TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Komisár Rex II. 11/15 [i] 10:20 Krásna a nebezpečná [i] 12:05 Nezvestní I. 12/18 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 1/20 [i] 14:00 Krok za krokom I. 17/22 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 2/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS IV. 10/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 FARMA - DEŇ DRUHÝ [i] 21:15 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:10 Kobra 11 XV. 1/14 - NOVÉ ČASTI [i] 23:10 Voľby 2012 - SÚBOJ [i] 00:00 Mr. Brooks [i] 02:00 Las Vegas: Kasíno II. 4-5/24 [i] 03:25 Komisár Rex II. 11/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dámsky klub "N" [i] 06:20 Správy STV "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Práca pre teba [i] 07:25 Duel [i] 07:55 5 proti 5 [i] 08:45 Maigret: Maigret a minister [i] 10:20 Sila lásky IV. 21/203 [i] 11:10 Voľby do NRSR 2012 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:05 Dámsky klub [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:35 Chodili sme spolu [i] 14:25 Divoký anjel 122 [i] 15:15 Dve tváre Anny 42/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 111 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Kto hovorí pravdu? [i] 20:35 Liga majstrov [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 22:58 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:35 Maigret: Maigret a minister [i] 01:05 Dve tváre Anny 42/60 [i] 01:50 O 5 minút 12 [i] 02:55 Slovensko v obrazoch [i] 03:15 Sila lásky IV. 21/203 [i] 04:05 Sila lásky V. 111 [i] 04:55 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Profesionál [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Stará mať rozpráva 1/7 [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Národnostný dokument [i] 10:50 Správy - Hírek [i] 11:10 Fokus práca [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:00 ArtSpektrum [i] 12:05 Zahrajte mi takúto [i] 12:50 Športové ozveny [i] 13:25 Televízia po slovensky: 1980-1984 [i] 14:35 Chlap prezývaný Brumteles [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Voľby do NRSR 2012 [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Buvirozprávky 13/14 [i] 18:40 Bohovia a hrdinovia antických mýtov: Herakles a Olympia [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Zuzana Pončáková [i] 20:00 Mučivé tajomstvo [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Polícia [i] 22:15 Srdce z Jeninu [i] 23:15 Autosalón [i] 23:40 6 miliárd názorov [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:20 Súdna sieň: Priveľká rodina [i] 08:15 Súdna sieň: Zákerný kolega [i] 09:20 Panelák IX.: Sklenené peklo 37 [i] 10:25 Dom snov I. 4 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Klamári II. 16 [i] 13:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 1/23 [i] 14:45 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: PR a očistná diéta 5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Zaslepený blázon [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Tajné rande 38 [i] 21:30 HOTEL PARADISE [i] 22:30 Profesionáli VI.: Profesionáli mimo služby 14 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 2 [i] 00:15 Špeciálne komando II. 20,21 [i] 02:00 Numb3rs III. 11 [i] 02:40 Damages - V ohrození života III. 5 [i] 03:20 District 83 [i] 04:05 Nezvestní IV. 6,7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Zasľúbená zem 3 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 46 [i] 08:05 Matlock II. 16 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda II. 16 [i] 10:20 Smer juh 52,53 [i] 12:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 8 [i] 13:25 Panelák IX.: Sklenené peklo 37 [i] 14:35 Faktor strachu I. 7 [i] 15:35 Simpsonovci VII. 25/25 [i] 16:05 Simpsonovci II. 2 [i] 16:40 Dom snov I. 4 [i] 17:50 Prison Break: Útek z väzenia II. 20 [i] 18:50 Faktor strachu I. 7 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Ice Road Truckers II. 14 [i] 21:10 Originály na cestách - Berlín 5 [i] 22:10 Cunami: Hodiny hrôzy v Japonsku [i] 23:35 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 00:10 HOTEL PARADISE [i] 01:00 Zákon gangu II. 6,7 [i] 02:25 Originály na cestách - Berlín 5 [i] 03:10 Prison Break: Útek z väzenia II. 20 [i] 03:50 Myška v prérii 13 [i] 04:30 Láska a pomsta 50 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život 2/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Náhradníci 20/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší V. 4/22 [i] 09:00 Advokáti VI. 20/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 16/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 16/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 4/22 [i] 13:00 Změna je život 3/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Zpátky v rodném městě 21/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 21/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 5/22 [i] 17:00 CSI: New York VII. 15/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 17/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 17/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 16/22 [i] 21:00 Vzpomínky 10/14 [i] 22:00 Firma 3/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17/24 [i] 00:00 Kriminálka z pobřeží 12/20 [i] 01:00 Vzpomínky 10/14 [i] 01:55 Firma 3/22 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17/24 [i] 03:25 Kriminálka z pobřeží 12/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Šokující budoucnost [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Koželuh [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Kain a Ábel [i] 08:10 Bořiči mýtů: Aljaška - speciál 2 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stadion první ligy [i] 10:00 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 6 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 11:50 Opravna vraků: Nával lidí v opravně vraků [i] 12:45 Rození obchodníci: VW T2 Panel Van [i] 13:40 Americký chopper: Snižování počtů [i] 14:35 Špinavé práce: Natěrač mostů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Den spásy [i] 16:25 Bořiči mýtů: Jízda na kapotě auta [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stadion první ligy [i] 18:15 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 19:10 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 19:40 Jak to dělají? 3 [i] 20:05 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 21:00 Krizové situace pod kontrolou: Hlavní nádraží v New Yorku [i] 21:55 To taky zvládnu 11 [i] 22:25 To taky zvládnu 12 [i] 22:50 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 23:45 Bořiči mýtů: Divácký speciál [i] 00:40 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 01:40 Krizové situace pod kontrolou: Hlavní nádraží v New Yorku [i] 02:40 To taky zvládnu 11 [i] 03:10 To taky zvládnu 12 [i] 03:40 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 04:35 Jak se to dělá: Detektory kovů [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Srdce ze zlata 17/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 48/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Ptačí výprava 18/32 [i] 10:20 Kluci v akci [i] 10:45 Na cestě po Surinu [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Budoucnost čeká 21/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Losování Euromiliony 20:00 Báječná léta pod psa [i] 21:40 Komici na jedničku [i] 22:35 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 00:00 Losování Euromiliony 00:05 Californication IV: Soud 10/12 [i] 00:35 MI5 9/16 [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dobrá víla Kalandra [i] 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 O češtině [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Na houby: Kozí hřiby [i] 09:55 Oceány: Atlantik 4/8 [i] 10:50 Čínská atomová bomba [i] 11:45 Evropa dnes [i] 12:10 Cesta čaje a koní 2/3 [i] 13:05 Náš venkov [i] 13:20 Příběh perlového ornátu [i] 13:35 Heydrich - konečné řešení: Pozdější život atentátu 27/44 [i] 14:00 Království divočiny: Ze života orangutanů 3/5 [i] 14:30 Cestománie [i] 15:00 Cesta čaje a koní 3/3 [i] 15:50 Evropa a já [i] 16:05 Závislí na závislých [i] 16:30 Krásy evropského pobřeží: Kréta [i] 16:40 Turecko - brána Orientu [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 21/39 [i] 19:20 Kde peníze pomáhají [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Stopařka 39/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Perský záliv 10/10 [i] 20:50 Co by kdyby: Hitler vyhrál válku [i] 21:10 Historie.cs [i] 21:55 Racek Jonathan Livingston [i] 23:35 Q [i] 00:00 České návraty José Cury [i] 00:25 Divadlo žije! [i] 00:55 Kultura.cz [i] 01:20 Kultura.cz Brno [i] 01:45 Hledáme své předky: Cyklus o rodokmenech a genealogii 2/3 [i] 02:15 Babylon [i] 02:40 Do práce [i] 03:05 Evropa dnes [i] 03:35 Království za koně [i] 03:50 Podivuhodný svět [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:40 Generace "0" [i] 04:55 Miliony lidských očí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2146 [i] 10:00 Hotel snů: Srí Lanka [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tequila a Bonetti v Římě 14 [i] 13:30 Powder Park II 9 [i] 14:35 Odložené případy IV: Sen o dolarech [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba II: Zbylá dovolená [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Společenská dohoda 17 [i] 18:30 Ulice 2147 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Den otevřených dveří 319 [i] 21:25 Víkend: Co oči nevidí [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Dítě jako pojistka 10 [i] 23:50 Žalobce a obhájce: Hustší než voda 2 [i] 00:40 24 hodin VI 15 [i] 01:25 Novashopping 01:50 Odložené případy II: Revoluce [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba II: Zbylá dovolená [i] 03:55 24 hodin VI 15 [i] 04:35 Láska, s. r. o. 15, 16 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Closer III: Ruby 4 [i] 08:05 M*A*S*H 80 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda V: Hlavní předmět vražda 19 [i] 10:40 Policejní divize III: Chamtivý otec 9 [i] 11:40 Knight Rider II: Ohnivé kolo 10 [i] 12:40 Closer III: Kulatý archiv 5 [i] 13:40 Alf II: Nový soused 12 [i] 14:15 Siska II: Klíč k vraždě 1 [i] 15:40 Big Ben III: Vražda ve sboru 6 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:20 Sběratelé kostí V: Dravec v akváriu 18 [i] 23:20 Hotel Paradise [i] 00:20 Nedokonalé zločiny II: Mlčenlivý svědek 1 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Nedokonalé zločiny II: Mlčenlivý svědek 1 [i] 04:00 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Anderov rebrinák [i] 05:30 Keď budeš moja 22/238 [i] 06:20 Júlia - Cesty za šťastím 2/191 [i] 07:05 Dr. Oz I. 74/174 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová III. 95/130 [i] 08:40 Osobný strážca 46/64 [i] 09:40 Veronika I. 6/22 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 Ako byť trendy [i] 12:10 Sultán 45 [i] 13:10 Druhý dych 37/80 [i] 14:20 Rebeli I. 139/215 [i] 15:10 Joan z Arkádie I. 12/23 [i] 16:00 Cigánske srdce 159/218 [i] 16:55 Keď budeš moja 23/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 4/22 [i] 18:50 Dharma a Greg II. 4/24 [i] 19:20 Frasier IV. 21-22/24 [i] 20:00 Sultán 46 [i] 21:15 Druhý dych 38/80 [i] 22:10 V objatí hodvábu 171-172/200 [i] 00:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 6/10 [i] 00:55 Adela show [i] 01:35 Frasier IV. 21-22/24 [i] 02:15 Zajtrajšie noviny II. 2/22 [i] 03:00 Ulica III. 172/259 [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Magma [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Mary a Max [i] 13:45 Žít po svém [i] 15:40 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 17:20 Až do dna [i] 19:00 Blafuj jako Beckham [i] 20:55 Odplata [i] 22:30 Skrytá agenda [i] 00:15 Stopy vraha [i] 02:10 Hooligans [i] 03:40 Město v ohrožení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:35 Fotbal [i] 09:25 Fotbal [i] 09:30 Watts [i] 10:25 Fotbal [i] 10:30 Snooker [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 Biatlon [i] 15:00 Biatlon [i] 16:45 Cyklistika [i] 18:00 Biatlon [i] 19:00 Watts [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:45 Cestovní vozy [i] 00:15 Biatlon