TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky - Druhý dych [i] 09:30 Krok za krokom I. 13/22 [i] 09:50 Komisár Rex II. 8/15 [i] 10:45 Vysnívaný sused [i] 12:30 Nezvestní I. 11/18 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Las Vegas: Kasíno II. 2/24 [i] 14:20 Monk VIII. 16/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom III. 10/18 [i] 15:35 Krok za krokom I. 14/22 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IV. 7/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 21:15 Nepovedz ani slovo [i] 23:30 Voľby 2012 - SÚBOJ [i] 00:15 Smrtiace čeľuste [i] 01:50 Rieka smrti [i] 03:30 Komisár Rex II. 8/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dámsky klub "N" [i] 06:20 Správy STV "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Práca pre teba [i] 07:25 Duel [i] 07:55 5 proti 5 [i] 08:40 Maigret: Môj priateľ Maigret [i] 10:20 Sila lásky IV. 18/203 [i] 11:10 Voľby do NRSR 2012 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:05 Dámsky klub [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:35 Kto hovorí pravdu? [i] 14:25 Divoký anjel 119 [i] 15:15 Dve tváre Anny 39/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 108 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 5 proti 5 špeciál [i] 21:00 Dr.House VII.: Čo teraz? 1/23 [i] 21:40 Obvinení: Willyho príbeh [i] 22:40 Nočné správy [i] 22:50 Počasie [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Trestný prápor 8/11 [i] 23:55 Maigret: Môj priateľ Maigret [i] 01:25 Dve tváre Anny 39/60 [i] 02:10 Trestný prápor 8/11 [i] 03:05 Nočné správy [i] 03:15 Góly - body - sekundy [i] 03:20 Sila lásky IV. 18/203 [i] 04:10 Sila lásky V. 108 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Profesionál [i] 07:15 Komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:50 Fokus - peniaze [i] 11:30 Ľudovít Fulla [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:25 Zahrajte mi takúto [i] 13:10 Žijú medzi nami - nevidiaci a slabozrakí v Košiciach [i] 13:40 Občan za dverami [i] 14:10 Polícia [i] 14:25 Profesionál [i] 14:35 Orientácie [i] 15:05 Tichý potok [i] 15:40 Halali [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Práca pre teba [i] 17:00 Slováci vo svete: Nemecko [i] 17:30 Voľby do NRSR 2012 [i] 18:30 Večerníček: Buvirozprávky 8/14 [i] 18:35 6 miliárd názorov [i] 18:40 Deti o deťoch: O Maroškovi, ktorý tvrdí, že nemá strach [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Eva Turáková [i] 20:00 Od prisťahovalca po milionára: John Jacob Astor - Najbohatší muž Ameriky 4/5 [i] 20:55 Ako som mal začať 3. svetovú vojnu [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:32 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Nezvestní IV. 2 [i] 06:05 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Cukrík [i] 08:25 Súdna sieň: „Starý ďábel“ [i] 09:25 Panelák IX.: Vchodové dvere 35 [i] 10:30 Dom snov I. 1/14 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti V. 22/22 [i] 14:00 Klamári II. 14 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 18 [i] 16:00 Profesionáli II.: Reklama 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Choď do riti! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:19 HOTEL PARADISE [i] 20:20 Panelák IX.: Patrikove starosti 36 [i] 21:29 HOTEL PARADISE [i] 21:30 Kosti VI. 1/23 [i] 22:30 Nevinní: Láska všetko mení 32/32 [i] 23:30 Lovci väzňov: . 8 [i] 00:30 Špeciálne komando II. 18,19 [i] 02:00 Numb3rs III. 8 [i] 02:45 Damages - V ohrození života III. 2 [i] 03:25 District 80 [i] 04:05 Špeciálne komando II. 19 [i] 04:50 Myška v prérii 4,5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 2 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 43 [i] 08:10 Matlock II. 13 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda II. 13 [i] 10:20 Smer juh 46,47 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 5 [i] 13:25 Panelák IX.: Vchodové dvere 35 [i] 14:30 Faktor strachu I. 4 [i] 15:35 Simpsonovci VII. 19,20 [i] 16:40 Dom snov I. 1/14 [i] 17:50 Prison Break: Útek z väzenia II. 17 [i] 18:50 Faktor strachu I. 4 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 James Bond na PLUSKE: Muž so zlatou zbraňou [i] 22:55 Vražedný prísľub [i] 00:40 Neobzeraj sa späť [i] 02:10 Krásavica [i] 03:55 Myška v prérii 9,10 [i] 04:35 Navzdory osudu 88,89 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin III. 12/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Dva zmatkáři 17/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší V. 1/22 [i] 09:00 Advokáti VI. 17/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 13/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 1/22 [i] 13:00 Merlin III. 13/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Osud 18/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 18/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 2/22 [i] 17:00 CSI: New York VII. 12/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 14/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 14/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 13/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 18/24 [i] 22:00 Zoom 9/221 [i] 22:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17/24 [i] 23:15 Charlieho andílci 2/13 [i] 00:15 True Blood - Pravá krev II.: Srdce z kamene 6/12 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba IV. 18/24 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17/24 [i] 03:05 Charlieho andílci 2/13 [i] 03:50 True Blood - Pravá krev II.: Srdce z kamene 6/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Most šejka Zayeda v Abu Dhabi [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Uklizeč parníku [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Potemnělé moře [i] 08:10 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i] 09:05 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 10:00 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 3 [i] 10:55 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 11:50 Opravna vraků: Výhodná koupě pro popovou hvězdu [i] 12:45 Jízda: Západní čtvrt [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Cadillac – 2. část [i] 14:35 Špinavé práce: Stavitel bilboardů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Nic nejde podle plánu [i] 16:25 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i] 17:20 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 18:15 Nutné k přežití: Island [i] 19:10 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 19:40 Jak to dělají?: Navigační systém GPS/hliník [i] 20:05 Špinavé práce 1 [i] 21:00 Lovci odpadu 6 [i] 21:55 Dřevorubci v močálech 13 [i] 22:50 Strašení: Zlověstný hněv [i] 23:45 Bořiči mýtů: Sněhový speciál [i] 00:40 Špinavé práce 1 [i] 01:40 Lovci odpadu 6 [i] 02:40 Dřevorubci v močálech 13 [i] 03:40 Strašení: Zlověstný hněv [i] 04:35 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 45/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Jeden dlouhý den 15/32 [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:10 Úsměvy Lilian Malkiny [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Nemoc 19/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Písmo 9/26 [i] 20:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:35 Postřehy odjinud [i] 21:45 Profil zločinu: Jako jeho matka 9/18 [i] 22:35 Bratrstvo neohrožených 9/10 [i] 23:35 Slečna Marplová: Smysluplná vražda [i] 01:10 Film o seriálu Život je ples [i] 01:25 Auto Moto Revue [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce [i] 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Recitál skupiny Klíč [i] 06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Folklorika [i] 09:30 Zrezivělá krása [i] 10:00 Mýty a fakta historie: Tajná inkvizice 1/3 [i] 10:55 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 8/8 [i] 11:20 Zpět k pramenům: Severní prameny 7/13 [i] 11:40 Za vesnickými muzikanty [i] 12:10 Papua Barat 2/6 [i] 12:40 Pokusy v ovzduší [i] 13:30 Vánoční únos [i] 15:00 Svatá kaple v Paříži [i] 16:00 Metuzalém [i] 16:15 Diagnóza [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 18/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: O nejlepší dýni 36/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Čínská atomová bomba [i] 21:00 Akvabely [i] 22:50 Terra musica [i] 23:45 Ta naše povaha česká [i] 00:10 Svatá kaple v Paříži [i] 01:10 O češtině [i] 01:25 Uchem jehly [i] 01:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:20 Game Page [i] 02:50 Babylon [i] 03:15 Postřehy Karla Kyncla [i] 03:20 Hudební setkání [i] 04:05 Biblická pátrání [i] 04:25 Duchovní kuchyně [i] 04:50 Základy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2143 [i] 10:00 Addamsova rodina 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tequila a Bonetti v Římě 11 [i] 13:30 Powder Park II 6 [i] 14:35 Odložené případy IV: Krev ve stopách [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba II: Zmizelý [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: V zájmu vyššího dobra 14 [i] 18:30 Ulice 2144 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Krotitel duchů 318 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XI 7 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Replikant: * [i] 01:00 24 hodin VI 14 [i] 01:45 Novashopping 02:05 Odložené případy II: Ztracená generace [i] 02:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:55 24 hodin VI 14 [i] 04:40 Láska, s. r. o. 9, 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Closer III: Kazisvět 1 [i] 08:05 M*A*S*H 76 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda V: Za hrůzného deště 16 [i] 10:50 Policejní divize III: Chabá útěcha 6 [i] 11:50 Knight Rider II: Chyťte zloděje 7 [i] 12:50 Closer III: Až za hrob 2 [i] 13:50 Alf II: Noční vlak 9 [i] 14:25 Siska I: Svůdné hedvábí 10 [i] 15:40 Big Ben III: Smrtící aféra 3 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Česká 30 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Hranice 3 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Černá vdova [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Keď budeš moja 17/238 [i] 06:00 Cigánske srdce 155/218 [i] 07:10 Dr. Oz I. 71/174 [i] 08:15 Osobný strážca 43/64 [i] 08:55 Veronika I. 3/22 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 V objatí hodvábu 167-168/200 [i] 11:55 Sultán 43 [i] 12:45 Druhý dych 35/80 [i] 13:40 Sudkyňa Hatchettová III. 92/130 [i] 14:20 Rebeli I. 136/215 [i] 15:10 Joan z Arkádie I. 9/23 [i] 16:00 Cigánske srdce 156/218 [i] 16:55 Keď budeš moja 18/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 1/22 [i] 18:50 Dharma a Greg II. 1/24 [i] 19:20 Frasier IV. 16-17/24 [i] 20:00 Sultán 44 [i] 21:00 Druhý dych 36/80 [i] 22:10 V objatí hodvábu 169-170/200 [i] 23:50 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 5/10 [i] 00:45 Adela show [i] 01:25 Frasier IV. 16/24 [i] 01:45 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 1/22 [i] 02:30 Joan z Arkádie I. 9/23 [i] 03:15 Ulica III. 169/259 [i] 04:00 112 [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Dvě na jednoho [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Minimojové [i] 13:55 Malí letci [i] 15:50 Putování tučňáků [i] 17:25 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 19:00 Sexy párty 2 [i] 20:50 Štvaná žena [i] 22:30 Převrat [i] 00:10 Air Marshal [i] 01:45 Hrozba v poušti [i] 03:15 Muž proti muži [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:25 Fotbal [i] 10:30 Biatlon [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Biatlon [i] 17:10 Fotbal [i] 17:15 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Biatlon [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Diagnóza vražda 6: Poslední útočiště 9 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Mateřská láska 10 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Svatba 2.část 1 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Ztráty a nálezy 3 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 13: Nejlepší z nejlepších 5 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Pátrání 2 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Rokenrol 1 [i] 13:20 Diagnóza vražda 6: Mrtvý ve vodě 11 [i] 14:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk míří do Las Vegas 14 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 6: Královská loupež 3