TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:25 Komisár Rex III. 1/12 [i] 10:25 Smrtiaci dotyk lásky [i] 12:10 Nezvestní I. 17/18 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 5/20 [i] 14:00 Krok za krokom I. 21/22 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 7/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS IV. 15/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 FARMA [i] 21:15 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:20 Kobra 11 XV. 3/14 - NOVÉ ČASTI [i] 23:20 Nočné Televízne noviny [i] 23:45 Divoká noc [i] 01:20 Sex podľa abecedy [i] 02:40 Las Vegas: Kasíno II. 10-11/24 [i] 04:00 Komisár Rex III. 1/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Správy STV "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:40 Postav dom, zasaď strom [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 Maigret: Maigret a jasnovidka [i] 11:05 Sila lásky IV. 26/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Chodili sme spolu [i] 14:30 Divoký anjel 127 [i] 15:15 Dve tváre Anny 47/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 116 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 Zoči - voči [i] 21:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Šťastie je vrtkavé 1/24 [i] 22:35 Nočné správy [i] 22:45 Počasie [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Maigret: Maigret a jasnovidka [i] 00:30 Dve tváre Anny 47/60 [i] 01:15 O 5 minút 12 [i] 02:55 Sila lásky IV. 26/203 [i] 03:40 Sila lásky V. 116 [i] 04:30 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Stará mať rozpráva 2/7 [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Národnostný magazín - mix: Srbský [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:15 Fokus - práca [i] 11:40 Symboly krásy: Japonské kimono Juzen [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Zahrajte mi takúto [i] 13:25 Športové ozveny [i] 13:55 Televízia po slovensky: 1985-1989 [i] 15:05 Smejeme sa storočiami: Umenie klamať;Miláčik Clovis;Medziplanetárny šachový turnaj [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Taliban [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 6 [i] 18:40 Bohovia a hrdinovia antických mýtov: Aténa a Poseidon [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Ján Ambróz [i] 20:05 Zdolať svoj Everest [i] 20:30 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:20 Polícia [i] 23:30 Autosalón [i] 23:55 Práca pre teba [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 Súdna sieň: Botoxová obluda [i] 08:20 Súdna sieň: Zničím ťa! [i] 09:25 Panelák IX.: Filipovo prekvapenie 41 [i] 10:30 Dom snov I. 9 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Klamári II. 17 [i] 13:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 5 [i] 14:45 HOTEL PARADISE: VYHNANIE Z RAJA! [i] 16:00 Profesionáli II.: Hajzlákoví zlodeji 10 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Najhoršia je rodina [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Cesty sa rozchádzajú 42 [i] 21:30 HOTEL PARADISE [i] 22:30 Profesionáli 2012: Major Demovič 1/12 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 3 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 1,2/11 [i] 02:00 Numb3rs III. 16 [i] 02:40 Damages - V ohrození života III. 10 [i] 03:20 District 87 [i] 04:05 Vyjednávači 5,6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 7 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 51 [i] 08:10 Matlock II. 21 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda II. 21 [i] 10:20 Láska v Istanbule 4 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 13 [i] 13:25 Panelák IX.: Filipovo prekvapenie 41 [i] 14:30 Faktor strachu II. 2 [i] 15:30 Simpsonovci II. 11,12 [i] 16:40 Dom snov I. 9 [i] 17:50 Akty X I. 3 [i] 18:50 Faktor strachu II. 2 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Ice Road Truckers II. 15 [i] 21:10 Originály na cestách - Berlín 6/6 [i] 22:10 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE:Sladký život PLAYMATE 1,2/15 [i] 23:10 ČREPINY [i] 00:00 HOTEL PARADISE [i] 01:00 Zákon gangu II. 9,10 [i] 02:35 Akty X I. 3 [i] 03:20 Myška v prérii 20 [i] 03:40 Láska a pomsta 55,56 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život 7/13 [i] 07:00 Předčasné vydání IV.: Odpoledne s kachničkami 2/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší V. 9/22 [i] 09:00 Advokáti VII. 2/22 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 21/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 21/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 9/22 [i] 13:00 Změna je život 8/13 [i] 14:00 Předčasné vydání IV.: Vezmi mě na baseball 3/22 [i] 15:00 Advokáti VII. 3/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 10/22 [i] 17:00 CSI: New York VII. 20/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 22/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 22/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 21/22 [i] 21:00 Vzpomínky 11/14 [i] 22:00 Firma 4/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18/24 [i] 00:00 Kriminálka z pobřeží 13/20 [i] 01:00 Vzpomínky 11/14 [i] 01:55 Firma 4/22 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18/24 [i] 03:25 Kriminálka z pobřeží 13/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Nikde není úniku [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Holič zvířat [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Zkušební místo [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 09:05 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 10:00 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 11 [i] 10:55 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 11:50 Opravna vraků: Rodinný náklaďák [i] 12:45 Rození obchodníci: BMW 840 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka k filmu „Já, robot“ 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Specialista na zvláštní efekty [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Stáří a zrada [i] 16:25 Bořiči mýtů: 101 způsobů jak použít izolepu [i] 17:20 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 18:15 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 19:10 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 19:40 Jak to dělají? 8 [i] 20:05 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 21:00 Krizové situace pod kontrolou: Panamský průplav, Panama City [i] 21:55 Černé nebe 7 [i] 22:50 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 23:45 Bořiči mýtů: Výbuch boileru na vodu [i] 00:40 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 01:40 Krizové situace pod kontrolou: Panamský průplav, Panama City [i] 02:40 Černé nebe 7 [i] 03:40 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 04:35 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Kouzlo měsíce 21/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Dorotka potkává ťapkaly 1/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Zasaď strom 22/32 [i] 10:20 Kluci v akci [i] 10:45 Na cestě po Jižní Austrálii [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III: Hájená území 3/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Losování Euromiliony 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Tobruk [i] 21:40 Komici na jedničku [i] 22:35 Hej-Rup! [i] 00:15 Losování Euromiliony 00:20 MI5 10/16 [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 O písničkách a tancování ze středních Čech [i] 05:30 Chvilka s Jožkou Černým [i] 05:40 American Art ze sbírky Goetz [i] 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 O češtině [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Na houby: Magické muchomůrky [i] 10:00 Oceány: Indický oceán 5/8 [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Projekt Huemul [i] 11:55 Evropa dnes [i] 12:20 Cesta čaje a koní 3/3 [i] 13:15 Náš venkov [i] 13:30 Heydrich - konečné řešení: Transport z ráje 28/44 [i] 14:00 Království divočiny: Ze života orangutanů 4/5 [i] 14:30 Cestománie [i] 14:55 Přírodní bohatství: Diamanty [i] 15:00 Nová Evropa očima Michaela Palina: Válka a mír 1/7 [i] 15:55 Evropa a já [i] 16:10 Indiánské inspirace [i] 16:35 Turecko - brána Orientu [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 26/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Moc divní sousedé 44/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vstupenka do francouzského podsvětí [i] 21:00 Magnesia Litera 2012 [i] 21:05 Co by kdyby: Nebyli odsunuti [i] 21:25 Historie.cs [i] 22:10 Fast Food Nation [i] 00:00 Q [i] 00:25 Tři dary [i] 00:55 Divadlo žije! [i] 01:20 Kultura.cz [i] 01:45 Kultura.cz Ostrava [i] 02:15 Hledáme své předky 3/3 [i] 02:40 Babylon [i] 03:05 Do práce [i] 03:35 Evropa dnes [i] 04:00 Ve spirále času - Podchod [i] 04:35 Příběhy vyprávěné větru [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2151 [i] 09:55 Utajená krása [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tequila a Bonetti v Římě 19 [i] 13:35 Pohotovost XV 1 [i] 14:35 Odložené případy IV: Smrt z milosti [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba II: Dvojník [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dr. House V: Rozdvojený House 22 [i] 18:25 Ulice 2152 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Brzy se tomu zasmějeme 321 [i] 21:30 Víkend: Co se kde šustne [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Rychlovka 11 [i] 23:55 Žalobce a obhájce 3 [i] 00:45 24 hodin VI 18 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Odložené případy II: Divné ovoce [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba II: Dvojník [i] 03:50 24 hodin VI 18 [i] 04:30 Ženatý se závazky 215, 216 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Closer III: Moment překvapení 9 [i] 08:05 M*A*S*H 86 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda V: Posedlost 1/4 24 [i] 10:40 Policejní divize III: Žij každý den, jako by byl poslední 14 [i] 11:40 Knight Rider II: Víkendoví válečníci 15 [i] 12:40 Closer III: Čína není Amerika 10 [i] 13:40 Alf II: Na vlastní pěst 17 [i] 14:15 Siska II: Soňa a její kamarád 6 [i] 15:40 Big Ben III: Banda vrahů 11 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Cesty k úspěchu [i] 22:25 Sběratelé kostí V: Rocker v pračce 19 [i] 23:25 Myšlenky zločince VI: Řezník se vrací 3 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny II: Čas nenávisti 4 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny II: Čas nenávisti 4 [i] 04:15 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Keď budeš moja 29/238 [i] 06:10 Júlia - Cesty za šťastím 7/191 [i] 06:55 Dr. Oz I. 79/174 [i] 08:05 Sudkyňa Hatchettová III. 100/130 [i] 08:30 Osobný strážca 51/64 [i] 09:30 Veronika I. 11/22 [i] 09:55 Veštiareň [i] 10:55 Ako byť trendy [i] 12:00 Sultán 48 [i] 13:05 Druhý dych 41/80 [i] 14:10 Rebeli I. 144/215 [i] 15:05 Joan z Arkádie I. 17/23 [i] 16:00 Cigánske srdce 164/218 [i] 16:55 Keď budeš moja 30/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 9/22 [i] 18:55 Dharma a Greg II. 9/24 [i] 19:20 Frasier V. 6-7/24 [i] 20:00 Sultán 49 [i] 21:15 Druhý dych 42/80 [i] 22:20 V objatí hodvábu 177-178/200 [i] 00:10 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 9/10 [i] 01:05 Adela show [i] 01:45 Frasier V. 6-7/24 [i] 02:30 Zajtrajšie noviny II. 7/22 [i] 03:10 Ulica III. 177/259 [i] 03:55 V tieni [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:50 Keď budeš moja 30/238 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Orbit [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zmizení [i] 14:00 Purpurové květy [i] 16:00 Osudové selhání [i] 18:00 Zuřivost v krvi [i] 19:55 Stíny strachu [i] 21:30 Nebezpečná sopka [i] 23:10 Apocalypto [i] 01:30 Stíny z lesa [i] 03:05 Nepřítel [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:35 Fotbal [i] 09:25 Fotbal [i] 09:30 Atletika [i] 10:30 Biatlon [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:30 Atletika [i] 17:45 Atletika [i] 17:55 Alpské lyžování [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 23:00 Cestovní vozy [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Motorsport [i] 00:40 Fotbal [i] 00:45 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 6 [i] 06:20