TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky - Druhý dych [i] 09:30 Krok za krokom I. 12/22 [i] 09:50 Komisár Rex II. 7/15 [i] 10:45 Sladké lži [i] 12:30 Nezvestní I. 10/18 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Las Vegas: Kasíno II. 1/24 [i] 14:20 Monk VIII. 15/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom III. 9/18 [i] 15:35 Krok za krokom I. 13/22 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IV. 6/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 21:15 Svadobná noc v Las Vegas (HD) [i] 23:15 Voľby 2012 - SÚBOJ [i] 23:55 Zámena manželiek [i] 00:50 Svadobná noc v Las Vegas (HD) [i] 02:25 Las Vegas: Kasíno II. 1/24 [i] 03:05 Monk VIII. 15/16 [i] 03:45 Komisár Rex II. 7/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy STV "N" [i] 06:55 Autosalón [i] 07:20 Práca pre teba [i] 07:25 Duel [i] 08:00 5 proti 5 [i] 08:45 Maigret: Maigret a milovníčka diamantov [i] 10:20 Sila lásky IV. 17/203 [i] 11:10 Voľby do NR SR 2012 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:05 Dámsky klub [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:35 Zoči - voči [i] 14:25 Divoký anjel 118 [i] 15:15 Dve tváre Anny 38/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 107 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Rojko [i] 21:50 Dr.House VI.: Pomôžte mi 22/22 [i] 22:35 Nočné správy [i] 22:45 Počasie [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Maigret: Maigret a milovníčka diamantov [i] 00:25 Dve tváre Anny 38/60 [i] 01:10 Rojko [i] 02:55 Reportéri [i] 03:20 Sila lásky IV. 17/203 [i] 04:10 Sila lásky V. 107 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Ukrajinský magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Čečenský extrémizmus 21/26 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Na ľudovú nôtu [i] 13:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:30 Família: Cesty [i] 14:05 Večer na tému: Večer na tému - Okrúhly stôl [i] 15:45 Slovenské unikáty 2000: Tajomstvá minulosti [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Senior klub [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Voľby do NRSR 2012 [i] 18:30 Večerníček: Buvirozprávky 7/14 [i] 18:40 6 miliárd názorov [i] 18:45 Zákulisie slovenčiny [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Monika Tančáková [i] 20:00 Keď odchádza kabaret [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Profesionál [i] 22:15 Televízna sezóna: Európa,moja láska [i] 23:55 Umenie 2012: Hudba [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:05 ArtSpektrum [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Nezvestní IV. 1/14 [i] 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:35 Súdna sieň: Čie je to dedičstvo? [i] 08:25 Súdna sieň: Andrejka [i] 09:25 Panelák IX.: Duško má problém 34 [i] 10:30 Náš nový dom I. 3 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti V. 21 [i] 14:00 Klamári II. 13 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 23/23 [i] 16:00 Profesionáli II.: Rabín 1/17 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Nepomohol ani farár [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:19 HOTEL PARADISE [i] 20:20 Panelák IX.: Vchodové dvere 35 [i] 21:29 HOTEL PARADISE [i] 21:30 Kosti V. 22/22 [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 18,19 [i] 00:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 13,14 [i] 01:50 Numb3rs III. 7 [i] 02:30 Damages - V ohrození života III. 1/13 [i] 03:20 District 79 [i] 04:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 13 [i] 04:45 Myška v prérii 2,3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 1/65 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 42 [i] 08:10 Matlock II. 12 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda II. 12 [i] 10:20 Smer juh 44,45 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 4 [i] 13:25 Panelák IX.: Duško má problém 34 [i] 14:30 Faktor strachu I. 3 [i] 15:35 Simpsonovci VII. 17,18 [i] 16:40 Náš nový dom I. 3 [i] 17:50 Prison Break: Útek z väzenia II. 16 [i] 18:50 Faktor strachu I. 3 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 10 [i] 21:10 Po prečítaní spáľte [i] 23:10 Mafstory: Veľký helloweensky únos, Liečivý prameň [i] 00:15 Nežní zabijaci II. 9,10 [i] 01:45 Po prečítaní spáľte [i] 03:10 Myška v prérii 7,8 [i] 03:55 Navzdory osudu 86,87 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin III. 11/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Jednička s kulkou 16/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 23/23 [i] 09:00 Advokáti VI. 16/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 12/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 12/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 23/23 [i] 13:00 Merlin III. 12/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Dva zmatkáři 17/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 17/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 1/22 [i] 17:00 CSI: New York VII. 11/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 13/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 12/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 16/24 [i] 22:00 Vzpomínky 10/10 [i] 23:00 Myšlenky zločince VI. 17/24 [i] 00:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 9/13 [i] 00:55 CSI: New York VII. 12/22 [i] 01:50 Vzpomínky 10/10 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba LA 13/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Vinař [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Zlaté časy [i] 08:10 Bořiči mýtů: Uklouznutí na slupce od banánu? [i] 09:05 Mimořádné projekty: Domy odolné proti hurikánu [i] 10:00 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 2 [i] 10:55 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 11:50 Opravna vraků: Podivné vozidlo [i] 12:45 Tuning 2008: Challenger pro Jessieho Jamese [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Cadillac – 1. část [i] 14:35 Špinavé práce: Uklizeč parníku [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Potemnělé moře [i] 16:25 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i] 17:20 Mimořádné projekty: Domy odolné proti hurikánu [i] 18:15 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 19:10 Jak se to dělá: Karburátory [i] 19:40 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i] 20:05 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 20:35 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 21:00 Špinavé peníze: Skvělé nápady [i] 21:30 Špinavé peníze: Rychlé peníze [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Lidský zpomalovací práh [i] 22:50 Přísně tajné – havárie letadel: Terorismus [i] 23:45 Bořiči mýtů: Mýty o velkých kolech [i] 00:40 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 01:10 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 01:40 Špinavé peníze: Skvělé nápady [i] 02:10 Špinavé peníze: Rychlé peníze [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Lidský zpomalovací práh [i] 03:40 Přísně tajné – havárie letadel: Terorismus [i] 04:35 Jak se to dělá: Karburátory [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Láska a posedlost 14/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 44/52 [i] 09:30 Komici na jedničku [i] 10:25 Roztomilý člověk [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Poslední ohlédnutí 18/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Panství Downton II 2/10 [i] 21:50 Krotitelé dluhů [i] 22:20 Podfukáři 9/12 [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Pláč sovy [i] 01:00 Film o filmu: Báječná léta pod psa [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:45 Po letech [i] 03:00 O bláznech jen dobré [i] 04:15 Klíče [i] 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Cesta do Normandie [i] 05:40 ZOO Liberec [i] 06:00 Co by kdyby: Československo nepřistoupilo na Mnichov [i] 06:15 Sbírám, sbíráš, sbíráme [i] 06:30 Máte mě! [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Svět za světem [i] 09:30 Kde peníze pomáhají [i] 09:40 Hledání ztraceného času: Cesta kolem republiky 2 [i] 10:00 Lom Leštinka, zatopená historie [i] 10:55 Film o filmu Modrý tygr [i] 11:10 Ta naše povaha česká [i] 11:35 Krásný ztráty [i] 12:15 Kam zmizel ten starý song [i] 12:50 Trnka z Čech 1/10 [i] 13:10 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 13:20 Nesmrtelní [i] 14:30 Architektura 8/45 [i] 15:00 Značka "Krása" [i] 15:50 Otravy [i] 16:00 Životy dětí [i] 16:25 Hledači času [i] 16:45 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 17/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Díkůvzdání 35/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Krok do prázdna Jana Masaryka aneb Dokonalý zločin [i] 21:05 Ta naše povaha česká [i] 21:35 Krásný ztráty [i] 22:15 Séraphine [i] 00:15 Vorga [i] 01:25 Zapomenuté výpravy [i] 01:50 Na plovárně s Ondřejem Smeykalem [i] 02:15 Cesta čaje a koní: Francouzský dokumentární cyklus 2/3 [i] 03:05 BRAVO! Petr Wagner 03:35 Folklorika [i] 04:05 Dostaveníčko ve Znojmě [i] 04:40 Písničky v rozpáleném městě aneb Brněnské kolo po osmé [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2142 [i] 10:00 Strom v srdci [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tequila a Bonetti v Římě 10 [i] 13:30 Powder Park II 5 [i] 14:35 Odložené případy IV: V osm hodin tři minuty [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba II: Klub dobrých manželek [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Velké dítě 13 [i] 18:30 Ulice 2143 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 První krok: Ber nebo nech být 2 [i] 21:25 Mentalista III: Rudý měsíc 9 [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Poslední zůstává: * [i] 00:55 24 hodin VI 13 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Odložené případy II: Dům [i] 02:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:55 24 hodin VI 13 [i] 04:35 Láska, s. r. o. 7, 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer II: Ve službách krále 2/2 15 [i] 08:05 M*A*S*H 75 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:45 Diagnóza vražda V: Nácvik na smrt 15 [i] 10:45 Policejní divize III: Svědectví 5 [i] 11:45 Knight Rider II: Návrat do Cádizu 6 [i] 12:45 Closer III: Kazisvět 1 [i] 13:50 Alf II: Kosmická škytavka 8 [i] 14:25 Siska I: Smrt na kauci 9 [i] 15:40 Big Ben III: Hon 2 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Starý lásky nerezaví 101 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití III: Málem slavný 7 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Los Angeles: Zuma kaňon 14 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny I: Odplata 11 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny I: Odplata 11 [i] 04:15 Ženy na cestách: Egypt [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Keď budeš moja 16/238 [i] 06:15 Cigánske srdce 154/218 [i] 07:20 Dr. Oz I. 70/174 [i] 08:25 Osobný strážca 42/64 [i] 09:10 Veronika I. 2/22 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 V objatí hodvábu 165-166/200 [i] 11:50 Sultán 42 [i] 12:50 Druhý dych 34/80 [i] 13:40 Sudkyňa Hatchettová III. 91/130 [i] 14:15 Rebeli I. 135/215 [i] 15:10 Joan z Arkádie I. 8/23 [i] 16:05 Cigánske srdce 155/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 17/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 22/22 [i] 18:50 Dharma a Greg I. 23/23 [i] 19:15 Frasier IV. 14-15/24 [i] 20:00 Sultán 43 [i] 21:00 Druhý dych 35/80 [i] 22:10 V objatí hodvábu 167-168/200 [i] 23:55 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 4/10 [i] 00:55 Adela show [i] 01:30 Frasier IV. 14-15/24 [i] 02:15 Dr. Oz I. 70/174 [i] 03:00 Joan z Arkádie I. 8/23 [i] 03:45 Ulica III. 168/259 [i] 04:30 V tieni [i] 04:45 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Nevěřte mužům [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Policajtka [i] 13:55 Vášeň a cit [i] 16:05 Arthur a Minimojové [i] 17:55 Julius Caesar 1. [i] 19:35 Julius Caesar 2. [i] 21:15 Muž proti muži [i] 23:10 Hrozba v poušti [i] 00:45 Nenávist [i] 02:15 Přímý kontakt [i] 03:45 Cizinec u dveří [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:25 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Biatlon [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Olympiáda [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Event Discovery [i] 18:05 Wednesday Selection [i] 18:15 Jezdectví [i] 19:15 Jezdectví [i] 20:15 Jezdectví [i] 20:20 Golf [i] 21:20 Golf [i] 21:25 Jachting [i] 21:30 Wednesday Selection [i] 21:35 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Snooker [i] 01:25 Business Class [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Diagnóza vražda 6: Windows '98 v pozadí 8