TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Krok za krokom I. 15/22 [i] 09:55 Komisár Rex II. 10/15 [i] 10:50 Oklamaná dôvera [i] 12:30 Rýchle Televízne noviny [i] 12:35 FBI: Prípady Sue Thomasovej [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 FARMA - ZAČÍNAME [i] 15:00 Krok za krokom I. 16/22 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 1/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS IV. 9/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 21:15 Zámena manželiek - NOVÉ ČASTI [i] 22:20 Partička [i] 23:05 Voľby 2012 - SÚBOJ [i] 23:45 Pravidlá boja [i] 01:40 Waynov svet [i] 03:10 Las Vegas: Kasíno II. 3/24 [i] 03:50 Komisár Rex II. 10/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub "N" [i] 06:30 Správy STV "N" [i] 07:15 Práca pre teba [i] 07:20 Duel [i] 07:55 5 proti 5 [i] 08:40 Maigret: Maigret a obchodník s vínom [i] 10:20 Sila lásky IV. 20/203 [i] 11:10 Voľby do NRSR 2012 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:25 Divoký anjel 121 [i] 15:15 Dve tváre Anny 41/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 110 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Momentky [i] 21:40 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Komisár Manara: Rapsódia v modrom 3/12 [i] 23:20 Maigret: Maigret a obchodník s vínom [i] 01:00 Dve tváre Anny 41/60 [i] 01:45 Momentky [i] 03:20 Sila lásky IV. 20/203 [i] 04:10 Sila lásky V. 110 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Extr@français 8/13 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Tvárou v tvár [i] 10:55 Národnostné správy [i] 11:00 Fokus - rodina [i] 11:40 Hľadanie stratených svetov: Stratený hrob kráľovnej Žofie [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Bavme sa so Stupavankou [i] 13:20 Autosalón [i] 13:50 Odpískané [i] 14:30 Športové ozveny [i] 15:00 Magazín NHL [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný dokument [i] 16:30 Fokus práca [i] 16:55 Spektrum vedy: Vtáčí mozog a učenie [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Voľby do NRSR 2012 [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Buvirozprávky 12/14 [i] 18:40 Človek uprostred 1995: Poznámka o známke [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Ťažké ochorenia väziva rúk - Dupuytrenová kontraktúra [i] 21:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Útočisko [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Test magazín [i] 22:10 Lurdy [i] 23:50 On Air [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Nezvestní IV. 5 [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: V mene dievčat [i] 08:25 Súdna sieň: Kamaráti z podsvetia [i] 09:25 Panelák IX.: Patrikove starosti 36 [i] 10:25 Dom snov I. 3 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Sebaobrana [i] 15:00 Extrémne rodiny [i] 16:00 Profesionáli II.: Raper 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Sex v meste [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Sklenené peklo 37 [i] 21:30 HOTEL PARADISE [i] 23:00 Californication III. 1/25 [i] 23:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. - NOVÁ SÉRIA 1/12 [i] 00:40 Dokonalý úkryt [i] 02:20 Numb3rs III. 10 [i] 03:05 Damages - V ohrození života III. 4 [i] 03:40 District 82 [i] 04:25 Zločin z vášne [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 45 [i] 08:05 Matlock II. 15 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda II. 15 [i] 10:20 Smer juh 50,51 [i] 12:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 7 [i] 13:25 Panelák IX.: Patrikove starosti 36 [i] 14:35 Faktor strachu I. 6 [i] 15:35 Simpsonovci VII. 23,24 [i] 16:40 Dom snov I. 3 [i] 17:50 Prison Break: Útek z väzenia II. 19 [i] 18:50 Faktor strachu I. 6 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 11 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 12 [i] 22:05 Ochrana svedkov III. 12 [i] 23:05 Dexter II. 11 [i] 00:10 HOTEL PARADISE [i] 01:15 Ochrana svedkov III. 12 [i] 01:55 Dexter II. 11 [i] 02:45 Prison Break: Útek z väzenia II. 19 [i] 03:25 Myška v prérii 12 [i] 03:45 Navzdory osudu 90/90 [i] 04:25 Láska a pomsta 49 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život 1/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Policista v penzi 19/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší V. 3/22 [i] 09:00 Advokáti VI. 19/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 15/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 15/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 3/22 [i] 13:00 Změna je život 2/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Náhradníci 20/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 20/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 4/22 [i] 17:00 CSI: New York VII. 14/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 16/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 16/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 15/22 [i] 21:00 Dr. House VI. 19/22 [i] 22:00 Dr. House VI. 20/22 [i] 23:00 Zoom 9/221 [i] 23:15 Firma 2/22 [i] 00:15 True Blood - Pravá krev II.: Propusť mě 7/12 [i] 01:25 Dr. House VI. 19/22 [i] 02:20 Dr. House VI. 20/22 [i] 03:05 Firma 2/22 [i] 03:50 True Blood - Pravá krev II.: Propusť mě 7/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: CCGS Amundsen [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Hadí kovboj [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Prázdný trůn [i] 08:10 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 09:05 Mimořádné projekty: Vysoce nebezpečná věž [i] 10:00 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 5 [i] 10:55 Nutné k přežití: Skotsko [i] 11:50 Opravna vraků: Šéf se vrátil [i] 12:45 Auto budoucnosti: Extrémy [i] 13:40 Americký chopper: Návrat černé vdovy [i] 14:35 Špinavé práce: Koželuh [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Kain a Ábel [i] 16:25 Bořiči mýtů: Aljaška - speciál 2 [i] 17:20 Mimořádné projekty: Vysoce nebezpečná věž [i] 18:15 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 19:10 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 19:40 Jak to dělají? 2 [i] 20:05 Sám v divočině 2 [i] 21:00 Kdo uspěje?: Škola lehké pěchoty [i] 21:55 V nejhorším případě: Porucha auta v poušti / tarantule [i] 22:25 V nejhorším případě: Pád výtahu / výpadek elektrického proudu [i] 22:50 Zvědavost: Jak vzniká život? [i] 23:45 Bořiči mýtů: Mýty o basebalu [i] 00:40 Sám v divočině 2 [i] 01:40 Kdo uspěje?: Škola lehké pěchoty [i] 02:40 V nejhorším případě: Porucha auta v poušti / tarantule [i] 03:10 V nejhorším případě: Pád výtahu / výpadek elektrického proudu [i] 03:40 Zvědavost: Jak vzniká život? [i] 04:35 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Činčin [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 47/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Srdce ze zlata 17/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Pavla Miloše [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Buď anebo 20/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Život je ples: Konkurz 10/16 [i] 21:00 Na cestě po Surinu [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Na stopě [i] 22:30 MI5 9/16 [i] 23:25 Kriminálka Paříž: Na mušce 60/62 [i] 00:20 Film o filmu: Báječná léta pod psa [i] 00:35 Objektiv [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Z očí do očí [i] 05:40 Designtrend [i] 06:00 Babylon [i] 06:25 Chcete mě? [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Klíč [i] 09:25 Papua Barat 3/6 [i] 09:55 Kamera na cestách: Peru, incký skvost [i] 10:50 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 24/26 [i] 11:50 Zrezivělá krása [i] 12:15 Značka "Krása" [i] 13:10 Vzkaz Františka Listopada [i] 13:25 Hledání ztraceného času [i] 13:45 Československý filmový týdeník 1962 875/2379 [i] 14:00 Kolaborovali s nacisty 9/12 [i] 14:50 Aby dluhy nebolely: Můj dům, můj hrad [i] 15:00 Tajná inkvizice 2/3 [i] 15:55 Hledáme své předky 2/3 [i] 16:20 V kůži předků [i] 16:35 Kde peníze pomáhají [i] 16:40 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 20/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Věčná paměť 38/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 10/12 [i] 21:00 Spartakus 1, 2 [i] 00:00 From the Basement ll: V rockovém podzemí: Iggy Pop & 5/6 [i] 00:50 Krok do prázdna Jana Masaryka aneb [i] 01:50 Krásný ztráty [i] 02:25 Chcete je? [i] 02:30 Cesty víry: Mariam [i] 02:55 Uchem jehly [i] 03:25 Benkó Dixieland - Maďarsko [i] 03:55 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:05 Království za koně [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:45 Generace "0" [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Láska, s. r. o. 14 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2145 [i] 10:00 Ohnivá řeka [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tequila a Bonetti v Římě 13 [i] 13:30 Powder Park II 8 [i] 14:35 Odložené případy IV: Přísun krok [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba II: Pohřebiště [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Něžnější polovička 16 [i] 18:30 Ulice 2146 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl III: Klíč 5 [i] 21:15 Dr. House VII: Náprava 21 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba VIII 10 [i] 23:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 7 [i] 00:30 69 rozkoší pro smrtelníky: * 6, 7 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Odložené případy II: Čas zabíjet [i] 02:25 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Closer III: Rakev pro dva 3 [i] 08:05 M*A*S*H 79 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda V: Smrtící debata 18 [i] 10:40 Policejní divize III: Cena svobody 8 [i] 11:40 Knight Rider II: Duše bez těla 9 [i] 12:40 Closer III: Ruby 4 [i] 13:40 Alf II: Kandidáti 11 [i] 14:15 Siska I: Svědek 12 [i] 15:40 Big Ben III: www.vražda.de 5 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Jízda za všechny peníze 102 [i] 21:20 Farmář hledá ženu: Dopisy [i] 22:35 Partička [i] 23:15 Slunečno, místy vraždy I 1 [i] 00:15 Hotel Paradise [i] 01:25 Nedokonalé zločiny I: Tvář 12 [i] 02:20 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Keď budeš moja 21/238 [i] 05:55 Júlia - Cesty za šťastím 1/191 [i] 06:40 Dr. Oz I. 73/174 [i] 07:45 Sudkyňa Hatchettová III. 94/130 [i] 08:10 Osobný strážca 45/64 [i] 09:10 Veronika I. 5/22 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 YOU CAN DANCE [i] 13:00 Dr. Oz I. 73/174 [i] 14:10 Rebeli I. 138/215 [i] 15:00 Joan z Arkádie I. 11/23 [i] 15:55 Cigánske srdce 158/218 [i] 16:50 Keď budeš moja 22/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 3/22 [i] 18:45 Dharma a Greg II. 3/24 [i] 19:15 Frasier IV. 19-20/24 [i] 20:00 Sultán 45 [i] 21:15 Druhý dych 37/80 [i] 22:15 Ako byť trendy [i] 23:30 Poisťovňa šťastia V. 10/16 [i] 00:35 Adela show [i] 01:15 Frasier IV. 19-20/24 [i] 02:00 Zajtrajšie noviny II. 1/22 [i] 02:45 Ulica III. 171/259 [i] 03:30 Lampáreň [i] 03:50 112 [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Holka na hlídání [i] 08:55 Teleshopping 12:05 RRRrrrr!!! [i] 13:50 Poslední plavky [i] 15:40 Spadl z oblaků [i] 17:30 Mary a Max [i] 19:10 Žít po svém [i] 21:05 Město v ohrožení [i] 22:45 Hooligans [i] 00:25 Kanibal Dahmer [i] 02:05 Lovec démonů [i] 03:45 Velmi ženatý Malcolm [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30