TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 Dobrodružstvá Jackieho Chana IV. 5/13 [i] 06:10 Duck Dodgers II. 7/26 [i] 06:30 Scooby Doo I. 9/24 [i] 07:00 Flintstonovci v akcii 9/54 [i] 07:25 Nenarodený [i] 09:10 Dva a pol chlapa VIII. 16/16 [i] 09:35 Zamilovaný profesor [i] 11:30 Hlas Česko Slovenska [i] 13:35 Muži v čiernom 2 [i] 15:30 Lara Croft - Tomb Raider [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Partička [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 FARMA - DEŇ PIATY [i] 21:50 Voľby 2012 - VÝSLEDKY [i] 01:20 Nepodplatiteľní [i] 03:15 Virtuozita [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Sila lásky V. 114 [i] 06:20 Slovensko v obrazoch [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:25 Včielka Maja: Maja a Iffi v daždi [i] 07:50 Alica v krajine zázrakov: Kapitán Havran 9/26 [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:40 Superchyty [i] 09:10 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:40 5 proti 5 špeciál [i] 10:30 Osobnosť televíznej obrazovky 2011 [i] 13:00 Autosalón [i] 13:30 On Air [i] 13:55 Trh márnosti 3/6 [i] 15:00 Správy STV [i] 15:10 Trh márnosti 4/6 [i] 16:05 Žriebä [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:30 Volebné štúdio - voľby do NRSR 2012 [i] 01:40 Skutočný príbeh: Vodný chlapec [i] 03:20 Žriebä [i] 04:40 Trh márnosti 3/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Extr@français 9/13 [i] 09:25 Zamrznutá planéta [i] 10:15 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:40 Občan za dverami [i] 11:10 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Útočisko [i] 11:35 Trezor: Nezábudky Mateja Hrebendu [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Traste sa - mám vodičák! [i] 13:00 Mário, zapískaj ...! [i] 14:25 KE 2013 [i] 14:35 Kapura [i] 15:20 Farmárska revue [i] 15:35 Test magazín [i] 15:45 Vyšné Hágy 1941 - 2011 [i] 16:00 Zločin Arthura Savilla [i] 17:25 Život v pohybe: Individuálne športy [i] 17:55 Na ceste: Na ceste po južnom Izraeli [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 3 [i] 18:35 Táraninky: More [i] 18:45 Varím, varíš, varíme a pečieme: Kysnutý koláč s medom [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Rastislav Revúcky [i] 20:05 Cesta človeka: Odchod z Afriky 1/5 [i] 21:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Viktora Horjána [i] 21:25 Československý filmový týždenník [i] 21:40 Falošný pohyb [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 Timon a Pumbaa II. [i] 06:45 Myška v prérii [i] 07:30 Rozprávková jazda [i] 07:55 Hero Factory [i] 08:30 Beyblade Metal Fusion [i] 08:50 X-Men [i] 11:00 HOTEL PARADISE [i] 12:10 Reťazová reakcia [i] 14:35 Nepobozkaná [i] 17:00 HOTEL PARADISE [i] 18:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 2 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 72 hodín k slobode [i] 22:30 Ja, moje druhé ja a Irena [i] 00:55 Pištoľníčky [i] 02:40 Dobrá čarodejnica [i] 04:05 Cudzinec v mojom dome [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Perry Mason: Prípad ohrdnutých manželiek [i] 07:20 Moderné veštenie [i] 08:20 Loď lásky 11,12 [i] 10:20 Chutíš mi [i] 11:15 TOP STAR [i] 12:15 Súdna sieň: Otcom zo súcitu [i] 13:30 Riskni milión! [i] 16:30 30 prípadov majora Zemana: Tatranské pastorále - 1965 22 [i] 18:15 Ano, šéfe ! IV. - Zdeněk Pohlreich [i] 19:20 Ice Road Truckers I. 2 [i] 20:20 Profesionáli III.: Biankin asistent 3 [i] 21:20 Profesionáli V.: Miki hovorcom 2 [i] 22:20 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 23:55 Zákon gangu II. 8 [i] 00:40 Sila lásky 1,2/2 [i] 04:10 Ano, šéfe ! IV. - Zdeněk Pohlreich [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Podfukáři V. 1/6 [i] 07:10 Internát V. 5/9 [i] 08:45 Zoom 10/221 [i] 09:00 Ztracený svět: Chuť krve 7/22 [i] 10:00 Enterprise: Zisk 19/26 [i] 11:00 Enterprise: Tajemství oázy 20/26 [i] 12:00 Pravěk útočí II. 2/7 [i] 13:00 Předčasné vydání II.: Čtvrtý Karpatský 17/22 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Schopnost soucitu 18/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 5/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 6/22 [i] 17:00 Podfukáři V. 2/6 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba III. 3/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 4/24 [i] 20:00 Vzpomínky 11/14 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 18/24 [i] 23:00 Strážce pořádku II. 4/13 [i] 00:00 Kriminálka z pobřeží 12/20 [i] 01:00 Vzpomínky 11/14 [i] 01:55 Internát V. 5/9 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18/24 [i] 04:00 Strážce pořádku II. 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Ochranná výzbroj [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Jízda: Krycí jméno: Sedmikráska [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 07:45 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Megastavitelé: Závod o postavení elektrárny - Alžírsko [i] 09:05 Impozantní lodě: Skandi Arctic [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Mrakodrap Taipei 101 [i] 10:55 Superstroje: Pozemní monstra [i] 11:50 Stěhování obrů 5 [i] 12:45 Extrémní stroje: Antonov, Behemoth, Sea Monster [i] 13:40 Bratři z močálu 19 [i] 14:10 Bratři z močálu 20 [i] 14:35 To taky zvládnu 3 [i] 15:05 To taky zvládnu 4 [i] 15:30 Národ šílenců: Sáňkování na barové stoličce [i] 16:25 Jak se to dělá 2 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně: Kuželkové koule/ Elektrické nástroje/ Ústní chrániče/ Foukací harmoniky [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Mrakodrap Taipei 101 [i] 18:15 Povolení vrtat 4 [i] 19:10 Černé nebe: Obrození tanku Badger [i] 20:05 Jak se to dělá 5 [i] 20:35 Jak se to dělá 6 [i] 21:00 Michael Jackson a jeho lékař: Osudné přátelství [i] 21:55 Nutné k přežití: Yukon [i] 22:50 Mečouni - život na udici 8 [i] 23:45 Uhlí 1 [i] 00:40 Černé nebe: Obrození tanku Badger [i] 01:40 Michael Jackson a jeho lékař: Osudné přátelství [i] 02:40 Nutné k přežití: Yukon [i] 03:40 Jak se to dělá: Automatické převodovky/Miniaturní stříbrné nádobí/Horkovzdušné balóny [i] 04:05 Mečouni - život na udici 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Nebe a země 20/32 [i] 06:00 Bezvousák a princezna Kamila [i] 06:30 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 10/26 06:55 SOS - léto v ohrožení [i] 08:20 Kostičky [i] 08:30 Moudronos [i] 08:50 Pátrání světlušky Lucie [i] 09:00 Kapitolky o havěti: Slunéčko 5/10 [i] 09:15 Zprávičky [i] 09:35 Bludiště [i] 10:05 Velká potopa [i] 11:30 Hoby naší doby [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:30 Zahrada pod lupou [i] 13:55 Tahat ďábla za ocas aneb Třít bídu s nouzí [i] 15:25 Retro [i] 15:55 Úsměvy Barbory Srncové [i] 16:35 Dobrodruzi z velkoměsta [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Losování Euromiliony 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 20:55 Vévodkyně [i] 22:45 Losování Euromiliony 22:50 Hvězdná pěchota [i] 00:55 Film o filmu Tobruk [i] 01:10 Krotitelé dluhů [i] 01:40 Malá farma: Hostinec pod klášterem [i] 02:05 Restaurace [i] 03:15 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 04:35 Na návštěvě u Horníčků [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Kolaborovali s nacisty: Britský dokumentární cyklus 10/12 [i] 06:50 Největší tankové bitvy: Perský záliv 10/10 [i] 07:40 Trnka z Čech: Rok 1950 byl pro Trnkův ateliér v 3/10 [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:20 Folklorika [i] 09:45 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 10:15 Na houby: Magické muchomůrky [i] 10:45 Československý filmový týdeník 1962 876/2379 [i] 11:00 Kultura.cz [i] 11:25 Divadlo žije! [i] 11:55 Game Page [i] 12:25 PORT [i] 12:55 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 25/26 [i] 13:55 Architektura 10/45 [i] 14:20 Zrezivělá krása [i] 14:50 Zpět k pramenům: Východní prameny 9/13 [i] 15:15 Oceány: Indický oceán 5/8 [i] 16:10 Zázračná planeta: Země lidí: Moře a oceány - dolů do hlubin 1/8 [i] 17:00 Ranč U Zelené sedmy: Jak maminka začala mít ráda 10/42 [i] 17:30 Pravda a lež [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Tajná inkvizice 3/3 [i] 21:00 Plácido Domingo v Českém Krumlově [i] 22:00 O podstatě LSD [i] 22:55 Marťan Mercano [i] 00:05 Červený trpaslík: Škvíra ve stázi 10/52 [i] 00:35 Je to soda III 2/8 [i] 01:05 From the Basement ll 6/6 [i] 01:50 Zpět k pramenům: Východní prameny 9/13 [i] 02:10 Křesťanský magazín [i] 02:40 Televizní klub neslyšících [i] 03:05 Jazz club [i] 04:05 Království za koně [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:45 Generace "0" [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:10 Skippy 4 [i] 06:35 Roary: Závodní auto 44, 45 [i] 07:05 Liga Špačků 3 [i] 07:35 Co nového Scooby-Doo? 5 [i] 08:00 Příběhy Toma a Jerryho II 2 [i] 08:30 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 3 [i] 08:55 Hannah Montana II 24, 25 [i] 09:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Po stopách krve [i] 14:30 Hlas ČeskoSlovenska: Výběr naslepo [i] 16:45 Císařovy nové šaty [i] 18:05 Druhý dech: Digitální dojnice 10 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Bláznovo zlato [i] 22:20 Jeden svět nestačí [i] 00:55 Sexperiment: * [i] 02:50 Novashopping 03:10 Hranice nemožného 15 [i] 03:55 Volejte Novu [i] 04:55 Dva a půl chlapa II: Soucitný klín, na němž se můžete vyplakat/ Ta stará ochechule je moje matka [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Ninjago: Král stínů 2 [i] 07:15 Mickeyho klubík III: Goofy hlídá batolata 31 [i] 07:50 M*A*S*H 83 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Aréna národů [i] 10:40 Česká 30 [i] 11:55 Burani z Beverly Hills [i] 13:55 Sám doma 2: Ztracen v New Yorku [i] 16:25 Columbo: Zkus mě chytit [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Aréna národů [i] 21:10 Rambo [i] 23:15 Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí [i] 01:20 Myšlenky zločince II 20 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Všetci sú za dverami [i] 06:40 Keď budeš moja 26/238 [i] 07:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 98/129 [i] 09:10 Jesse II. 12/20 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Sabrina - mladá čarodejnica VI. 21-22/22 [i] 11:40 O.C. California II. 5/24 [i] 12:50 Prípady Alice Neversovej I. 8/8 [i] 14:30 Abeceda vraždy: Posledné dostihy [i] 16:10 Vtáky v tŕní I. 7/10 [i] 17:05 Keď budeš moja 27/238 [i] 18:05 Rosamunde Pilcherová: Koniec jedného leta [i] 20:00 V Údolí divých ruží: Triumf lásky [i] 21:55 Barbara Woodová: Búrlivé roky [i] 23:45 Smrteľný hriech [i] 01:25 Znásilnenie [i] 03:10 Jesse II. 12/20 [i] 03:30 Nočné lampy [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:50 Slávici na ulici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Nezapomenutelné dětství [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Péčko pro začátečníky [i] 13:45 Jen silní přežijí 1. [i] 14:40 Z vězení do éteru [i] 16:45 Jen silní přežijí 2. [i] 17:50 Zajíček bez oušek [i] 19:50 2 dny v Paříži [i] 21:40 Samec [i] 23:25 Triáda [i] 01:05 Krvavá hostina 2: Masakr [i] 02:45 Bojový oddíl [i] 04:15 Deník nymfomanky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Biatlon [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Severská kombinace [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 12:00 Běžecké lyžování [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 14:30 Alpské lyžování [i] 15:15 Biatlon [i] 16:45 Atletika [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:00 Atletika [i] 22:00 Bojové sporty [i] 00:30 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 5 [i] 06:00 Interní záležitost [i] 08:00 Foylova válka 7: Ruský dům 1 [i] 10:00 Foylova válka 7: Zabíjení času 2 [i] 12:00 Foylova válka 7: Úkryt 3 [i] 14:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a druhý detektiv 1 [i] 15:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde opět domů 2 [i] 16:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk zůstává ležet 3 [i] 17:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde do kanceláře 4 [i] 18:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk se opíjí 5 [i] 19:00 Bratři a sestry 4: Cesta před námi 1 [i] 20:00 Milionový lékař 1: Pro jedno kvítí slunce nesvítí 8 [i] 21:00 Sejměte Cartera [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 01:00 Havaj 5-0 1: Nevinný 14 [i] 02:00 Havaj 5-0 1: Přílivová vlna 15 [i] 03:00 Havaj 5-0 1: V ochraně 16 [i] 04:00 Sedmero dobrodružství Sindibáda [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Naděje pro divočinu 2 [i] 07:05 Jak vznikla Země 10 [i] 08:05 Egyptské mumie zvířat 2 [i] 09:10 Keporkak: Putování od výhně k mrazu [i] 10:20 Uakari: Tajemství anglické opice [i] 11:25 Deratizátor 11 [i] 11:55 Deratizátor 12 [i] 12:25 Příběhy z divočiny 6 [i] 13:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 1 [i] 13:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 2 [i] 14:05 Tři hladoví hoši 4 [i] 14:35 Jídlo je detektivka 10 [i] 15:05 Úžasná planeta 2 [i] 16:05 Velké přírodní události 5 [i] 17:05 Planeta Země po vymření lidstva 16 [i] 18:00 Vášnivý jedlík uvádí 5 [i] 18:30 Vášnivý jedlík uvádí 6 [i] 19:00 Deratizátor II. 9 [i] 19:30 Deratizátor II. 10 [i] 20:05 Vesmír IV. 21 [i] 21:00 Když se Země zatřese: Probuzení Pacifického ohnivého kruhu 4 [i] 22:00 On The Spot: Reportéři v akci: Charlie Gun [i] 23:00 Oživlé dějiny 9 [i] 00:00 Z deníku uprchlíka 6 [i] 00:55 Podzemí měst 9 [i] 01:50 Vesmír IV. 21 [i] 02:45 Deratizátor II. 9 [i] 03:15 Deratizátor II. 10 [i] 03:45 Mravenci vědí všechno 1 [i] 04:00 Podzemí měst 9 [i] 04:50 Keporkak: Putování od výhně k mrazu [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Neviditelný symbol [i] 07:35 Pouť [i] 09:10 Zvláštní vztahy [i] 10:45 Sociální síť [i] 12:45 Jesse Stone: Tenký led [i] 14:15 Inkognito [i] 15:50 Wall Street: Peníze nikdy nespí [i] 18:00 Zkus mě rozesmát [i] 20:00 Zítra snad bude líp [i] 21:35 Machete [i] 23:20 Smrt v Šanghaji [i] 01:05 Komici [i] 03:30 Zelený sršeň [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:25 Před kamerou IX. 10 [i] 06:00 Let's Dance 3D [i]