TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:25 Komisár Rex III. 2/12 [i] 10:25 Svedok v ohrození [i] 12:10 Nezvestní I. 18/18 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 6/20 [i] 14:00 Krok za krokom I. 22/22 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 8/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS IV. 16/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 Modré z neba [i] 22:00 Trauma 1/18 [i] 22:55 Nočné Televízne noviny [i] 23:20 Zámena manželiek [i] 00:30 Sesterstvo bosoriek [i] 02:05 Las Vegas: Kasíno II. 12-13/24 [i] 03:25 Komisár Rex III. 2/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Práca pre teba [i] 07:35 Autosalón [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 Maigret: Maigret a mrtvý spolužiak [i] 11:05 Sila lásky IV. 27/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Zoči - voči [i] 14:30 Divoký anjel 128 [i] 15:15 Dve tváre Anny 48/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 117 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Magazín Euro 2012 [i] 20:35 Liga majstrov: Liga majstrov - zápasy [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 22:59 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:35 Maigret: Maigret a mrtvý spolužiak [i] 01:10 Dve tváre Anny 48/60 [i] 01:55 Žiť ako lev 2/6 [i] 03:35 Nočné správy [i] 03:45 Sila lásky IV. 27/203 [i] 04:35 Sila lásky V. 117 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Polícia [i] 07:15 Regionálny denník [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Ukrajinský magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Taliban [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Zahrajte mi takúto [i] 13:25 Príbehy Bratislavského vodovodu [i] 13:40 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:10 Família: Família - Iba okamih [i] 14:40 Cirkus, Cirkus Festival - 1.časť [i] 15:40 Energetika [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Senior klub [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Ulice sveta: Sunset Boulevard, Los Angeles [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 7 [i] 18:35 Zákulisie slovenčiny [i] 18:45 Slovenské unikáty 1999: Čiernohorská železnička [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Nickyho rodina [i] 21:35 Komentáre [i] 22:00 Práca pre teba [i] 22:05 Profesionál [i] 22:20 Televízna sezóna: O mužoch, ženách a deťoch [i] 23:55 Umenie 2012: Literatúra [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 HOTEL PARADISE [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 Súdna sieň: Už nepijem! [i] 08:20 Súdna sieň: Zákeráčka [i] 09:25 Panelák IX.: Cesty sa rozchádzajú 42 [i] 10:30 Dom snov I. 10 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 3 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 6 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Sárin orgazmus 11 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Mám rád, no nemilujem ťa! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Trojité sťahovanie 43 [i] 21:30 HOTEL PARADISE [i] 22:30 Kosti VI. 3 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 21 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 17,18 [i] 02:00 Numb3rs III. 17 [i] 02:45 Damages - V ohrození života III. 11 [i] 03:40 District 88 [i] 04:25 Vyjednávači 7,8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Zasľúbená zem 8 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 52 [i] 08:10 Matlock II. 22 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda II. 22/22 [i] 10:20 Láska v Istanbule 5 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 14 [i] 13:25 Panelák IX.: Cesty sa rozchádzajú 42 [i] 14:30 Faktor strachu II. 3 [i] 15:30 Simpsonovci II. 13,14 [i] 16:40 Dom snov I. 10 [i] 17:50 Akty X I. 4 [i] 18:50 Faktor strachu II. 3 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 14 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 14 [i] 22:10 Chlapci a chlapi: Od budíčka do večierky 2 [i] 23:15 Mafstory: Františkáni, Výročie [i] 00:15 HOTEL PARADISE [i] 01:15 ČREPINY [i] 02:20 Nežní zabijaci II. 12 [i] 03:00 Myška v prérii 21,22 [i] 03:45 Láska a pomsta 57,58 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život 8/13 [i] 07:00 Předčasné vydání IV.: Vezmi mě na baseball 3/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší V. 10/22 [i] 09:00 Advokáti VII. 3/22 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 22/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 22/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 10/22 [i] 13:00 Změna je život 9/13 [i] 14:00 Předčasné vydání IV.: Hra o diamant 4/22 [i] 15:00 Advokáti VII. 4/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 11/22 [i] 17:00 CSI: New York VII. 21/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 23/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 23/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 22/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 1/17 [i] 22:00 Vzpomínky 12/14 [i] 23:00 Myšlenky zločince VI. 20/24 [i] 23:55 Zoom 10/221 [i] 00:10 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 11/13 [i] 01:10 CSI: New York VIII. 1/17 [i] 02:10 Vzpomínky 12/14 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba III. 23/24 [i] 03:40 Námořní vyšetřovací služba LA 23/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Speciální jednotky Top Guns [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Specialista na zvláštní efekty [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Stáří a zrada [i] 08:10 Bořiči mýtů: 101 způsobů jak použít izolepu [i] 09:05 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 10:00 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 12 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 11:50 Opravna vraků: Procitnutí [i] 12:45 Tuning 2008: Bentley s výtahem [i] 13:40 Americký chopper: Davisova zamilovaná motorka [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce koulí na čištění mořské vody [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Kritický okamžik [i] 16:25 Bořiči mýtů: Namazaný blesk [i] 17:20 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 18:15 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 19:10 Jak se to dělá 1 [i] 19:40 Jak to dělají? 9 [i] 20:05 Kluci z autobazaru 1 [i] 20:35 Kluci z autobazaru 2 [i] 21:00 Králové šrotu 1 [i] 21:30 Králové šrotu 2 [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Lidská testovací figurína [i] 22:50 Přísně tajné – havárie letadel: Extrémní počasí [i] 23:45 Bořiči mýtů: Zastřelit rybu v sudu [i] 00:40 Kluci z autobazaru 1 [i] 01:10 Kluci z autobazaru 2 [i] 01:40 Králové šrotu 1 [i] 02:10 Králové šrotu 2 [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Lidská testovací figurína [i] 03:40 Přísně tajné – havárie letadel: Extrémní počasí [i] 04:35 Jak se to dělá 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Zasaď strom 22/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Dorotka nachází přítele 2/52 [i] 09:25 Komici na jedničku [i] 10:15 Hej-Rup! [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III: Včeličky a baterie 4/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Panství Downton II 4/10 [i] 21:45 Krotitelé dluhů [i] 22:15 Bratři a sestry: Chladné přijetí 7/23 [i] 23:00 Podfukáři 11/12 [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 23:55 Poslední výsadek [i] 01:35 Film o seriálu Náves [i] 01:55 Na stopě [i] 02:15 Kalendárium [i] 02:30 AZ-kvíz [i] 02:55 Živě na Jedničce [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rozhovor na sklonku léta [i] 06:00 Co by kdyby: Nebyli odsunuti [i] 06:15 Česká věda světu - Pravěká krajina z počítače [i] 06:30 Máte mě! [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Indiánské inspirace [i] 09:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:35 Hledání ztraceného času [i] 09:55 Dlouhý srpen Jiřího Krejčíka [i] 10:55 Ta naše povaha česká [i] 11:25 Krásný ztráty [i] 12:05 Kam zmizel ten starý song [i] 12:45 Trnka z Čech: Rok 1950 byl pro Trnkův ateliér v 3/10 [i] 13:00 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 13:10 Nesmrtelní [i] 14:35 Architektura 10/45 [i] 15:00 Rom_ID [i] 15:55 Dvanáct let s Nickym [i] 16:25 Hledači času [i] 16:40 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 27/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Bez Diany 45/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nickyho rodina [i] 21:45 Magnesia Litera 2012 [i] 21:50 Ta naše povaha česká [i] 22:20 Bratři [i] 00:15 O podstatě LSD [i] 01:05 Suma sumárum [i] 01:35 Nová Evropa očima Michaela Palina: Válka a mír 1/7 [i] 02:30 BRAVO! Barbara Maria Willi 03:00 Folklorika [i] 03:25 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 04:05 Dostaveníčko v Lednici [i] 04:40 Koncert titánů swingu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2152 [i] 10:00 Pravdu zná jen moře 2/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tequila a Bonetti v Římě 20 [i] 13:30 Pohotovost XV 2 [i] 14:30 Odložené případy IV: Šmírák [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba II: Svědek [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dr. House V: Pod kůží 23 [i] 18:25 Ulice 2153 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 První krok: Začátky jsou tvrdé 4 [i] 21:30 Mentalista III: Krvavý sport 11 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Mr. Brooks: * [i] 01:20 24 hodin VI 19 [i] 02:15 Novashopping 02:35 Odložené případy II: Kensington 20 [i] 03:50 24 hodin VI 19 [i] 04:30 Ženatý se závazky 217, 218 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Closer III: Čína není Amerika 10 [i] 08:05 M*A*S*H 87 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda V: Posedlost 2/4 25 [i] 10:40 Policejní divize III: Zůstaň a neodcházej 15 [i] 11:40 Knight Rider II: Závod o život 16 [i] 12:40 Closer III: Skok pro lásku 11 [i] 13:40 Alf II: Pes v domě 18 [i] 14:15 Siska II: Poslední koncert 7 [i] 15:40 Big Ben III: Vrah milenců 12 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Řekni, že mě miluješ 105 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití III: Blízká setkání vražedného druhu 9 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Los Angeles: Silver Lake 15 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny II: Poslední rozloučení 5 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:10 Nedokonalé zločiny II: Poslední rozloučení 5 [i] 04:00 Česko na talíři [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Júlia - Cesty za šťastím 8/191 [i] 06:30 Dr. Oz I. 80/174 [i] 07:35 Sudkyňa Hatchettová III. 101/130 [i] 08:00 Osobný strážca 52/64 [i] 09:00 Veronika I. 12/22 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 V objatí hodvábu 177-178/200 [i] 12:00 Sultán 49 [i] 12:55 Druhý dych 42/80 [i] 14:05 Rebeli I. 145/215 [i] 15:00 Joan z Arkádie I. 18/23 [i] 15:55 Cigánske srdce 165/218 [i] 16:55 Keď budeš moja 31/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 10/22 [i] 18:45 Dharma a Greg II. 10/24 [i] 19:15 Frasier V. 8-9/24 [i] 20:00 Neublíž mojej dcére [i] 22:10 V objatí hodvábu 179-180/200 [i] 23:55 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 10/10 [i] 00:50 Adela show [i] 01:30 Frasier V. 8-9/24 [i] 02:15 Zajtrajšie noviny II. 8/22 [i] 03:00 Ulica III. 178/259 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Z vězení do éteru [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zuřivost v krvi [i] 14:05 Stíny strachu [i] 15:45 Jen silní přežijí 1. [i] 16:35 Jen silní přežijí 2. [i] 17:40 Moje léto lásky [i] 19:15 Zákon pomsty [i] 21:15 Film o filmu: Czech Made Man [i] 21:50 Nepíchejte do Frankieho [i] 23:30 Únos [i]