TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Komisár Rex II. 13/15 [i] 10:15 Prázdna kolíska [i] 12:05 Nezvestní I. 14/18 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 3/20 [i] 14:00 Krok za krokom I. 19/22 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Kobra 11 XV. 1/14 - NOVÉ ČASTI [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 4/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS IV. 12/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 FARMA - DEŇ TRETÍ [i] 21:15 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:15 Voľby 2012 - SÚBOJ [i] 23:35 7 sekúnd [i] 01:30 Vzbura [i] 03:05 Las Vegas: Kasíno II. 7/24 [i] 03:45 Komisár Rex II. 13/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Dámsky klub "N" [i] 06:45 Správy STV "N" [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:40 Duel [i] 08:10 5 proti 5 [i] 09:00 Maigret: Maigret v škole [i] 10:30 Sila lásky IV. 23/203 [i] 11:20 Voľby do NRSR 2012 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:05 Dámsky klub [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:35 Kto hovorí pravdu? [i] 14:25 Divoký anjel 124 [i] 15:15 Dve tváre Anny 44/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 113 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 5 proti 5 špeciál [i] 21:00 Dr.House VII.: Sebectvo 2/23 [i] 21:45 Obvinení: Frankieho príbeh [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Trestný prápor 9/11 [i] 00:00 Maigret: Maigret v škole [i] 01:25 Dve tváre Anny 44/60 [i] 02:10 Obvinení: Frankieho príbeh [i] 03:05 Sila lásky IV. 23/203 [i] 03:55 Sila lásky V. 113 [i] 04:45 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Profesionál [i] 07:15 Komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Správy - Hírek [i] 11:00 Fokus - peniaze [i] 11:35 Profily: Život, pravda, umenie [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Zahrajte mi takúto [i] 13:25 Občan za dverami [i] 14:00 Polícia [i] 14:10 Profesionál [i] 14:25 Orientácie [i] 14:50 Radosť zo života: Vladimír Durdík [i] 15:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Slováci vo svete: Bulharsko [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Voľby do NRSR 2012 [i] 18:05 Zvieratá záchrancovia: O slonovi, ktorý zachránil dievčatko 4/6 [i] 18:30 6 miliárd názorov [i] 18:35 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 1 [i] 18:45 Futbal - Európska liga [i] 20:55 Sila tanca [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Večer na tému: Večer na tému - Okrúhly stôl [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 HOTEL PARADISE [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: To si vypiješ [i] 08:25 Súdna sieň: Skrachovanec [i] 09:25 Panelák IX.: Avatar 39 [i] 10:25 Dom snov I. 6 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 20 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 3 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Károly a Skajka 7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Znamienko [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Rozchod 40 [i] 21:30 HOTEL PARADISE [i] 22:30 Profesionáli 2012 1 [i] 23:15 Lovci väzňov 9 [i] 00:15 Špeciálne komando II. 22,23/23 [i] 02:00 Numb3rs III. 13 [i] 02:40 Damages - V ohrození života III. 7 [i] 03:25 District 85 [i] 04:05 Nezvestní IV. 10,11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 5 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 48 [i] 08:05 Matlock II. 18 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda II. 18 [i] 10:20 Láska v Istanbule 1/43 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 10 [i] 13:20 Panelák IX.: Avatar 39 [i] 14:30 Faktor strachu I. 9 [i] 15:35 Simpsonovci II. 5,6 [i] 16:35 Dom snov I. 6 [i] 17:45 Prison Break: Útek z väzenia II. 22/22 [i] 18:50 Faktor strachu I. 9 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 JAMES BOND NA PLUSKE: Agent, ktorý ma miloval [i] 23:05 Nepustím ťa [i] 00:55 HOTEL PARADISE [i] 01:40 Správna vec [i] 03:20 Svedok vraždy [i] 04:50 Myška v prérii 15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život 4/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Ukaž to ještě jednou, Sammo 22/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší V. 6/22 [i] 09:00 Advokáti VI. 22/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 18/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 18/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 6/22 [i] 13:00 Změna je život 5/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Vyletět do vzduchu není snadné 23/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 23/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 7/22 [i] 17:00 CSI: New York VII. 17/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 19/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 19/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 18/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 19/24 [i] 22:00 Zoom 10/221 [i] 22:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18/24 [i] 23:15 Charlieho andílci 3/13 [i] 00:15 True Blood - Pravá krev II.: Časovaná bomba 8/12 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba IV. 19/24 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18/24 [i] 03:05 Charlieho andílci 3/13 [i] 03:50 True Blood - Pravá krev II.: Časovaná bomba 8/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Síla strachu [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Pracovník na ostrově zvratků [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Valhalla [i] 08:10 Bořiči mýtů: Střely s křivkou letu [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 10:00 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 8 [i] 10:55 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 11:50 Opravna vraků: Krátký žlutý autobus [i] 12:45 Jízda: Velké autíčko [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Mika/Vinney - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Sběrač krokodýlích vajec [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Endless [i] 16:25 Bořiči mýtů: Chemická reakce terminu s ledem [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 18:15 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 19:10 Jak se to dělá: Karavany [i] 19:40 Jak to dělají? 5 [i] 20:05 Špinavé práce 2 [i] 21:00 Lovci odpadu 7 [i] 21:55 Rybaření rukama s burany: Sumci jsou pekelně roztomilí [i] 22:50 Strašení: Probuzení [i] 23:45 Bořiči mýtů: Červený prapor pro býka [i] 00:40 Špinavé práce 2 [i] 01:40 Lovci odpadu 7 [i] 02:40 Rybaření rukama s burany: Sumci jsou pekelně roztomilí [i] 03:40 Strašení: Probuzení [i] 04:35 Jak se to dělá: Karavany [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 50/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Uvěřit 19/32 [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:10 Úsměvy Saši Rašilova nejml. [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III 1/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: První detektivní sbor 10/26 [i] 20:50 Postřehy odjinud [i] 21:00 Ceny Anděl 2011 [i] 22:45 Ceny Anděl 2011- Dvorana slávy [i] 23:00 Bratrstvo neohrožených 10/10 [i] 00:00 Slečna Marplová: Proč nepožádali [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:05 Živě na Jedničce 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Tajfun Bóňa [i] 06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Folklorní magazín [i] 09:25 Zrezivělá krása [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Tajná inkvizice 2/3 [i] 10:45 České návraty José Cury [i] 11:15 Zpět k pramenům: Střední prameny 8/13 [i] 11:35 Ta naša kapela [i] 12:00 Papua Barat 3/6 [i] 12:30 Čínská atomová bomba [i] 13:25 Čokoládový seminář [i] 15:00 Televizní akademie [i] 15:55 Metuzalém [i] 16:10 Medicína pro 21. století [i] 16:25 Nachlazení [i] 16:30 Televizní klub neslyšících [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 23/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: V televizním světle 41/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Projekt Huemul [i] 21:00 Plný kapsy šutrů [i] 22:45 Artmix [i] 23:40 Ta naše povaha česká [i] 00:05 Sakrální francouzská architektura [i] 01:00 O češtině [i] 01:15 Uchem jehly [i] 01:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:10 Game Page [i] 02:35 Babylon [i] 03:00 Postřehy Karla Kyncla [i] 03:10 Prezidentovi v patách aneb [i] 04:00 Království za koně [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:40 Generace "0" [i] 04:55 Nukleární obrazy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2148 [i] 10:00 Billy Madison [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tequila a Bonetti v Římě 16 [i] 13:30 Powder Park II 11 [i] 14:35 Odložené případy IV: Postav se a zakřič [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba II: Neoprávněné vniknutí [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Vězeň ve vlastním těle 19 [i] 18:30 Ulice 2149 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Porod nepočká 320 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XI 8 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Ochránce: * [i] 00:50 24 hodin VI 17 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Odložené případy II: Pomsta [i] 02:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:55 24 hodin VI 17 [i] 04:40 Láska, s. r. o. 19, 20 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Closer III: Hloupá smůla 6 [i] 08:05 M*A*S*H 82 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda V: Především neškodit 21 [i] 10:40 Policejní divize III: Ukvapený soud 11 [i] 11:40 Knight Rider II: Pomoc v nouzi 12 [i] 12:40 Closer III: Starostlivost 7 [i] 13:40 Alf II: Návštěva strýčka 14 [i] 14:15 Siska II: Vražedná hokejka 3 [i] 15:40 Big Ben III: Vražedný trojúhelník 8 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Česká 30 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Zvláštní zásilka 4 [i] 23:25 Hotel Paradise [i] 00:30 Co kdyby Bůh byl sluncem... [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Anderov rebrinák [i] 05:30 Keď budeš moja 24/238 [i] 06:15 Júlia - Cesty za šťastím 4/191 [i] 07:00 Dr. Oz I. 76/174 [i] 08:10 Sudkyňa Hatchettová III. 97/130 [i] 08:30 Osobný strážca 48/64 [i] 09:30 Veronika I. 8/22 [i] 09:55 Veštiareň [i] 10:55 V objatí hodvábu 173-174/200 [i] 12:25 Nevinnosť na predaj [i] 14:25 Rebeli I. 141/215 [i] 15:20 Joan z Arkádie I. 14/23 [i] 16:10 Cigánske srdce 161/218 [i] 17:05 Keď budeš moja 25/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 6/22 [i] 18:55 Dharma a Greg II. 6/24 [i] 19:25 Frasier V. 1-2/24 [i] 20:00 Sultán 47 [i] 21:15 Druhý dych 39/80 [i] 22:15 V objatí hodvábu 175-176/200 [i] 00:05 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 8/10 [i] 01:05 Adela show [i] 01:40 Frasier V. 1-2/24 [i] 02:25 Zajtrajšie noviny II. 4/22 [i] 03:15 Ulica III. 174/259 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Baxter [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 13:45 Nezapomenutelné dětství [i] 15:35 Surikaty [i] 17:05 Dokaž to! [i] 18:35 Film o filmu: Pokoj v duši [i] 19:05 Manželská klec [i] 20:45 Vysněný muž [i] 22:25 Nine [i] 00:25 Sám v temnotě [i] 02:10 Srdce je zrádná děvka [i] 03:45 Divoký Mesiáš [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 08:55 Fotbal [i] 09:00 Cyklistika [i] 09:45 Cyklistika [i] 10:45 Biatlon [i] 12:00 Běžecké lyžování [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 13:40 Fotbal [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 16:15 Cyklistika [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:45 Biatlon [i] 20:00 Bojové sporty [i] 22:00 Box [i] 23:00 Poker [i] 23:55 Fotbal [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 3 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Polibky žabích princů 15 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Přežití 6 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: St_elec ze zálohy 5 [i] 09:20 Foylova válka 7: Zabíjení času 2 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Nová šance 7 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Prozrazení 6 [i] 13:20 Diagnóza vražda 6: Zachraň mě 16 [i] 14:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk zůstává ležet 3 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 6: Cesta do ráje 8 [i] 16:20 Foylova válka 7: Úkryt 3 [i] 18:20 Diagnóza vražda 6: Dole mezi mrtvými 17 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde do kanceláře 4 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Pirát 17 [i] 21:20 PREMIÉRA Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 23:20 Sejměte Cartera [i] 01:20 Havaj 5-0 1: Pirát 17 [i]