Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky - Druhý dych [i] 09:10 Komisár Rex II. 9/15 [i] 10:05 Náhradná matka [i] 11:40 Dieťa Medúzy [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 V dobrom aj v zlom III. 11/18 [i] 15:35 Krok za krokom I. 15/22 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IV. 8/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 AKČNÝ PIATOK: Kajínek [i] 22:35 AKČNÝ PIATOK: Cesta smrti [i] 00:20 Ťažké prachy [i] 02:00 Kajínek [i] 04:10 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dámsky klub "N" [i] 06:20 Správy STV "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Práca pre teba [i] 07:25 Duel [i] 07:55 5 proti 5 [i] 08:40 Maigret: Maigret a otvorené okno [i] 10:20 Sila lásky IV. 19/203 [i] 11:10 Voľby do NRSR 2012 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:45 Nebíčko v papuľke [i] 14:20 Divoký anjel 120 [i] 15:10 Dve tváre Anny 40/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:29 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:30 Sila lásky V. 109 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Autoškola národa [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Velké alibi [i] 23:55 Maigret: Maigret a otvorené okno [i] 01:35 Dve tváre Anny 40/60 [i] 02:20 Velké alibi [i] 03:50 Sila lásky IV. 19/203 [i] 04:40 Sila lásky V. 109 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus právo [i] 11:40 Vtáčí raj Senné a Medzibodrožie [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Tak nekonečne krásna [i] 13:20 Senior klub [i] 13:50 Profily: Majstri scén [i] 14:30 Medicína: Jedny zuby na celý život? [i] 15:45 Košice INTERFACE 2013 - Európske hlavné mesto kultúry [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Potulky po Taiwane - ostrov voňajúci exotikou [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:25 Práca pre teba - žrebovanie [i] 17:30 Voľby do NRSR 2012 [i] 18:30 Večerníček: Buvirozprávky 9/14 [i] 18:35 6 miliárd názorov [i] 18:40 Encyklopédia slov.obcí: Smolník [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Gizela Lipovská [i] 20:00 Zamrznutá planéta [i] 20:55 Família: Nechcem nič, len aby si žila ! [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 České milovanie: O láske na štyroch kolesách [i] 22:25 Kino na Dvojke: Anna a vlci [i] 00:00 BJD - zostrihy: BJD Raul Midón Trio (USA) [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV "N" [i] 02:25 ArtSpektrum [i] 02:32 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Nezvestní IV. 3 [i] 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:35 Súdna sieň: Pubertiačka [i] 08:25 Súdna sieň: Cudzinec [i] 09:25 Panelák IX.: Patrikove starosti 36 [i] 10:30 Dom snov I. 2 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 1/23 [i] 14:00 Klamári II. 15 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 19 [i] 16:00 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Zápisky nástojčivého milenca [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:19 HOTEL PARADISE [i] 20:20 Extrémne rodiny [i] 21:29 HOTEL PARADISE [i] 21:30 Geissenovci II. 1/12 [i] 22:30 Stratený poklad Aztékov [i] 00:25 Únos [i] 02:00 Extrémne rodiny [i] 02:45 Numb3rs III. 9 [i] 03:25 Damages - V ohrození života III. 3 [i] 04:05 District 81 [i] 04:50 Nezvestní IV. 4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 44 [i] 08:10 Matlock II. 14 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda II. 14 [i] 10:20 Smer juh 48,49 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 6 [i] 13:25 Panelák IX.: Patrikove starosti 36 [i] 14:30 Faktor strachu I. 5 [i] 15:35 Simpsonovci VII. 21,22 [i] 16:40 Dom snov I. 2 [i] 17:50 Prison Break: Útek z väzenia II. 18 [i] 18:50 Faktor strachu I. 5 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Farmár hľadá ženu [i] 21:45 Amerika má talent [i] 23:40 Amerika má talent [i] 00:35 Viem, že moje dieťa je hviezda! 8/8 [i] 01:20 Len spi, malá [i] 02:45 Darca [i] 04:15 Príbeh Elizabeth Taylorovej 1/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin III. 13/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Osud 18/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší V. 2/22 [i] 09:00 Advokáti VI. 18/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 14/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 14/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 2/22 [i] 13:00 Změna je život 1/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Policista v penzi 19/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 19/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 3/22 [i] 17:00 CSI: New York VII. 13/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 15/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 15/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 14/22 [i] 21:00 Toy Story - Příběh hraček [i] 22:35 Californication IV.: Mrtvolka 5/12 [i] 23:10 Californication IV.: Právníci, zbraně a prachy 6/12 [i] 23:45 Strážce pořádku II. 3/13 [i] 00:40 Toy Story - Příběh hraček [i] 02:15 Californication IV.: Mrtvolka 5/12 [i] 02:45 Californication IV.: Právníci, zbraně a prachy 6/12 [i] 03:15 Strážce pořádku II. 3/13 [i] 04:00 Námořní vyšetřovací služba LA 15/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Ingeligentní zbraně [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Stavitel bilboardů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Nic nejde podle plánu [i] 08:10 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i] 09:05 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 10:00 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 4 [i] 10:55 Nutné k přežití: Island [i] 11:50 Opravna vraků: Hummer Speciál CNN [i] 12:45 Pátá rychlost 1 [i] 13:15 Pátá rychlost 2 [i] 13:40 Americký chopper: Vyrovnání [i] 14:35 Špinavé práce: Hadí kovboj [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Prázdný trůn [i] 16:25 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 17:20 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 18:15 Nutné k přežití: Skotsko [i] 19:10 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 19:40 Jak to dělají? 1 [i] 20:05 Bořiči mýtů 170 [i] 21:00 Pátrání po Yettim: Pilotní díl [i] 21:55 Říční příšery: Piraňa [i] 22:50 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 23:45 Bořiči mýtů: Granáty a odvaha [i] 00:40 Strašení: Ozvěny ze záhrobí [i] 01:40 Pátrání po Yettim: Pilotní díl [i] 02:40 Říční příšery: Piraňa [i] 03:40 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 04:35 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Jeden dlouhý den 15/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 46/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Dolů na zem 16/32 [i] 10:15 Dobrodružství kriminalistiky: Písmo 9/26 [i] 11:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:05 Malá farma: Tah koněm [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: Autostop 23/26 [i] 20:50 13. komnata Pavla Miloše [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Slavné parodie [i] 23:00 Losování Euromiliony 23:05 Taggart [i] 23:55 Město žen I: Už mi není dvacet 1/24 [i] 00:20 Co nám dělá dokonalá těla? 23/39 [i] 00:45 Přítelkyně: Nevěry 2/12 [i] 01:35 AZ-kvíz Speciál [i] 02:05 Živě na Jedničce [i] 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Tančící skály [i] 05:30 Tančící skály [i] 06:00 Do práce [i] 06:25 Zoománie [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura 8/45 [i] 10:00 Značka "Krása" [i] 10:55 Na plovárně s Ondřejem Smeykalem [i] 11:20 Barvy života [i] 12:15 Oceány: Rudé moře 3/8 [i] 13:10 Chcete mě? [i] 13:25 Máte mě! [i] 13:40 Postřehy Karla Kyncla [i] 13:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:15 Na houby: Hitparáda hřibů [i] 14:45 Život filmového historika Karla [i] 15:00 Papua Barat 3/6 [i] 15:25 Ze života orangutanů 3/5 [i] 15:55 Aby dluhy nebolely: Můj dům, můj hrad [i] 16:00 Zánět spojivek [i] 16:10 Skoro jasno [i] 16:25 PORT [i] 16:50 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 62 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 19/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Co když? 37/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Amazonské příšerky [i] 20:50 Velikáni filmu: Wim Wenders [i] 22:35 Rolling Stones: Ladies and gentlemen [i] 23:35 Je to soda III 1/8 [i] 00:05 Medúza [i] 00:40 Musicblok [i] 01:05 Životy dětí [i] 01:35 Svět za světem [i] 02:05 Co by kdyby: Československo nepřistoupilo na Mnichov [i] 02:20 Kvarteto [i] 02:50 Knižní svět [i] 03:15 Q [i] 03:45 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i] 04:45 Černá hodinka - O spravedlnosti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2144 [i] 10:00 Co se doma usmaží [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tequila a Bonetti v Římě 12 [i] 13:30 Powder Park II 7 [i] 14:35 Odložené případy IV: Pokoj, kde se dává sbohem [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba II: Mrtvá neznámá [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Nevěřící 15 [i] 18:30 Ulice 2145 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kameňák [i] 22:20 Přepadení v Pacifiku: * [i] 00:20 XIII 1/2 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Odložené případy II: Ahoj Adrian [i] 03:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:35 Námořní vyšetřovací služba II: Mrtvá neznámá [i] 04:40 Láska, s. r. o. 11, 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer III: Až za hrob 2 [i] 08:05 M*A*S*H 77 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda V: Zvýšená porodnost 17 [i] 10:50 Policejní divize III: Cizinci ve vlaku 7 [i] 11:50 Knight Rider II: Krádež na zakázku 8 [i] 12:50 Closer III: Rakev pro dva 3 [i] 13:50 Alf II: Špetka romantiky 10 [i] 14:25 Siska I: Nad propastí 11 [i] 15:40 Big Ben III: Ideální svět 4 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Julie Lescautová VIII 1 [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Král zabijáků [i] 01:15 Vetřelec [i] 03:25 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Keď budeš moja 18/238 [i] 06:05 Cigánske srdce 156/218 [i] 07:10 Dr. Oz I. 72/174 [i] 08:10 Osobný strážca 44/64 [i] 09:00 Veronika I. 4/22 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 V objatí hodvábu 169-170/200 [i] 11:45 Sultán 44 [i] 12:40 Druhý dych 36/80 [i] 13:30 Sudkyňa Hatchettová III. 93/130 [i] 14:10 Rebeli I. 137/215 [i] 15:10 Joan z Arkádie I. 10/23 [i] 16:00 Cigánske srdce 157/218 [i] 16:50 Keď budeš moja 19/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 2/22 [i] 18:45 Dharma a Greg II. 2/24 [i] 19:15 Frasier IV. 18/24 [i] 19:45 Smotánka [i] 20:00 VILOmeniny [i] 22:50 YOU CAN DANCE [i] 01:20 Mäsiarova žena [i] 02:55 Joan z Arkádie I. 10/23 [i] 03:40 Ulica III. 170/259 [i] 04:25 V tieni [i] 04:35 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Putování tučňáků [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 13:40 Sexy párty 2 [i] 15:30 Můj soused zabiják [i] 17:15 RRRrrrr!!! [i] 19:00 Poslední plavky [i] 20:40 Attack [i] 22:30 Noční můra [i] 00:00 Stopy vraha [i] 01:55 Převrat [i] 03:25 Štvaná žena [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:30 Severská kombinace [i] 12:15 Watts [i] 12:30 Snooker [i] 15:15 Severská kombinace [i] 15:45 Fotbal [i] 16:45 Biatlon [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Snooker [i] 20:30 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 22:15 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 23:55 Fotbal [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 3: Srdce na dlani 6 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Zářivá světla, velké potíže 11 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Pátrání 2 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Rokenrol 1 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vznešené umění 6 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Královská loupež 3 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Přelet nad Cudasovým hnízdem 2 [i] 13:20 Diagnóza vražda 6: Uvěznění v ráji 12 [i] 14:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk jde k volbám 15 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 6: Zákon Západu 4 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 13: Stavět se nebude 7 [i] 18:20 Diagnóza vražda 6: Hlasy se nesou 13 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 3: Pan Monk a malý chlapec 16 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Počátek 13 [i] 21:20 PREMIÉRA Městečko Haven 2: Tichá noc 8 [i] 22:20 PREMIÉRA Médium 7: Pohlceno kouřem 8 [i] 23:20 Milionový lékař 1: Co je šeptem, to je čertem 7 [i] 00:20 Dobrá manželka 3: Zvláštní program [i] 00:50 Spravedlnost v krvi 1: Modrý Templář 22 [i] 01:50 Havaj 5-0 1: Počátek 13 [i] 02:45 Detektiv Nash Bridges 3: Přelet nad Cudasovým hnízdem 2 [i] 03:35 McLeodovy dcery 8: Zářivá světla, velké potíže 11 [i] 04:25 Být Erikou 3: Jenny z činžáku 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Cesta do roku 10.000 př. n. l. 1 [i] 06:00 Namibie [i] 06:35 Panonská poušť [i] 07:15 Příběh sýra 2 [i] 07:45 Příběh sýra 3 [i] 08:20 Buď já nebo pes 73