TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky - Druhý dych [i] 09:30 Krok za krokom I. 11/22 [i] 09:50 Komisár Rex II. 6/15 [i] 10:50 Keď manželia podvádzajú [i] 12:35 Nezvestní I. 9/18 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Las Vegas: Kasíno I. 23/23 [i] 14:20 Monk VIII. 14/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom III. 8/18 [i] 15:35 Krok za krokom I. 12/22 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IV. 5/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 21:15 Posadnutá učiteľom [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Svadba naslepo [i] 01:10 NCIS IV. 5/24 [i] 01:55 Las Vegas: Kasíno I. 23/23 [i] 02:35 Monk VIII. 14/16 [i] 03:15 Komisár Rex II. 6/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Postav dom, zasaď strom [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Maigret: Maigret a lepší ľudia [i] 11:10 Sila lásky IV. 16/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Chodili sme spolu [i] 14:30 Divoký anjel 117 [i] 15:15 Dve tváre Anny 37/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 106 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 Zoči - voči [i] 21:50 Dr.House VI.: Nevychovanec 21/22 [i] 22:35 Nočné správy [i] 22:45 Počasie [i] 22:48 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Maigret: Maigret a lepší ľudia [i] 00:25 Dve tváre Anny 37/60 [i] 01:15 O 5 minút 12 [i] 02:20 Slovensko v obrazoch [i] 02:40 Svet v obrazoch [i] 03:05 Sila lásky IV. 16/203 [i] 03:55 Sila lásky V. 106 [i] 04:45 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Vynálezy hodinára Aurela [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Národnostný magazín - mix: Český [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus - práca [i] 11:45 Cena prírody III.: 21 gigatonová bomba [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Športové ozveny [i] 13:30 Televízia po slovensky: 1975-1979 [i] 14:40 Pustý dvor [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Čečenský extrémizmus 21/26 [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Buvirozprávky 6/14 [i] 18:40 Bohovia a hrdinovia antických mýtov: Dvanásť bohov Olympu [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Ján Gbúr [i] 20:00 Dokumentárny klub: Tekuté zlato: verejná alebo súkromná voda? [i] 21:05 Potulky po Taiwane - ostrov voňajúci exotikou [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Polícia [i] 22:10 Večer na tému: Večer na tému - Okrúhly stôl [i] 23:45 Autosalón [i] 00:05 6 miliárd názorov [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Hawaii 5.0 24/24 [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Svokrin jazyk [i] 08:25 Súdna sieň: Vráť sa do decáku [i] 09:25 Panelák IX.: In flagranti 33 [i] 10:30 Náš nový dom I. 2 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 21 [i] 13:50 Klamári II. 12 [i] 14:50 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 22 [i] 15:50 Profesionáli: Silvester 18/18 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Detektívka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:19 HOTEL PARADISE [i] 20:20 Panelák IX.: Duško má problém 34 [i] 21:29 HOTEL PARADISE [i] 21:30 Kosti V. 21 [i] 22:30 Nevinní: Stratiť všetko 31 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 1/23 [i] 00:30 Špeciálne komando II. 16,17 [i] 01:55 Numb3rs III. 6 [i] 02:40 Nezvestní IV. 14/14 [i] 03:20 District 78 [i] 04:00 Špeciálne komando II. 16,17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 41 [i] 08:10 Matlock II. 11 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda II. 11 [i] 10:20 Smer juh 42,43 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 3 [i] 13:25 Panelák IX.: In flagranti 33 [i] 14:30 Faktor strachu I. 2 [i] 15:35 Simpsonovci VII. 15,16 [i] 16:40 Náš nový dom I. 2 [i] 17:50 Prison Break: Útek z väzenia II. 15 [i] 18:50 Faktor strachu I. 2 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Ice Road Truckers II. 13 [i] 21:10 Originály na cestách - Berlín 4 [i] 22:10 Stratené dôkazy 13 [i] 23:15 Črepiny [i] 00:00 Zákon gangu II. 3,4 [i] 01:30 Bostonské zločiny II. 25,26,27/27 [i] 03:30 Myška v prérii 6 [i] 03:50 Navzdory osudu 84,85 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin III. 10/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Divný Valentýn 15/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 22/23 [i] 09:00 Advokáti VI. 15/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 11/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 11/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 22/23 [i] 13:00 Merlin III. 11/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Jednička s kulkou 16/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 16/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 23/23 [i] 17:00 CSI: New York VII. 10/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 12/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 12/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 11/22 [i] 21:00 Vzpomínky 9/10 [i] 22:00 Firma 2/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16/24 [i] 00:00 Kriminálka z pobřeží 11/20 [i] 00:55 Vzpomínky 9/10 [i] 01:50 Firma 2/22 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16/24 [i] 03:20 Kriminálka z pobřeží 11/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Horník v solném dole [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Už nejsme v Kansasu [i] 08:10 Bořiči mýtů: Explodující nárazníky [i] 09:05 Mimořádné projekty: Plovoucí město [i] 10:00 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 1 [i] 10:55 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 11:50 Opravna vraků: Mladistvý delikvent [i] 12:45 Rození obchodníci: Ford Cosworth [i] 13:40 Americký chopper: Odmítnutá nabídka [i] 14:35 Špinavé práce: Vinař [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Zlaté časy [i] 16:25 Bořiči mýtů: Uklouznutí na slupce od banánu? [i] 17:20 Mimořádné projekty: Plovoucí město [i] 18:15 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 19:10 Jak se to dělá: Teploměry [i] 19:40 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i] 20:05 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 21:00 Krizové situace pod kontrolou: Letiště Hartsfield–Jackson v Atlantě, stát Georgia [i] 21:55 To taky zvládnu 9 [i] 22:25 To taky zvládnu 10 [i] 22:50 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 23:45 Bořiči mýtů: Westernové mýty [i] 00:40 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 01:40 Krizové situace pod kontrolou: Letiště Hartsfield–Jackson v Atlantě, stát Georgia [i] 02:40 To taky zvládnu 9 [i] 03:10 To taky zvládnu 10 [i] 03:40 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 04:35 Jak se to dělá: Teploměry [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Marnotratná láska 13/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 43/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Láska a posedlost 14/32 [i] 10:15 Film o filmu - Pupendo [i] 10:30 Kluci v akci [i] 11:00 Na cestě po jižním Togu [i] 11:30 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Příběh bez konce 17/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Pupendo [i] 22:05 Komici na jedničku [i] 23:00 Roztomilý člověk [i] 00:25 Californication IV: Další krásný den 9/12 [i] 00:55 Film o seriálu Vyprávěj [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Uprostřed babího léta ve stepi zahoukal vlak [i] 03:25 Pozvání na zámek [i] 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 O písničkách a tancování ze Slezska [i] 05:20 Recitál Jakuba Nohy [i] 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 O češtině [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Na houby: Hitparáda hřibů [i] 10:00 Oceány: Rudé moře 3/8 [i] 10:55 Pokusy v ovzduší [i] 11:50 Kvarteto [i] 12:15 Cesta čaje a koní 1/3 [i] 13:10 Náš venkov [i] 13:30 Heydrich - konečné řešení: Protektorátní ráj 26/44 [i] 14:00 Království divočiny: Ze života orangutanů 2/5 [i] 14:30 Cestománie [i] 15:00 Cesta čaje a koní 2/3 [i] 15:50 Chronické onemocnění ledvin [i] 16:00 Evropa a já [i] 16:15 Svět za světem [i] 16:40 Turecko - brána Orientu [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 16/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Jak připravit profesora o hlavu - 2. část 34/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Yom Kippur 9/10 [i] 20:50 Co by kdyby: Československo nepřistoupilo na Mnichov [i] 21:10 Historie.cs [i] 21:55 V běhu času [i] 00:45 Q [i] 01:15 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 8/8 [i] 01:40 Divadlo žije! [i] 02:05 Kultura.cz [i] 02:30 Kultura.cz Ostrava [i] 03:00 Hledáme své předky 1/3 [i] 03:25 Babylon [i] 03:50 Do práce [i] 04:15 Kvarteto [i] 04:45 Až za hranice světla [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2141 [i] 10:00 Líbánky v Las Vegas [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tequila a Bonetti v Římě 9 [i] 13:30 Powder Park II 4 [i] 14:30 Odložené případy IV: Výpadek proudu [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba II: Nevidím zlo [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Bez bolesti 12 [i] 18:30 Ulice 2142 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Družička z druhé ruky 317 [i] 21:30 Víkend: Cestou necestou [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Na druhé straně barikády 9 [i] 23:55 Žalobce a obhájce: Kdo je kdo 1 [i] 00:40 24 hodin VI 12 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Odložené případy II: Lovec myšlenek [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 03:55 24 hodin VI 12 [i] 04:40 Láska, s. r. o. 5, 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer II: Ve službách krále 1/2 14 [i] 08:05 M*A*S*H 74 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda V: Odplata 2/2 14 [i] 10:50 Policejní divize III: Vražda.com 4 [i] 11:50 Knight Rider II: Slabý článek 5 [i] 12:50 Closer II: Ve službách krále 2/2 15 [i] 13:50 Alf II: Soutěž krásy 7 [i] 14:25 Siska I: Pět, nejvýš šest sekund 8 [i] 15:40 Big Ben III: Smrt na Hahnenkammu 1 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:20 Sběratelé kostí V: Smrt včelí královny 17 [i] 23:20 Myšlenky zločince VI: 12 hodin 2 [i] 00:15 Nedokonalé zločiny I: Chybějící důkaz 10 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny I: Chybějící důkaz 10 [i] 04:10 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Anderov rebrinák [i] 05:50 Keď budeš moja 15/238 [i] 06:35 Cigánske srdce 153/218 [i] 07:40 Dr. Oz I. 69/174 [i] 08:40 Osobný strážca 41/64 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Veronika I. 1/22 [i] 10:50 Ako byť trendy [i] 12:00 Sultán 41 [i] 13:00 Druhý dych 33/80 [i] 13:50 Sudkyňa Hatchettová III. 90/130 [i] 14:25 Rebeli I. 134/215 [i] 15:20 Joan z Arkádie I. 7/23 [i] 16:10 Cigánske srdce 154/218 [i] 17:05 Keď budeš moja 16/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 21/22 [i] 18:55 Dharma a Greg I. 22/23 [i] 19:20 Frasier IV. 12-13/24 [i] 20:00 Sultán 42 [i] 21:00 Druhý dych 34/80 [i] 22:10 V objatí hodvábu 165-166/200 [i] 23:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 3/10 [i] 00:40 Adela show [i] 01:15 Frasier IV. 12-13/24 [i] 02:00 Dr. Oz I. 69/174 [i] 02:45 Joan z Arkádie I. 7/23 [i] 03:30 Ulica III. 167/259 [i] 04:15 112 [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Zběsilá jízda [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Charlie Bartlett [i] 13:50 Ztracená objetí [i] 15:50 Camille [i] 17:30 Policajtka [i] 19:20 Vášeň a cit [i] 21:20 Cizinec u dveří [i] 23:05 Přímý kontakt [i] 00:45 Experiment: Zombie [i] 02:05 Temná zákoutí [i] 03:35 Šerif [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:30 Fotbal [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 11:45 Severská kombinace [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Fotbal [i] 16:25 Fotbal [i] 16:30 Tenis [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Box [i] 21:30 Box [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Motorky [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Diagnóza vražda 6: To je psaní, vraždila 7 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Tři sestry 8 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Válečný pokřik 25 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Zmizení 6 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3