Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Komisár Rex II. 14/15 [i] 10:15 Náhodný svedok [i] 12:05 Nezvestní I. 15/18 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 4/20 [i] 14:00 Krok za krokom I. 20/22 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 FARMA - DEŇ TRETÍ [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 5/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS IV. 13/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 FARMA - DEŇ ŠTVRTÝ [i] 21:15 Temný rytier (HD) [i] 00:35 Blast [i] 02:05 Talent na zabíjanie [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy STV "N" [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:40 Štýlovo [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 Maigret: Maigret a hubatá slúžka [i] 11:10 Sila lásky IV. 24/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Práca pre teba [i] 13:45 Nebíčko v papuľke [i] 14:20 Divoký anjel 125 [i] 15:10 Dve tváre Anny 45/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:29 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:30 Sila lásky V. 114 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Osobnosť televíznej obrazovky 2011 [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Tajomná žiara nad Pacifikom [i] 00:40 Maigret: Maigret a hubatá slúžka [i] 02:20 Dve tváre Anny 45/60 [i] 03:05 Tajomná žiara nad Pacifikom [i] 04:45 Sila lásky IV. 24/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Fokus právo [i] 11:35 Zvieratá záchrancovia: O slonovi, ktorý zachránil dievčatko 4/6 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Ja svoje srdce dám [i] 13:15 Senior klub - magazín [i] 13:45 Večer na tému: Večer na tému - Okrúhly stôl [i] 15:30 Európska liga - zostrihy [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 17:00 Japonská mozaika IV [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Televíkend [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 2 [i] 18:40 Encyklopédia slov.obcí: Liptovský Ján [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Ivan Chalupecký [i] 20:00 Zamrznutá planéta [i] 21:00 Família: Família - Iba okamih [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 České milovanie: O láske v starobe [i] 22:30 Kino na Dvojke: Starý dom uprostred Madridu [i] 00:15 BJD z roku 2010: BJD 2010 Roberta Gambarini Quartet (Taliansko) [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:50 Správy STV "N" [i] 02:35 ArtSpektrum [i] 02:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 HOTEL PARADISE [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: Manžela sa nevzdám! [i] 08:25 Súdna sieň: Upotená láska [i] 09:25 Panelák IX.: Rozchod 40 [i] 10:25 Dom snov I. 7 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 2 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 4 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Miňo opäť policajtom 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Skapeš v kontajneri [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 HOTEL PARADISE [i] 21:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov 2 [i] 22:30 Veterán [i] 00:30 X-Men [i] 02:30 HOTEL PARADISE [i] 03:15 Numb3rs III. 14 [i] 03:55 Damages - V ohrození života III. 8 [i] 04:35 Nezvestní IV. 12,13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska a pomsta 52 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 49 [i] 08:05 Matlock II. 19 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda II. 19 [i] 10:20 Láska v Istanbule 2 [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 11 [i] 13:15 Panelák IX.: Rozchod 40 [i] 14:25 Faktor strachu I. 10/10 [i] 15:30 Simpsonovci II. 7,8 [i] 16:30 Dom snov I. 7 [i] 17:45 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Akty X I. 1/24 [i] 18:50 Faktor strachu I. 10/10 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 PIATKOVÁ PREMIÉRA: Tajná operácia [i] 23:00 Amerika má talent [i] 00:45 Amerika má talent [i] 01:25 HOTEL PARADISE [i] 02:10 Spýtaj sa mojich detí [i] 03:40 Myška v prérii 16 [i] 04:15 Vražedný prísľub [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život 5/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Vyletět do vzduchu není snadné 23/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší V. 7/22 [i] 09:00 Advokáti VI. 23/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 19/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 19/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 7/22 [i] 13:00 Změna je život 6/13 [i] 14:00 Předčasné vydání IV.: Muž odjinud 1/22 [i] 15:00 Advokáti VII. 1/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 8/22 [i] 17:00 CSI: New York VII. 18/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 20/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 20/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 19/22 [i] 21:00 xXx: Nová dimenze [i] 23:00 Californication IV.: Odmítnutá 7/12 [i] 23:35 Californication IV.: Světla. Kamera. Blbec. 8/12 [i] 00:10 Strážce pořádku II. 4/13 [i] 01:10 xXx: Nová dimenze [i] 03:05 Californication IV.: Odmítnutá 7/12 [i] 03:35 Californication IV.: Světla. Kamera. Blbec. 8/12 [i] 04:05 Strážce pořádku II. 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Vypátrat a zničit [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Sběrač krokodýlích vajec [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Endless [i] 08:10 Bořiči mýtů: Chemická reakce terminu s ledem [i] 09:05 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 10:00 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 9 [i] 10:55 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 11:50 Opravna vraků: Mustang Sting [i] 12:45 Pátá rychlost 3 [i] 13:15 Pátá rychlost 4 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Mika/Vinneyho - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Lov divokých hus [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Nová krev [i] 17:20 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 18:15 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 19:10 Jak se to dělá: Šroubováky [i] 19:40 Jak to dělají? 6 [i] 20:05 Bořiči mýtů 171 [i] 21:00 Pátrání po Yettim: Zachycen okem kamer [i] 21:55 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 22:50 Říční příšery: Zabijáci z Amazonky [i] 23:45 Bořiči mýtů: Vize z dávné minulosti [i] 00:40 Strašení: Pak přišla temnota [i] 01:40 Pátrání po Yettim: Zachycen okem kamer [i] 02:40 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 03:40 Říční příšery: Zabijáci z Amazonky [i] 04:35 Jak se to dělá: Šroubováky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Uvěřit 19/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 51/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Nebe a země 20/32 [i] 10:15 Dobrodružství kriminalistiky: První detektivní sbor 10/26 [i] 11:10 Film o filmu Tobruk [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:05 Malá farma: Hostinec pod klášterem [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Vyprávěj: Perestrojka 24/26 [i] 20:55 13. komnata Renée Nachtigallové [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Vladimír Menšík nonstop [i] 23:05 Taggart [i] 23:55 Město žen I: Jde se na tah 2/24 [i] 00:15 Co nám dělá dokonalá těla? 24/39 [i] 00:40 Přítelkyně: Jako kněžík 3/12 [i] 01:35 AZ-kvíz Speciál [i] 02:05 Živě na Jedničce 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Do práce [i] 06:25 Zoománie [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:25 Architektura 9/45 [i] 09:55 Příběh Spitfiru [i] 10:45 Magor Jirous [i] 11:10 Na plovárně s Petrem Rudolfem [i] 11:35 Barvy života [i] 12:30 Oceány: Atlantik 4/8 [i] 13:25 Chcete mě? [i] 13:40 Máte mě! [i] 13:55 Postřehy Karla Kyncla [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Na houby: Kozí hřiby [i] 15:00 Papua Barat 4/6 [i] 15:25 Krásy evropského pobřeží: Kréta [i] 15:35 Ze života orangutanů 4/5 [i] 16:05 Aby dluhy nebolely: Co exekutor nevidí [i] 16:10 Skoro jasno [i] 16:25 PORT [i] 16:50 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 63 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 24/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Hodný pejsek 42/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Země lidí: Moře a oceány - dolů do hlubin 1/8 [i] 21:00 2001: Vesmírná odysea [i] 23:20 Je to soda III 2/8 [i] 23:55 Medúza [i] 00:30 Musicblok [i] 00:55 Účet jednoho dne [i] 01:25 Závislí na závislých [i] 01:50 Co by kdyby: Hitler vyhrál válku [i] 02:10 Evropa dnes [i] 02:35 Knižní svět [i] 03:05 Q [i] 03:30 HaDivadlo a přátelé [i] 04:00 Království za koně [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:40 Generace "0" [i] 04:55 Život je drsnej chlapec [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2149 [i] 10:00 Zločin z vášně [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tequila a Bonetti v Římě 17 [i] 13:30 Powder Park II 12 [i] 14:35 Odložené případy IV: Rozpolcená [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba II: Pouta [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Jednoduché vysvětlení 20 [i] 18:30 Ulice 2150 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kameňák 2 [i] 22:05 Přepadení 2: Temné území: * [i] 00:10 Frekvence [i] 02:05 Novashopping 02:25 Odložené případy II: Škodolibost [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba II: Pouta [i] 03:55 Áčko [i] 04:50 Láska, s. r. o. 21, 22 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Closer III: Starostlivost 7 [i] 08:05 M*A*S*H 83 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda V: Hlava, nebo orel 22 [i] 10:40 Policejní divize III: Lež jako věž 12 [i] 11:40 Knight Rider II: Cesta za pokladem 13 [i] 12:40 Closer III: Vrah z dálnice 8 [i] 13:40 Alf II: Občané a zloději 1/2 15 [i] 14:15 Siska II: Leonardovo tajemství 4 [i] 15:40 Big Ben III: Sioux City 9 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Julie Lescautová VIII: Diplomatická imunita 2 [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Noc v ráji [i] 00:15 Vetřelci [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Keď budeš moja 25/238 [i] 05:50 Júlia - Cesty za šťastím 5/191 [i] 06:35 Dr. Oz I. 77/174 [i] 07:45 Sudkyňa Hatchettová III. 98/130 [i] 08:05 Osobný strážca 49/64 [i] 09:10 Veronika I. 9/22 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 V objatí hodvábu 175-176/200 [i] 12:15 Sultán 47 [i] 13:05 Druhý dych 39/80 [i] 14:10 Rebeli I. 142/215 [i] 15:05 Joan z Arkádie I. 15/23 [i] 15:55 Cigánske srdce 162/218 [i] 16:55 Keď budeš moja 26/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 7/22 [i] 18:50 Dharma a Greg II. 7/24 [i] 19:15 Frasier V. 3/24 [i] 19:45 Smotánka [i] 20:00 VILOmeniny [i] 21:15 Druhý dych 40/80 [i] 22:35 YOU CAN DANCE [i] 01:10 Vraždy podľa predlohy [i] 03:05 Zajtrajšie noviny II. 5/22 [i] 03:50 Ulica III. 175/259 [i] 04:30 Lampáreň [i] 04:55 Slávici na ulici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Super náhradník [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dokaž to! [i] 13:35 Manželská klec [i] 15:20 Můj soused zabiják 2 [i] 17:05 Soupeři [i] 19:05 Pokoj v duši [i] 20:45 Babel [i] 23:10 Bojový oddíl [i] 00:50 Deník nymfomanky [i] 02:35 Nine [i] 04:25 Vysněný muž [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 09:00 Atletika [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Běžecké lyžování [i] 12:00 Severská kombinace [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 15:00 Biatlon [i] 16:45 Atletika [i] 19:15 Biatlon [i] 20:00 Timbersports [i] 20:30 Timbersports [i] 21:00 Box [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Cyklistika [i] 00:45 Atletika [i] 01:00 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 4 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Veselá vdova 16 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Nová šance 7 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Prozrazení 6 [i] 09:20 Foylova válka 7: Úkryt 3 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Cesta do ráje 8 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Hledá se... 8 [i] 13:20 Diagnóza vražda 6: Dole mezi mrtvými 17 [i] 14:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde do kanceláře 4 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 6: Rangerovy oči 9 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 5: Obchod se smrtí 1 [i] 18:20 Diagnóza vražda 6: Nikdy neříkej zemřít 18 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 4: Pan Monk se opíjí 5 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Dlouhé loučení 18 [i] 21:20 PREMIÉRA Městečko Haven 2: Přítel či nepřítel 9 [i] 22:20 PREMIÉRA Médium 7: Sousedé 9 [i] 23:20 Milionový lékař 1: Pro jedno kvítí slunce nesvítí 8 [i] 00:20 Bratři a sestry 4: Cesta před námi 1 [i] 01:20 Havaj 5-0 1: Dlouhé loučení 18 [i] 02:20 Detektiv Nash Bridges 3: Hledá se... 8 [i] 03:20 McLeodovy dcery 8: Veselá vdova 16 [i] 04:15 Být Erikou 3: Eričino zastavení 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta: Praha 5 [i] 07:15 Univerzita vševědoucna II. 1 [i] 08:20 Buď já nebo pes 78 [i] 09:15 Jamieho revoluce ve stravování 6 [i] 10:15 Mistři švindlu 65 [i] 10:50 Vášnivý jedlík III. 19 [i] 11:20 Jídlo je detektivka 1 [i] 11:50 Vraky snů 5 [i] 12:20 Vesmír III. 8