TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Dobrodružstvá Jackieho Chana IV. 3/13 [i] 05:20 Duck Dodgers II. 5/26 [i] 05:40 Scooby Doo I. 7/24 [i] 06:05 Flintstonovci v akcii 7/54 [i] 06:30 Čarodejnice III. 13/22 [i] 07:20 Kozí príbeh - Povesti starej Prahy [i] 08:45 Priatelia II. 15/24 [i] 09:15 Dva a pol chlapa VIII. 15/16 [i] 09:40 Beethoven: Veľký trhák [i] 11:35 Hlas Česko Slovenska [i] 13:30 Muži v čiernom [i] 15:20 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Partička [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 Harry Potter a Polovičný princ (HD) [i] 23:20 Nezvratný osud 4 (HD) [i] 00:50 Cesta smrti [i] 02:20 Nie sme žiadni anjeli [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko v obrazoch [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Včielka Maja: Maja a dažďovka Maxo [i] 07:50 Alica v krajine zázrakov: Obrovské šteňa 7/26 [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Superchyty [i] 09:15 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:40 Husiarka a kráľ [i] 10:40 5 proti 5 špeciál [i] 11:30 Autoškola národa [i] 13:10 Autosalón [i] 13:40 On Air [i] 14:05 Trh márnosti 1/6 [i] 15:00 Trh márnosti 2/6 [i] 16:00 Anjel spravodlivosti [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Skutočný príbeh: Stopy môjho syna [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Liečiace ruky [i] 00:45 Anjel spravodlivosti [i] 02:05 Skutočný príbeh: Stopy môjho syna [i] 03:50 Liečiace ruky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Extr@français 8/13 [i] 09:30 Zamrznutá planéta [i] 10:15 Japonská mozaika IV [i] 10:35 Cesty [i] 11:00 Jazda kráľov [i] 11:35 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Vyhnala ich voda [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Traste sa - mám vodičák! [i] 13:00 Hájnikova žena [i] 14:35 Senior klub [i] 15:00 Kapura [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:00 Test magazín [i] 16:10 Raz,dva,tri [i] 17:30 Život v pohybe: Kolektívne športy [i] 18:00 Na ceste: Na ceste po Mali [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Buvirozprávky 10/14 [i] 18:40 Táraninky: Roboti [i] 18:45 Varím, varíš, varíme a pečieme: Snehové tyčinky s kakaovým krémom [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Tomáš Leňo [i] 20:00 Megastavby IV.: Nebeský chodník nad Veľkým kaňonom [i] 20:55 Anjeli strážni: Petra Jandu [i] 21:25 Retro noviny [i] 21:40 Československý filmový týždenník [i] 21:55 Alica v mestách [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 Timon a Pumbaa II. [i] 06:15 Myška v prérii [i] 06:35 Myška v prérii [i] 07:00 Hero Factory [i] 07:25 Beyblade Metal Fusion [i] 07:50 Rozprávková jazda [i] 08:20 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš 3 [i] 09:10 Ano, šéfe! [i] 10:25 Únos [i] 12:25 Návrat z doby ľadovej [i] 14:25 Mexičan [i] 17:00 Extrémne rodiny [i] 18:00 Geissenovci II. 1/12 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:19 HOTEL PARADISE [i] 20:20 Útek do Mexika [i] 23:00 Rýchly a zbesilý [i] 01:10 Mexičan [i] 03:10 L.A.- Okrsok 187 [i] 04:30 Tajomný ostrov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:00 Perry Mason: Prípad zradného rozhlasového moderátora [i] 07:45 Moderné veštenie [i] 08:55 Loď lásky 9,10 [i] 10:55 Kapor na torte 4/4 [i] 12:20 Súdna sieň: Pasca na seba [i] 13:30 Riskni milión! [i] 16:15 30 prípadov majora Zemana: Pán zo Salzburgu - 1964 21 [i] 18:00 Ano, šéfe ! IV. 1/10 [i] 19:10 Ice Road Truckers I. 1/13 [i] 20:20 Profesionáli III.: Sára a sexizmus 2 [i] 21:10 Profesionáli V.: Mikiho pes 1 [i] 22:05 Črepiny [i] 00:15 Zákon gangu II. 5 [i] 01:05 Nie som blázon [i] 02:50 Bozk vdovy [i] 04:30 Maharadžova dcéra 1/3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Podfukáři IV. 5/6 [i] 07:05 Advokáti II. 20/21 [i] 08:00 Advokáti II. 21/21 [i] 09:00 Ztracený svět: Jeskyně strachu 5/22 [i] 10:00 Enterprise: Stíny P'Jem 15/26 [i] 11:00 Enterprise: Raketoplán jedna 16/26 [i] 12:00 Pravěk útočí 6/6 [i] 13:00 Předčasné vydání II.: Choď, neběhej 13/22 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Crumbův návrat 14/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 1/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 2/22 [i] 16:55 Podfukáři IV. 6/6 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 1/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 2/24 [i] 20:00 Vzpomínky 10/14 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 16/24 [i] 23:00 Strážce pořádku II. 3/13 [i] 00:00 Kriminálka z pobřeží 11/20 [i] 01:00 Vzpomínky 10/14 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17/24 [i] 02:40 Podfukáři IV. 6/6 [i] 03:35 Strážce pořádku II. 3/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Maximální dopad [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Jízda: Velké autíčko [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Zabezpečení důležité stavby proti zemětřesení - San Francisko [i] 09:05 Impozantní lodě: USNS Robert E Peary [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: HII - kosmická raketa [i] 10:55 Superstroje: Stroje pro destrukci a demolici [i] 11:50 Stěhování obrů 4 [i] 12:45 Extrémní stroje: Tajfun [i] 13:40 Bratři z močálu 17 [i] 14:10 Bratři z močálu 18 [i] 14:35 To taky zvládnu 1 [i] 15:05 To taky zvládnu 2 [i] 15:30 Národ šílenců: Soutěž tanků [i] 16:25 Jak se to dělá 1 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně: Čínskésušenky s věštbou budoucnosti, Rámy jízdních kol/ Pracovní obuv/ Vnadidlo [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: HII - kosmická raketa [i] 18:15 Povolení vrtat 3 [i] 19:10 Černé nebe: Osobní bojové přistávací těleso [i] 20:05 Jak se to dělá 3 [i] 20:35 Jak se to dělá 4 [i] 21:00 Ross Kemp - Bitva o Amazonii 2 [i] 21:55 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 22:50 Mečouni - život na udici 7 [i] 23:45 Je to možné?: Pán elektřiny, mistr svalů a robotický had [i] 00:40 Černé nebe: Osobní bojové přistávací těleso [i] 01:40 Ross Kemp - Bitva o Amazonii 2 [i] 02:40 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 03:40 Jak se to dělá: Skalpely/Olejové barvy/Helmy britské policie/Horolezecké cepíny [i] 04:05 Mečouni - život na udici 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Dolů na zem 16/32 [i] 06:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 9/26 06:25 Summerhill [i] 08:15 Moudronos [i] 08:30 Pátrání světlušky Lucie [i] 08:45 Kapitolky o havěti: Vosa 4/10 [i] 09:00 Zprávičky [i] 09:15 Bludiště [i] 09:50 Léto [i] 11:30 Hoby naší doby [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Styl [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:30 Zahrada pod lupou [i] 13:55 Paša [i] 15:15 Film o filmu: Báječná léta pod psa [i] 15:35 Úsměvy Saši Rašilova nejml. [i] 16:15 Jiný muž, jiná šance [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 ČESKÝ LEV 2011 [i] 21:50 V údolí Elah [i] 23:50 Jako špatná vzpomínka [i] 01:20 Film o filmu Čtyři slunce [i] 01:40 Krotitelé dluhů [i] 02:05 Zahrada pod lupou [i] 02:30 Malá farma: Tah koněm [i] 02:55 Jak se vede, sousede? [i] 03:35 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 04:40 Činčin [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Pára u hradeb Brna [i] 06:00 Kolaborovali s nacisty: Britský dokumentární cyklus 9/12 [i] 06:50 Největší tankové bitvy: Yom Kippur 9/10 [i] 07:40 Trnka z Čech 2/10 [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:20 Folklorní magazín [i] 09:45 Ta naša kapela [i] 10:15 Na houby: Kozí hřiby [i] 10:45 Československý filmový týdeník 2012 875/2379 [i] 11:00 Kultura.cz [i] 11:25 Divadlo žije! [i] 11:55 Game Page [i] 12:25 PORT [i] 12:55 Příběhy starožitností aneb Víte co máte?: Pořad BBC o kráse a ceně starých věcí 24/26 [i] 13:55 Architektura 9/45 [i] 14:25 Zrezivělá krása [i] 14:55 Zpět k pramenům: Střední prameny 8/13 [i] 15:15 Oceány: Atlantik 4/8 [i] 16:10 Zázračná planeta: Amazonské příšerky [i] 16:55 Vzkaz Josefa Somra [i] 17:10 Ranč U Zelené sedmy: Jak tatínek stavěl traktor 9/42 [i] 17:35 Zlatník Ondra [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Tajná inkvizice 2/3 [i] 20:55 Prezidentovi v patách aneb [i] 21:50 Berlusconi: sex a moc [i] 22:45 Imigranti [i] 00:00 Červený trpaslík: Díky za tu vzpomínku 9/52 [i] 00:30 Je to soda III 1/8 [i] 01:00 From the Basement ll 5/6 [i] 01:50 Zpět k pramenům: Střední prameny 8/13 [i] 02:10 Křesťanský magazín [i] 02:35 Klíč [i] 03:05 Chcete je? [i] 03:10 Česká hračka [i] 03:30 Křesťanské umění na Moravě [i] 03:50 Loutky a loutkáři [i] 04:30 Nevěsta kvetoucí aneb Bašó na [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:00 Skippy 3 [i] 06:25 Roary: Závodní auto 41, 42 [i] 06:55 Liga Špačků 1 [i] 07:25 Co nového Scooby-Doo? 4 [i] 07:50 Příběhy Toma a Jerryho II 1 [i] 08:20 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 1 [i] 08:50 Hannah Montana II 22, 23 [i] 09:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Vrah skrývá tvář [i] 14:30 Hlas ČeskoSlovenska [i] 16:45 Kocour v botách [i] 18:05 Druhý dech: Teskně hučí Niagára 9 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Alvin a Chipmunkové [i] 22:05 Zítřek nikdy neumírá [i] 00:30 XIII 2/2 [i] 02:05 Novashopping 02:25 Hranice nemožného 12, 13 [i] 04:00 Volejte Novu [i] 04:55 Láska, s. r. o. 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Útěk z vězení 2/2 9 [i] 07:45 Mickeyho klubík III: Donald džinem 29 [i] 08:15 M*A*S*H 77 [i] 08:45 Autosalon [i] 10:05 Aréna národů [i] 11:10 Česká 30 [i] 12:25 Dobrý synek [i] 14:15 Sám doma [i] 16:25 Columbo: Případ vysokého IQ [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Aréna národů [i] 21:10 Hellboy 2: Zlatá armáda [i] 23:35 Zastav a nepřežiješ [i] 01:20 Myšlenky zločince II 18 [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Velký [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Slávici na ulici [i] 06:00 Je to možné?! [i] 06:45 Keď budeš moja 19/238 [i] 07:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 97/129 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Sabrina - mladá čarodejnica VI. 17-18/22 [i] 11:20 Jesse II. 10/20 [i] 11:45 O.C. California II. 3/24 [i] 12:55 Prípady Alice Neversovej I. 6/8 [i] 14:35 Jesse Stone: Vražda školáčky [i] 16:15 Vtáky v tŕní I. 5/10 [i] 17:10 Keď budeš moja 20/238 [i] 18:05 Rosamunde Pilcherová: Snehová búrka na jar [i] 20:00 V Údolí divých ruží: Lásky sa nevzdám [i] 21:50 Náhodné stretnutie [i] 00:35 Jennifer 8 [i] 02:40 Jesse Stone: Vražda školáčky [i] 04:05 112 [i] 04:40 Slávici na ulici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:15 Malí letci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Baxter [i] 13:50 Melodie mého srdce [i] 15:55 Rolling Stones [i] 18:05 Holka na hlídání [i] 19:55 Můj soused zabiják 2 [i] 21:40 Bláznivej sejf [i] 23:20 Replikant [i] 01:05 Smrtící nenávist 2 [i] 02:35 Noční můra [i] 04:00 Attack [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Sáně [i] 09:00 Severská kombinace [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Běžecké lyžování [i] 11:30 Severská kombinace [i] 12:15 Biatlon [i] 14:00 Běžecké lyžování [i] 15:30 Biatlon [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:45 Biatlon [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Biatlon [i] 00:00 Biatlon [i] 01:00 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Diagnóza vražda 6: Mrtvý ve vodě 11 [i] 06:00 Poslední sbohem [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3 [i] 10:00 Vraždy v Midsomeru 13: Tiché místo 4 [i] 12:00 Vraždy v Midsomeru 13: Nejlepší z nejlepších 5 [i] 14:00 Námořní hlídka 5: Báječný den 13 [i] 15:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk je v izolaci 12 [i] 16:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk v dopravní zácpě 13 [i] 17:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk míří do Las Vegas 14 [i] 18:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk jde k volbám 15 [i] 19:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a malý chlapec 16 [i] 20:00 Milionový lékař 1: Co je šeptem, to je čertem 7 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Hra [i] 23:30 Dobrá manželka 3: Zvláštní program [i] 00:00 Vraždy v Midsomeru 14: Smrt v pomalém pruhu 1 [i] 02:00 Havaj 5-0 1: V obležení 9 [i] 03:00 Havaj 5-0 1: Železní muži 10 [i] 04:00 Havaj 5-0 1: Vraždy v ráji 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Naděje pro divočinu 1 [i] 07:00 Jak vznikla Země 9 [i] 08:00 Egyptské mumie zvířat 1 [i] 09:05 Ondinésie [i] 10:20 Pouštní lvi [i] 11:25 Deratizátor 9 [i] 11:55 Deratizátor 10 [i] 12:25 Příběhy z divočiny 5 [i] 13:00 Vášnivý jedlík uvádí 5 [i] 13:35 Vášnivý jedlík uvádí 6 [i] 14:05 Tři hladoví hoši 3 [i] 14:40 Jídlo je detektivka 9 [i] 15:10 Úžasná planeta 1 [i] 16:05 Velké přírodní události 4 [i] 17:05 Planeta Země po vymření lidstva 15 [i] 18:00 Vášnivý jedlík uvádí 3 [i] 18:30 Vášnivý jedlík uvádí 4 [i] 19:00 Deratizátor II. 7 [i] 19:35 Deratizátor II. 8 [i] 20:10 Vesmír IV. 20 [i] 21:10 Když se Země zatřese: Úder hyperkánu 3 [i] 22:10 Oživlé dějiny 8 [i] 23:05 Z deníku uprchlíka 5 [i] 00:00 Tajné zlato [i] 01:05 Podzemí měst 8 [i] 02:00 Vesmír IV. 20 [i] 02:55 Deratizátor II. 7 [i] 03:25 Deratizátor II. 8 [i] 04:00 Podzemí měst 8 [i] 04:50 Ondinésie [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou IX. 9 [i] 06:00 Snila jsem o Africe [i] 07:50 Fantastický pan Lišák [i] 09:15 Velký skok