [i] 09:20 Veronika I. 13/22 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 V objatí hodvábu 179-180/200 [i] 12:15 Neublíž mojej dcére [i] 14:10 Rebeli I. 146/215 [i] 15:05 Joan z Arkádie I. 19/23 [i] 16:00 Cigánske srdce 166/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 32/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 11/22 [i] 18:50 Dharma a Greg II. 11/24 [i] 19:20 Frasier V. 10-11/24 [i] 20:00 Sultán 50 [i] 21:15 Druhý dych 43/80 [i] 22:20 V objatí hodvábu 181-182/200 [i] 00:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 1/8 [i] 01:00 Adela show [i] 01:30 Frasier V. 10-11/24 [i] 02:15 Zajtrajšie noviny II. 9/22 [i] 03:00 Ulica III. 179/259 [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:25 Anderov rebrinák [i] 04:55 Keď budeš moja 32/238 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Ztraceni v lásce [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Moje léto lásky [i] 13:45 Zákon pomsty [i] 15:50 Království surikat: příběh začíná [i] 17:15 Poslední obrněný vlak [i] 19:30 Dvojník [i] 21:25 Vegas Baby [i] 23:00 Motýlek [i] 01:35 Únos [i] 03:25 Nepíchejte do Frankieho [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:25 Alpské lyžování [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:00 Snooker [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Snooker [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Alpské lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 8 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Show musí jít dál 20 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Ztracení hoši 11 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Špinavé triky 11 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 5: Vražda v den svatého Malleyeho 4 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Zvláštní svědkyně 12 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Křížová palba 12 [i] 13:20 Diagnóza vražda 6: Krev zavazuje 21 [i] 14:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a malý Monk 8 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 6: Ředitel 13 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 6: Talent pro život 1 [i] 18:20 Diagnóza vražda 6: Dnes je poslední den zbytku mého života 22 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 4: Pan Monk a tajný Santa 9 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Přicházím tě zabít 22 [i] 21:20 PREMIÉRA Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 23:20 48 hodin v Paříži [i] 01:50 Havaj 5-0 1: Přicházím tě zabít 22 [i] 02:45 Detektiv Nash Bridges 3: Křížová palba 12 [i] 03:35 McLeodovy dcery 8: Show musí jít dál 20 [i] 04:25 Kdo myslíte, že jste? 1: Lisa Kudrow 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Archeolog bez tajemství 30 [i] 06:00 Evropská velkoměsta: Řím 9 [i] 07:15 Univerzita vševědoucna 9 [i] 08:20 Buď já nebo pes 82 [i] 09:15 Nejpřísnější rodiče na světě 17