TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana IV. 4/13 [i] 06:05 Duck Dodgers II. 6/26 [i] 06:25 Scooby Doo I. 8/24 [i] 06:55 Flintstonovci v akcii 8/54 [i] 07:15 Harry Potter a Polovičný princ (HD) [i] 10:00 Hellcats: Superkočky v akcii 1-2/22 [i] 11:45 Upírske denníky II. 15/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 Inštinkt lovca [i] 16:20 Rýchle Televízne noviny [i] 16:25 Tanec je môj život [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 Hlas Česko Slovenska [i] 21:50 FARMA - ZAČÍNAME! [i] 22:30 V maske Fantóma [i] 01:55 Umlčaní [i] 03:15 Boj o holý život [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Trh márnosti 1/6 [i] 06:05 Trh márnosti 2/6 [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Včielka Maja: Maja a žaba [i] 07:35 Alica v krajine zázrakov: V lese zabudnutia 8/26 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Góóól [i] 09:00 Spadla z oblakov: Operácia púpava 9/13 [i] 09:35 Spadla z oblakov: Výlet raketou 10/13 [i] 10:00 Čarovné miesta Zeme: Madagaskar [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot: Vražda v Orient exprese [i] 14:40 Film pre pamätníkov - režisér Martin Frič: "Cesta do hlubin študákovy duše" [i] 16:10 Na ceste: Na ceste po Mali [i] 16:45 Pošta pre teba [i] 17:50 Štýlovo [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Tanec s vlkmi [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Odpískané [i] 23:55 Agatha Christie : Poirot: Vražda v Orient exprese [i] 01:25 Tanec s vlkmi [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Halali [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín [i] 09:45 Život v pohybe: Kolektívne športy [i] 10:15 Encyklopédia slov.obcí: Smolník [i] 10:30 Archijerejská sv.liturgia pri príležitosti 15.výročia Košického exarchátu [i] 12:30 Bože môj, prečo si ma opustil? [i] 12:45 Slovenské unikáty 1999: Drevený klenot [i] 12:55 Vtáčia princezná [i] 14:00 On Air [i] 14:30 Megastavby IV.: Nebeský chodník nad Veľkým kaňonom [i] 15:20 Slovo [i] 15:25 Orientácie [i] 16:00 Família: Nechcem nič, len aby si žila ! [i] 16:25 Anjeli strážni: Petra Jandu [i] 16:55 Televízia po slovensky: 1980-1984 [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Stratený hrob kráľovnej Žofie [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Buvirozprávky 11/14 [i] 18:35 Táraninky: Sladkosti [i] 18:45 Čarovný svet animovaného filmu: Dvaja majstri [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Radio _Head Awards 2011 [i] 22:00 Umenie 2012: Divadlo a tanec [i] 22:35 Môj príbeh: Závislý od pornografie [i] 22:45 Canto Hondo [i] 23:40 Slovo [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 Zdanlivo mŕtva [i] 07:20 Simpsonovci XVII. 20,21,22/22 [i] 08:40 Rýchly a zbesilý [i] 10:35 Stratené duše III. 10,11 [i] 12:30 Útek do Mexika [i] 15:10 Stratený poklad Aztékov [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:19 HOTEL PARADISE [i] 20:20 Kameňák 2 [i] 22:29 HOTEL PARADISE [i] 22:30 Vtákomlátič [i] 00:25 Z pekla [i] 02:35 Strata pamäti [i] 04:00 Vtákomlátič [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Perry Mason: Prípad vražedného bozku [i] 07:35 MacGyver 53,54 [i] 09:45 A-Team 71,72 [i] 11:55 30 prípadov majora Zemana: Pán zo Salzburgu - 1964 21 [i] 13:45 Ice Road Truckers I. 1/13 [i] 14:45 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. Špeciál 3/3 [i] 15:45 Kutyil s.r.o. 11 [i] 17:00 Slávík 2011 [i] 19:15 Extrémne rodiny [i] 20:20 Slovácko sa nesúdi: Zabíjačka, Medveď, Hit za tri grajciare 7,8,9 [i] 22:15 Svedok vraždy [i] 00:15 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. Špeciál 3/3 [i] 01:05 Šogún 2 [i] 02:35 Myška v prérii 11 [i] 02:55 Maharadžova dcéra 2,3/3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Podfukáři IV. 6/6 [i] 07:10 Internát V. 4/9 [i] 08:45 Zoom 9/221 [i] 09:00 Ztracený svět: Spasení 6/22 [i] 10:00 Enterprise: Splynutí 17/26 [i] 11:00 Enterprise: Bludná planeta 18/26 [i] 12:00 Pravěk útočí II. 1/7 [i] 13:00 Předčasné vydání II.: To slovo je mumie 15/22 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Kde a kdy 16/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 3/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 4/22 [i] 17:00 Podfukáři V. 1/6 [i] 18:10 Dr. House VI. 17/22 [i] 19:10 Dr. House VI. 18/22 [i] 20:10 Firma 2/22 [i] 21:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 18/24 [i] 22:10 Myšlenky zločince VI. 17/24 [i] 23:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 9/13 [i] 00:00 Californication IV.: Mrtvolka 5/12 [i] 00:35 Californication IV.: Právníci, zbraně a prachy 6/12 [i] 01:10 Internát V. 4/9 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba IV. 18/24 [i] 03:30 Firma 2/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Povolení vrtat 3 [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i] 06:50 Jak to funguje: Záchod/grilovací rošt/osobní váha/katalyzátor [i] 07:15 Motory Detroitu: Otočné auto [i] 08:10 Bořiči mýtů 173 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 59 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 60 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Při práci vyhládne [i] 11:50 Špinavé práce: Údržbář izolace postřikových zařízení [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Člověk vs. Led [i] 13:40 Bořiči mýtů: Motorky a bazuky [i] 14:35 Americký chopper: Motorka Gears of War [i] 15:30 Pátá rychlost 1 [i] 16:00 Pátá rychlost 2 [i] 16:25 Impozantní lodě: CCGS Amundsen [i] 17:20 Bezpečná hranice 15 [i] 17:50 Bezpečná hranice 16 [i] 18:15 Říční příšery: Zabijáci příkopové propadliny [i] 19:10 Sám v divočině 1 [i] 20:05 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem: Makrela jednobarevná [i] 21:00 Lovci odpadu 5 [i] 21:55 Dvojí přežití 8 [i] 22:50 Téměř jsem to nepřežil: Přežil v ledové jeskyni [i] 23:45 Ztracený ráj 1 [i] 00:40 Bezpečná hranice 15 [i] 01:10 Bezpečná hranice 16 [i] 01:40 Lovci odpadu 5 [i] 02:40 Dvojí přežití 8 [i] 03:40 Jak se to dělá: Slanina/Rozmetače sněhu/Luxusní auta [i] 04:05 Téměř jsem to nepřežil: Přežil v ledové jeskyni [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Perly a růže [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 17/26 [i] 06:45 Finley požární autíčko 34/39 [i] 07:05 Dětská hlídka: Zmizeli dva teriéři 4/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 11:00 Náměstíčko: O rybáři a rybce 9/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pravda a lež [i] 14:25 Zdivočelá země: Schyluje se k svatbě 4/20 [i] 15:20 Zdivočelá země 5/20 [i] 16:15 Hercule Poirot [i] 17:10 Na kometě [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 20:00 Vražda kočky domácí [i] 21:20 168 hodin [i] 21:50 Rajónové blues [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Komisař Moulin [i] 00:55 Podfukáři 9/12 [i] 01:50 ČESKÝ LEV 2011 [i] 03:40 Bydlení je hra [i] 04:05 Trocha šafránu z televizního archívu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zatřást kostmi [i] 06:00 Cesty víry: Dominik kardinál Duka [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Můj dům, můj hrad 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Hledání ztraceného času [i] 09:20 Babylon [i] 09:50 Svatá kaple v Paříži [i] 10:55 Kultura.cz [i] 11:20 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:30 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:00 Máte mě! [i] 12:15 Království divočiny: Ze života orangutanů 3/5 [i] 12:45 Mimo rámec [i] 13:00 Knižní svět [i] 13:30 České návraty José Cury [i] 14:00 Kamera na cestách: Ingriš! Eduard Ingriš [i] 14:55 Křesťanský magazín [i] 15:20 Uchem jehly [i] 15:45 Cesty víry: Mariam [i] 16:15 Český Krumlov 2011 [i] 16:55 Vzkaz Františka Listopada [i] 17:10 Účet jednoho dne [i] 17:40 Kde peníze pomáhají [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Modrý lotos - 2. část 9/39 [i] 18:10 Bert a Ernie 9/26 [i] 18:15 Včelka Mája: Soutěž v létání 74/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Suma sumárum [i] 19:25 Červený trpaslík: Díky za tu vzpomínku 9/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Pozdější život atentátu 27/44 [i] 20:30 Kamera na cestách: Peru, incký skvost [i] 21:25 Na plovárně s Petrem Rudolfem [i] 21:50 Lepší svět [i] 23:45 Pravá krev: Hořící dům lásky 7/12 [i] 00:35 Flight of the Conchords I: Na mušce 7/12 [i] 01:00 Televizní společnost [i] 02:55 Prezidentovi v patách aneb [i] 03:50 Rolling Stones: Ladies and gentlemen 04:45 Mezi dveřmi je A.G. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:55 Roary: Závodní auto 43 [i] 06:10 Liga Špačků 2 [i] 06:35 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 2 [i] 06:50 Batman vítězí III 12 [i] 07:20 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 2 [i] 07:50 Babicovy dobroty: Kuře a kuřecí maso [i] 08:25 Koření: Všechny vůně světa [i] 09:25 Lucie, postrach ulice [i] 11:05 Druhý dech: Rekreační středisko pro krávy 3 [i] 12:40 Ďábel se třemi zlatými vlasy [i] 14:15 Sedm let v Tibetu [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hlas ČeskoSlovenska: Výběr naslepo [i] 22:05 Střepiny [i] 22:40 Dokonalý svět [i] 01:10 Novashopping 01:30 Sedm let v Tibetu [i] 03:40 Hranice nemožného 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Ninjago 1 [i] 07:45 Mickeyho klubík III: Mickeyho jarní překvapení 30 [i] 08:15 Tajemství 2. světové války: Útěk z Koldycu 25 [i] 09:25 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy v Kitzbühelu I: Melodie smrti 3 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 M*A*S*H 78 [i] 12:25 Receptář prima nápadů [i] 13:40 Jestřábí žena [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XII: Náměsíčná [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zázraky života II: Překvapení 3 [i] 21:10 Rachot v Bronxu [i] 23:05 Denní světlo [i] 01:15 Myšlenky zločince II 19 [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Tajemství 2. světové války: Útěk z Koldycu 25 [i] 04:50 Vraždy v Kitzbühelu I: Melodie smrti 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Všetci sú za dverami [i] 06:00 Keď budeš moja 20/238 [i] 07:10 Úbohá Nasťa 1-2/80 [i] 08:50 Sabrina - mladá čarodejnica VI. 19/22 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Sabrina - mladá čarodejnica VI. 20/22 [i] 10:55 Jesse II. 11/20 [i] 11:20 O.C. California II. 4/24 [i] 12:25 Prípady Alice Neversovej I. 7/8 [i] 14:10 Mníška a komisár: Padlý anjel [i] 15:55 Vtáky v tŕní I. 6/10 [i] 17:00 Keď budeš moja 21/238 [i] 17:55 V Údolí divých ruží: Lásky sa nevzdám [i] 20:00 Sila vôle 1-2/2 [i] 00:30 Dvojité výkupné [i] 02:00 Kým sa zobudí [i] 03:30 Dr. Oz I. 72/174 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:30 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Poslední plavky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Super náhradník [i] 13:55 Surikaty [i] 15:30 Magma [i] 17:20 Spadl z oblaků [i] 19:10 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 20:50 Velmi ženatý Malcolm [i] 22:30 Lovec démonů [i] 00:15 Sám v temnotě [i] 01:50 Replikant [i] 03:30 Bláznivej sejf [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Snooker [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:15 Biatlon [i] 14:00 Běžecké lyžování [i] 15:30 Alpské lyžování [i] 16:00 Biatlon [i] 16:45 Cyklistika [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Biatlon [i] 19:30 Biatlon [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Box [i] 23:15 Skoky na lyžích [i] 00:30 Biatlon [i] 01:00 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Být Erikou 3: Být Adamem 5 [i] 06:00 Dobrá manželka 3: Zvláštní program [i] 06:30 Vraždy v Midsomeru 13: Vznešené umění 6 [i] 08:30 Dobrá manželka 3: Zvláštní program [i] 09:00 Diagnóza vražda 6: Windows '98 v pozadí 8 [i] 10:00 Diagnóza vražda 6: Poslední útočiště 9 [i] 11:00 Diagnóza vražda 6: Vražda x 4 10 [i] 12:00 Diagnóza vražda 6: Mrtvý ve vodě 11 [i] 13:00 Diagnóza vražda 6: Uvěznění v ráji 12 [i] 14:00 Milionový lékař 1: Co je šeptem, to je čertem 7 [i] 15:00 Super erupce [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 14: Smrt v pomalém pruhu 1 [i] 19:00 Městečko Haven 2: Tichá noc 8 [i] 20:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Ashley Judd 8 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Cesta před námi 1 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Nový den 1 [i] 23:00 Milionový lékař 1: Co je šeptem, to je čertem 7 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Nelidská společnost 15 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Tři v jednom 16 [i] 02:00 Havaj 5-0 1: Zoufalé činy 12 [i] 03:00 Havaj 5-0 1: Počátek 13 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 13: Stavět se nebude 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Unášen divokou vodou 3 [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 3 [i] 07:20 Nechte své dítě zazářit 5 [i] 08:20 Podzemí městí 10 [i] 09:15 Jamieho rodinné Vánoce 3 [i] 09:50 Večeře na chalupě: speciál [i] 10:50 Jak žijí Jonesovi 11 [i] 11:25 Jak žijí Jonesovi 12 [i] 12:00 Nejpřísnější rodiče na světě 25 [i] 12:55 Utajený šéf -Austrálie 02 [i] 13:55 Jídlo je detektivka II. 4 [i] 14:25 Jídlo je detektivka II. 5 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani III. 9 [i] 16:00 Velké přírodní události 5 [i] 17:10 Planeta Země po vymření lidstva 16 [i] 18:05 Hostina se smrtí 5 [i] 19:00 Deratizátor II. 9 [i] 19:30 Deratizátor II. 10 [i] 20:05 Sběrači 6 [i] 21:05 Raději se bojte 1 [i] 22:10 Oživlé dějiny 9 [i] 23:10 Kovbojové a psanci 1 [i] 00:10 On The Spot: Reportéři v akci: Best of [i] 01:05 Vesmír IV. 23 [i] 02:00 Podzemí městí 10 [i] 02:55 Zvířecí rekordmani III. 9 [i] 03:55 Nejpřísnější rodiče světa III. 5 [i] 04:55 Velké přírodní události 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Na stojáka 105 [i] 06:00 Jazzman [i] 07:30 Fotři jsou lotři [i] 09:10 Fimfárum - do třetice všeho dobrého [i] 10:25 Simonův vesmír [i] 11:55 Bubliňák [i] 13:20 Zachraňte Edwardse [i] 14:35 Svatební dort [i] 16:10 Koralína a svět za tajnými dveřmi [i] 17:50 Single Man [i] 19:30 Před kamerou IX. 10