Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Komisár Rex II. 12/15 [i] 10:15 Pavučina hrôzy [i] 12:05 Nezvestní I. 13/18 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 2/20 [i] 14:00 Krok za krokom I. 18/22 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 FARMA - DEŇ DRUHÝ [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 3/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS IV. 11/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 Modré z neba - NOVÉ ČASTI [i] 22:05 Kobra 11 XV. 2/14 [i] 23:15 Voľby 2012 - SÚBOJ [i] 00:00 Zámena manželiek [i] 01:05 Ako zostať pannou [i] 02:30 NCIS IV. 11/24 [i] 03:10 Las Vegas: Kasíno II. 6/24 [i] 03:50 Komisár Rex II. 12/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Správy STV "N" [i] 07:00 Autosalón [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:35 Duel [i] 08:10 5 proti 5 [i] 08:55 Maigret: Maigret a štyri esá [i] 10:30 Sila lásky IV. 22/203 [i] 11:20 Voľby do NRSR 2012 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:05 Dámsky klub [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:35 Chodili sme spolu [i] 14:25 Divoký anjel 123 [i] 15:15 Dve tváre Anny 43/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 112 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Magazín Euro 2012 [i] 20:35 Liga majstrov: Liga majstrov - zápasy [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 22:58 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:35 Maigret: Maigret a štyri esá [i] 01:05 Dve tváre Anny 43/60 [i] 01:50 Žiť ako lev 1/6 [i] 03:20 Reportéri [i] 03:45 Sila lásky IV. 22/203 [i] 04:35 Sila lásky V. 112 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Rusínsky magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:15 Fokus zdravie [i] 11:45 Ján Ilavský [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Zahrajte mi takúto [i] 13:30 Cesty [i] 13:55 Família: Nechcem nič, len aby si žila ! [i] 14:30 Zlatá rybka [i] 15:40 Tempo [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Práca pre teba [i] 17:00 Senior klub - magazín [i] 17:30 Voľby do NRSR 2012 [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Buvirozprávky 14/14 [i] 18:45 Zákulisie slovenčiny [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Mária Dravecká [i] 20:00 Generácia na prelome [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Profesionál [i] 22:15 Televízna sezóna: Blúznenie srdca a rozumu [i] 23:30 Umenie 2012: Divadlo a tanec [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 HOTEL PARADISE [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: Žobrali o jedlo [i] 08:25 Súdna sieň: Nevážia si nič a nikoho [i] 09:25 Panelák IX.: Tajné rande 38 [i] 10:25 Dom snov I. 5 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 2 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 2 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Vodná kríza 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Besnota [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Avatar 39 [i] 21:30 HOTEL PARADISE [i] 22:30 Kosti VI. 2 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 20 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 15,16 [i] 02:05 Numb3rs III. 12 [i] 02:45 Damages - V ohrození života III. 6 [i] 03:25 District 84 [i] 04:10 Nezvestní IV. 8,9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 4 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 47 [i] 08:05 Matlock II. 17 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda II. 17 [i] 10:20 Smer juh 54/54 [i] 11:15 Cunami: Hodiny hrôzy v Japonsku [i] 12:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 9 [i] 13:30 Panelák IX.: Tajné rande 38 [i] 14:35 Faktor strachu I. 8 [i] 15:40 Simpsonovci II. 3,4 [i] 16:40 Dom snov I. 5 [i] 17:50 Prison Break: Útek z väzenia II. 21 [i] 18:50 Faktor strachu I. 8 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 12 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 9 [i] 22:10 Chlapci a chlapi: Povolanci 1/11 [i] 23:30 Mafstory: Liečivý prameň [i] 00:30 HOTEL PARADISE [i] 01:15 Nežní zabijaci II. 11 [i] 01:55 Chlapci a chlapi: Povolanci 1/11 [i] 02:55 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 03:25 Prison Break: Útek z väzenia II. 21 [i] 04:10 Myška v prérii 14 [i] 04:30 Láska a pomsta 51 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život 3/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Zpátky v rodném městě 21/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší V. 5/22 [i] 09:00 Advokáti VI. 21/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 17/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 17/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 5/22 [i] 13:00 Změna je život 4/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Ukaž to ještě jednou, Sammo 22/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 22/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 6/22 [i] 17:00 CSI: New York VII. 16/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 18/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 18/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 17/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 18/24 [i] 22:00 Vzpomínky 11/14 [i] 23:00 Myšlenky zločince VI. 19/24 [i] 23:55 Zoom 9/221 [i] 00:10 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 10/13 [i] 01:10 CSI: New York VII. 17/22 [i] 02:10 Vzpomínky 11/14 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba III. 18/24 [i] 03:40 Námořní vyšetřovací služba LA 18/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Nikde není úkryt [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Natěrač mostů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Den spásy [i] 08:10 Bořiči mýtů: Jízda na kapotě auta [i] 09:05 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 10:00 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 7 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 11:50 Opravna vraků: Automobilová šou SEMA [i] 12:45 Tuning 2008: Vánoční přání Zacha a Codyho [i] 13:40 Americký chopper: Motorka Gears of War [i] 14:35 Špinavé práce: Pracovník na ostrově zvratků [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Valhalla [i] 16:25 Bořiči mýtů: Střely s křivkou letu [i] 17:20 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 18:15 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 19:10 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 19:40 Jak to dělají? 4 [i] 20:05 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 20:35 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 21:00 Špinavé peníze: Vysolte hodně peněz [i] 21:30 Špinavé peníze: Velký nález v New Yorku [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Lidský vlk [i] 22:50 Přísně tajné – havárie letadel: Srážky [i] 23:45 Bořiči mýtů: Pravda o supermanech [i] 00:40 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 01:10 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 01:40 Špinavé peníze: Vysolte hodně peněz [i] 02:10 Špinavé peníze: Velký nález v New Yorku [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Lidský vlk [i] 03:40 Přísně tajné – havárie letadel: Srážky [i] 04:35 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Ptačí výprava 18/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 49/52 [i] 09:30 Komici na jedničku [i] 10:25 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Den končí 22/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Panství Downton II 3/10 [i] 21:50 Krotitelé dluhů [i] 22:20 Podfukáři 10/12 [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Alibi [i] 00:50 Na stopě [i] 01:15 Auto Moto Styl [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Co by kdyby: Hitler vyhrál válku [i] 06:15 Máte mě! [i] 06:30 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Závislí na závislých [i] 09:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:35 Hledání ztraceného času [i] 09:55 Krok do prázdna Jana Masaryka aneb [i] 10:55 Ta naše povaha česká [i] 11:25 Krásný ztráty [i] 12:05 Kam zmizel ten starý song [i] 12:45 Trnka z Čech 2/10 [i] 13:05 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 13:10 Film o filmu Čtyři slunce [i] 13:25 Nesmrtelní [i] 14:30 Architektura 9/45 [i] 15:00 Příběh Spitfiru [i] 15:45 Účet jednoho dne [i] 16:15 Hledači času [i] 16:30 Vzkaz Josefa Somra [i] 16:45 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 22/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Parťák 40/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dlouhý srpen Jiřího Krejčíka [i] 21:05 Ta naše povaha česká [i] 21:35 Krásný ztráty [i] 22:15 Edith Piaf [i] 00:30 Berlusconi: sex a moc [i] 01:25 Suma sumárum [i] 01:50 Na plovárně s Petrem Rudolfem [i] 02:15 Cesta čaje a koní 3/3 [i] 03:05 Mimo rámec [i] 03:20 Folklorní magazín [i] 03:50 Americké obrázky [i] 04:10 Království za koně [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:50 Generace "0" [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2147 [i] 10:00 Tlustá jako já [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tequila a Bonetti v Římě 15 [i] 13:30 Powder Park II 10 [i] 14:35 Odložené případy IV: Pedofil [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba II: Tiché volání [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Čiči čiči 18 [i] 18:30 Ulice 2148 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 První krok: Odhalení 3 [i] 21:35 Mentalista III: Veselý rudý skřítek 10 [i] 22:30 Rok Václava Klause: Speciál Televizních novin. [i] 23:05 Ve službách války: * [i] 01:10 24 hodin VI 16 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Odložené případy II: Přání [i] 03:00 Námořní vyšetřovací služba II: Tiché volání [i] 03:55 24 hodin VI 16 [i] 04:40 Láska, s. r. o. 17, 18 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Closer III: Kulatý archiv 5 [i] 08:05 M*A*S*H 81 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda V: Vražda v cílové rovince 20 [i] 10:40 Policejní divize III: Radioaktivní pavouci 10 [i] 11:40 Knight Rider II: Ztráta paměti 11 [i] 12:40 Closer III: Hloupá smůla 6 [i] 13:40 Alf II: Soud 13 [i] 14:15 Siska II: Konec profesora Hauga 2 [i] 15:40 Big Ben III: Rudé růže 7 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Špatnou macechu ti nedovolím 103 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití III: Vrah na videu 8 [i] 23:25 Hotel Paradise [i] 00:25 Nedokonalé zločiny II: Síť se zatahuje 2 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny II: Síť se zatahuje 2 [i] 04:10 Česko na talíři [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Keď budeš moja 23/238 [i] 05:55 Júlia - Cesty za šťastím 3/191 [i] 06:40 Dr. Oz I. 75/174 [i] 07:50 Sudkyňa Hatchettová III. 96/130 [i] 08:10 Osobný strážca 47/64 [i] 09:15 Veronika I. 7/22 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 V objatí hodvábu 171-172/200 [i] 12:10 Sultán 46 [i] 13:05 Druhý dych 38/80 [i] 14:15 Rebeli I. 140/215 [i] 15:05 Joan z Arkádie I. 13/23 [i] 16:00 Cigánske srdce 160/218 [i] 16:55 Keď budeš moja 24/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 5/22 [i] 18:45 Dharma a Greg II. 5/24 [i] 19:15 Frasier IV. 23-24/24 [i] 20:00 Nevinnosť na predaj [i] 22:15 V objatí hodvábu 173-174/200 [i] 23:55 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 7/10 [i] 00:50 Adela show [i] 01:30 Frasier IV. 23-24/24 [i] 02:10 Zajtrajšie noviny II. 3/22 [i] 02:55 Ulica III. 173/259 [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Melodie mého srdce [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Až do dna [i] 13:45 Blafuj jako Beckham [i] 15:45 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 17:25 Nezapomenutelné dětství [i] 19:10 Rolling Stones [i] 21:20 Divoký Mesiáš [i] 23:05 Srdce je zrádná děvka [i] 00:50 Smrtící nenávist 2 [i] 02:25 Skrytá agenda [i] 04:00 Odplata [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:40 Fotbal [i] 09:45 Cyklistika [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:15 Watts [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 Biatlon [i] 15:00 Biatlon [i] 16:45 Běžecké lyžování [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Biatlon [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:00 Cyklistika [i] 21:45 Atletika [i] 22:00 Olympiáda [i] 22:15 Wednesday Selection [i] 22:20 Jezdectví [i] 22:25 Golf [i] 23:25 Golf [i] 23:30 Jachting [i] 23:35 Wednesday Selection [i] 23:40 Business Class [i] 23:45 Olympiáda [i] 00:10 Fotbal [i] 00:15 Cestovní vozy [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 2 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Můj princ přichází 14 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Děti Halloweenu 5