Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Komisár Rex II. 15/15 [i] 10:15 Zaslepený pomstou: Rodina v ohrození [i] 12:05 Nezvestní I. 16/18 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FARMA - DEŇ ŠTVRTÝ [i] 14:10 FARMA - DEŇ PIATY [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 6/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS IV. 14/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 FARMA [i] 21:15 Zámena manželiek [i] 22:25 Partička [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Jackie Chan: Superpoliš 1 [i] 01:10 Waynov svet 2 [i] 02:45 Las Vegas: Kasíno II. 8-9/24 [i] 04:00 Komisár Rex II. 15/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:50 Taxík [i] 08:15 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:35 Maigret: Maigret a kňažná [i] 11:10 Sila lásky IV. 25/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:25 Divoký anjel 126 [i] 15:15 Dve tváre Anny 46/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 115 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Dotknutie [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Nočné správy [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Komisár Manara: Leopardiho listy 4/12 [i] 23:35 Maigret: Maigret a kňažná [i] 01:05 Dotknutie [i] 02:45 Komisár Manara: Leopardiho listy 4/12 [i] 03:40 Sila lásky IV. 25/203 [i] 04:25 Sila lásky V. 115 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Extr@français 9/13 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 10:55 Národnostné správy [i] 11:05 Fokus - rodina [i] 11:40 Hľadanie stratených svetov: Zlaté mesto kráľa Karola [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Zahrajte mi takúto [i] 13:20 Autosalón [i] 13:50 Odpískané [i] 14:30 Športové ozveny [i] 15:05 Magazín NHL [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný magazín - mix: Srbský [i] 16:30 Fokus - práca [i] 16:55 Spektrum vedy: Veľká miniveda - nanočastice [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Symboly krásy: Japonské kimono Juzen [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 5 [i] 18:35 GEN.sk: Ferdinand Klinda [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Kŕčové žily nie sú len chybičkou krásy [i] 21:05 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Doma na Sásovej [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Test magazín [i] 22:10 Ženy bez mužov [i] 23:50 12 rokov s Nickym [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Nezvestní IV. 14/14 [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 Súdna sieň: Feťáčka [i] 08:20 Súdna sieň: Čudák [i] 09:25 Panelák IX.: Rozchod 40 [i] 10:30 Dom snov I. 8 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Hui - Buh: Dobrodružstvo na zámku [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Gádža [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Filipovo prekvapenie 41 [i] 21:30 HOTEL PARADISE: VYHNANIE Z RAJA! [i] 22:55 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 2 [i] 23:55 Californication - Orgie v Kalifornii III. - 2 [i] 00:30 Špeciálne komando "Z" [i] 02:15 Numb3rs III. 15 [i] 02:55 Damages - V ohrození života III. 9 [i] 03:35 District 86 [i] 04:20 Nebezpečná známosť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 6 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 50 [i] 08:10 Matlock II. 20 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda II. 20 [i] 10:20 Láska v Istanbule 3 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 12 [i] 13:25 Panelák IX.: Rozchod 40 [i] 14:30 Faktor strachu II. 1/20 [i] 15:30 Simpsonovci II. 9,10 [i] 16:40 Dom snov I. 8 [i] 17:50 Akty X I. 2 [i] 18:50 Faktor strachu II. 1/20 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 13 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 13 [i] 22:10 Ochrana svedkov III. 13/13 [i] 23:00 Dexter II. 12/12 [i] 00:05 HOTEL PARADISE: ! [i] 01:20 ČREPINY [i] 01:55 Ochrana svedkov III. 13/13 [i] 02:35 Dexter II. 12/12 [i] 03:25 Myška v prérii 19 [i] 03:45 Láska a pomsta 53,54 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život 6/13 [i] 07:00 Předčasné vydání IV.: Muž odjinud 1/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší V. 8/22 [i] 09:00 Advokáti VII. 1/22 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 20/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 20/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 8/22 [i] 13:00 Změna je život 7/13 [i] 14:00 Předčasné vydání IV.: Odpoledne s kachničkami 2/22 [i] 15:00 Advokáti VII. 2/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 9/22 [i] 17:00 CSI: New York VII. 19/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 21/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 21/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 20/22 [i] 21:00 Dr. House VI. 21/22 [i] 22:00 Dr. House VI. 22/22 [i] 23:00 Zoom 10/221 [i] 23:15 Firma 3/22 [i] 00:15 True Blood - Pravá krev II.: Opět povstanu 9/12 [i] 01:25 Dr. House VI. 21/22 [i] 02:20 Dr. House VI. 22/22 [i] 03:05 Firma 3/22 [i] 03:50 True Blood - Pravá krev II.: Opět povstanu 9/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: Norwegian Epic [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Lov divokých hus [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Nová krev [i] 09:05 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 10:00 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 10 [i] 10:55 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 11:50 Opravna vraků: S hořkou příchutí [i] 12:45 Motory Detroitu: Auto na plyn [i] 13:40 Americký chopper: Motorka k filmu „Já, robot“ - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Holič zvířat [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Zkušební místo [i] 16:25 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 17:20 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 18:15 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 19:10 Jak se to dělá: Eskalátory [i] 19:40 Jak to dělají? 7 [i] 20:05 Sám v divočině 3 [i] 21:00 Kdo uspěje?: Záchranářská jednotka amerického letectva [i] 21:55 V nejhorším případě: Úraz na horském kole / běžet jako o život [i] 22:25 V nejhorším případě: Rozzuřený řidič / zpanikařený dav [i] 22:50 Zvědavost: Nejšpinavější muž světa [i] 23:45 Bořiči mýtů: Basketbal - Tým Trail Blazers [i] 00:40 Sám v divočině 3 [i] 01:40 Kdo uspěje?: Záchranářská jednotka amerického letectva [i] 02:40 V nejhorším případě: Úraz na horském kole / běžet jako o život [i] 03:10 V nejhorším případě: Rozzuřený řidič / zpanikařený dav [i] 03:40 Zvědavost: Nejšpinavější muž světa [i] 04:35 Jak se to dělá: Eskalátory [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 52/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Kouzlo měsíce 21/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Renée Nachtigallové [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III ...tak se z lesa ozývá 2/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Magnesia Litera 2012 [i] 20:00 Život je ples: Štěně 11/16 [i] 21:00 Na cestě po Jižní Austrálii [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Na stopě [i] 22:30 MI5 10/16 [i] 23:25 Kriminálka Paříž: Předčasný důchod 61/62 [i] 00:15 Objektiv [i] 00:40 Toulavá kamera [i] 01:15 Sváteční slovo tajemníka České evangelikální aliance Jiřího Ungera [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce [i] 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Marnost nad marnost [i] 06:00 Babylon [i] 06:30 Chcete mě? ZJ - [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 09:30 Kde peníze pomáhají [i] 09:35 Papua Barat 4/6 [i] 10:05 Kolik šancí tolik životů [i] 11:00 Příběhy starožitností aneb Víte co máte?: Pořad BBC o kráse a ceně starých věcí 25/26 [i] 12:00 Zrezivělá krása [i] 12:30 Singapur [i] 13:20 Hledání ztraceného času [i] 13:40 Československý filmový týdeník 1962 876/2379 [i] 13:55 Kolaborovali s nacisty 10/12 [i] 14:45 Film o filmu Nickyho rodina [i] 15:00 Tajná inkvizice 3/3 [i] 15:55 Česká věda světu - Oči, ústa a zbraně bílých krvinek [i] 16:00 Hledáme své předky 3/3 [i] 16:30 V kůži předků [i] 16:40 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 25/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Gershwinovo zjevení 43/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 11/12 [i] 20:55 Magnesia Litera 2012 [i] 21:00 Velikáni filmu: Joseph Losey [i] 22:55 Neklidný [i] 00:35 From the Basement ll 6/6 [i] 01:20 Dlouhý srpen Jiřího Krejčíka [i] 02:20 Krásný ztráty [i] 02:55 Chcete je? ZJ - [i] 03:00 Cesty víry: K plnosti života [i] 03:25 Uchem jehly [i] 03:50 Lácaranka [i] 04:30 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2150 [i] 09:55 Pravdu zná jen moře 1/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tequila a Bonetti v Římě 18 [i] 13:30 Powder Park II 13 [i] 14:35 Odložené případy IV: Lodní náklad [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba II: Tajemné jezero [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Ochránci 21 [i] 18:25 Ulice 2151 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl III: O mrtvých jen dobře 6 [i] 21:15 Dr. House VII: Přesčasy 22 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba VIII 11 [i] 23:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 8 [i] 00:40 69 rozkoší pro smrtelníky: * 8, 9 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Odložené případy II: Spoušť [i] 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Closer III: Vrah z dálnice 8 [i] 08:05 M*A*S*H 85 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda V: Boj o jídlo 23 [i] 10:40 Policejní divize III: Bohaté děvče, chudé děvče 13 [i] 11:40 Knight Rider II: Není diamant jako diamant 14 [i] 12:40 Closer III: Moment překvapení 9 [i] 13:40 Alf II: Občané a zloději 2/2 16 [i] 14:15 Siska II: Vražda na dosah 5 [i] 15:40 Big Ben III: Policista v lázních 10 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Vyřízená záležitost 104 [i] 21:20 Farmář hledá ženu: Volba [i] 22:35 Partička [i] 23:15 Slunečno, místy vraždy I: Holub v hrsti 2 [i] 00:15 Anatomie lži II: Černý pátek 7 [i] 01:10 Nedokonalé zločiny II: Vinní, nebo nevinní? 3 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Keď budeš moja 28/238 [i] 06:30 Júlia - Cesty za šťastím 6/191 [i] 07:15 Dr. Oz I. 78/174 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová III. 99/130 [i] 08:45 Osobný strážca 50/64 [i] 09:45 Veronika I. 10/22 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Neznesiteľná krutosť [i] 12:55 Druhý dych 40/80 [i] 14:00 Rebeli I. 143/215 [i] 15:00 Joan z Arkádie I. 16/23 [i] 15:55 Cigánske srdce 163/218 [i] 16:50 Keď budeš moja 29/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 8/22 [i] 18:45 Dharma a Greg II. 8/24 [i] 19:15 Frasier V. 4-5/24 [i] 20:00 Sultán 48 [i] 21:15 Druhý dych 41/80 [i] 22:20 Ako byť trendy [i] 23:35 Poisťovňa šťastia V. 11/16 [i] 00:40 Adela show [i] 01:20 Frasier V. 4-5/24 [i] 02:05 Zajtrajšie noviny II. 6/22 [i] 02:50 Ulica III. 176/259 [i] 03:30 Lampáreň [i] 04:10 Na streche [i] 04:50 Anderov rebrinák [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Plnou parou vzad! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Soupeři [i] 14:05 Pokoj v duši [i] 15:50 Zajíček bez oušek [i] 17:55 Zmizení [i] 19:50 Purpurové květy [i] 21:45 Nepřítel [i] 00:00 Stíny z lesa [i] 01:40 Alpha Dog [i] 03:35 Ledová sklizeň [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:45 Rychlobruslení [i] 10:45 Olympiáda [i] 11:00 Tenis [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:30 Fotbal [i] 18:25 Fotbal [i] 18:30 Biatlon [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:05 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 21:45 Wrestling [i] 22:45 Tenis [i] 00:10 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 01:10 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 McLeodovy dcery 8: Skokan 17 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Cesta do ráje 8 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Hledá se... 8