TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Dobrodružstvá Jackieho Chana IV. 6/13 [i] 05:50 Duck Dodgers II. 8/26 [i] 06:10 Scooby Doo I. 10/24 [i] 06:35 Flintstonovci v akcii 10/54 [i] 07:00 Čarodejnice III. 14/22 [i] 07:55 Moja mama je tréner [i] 09:30 Hellcats: Superkočky v akcii 3/22 [i] 10:30 Voľby 2012 - VÝSLEDKY [i] 11:45 NCIS IV. 13/24 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Mr. Bean [i] 14:30 Americký prezident [i] 16:50 Rýchle Televízne noviny [i] 16:55 Neznesiteľná krutosť [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 Hlas Česko Slovenska [i] 22:00 Výnimoční [i] 00:20 Fringe II. 1/22 - NOVÉ ČASTI [i] 01:10 Netopiere [i] 02:40 Krvavý kšeft [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Trh márnosti 4/6 [i] 06:25 Správy STV "N" [i] 07:10 Včielka Maja: Maja a svetluška [i] 07:35 Alica v krajine zázrakov: Dobrá rada nad zlato 10/26 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Góóól [i] 09:00 Volebné štúdio - voľby do NRSR 2012 [i] 10:00 Čarovné miesta Zeme: Egypt [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Zrkadlo mŕtveho muža [i] 14:30 Film pre pamätníkov - režisér Martin Frič: Kristián [i] 15:55 Na ceste: Na ceste po južnom Izraeli [i] 16:25 Pošta pre teba [i] 17:45 Štýlovo [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Dedičky 1/2 [i] 21:40 Dedičky 2/2 [i] 23:20 Góly - body - sekundy [i] 23:30 Odpískané [i] 00:15 Agatha Christie : Poirot: Zrkadlo mŕtveho muža [i] 01:05 Dedičky 1/2 [i] 02:35 Dedičky 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Kapura [i] 09:25 Farmárska revue [i] 09:45 Test magazín [i] 09:55 Život v pohybe: Individuálne športy [i] 10:20 50 rokov Košického televízneho štúdia [i] 11:00 Cesta človeka: Odchod z Afriky 1/5 [i] 11:50 6 miliárd názorov [i] 11:55 Nevestine šaty [i] 12:55 On Air [i] 13:15 Orientácie [i] 13:45 Slovo [i] 14:00 Folklórny festival Terchová: Teraz Vám vyhráva... II. [i] 14:55 Família: Família - Iba okamih [i] 15:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Viktora Horjána [i] 15:50 Majstrovstvá SR v spoločenských tancoch [i] 17:00 Televízia po slovensky: 1985-1989 [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Zlaté mesto kráľa Karola [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 4 [i] 18:35 Táraninky: Ako sa stavia dom [i] 18:45 Čarovný svet animovaného filmu: Oko animovaného filmu [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 12.ročník Benefičného galavečera Trebbia [i] 21:35 Umenie 2012: Literatúra [i] 22:05 Noc v archíve: Kultúrny život [i] 23:10 Slovo [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 Pištoľníčky [i] 07:40 Simpsonovci XVIII. 1,2,3/22 [i] 09:05 Nepobozkaná [i] 11:20 Stratené duše III. 12,13 [i] 13:15 Dobrá čarodejnica [i] 15:05 Hui - Buh: Dobrodružstvo na zámku [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kameňák 3 [i] 22:35 HOTEL PARADISE [i] 00:20 Californication - Orgie v Kalifornii I. 1/12 [i] 01:00 Hra na skrývačku [i] 02:40 L.A.- Okrsok 187 [i] 04:05 Nevesta na dobierku [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Myška v prérii 17 [i] 05:25 Perry Mason: Prípad osudného životného štýlu [i] 06:55 MacGyver 55,56 [i] 08:55 A-Team 73,74 [i] 11:15 30 prípadov majora Zemana: Tatranské pastorále - 1965 22 [i] 13:00 Ice Road Truckers I. 2 [i] 14:00 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 1/13 [i] 15:00 Život po ľuďoch 5 [i] 16:00 Kutyil s.r.o. 12 [i] 17:10 Pomsta Čierneho korzára [i] 19:15 MacGyver 56 [i] 20:20 Slovácko sa nesúdi 10,11,12/12 [i] 22:20 Oceľová pasca [i] 00:20 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 1/13 [i] 01:05 Šogún 3 [i] 02:40 Darca [i] 04:10 Myška v prérii 18 [i] 04:30 Láska a pomsta 53 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Podfukáři V. 2/6 [i] 07:10 Internát V. 6/9 [i] 08:50 Ztracený svět: Navzdory času 8/22 [i] 09:55 Enterprise: Zadrženi 21/26 [i] 10:55 Enterprise: Osamělý hlas 22/26 [i] 11:55 Pravěk útočí II. 3/7 [i] 13:00 Předčasné vydání II.: Ukažte mi toho Moneta 19/22 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Horké chvíle ve starém městě 20/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 7/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 8/22 [i] 17:00 Podfukáři V. 3/6 [i] 18:05 Dr. House VI. 19/22 [i] 19:00 Dr. House VI. 20/22 [i] 20:00 Firma 3/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 19/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 19/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 10/13 [i] 00:00 Californication IV.: Odmítnutá 7/12 [i] 00:35 Californication IV.: Světla. Kamera. Blbec. 8/12 [i] 01:10 Internát V. 6/9 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba IV. 19/24 [i] 03:30 Firma 3/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Povolení vrtat 4 [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 06:50 Jak to funguje: Sekačka na trávu/reproduktor/transformátor/opékač topinek [i] 07:15 Motory Detroitu: Auto jako pouťová atrakce [i] 08:10 Bořiči mýtů 174 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 61 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 62 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Výcvikový tábor pro nováčky [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Jen silní přežijí [i] 11:50 Špinavé práce: Veterinář velkých zvířat [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: U konce se silami [i] 13:40 Bořiči mýtů 173 [i] 14:35 Motory Detroitu: Auto na plyn [i] 15:30 Pátá rychlost 3 [i] 16:00 Pátá rychlost 4 [i] 16:25 Impozantní lodě: Norwegian Epic [i] 17:20 Bezpečná hranice 17 [i] 17:50 Bezpečná hranice 18 [i] 18:15 Říční příšery: Skrytý predátor [i] 19:10 Sám v divočině 2 [i] 20:05 Rybaření rukama s burany: Sumci jsou pekelně roztomilí [i] 21:00 Lovci odpadu 6 [i] 21:55 Dvojí přežití 9 [i] 22:50 Téměř jsem to nepřežil: Noční můra v kaňonu [i] 23:45 Ztracený ráj 2 [i] 00:40 Bezpečná hranice 17 [i] 01:10 Bezpečná hranice 18 [i] 01:40 Lovci odpadu 6 [i] 02:40 Dvojí přežití 9 [i] 03:40 Jak se to dělá: Magnety/Vařená šunka/Postříbřené čajové konvice/Figuríny pro testy autohavárií [i] 04:05 Téměř jsem to nepřežil: Noční můra v kaňonu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:35 Angličanka [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 18/26 [i] 06:45 Finley požární autíčko 35/39 [i] 07:05 Dětská hlídka: Stopař Boris 5/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo tajemníka České evangelikální aliance Jiřího Ungera [i] 11:00 Náměstíčko: Stěhování 10/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Brnění a rolničky [i] 14:15 Zdivočelá země 6/20 [i] 15:10 Zdivočelá země 7/20 [i] 16:05 Hercule Poirot [i] 17:00 Ukradená vzducholoď [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 20:00 Všichni musí zemřít [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 Naše děti [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Komisař Moulin [i] 00:45 Podfukáři 10/12 [i] 01:40 Film o filmu Čtyři slunce [i] 01:55 Trumfy Miroslava Donutila [i] 02:50 Bydlení je hra [i] 03:15 Zahrada pod lupou [i] 03:40 Banánové rybičky [i] 04:05 Bolkoviny [i] 04:50 Mami, já chci bratříčka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Muž s velkou hlavou [i] 06:00 Cesty víry: Mariam [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Co exekutor nevidí 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Hledání ztraceného času [i] 09:20 Babylon [i] 09:45 Sakrální francouzská architektura [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:15 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:25 Nedej se [i] 11:40 Chcete mě? [i] 11:55 Máte mě! [i] 12:10 Království divočiny: Ze života orangutanů 4/5 [i] 12:40 BRAVO! Barbara Maria Willi [i] 13:10 Knižní svět [i] 13:35 Václav Boštík [i] 14:05 Kamera na cestách: Peru, incký skvost [i] 15:00 Křesťanský magazín [i] 15:25 Uchem jehly [i] 15:50 Cesty víry: K plnosti života [i] 16:20 Artmix [i] 17:15 Tři dary [i] 17:40 Kde peníze pomáhají [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Černý ostrov - 1. část 10/39 [i] 18:10 Bert a Ernie 10/26 [i] 18:15 Včelka Mája: Zlatohlávek pro štěstí 75/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Suma sumárum [i] 19:25 Červený trpaslík: Škvíra ve stázi 10/52 [i] 20:00 Trebbia 2012 [i] 21:35 Heydrich - konečné řešení: Transport z ráje 28/44 [i] 22:05 Trebbia 2012 [i] 22:40 Doba temna ( ' Age des ténebres) [i] 00:20 Pravá krev: Čtvrtý muž v ohni 8/12 [i] 01:15 Flight of the Conchords I: Děvčata 8/12 [i] 01:40 V roli oběti (Izobražaja žertvu) [i] 03:20 Svatojánské Navalis 2011 [i] 04:20 Království za koně [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:15 Roary: Závodní auto 46 [i] 06:30 Liga Špačků 4 [i] 06:55 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 3 [i] 07:10 Batman vítězí III 13 [i] 07:35 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 4 [i] 08:05 Babicovy dobroty [i] 08:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 09:50 ...a zase ta Lucie! [i] 11:35 Druhý dech: Mražené telecí 4 [i] 13:10 Bratříček a sestřička [i] 14:20 Muž se železnou maskou [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hlas ČeskoSlovenska: Výběr naslepo [i] 22:05 Střepiny [i] 22:40 Bod zlomu [i] 00:55 Novashopping 01:15 Muž se železnou maskou [i] 03:20 Hranice nemožného 16 [i] 04:40 Dva a půl chlapa II: Špíz, špíz, špíz / Nesmrdí to nějak divně? [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Ninjago: Vzpoura hadů 3 [i] 07:45 Mickeyho klubík III: Mickeyho kosmické dobrodružství 1/2 32 [i] 08:15 Tajemství 2. světové války: Plavby tajných korzárů 26 [i] 09:25 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy v Kitzbühelu I: Smrt u stolu 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 M*A*S*H 84 [i] 12:30 Receptář prima nápadů [i] 13:40 Muž od Sněžné řeky [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XIII: Guillaumův meč [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zázraky života II: Bezesné noci 4 [i] 21:10 Vikingové [i] 23:20 Pojídač hříchů [i] 01:20 Myšlenky zločince II 21 [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Tajemství 2. světové války: Plavby tajných korzárů 26 [i] 04:50 Vraždy v Kitzbühelu I: Smrt u stolu 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Všetci sú za dverami [i] 06:10 Keď budeš moja 27/238 [i] 07:25 Úbohá Nasťa 3-4/80 [i] 09:00 Jesse II. 13/20 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Sabrina - mladá čarodejnica VII. 1-2/22 [i] 11:30 O.C. California II. 6/24 [i] 12:35 Prípady Alice Neversovej II. 1/4 [i] 14:20 Carla Rubensová: Unesené dieťa [i] 16:05 Vtáky v tŕní I. 8/10 [i] 17:00 Keď budeš moja 28/238 [i] 18:00 V Údolí divých ruží: Triumf lásky [i] 20:00 Vojvodkyňa [i] 22:05 Skutočný príbeh: Normálny život [i] 00:05 Neznesiteľná krutosť [i] 01:40 Šepoty v tme [i] 03:15 Dr. Oz I. 77/174 [i] 04:00 Nočné lampy [i] 04:35 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Pokoj v duši [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ztraceni v lásce [i] 13:35 Království surikat: příběh začíná [i] 15:05 Film o filmu: Pokoj v duši [i] 15:35 Orbit [i] 17:15 Plnou parou vzad! [i] 18:55 Osudové selhání [i] 20:55 Ledová sklizeň [i] 22:30 Alpha Dog [i] 00:30 Zkratka ke smrti [i] 02:05 Triáda [i] 03:45 Samec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:00 Běžecké lyžování [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:15 Biatlon [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 16:00 Biatlon [i] 16:45 Cestovní vozy [i] 17:45 Cyklistika [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Atletika [i] 22:30 Tenis [i] 00:15 Olympiáda [i] 00:30 Motorsport [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 13: Vrah nikdy nespí 8 [i] 08:00 Diagnóza vražda 6: Vražda, můj doprovod 14 [i] 09:00 Diagnóza vražda 6: Vražda v celou 15 [i] 10:00 Diagnóza vražda 6: Zachraň mě 16 [i] 11:00 Diagnóza vražda 6: Dole mezi mrtvými 17 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Nový den 1 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Cesta před námi 1 [i] 14:00 Milionový lékař 1: Pro jedno kvítí slunce nesvítí 8 [i] 15:00 Sedmero dobrodružství Sindibáda [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 19:00 Městečko Haven 2: Přítel či nepřítel 9 [i] 20:00 Kdo myslíte, že jste? 1: Sarah Jessica Parker 1 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Nové zprávy 2 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Nebezpečná oblast 2 [i] 23:00 Milionový lékař 1: Pro jedno kvítí slunce nesvítí 8 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Respekt 1 [i] 01:00 Médium 7: Sousedé 9 [i] 02:00 Havaj 5-0 1: Pirát 17 [i] 03:00 Havaj 5-0 1: Dlouhé loučení 18 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 5: Obchod se smrtí 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Unášen divokou vodou 4 [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 4 [i] 07:20 Nechte své dítě zazářit 6 [i] 08:20 Podzemí měst 13 [i] 09:15 Jamieho rodinné Vánoce 4 [i] 09:50 Jamie ukáže, co umí 1 [i] 10:50 Jak žijí Jonesovi 13 [i] 11:20 Jak žijí Jonesovi 14 [i] 11:50 Nejpřísnější rodiče na světě: Alabama 1 [i] 12:55 Utajený šéf - Austrálie 03 [i] 13:55 Jídlo je detektivka II. 6 [i] 14:30 Jídlo je detektivka II. 7 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani III. 10 [i] 16:00 Velké přírodní události 6 [i] 17:05 Planeta Země po vymření lidstva 17 [i] 18:00 Hostina se smrtí 6 [i] 18:55 Deratizátor II. 11 [i] 19:30 Deratizátor II. 12 [i] 20:05 Sběrači 7 [i] 21:05 Raději se bojte 2 [i] 22:00 Boj o život: Narození 1 [i]