TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Krok za krokom I. 10/22 [i] 09:50 Komisár Rex II. 5/15 [i] 10:45 Žena v utajení [i] 12:30 Nezvestní I. 8/18 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Las Vegas: Kasíno I. 22/23 [i] 14:15 Monk VIII. 13/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom III. 7/18 [i] 15:35 Krok za krokom I. 11/22 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IV. 4/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 Vitajte v džungli [i] 22:25 Partička [i] 23:05 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 Telo na telo [i] 01:10 Súboj o česť [i] 02:40 NCIS IV. 4/24 [i] 03:20 Monk VIII. 13/16 [i] 04:00 Komisár Rex II. 5/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Dámsky klub "N" [i] 06:45 Správy STV "N" [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:50 Taxík [i] 08:20 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:35 Maigret: Maigret a smrť účtovníka [i] 11:10 Sila lásky IV. 15/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:25 Divoký anjel 116 [i] 15:10 Dve tváre Anny 36/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 105 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Futbalista roka [i] 21:30 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Komisár Manara: Neskorý zber 2/12 [i] 23:15 Maigret: Maigret a smrť účtovníka [i] 00:45 Dve tváre Anny 36/60 [i] 01:30 Komisár Manara: Neskorý zber 2/12 [i] 02:25 Nočné správy [i] 02:35 Góly - body - sekundy [i] 02:45 Bienále ilustrácií Bratislava 2011 [i] 03:00 Sila lásky IV. 15/203 [i] 03:50 Sila lásky V. 105 [i] 04:40 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Extr@français 7/13 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 11:00 Národnostné správy [i] 11:05 Fokus - rodina [i] 11:45 Hľadanie stratených svetov: Život a smrť palatína [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 13:00 Na ľudovú nôtu [i] 13:20 Autosalón [i] 13:50 Odpískané [i] 14:30 Športové ozveny [i] 14:55 Magazín NHL [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný magazín - mix: Český [i] 16:30 Fokus - práca [i] 16:55 Spektrum vedy: Magnetická rezonancia [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Cena prírody III.: 21 gigatonová bomba [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Buvirozprávky 5/14 [i] 18:40 Človek uprostred 1995: Juraj Nvota [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Jedny zuby na celý život? [i] 21:05 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Vyhnala ich voda [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Test magazín [i] 22:10 12.08 Na východ od Bukurešti [i] 23:40 On Air [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Stratené duše III. 8 [i] 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Deti choré, otec lakomý [i] 08:25 Súdna sieň: Konkurenti [i] 09:25 Panelák IX.: Ruskí pytliaci 32 [i] 10:30 Náš nový dom I. 1/4 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Mafiánova dcéra [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 21 [i] 16:00 Profesionáli: Vianoce 17 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Znásilnená manželka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:19 HOTEL PARADISE [i] 20:20 Panelák IX.: In flagranti 33 [i] 21:29 HOTEL PARADISE [i] 21:30 Hawaii 5.0 24/24 [i] 22:30 Ano, šéfe! [i] 23:35 Californication - Orgie v Kalifornii II. 12/12 [i] 00:10 Votrelci vs. Predátor 2 [i] 01:55 Numb3rs III. 5 [i] 02:35 Nezvestní IV. 13 [i] 03:15 District 77 [i] 04:00 Votrelci vs. Predátor 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 40 [i] 08:10 Matlock II. 10 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda II. 10 [i] 10:20 Smer juh 40,41 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 2 [i] 13:25 Panelák IX.: Ruskí pytliaci 32 [i] 14:30 Faktor strachu I. 1/10 [i] 15:35 Simpsonovci XV. 21,22/22 [i] 16:40 Náš nový dom I. 1/4 [i] 17:50 Prison Break: Útek z väzenia II. 14 [i] 18:50 Faktor strachu I. 1/10 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 9 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 11 [i] 22:10 Ochrana svedkov III. 11 [i] 23:05 Dexter II. 10 [i] 00:10 Bostonské zločiny II. (21 [i] 03:05 Newyorskí právnici II. 14,15/15 [i] 04:25 Osudy statočnej ženy [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin III. 9/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Jen jedna z těch věcí 14/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 21/23 [i] 09:00 Advokáti VI. 14/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 10/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 10/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 21/23 [i] 13:00 Merlin III. 10/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Divný Valentýn 15/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 15/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 22/23 [i] 17:00 CSI: New York VII. 9/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 11/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 11/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 10/22 [i] 21:00 Dr. House VI. 17/22 [i] 22:00 Dr. House VI. 18/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 17/24 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev II.: Nikdy mě nenech odejít 5/12 [i] 01:10 Dr. House VI. 17/22 [i] 02:10 Dr. House VI. 18/22 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 17/24 [i] 03:40 True Blood - Pravá krev II.: Nikdy mě nenech odejít 5/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: USCGC Bertholf [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Kopáč jeskyní [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Až naprší a uschne [i] 08:10 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 09:05 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 10:00 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 64 [i] 10:55 Nutné k přežití: Africká savana [i] 11:50 Opravna vraků: Ukradli mi auto! [i] 12:45 Auto budoucnosti: Pohonná paliva [i] 13:40 Americký chopper: Soudný den [i] 14:35 Špinavé práce: Horník v solném dole [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Už nejsme v Kansasu [i] 16:25 Bořiči mýtů: Explodující nárazníky [i] 17:20 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 18:15 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 19:10 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 19:40 Jak to dělají?: Vlaky/kuličková pera [i] 20:05 Sám v divočině 1 [i] 21:00 Jediný, kdo přežil [i] 21:55 V nejhorším případě: Selhání brzd auta/ fyzický útok [i] 22:25 V nejhorším případě: Uvězněn v extrémním chladu [i] 22:50 Zvědavost: Můžeme být nesmrtelní? [i] 23:45 Bořiči mýtů: Chodit po vodě [i] 00:40 Sám v divočině 1 [i] 01:40 Jediný, kdo přežil [i] 02:40 V nejhorším případě: Selhání brzd auta/ fyzický útok [i] 03:10 V nejhorším případě: Uvězněn v extrémním chladu [i] 03:40 Zvědavost: Můžeme být nesmrtelní? [i] 04:35 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 42/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Marnotratná láska 13/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Radka Jaroše [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Nevyslovené pravdy 16/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Život je ples: Návrat ztraceného syna 9/16 [i] 21:00 Na cestě po jižním Togu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:00 Sazka Fotbalista roku 2011 [i] 23:20 Kriminálka Paříž: Výbuch 59/62 [i] 00:15 Film o filmu - Pupendo [i] 00:30 Objektiv [i] 00:55 Toulavá kamera [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Povídka s dobrým koncem [i] 03:30 Veliká stavba [i] 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Babylon [i] 06:25 Chcete mě? [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 09:30 Papua Barat 2/6 [i] 10:00 Kamera na cestách: Egypt, putování podél Nilu [i] 10:55 Film o filmu Čtyři slunce [i] 11:10 Příběhy starožitností aneb Víte co máte?: Pořad BBC o kráse a ceně starých věcí 23/26 [i] 12:10 Zrezivělá krása [i] 12:40 Charisma v politice - řeč těla [i] 13:30 Hledání ztraceného času: Cesta kolem republiky 2 [i] 13:50 Československý filmový týdeník 1962 874/2379 [i] 14:05 Kolaborovali s nacisty: Vývoj událostí v Palestině mezi 8/12 [i] 15:00 Tajná inkvizice 1/3 [i] 15:50 Pražské jezulátko [i] 16:00 Hledáme své předky: Cyklus o rodokmenech a genealogii 1/3 [i] 16:25 V kůži předků [i] 16:40 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 15/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Jak připravit profesora o hlavu - 1. část 33/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 9/12 [i] 21:00 Velikáni filmu: Wim Wenders Alice ve městech [i] 22:50 Vzpomínky na vraha [i] 01:05 From the Basement ll 4/6 01:55 Krásný ztráty [i] 02:30 Chcete je? [i] 02:35 Cesty víry: Dominik kardinál Duka [i] 03:00 Uchem jehly [i] 03:30 Skoroňáci [i] 04:10 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2140 [i] 09:55 Kráter pod městem [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tequila a Bonetti v Římě 8 [i] 13:30 Powder Park II 3 [i] 14:35 Odložené případy IV: Zatnout pěsti! [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba: Pomsta 23 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Radujme se, veselme se 11 [i] 18:30 Ulice 2141 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl III: Noční taxi 4 [i] 21:15 Dr. House VII: Změny 20 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba VIII 9 [i] 23:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 6 [i] 00:35 69 rozkoší pro smrtelníky: * 4, 5 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Odložené případy II: Rudá záře [i] 02:35 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer II: Přehnaná horlivost 13 [i] 08:05 M*A*S*H 73 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda V: Odplata 1/2 13 [i] 10:50 Policejní divize III: Uhranuté, ztrápené a zmatené 3 [i] 11:50 Knight Rider II: Žoldáci smrti 4 [i] 12:50 Closer II: Ve službách krále 1/2 14 [i] 13:50 Alf II: Vydařený večer 6 [i] 14:25 Siska I: Zatmění 7 [i] 15:40 Big Ben II: Smrt kněze 10 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Můj důvod jsi ty 100 [i] 21:20 Partička [i] 21:55 Anatomie lži II: Tajnosti 6 [i] 22:55 Sběratelé kostí IV: Vražda v nočním klubu 26 [i] 23:55 Nedokonalé zločiny I: Příbuzenské vztahy 9 [i] 01:00 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny I: Příbuzenské vztahy 9 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 112 [i] 05:50 Vtáky v tŕní I. 4/10 [i] 06:40 Keď budeš moja 14/238 [i] 07:25 Cigánske srdce 152/218 [i] 08:25 Dr. Oz I. 68/174 [i] 09:25 Osobný strážca 40/64 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Správna Susan IV. 22/22 [i] 11:35 YOU CAN DANCE [i] 13:55 Sudkyňa Hatchettová III. 89/130 [i] 14:35 Rebeli I. 133/215 [i] 15:25 Joan z Arkádie I. 6/23 [i] 16:15 Cigánske srdce 153/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 15/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 20/22 [i] 18:50 Dharma a Greg I. 21/23 [i] 19:15 Frasier IV. 10-11/24 [i] 20:00 Sultán 41 [i] 21:00 Druhý dych 33/80 [i] 22:10 Ako byť trendy [i] 23:25 Poisťovňa šťastia V. 9/16 [i] 00:25 Adela show [i] 01:05 Frasier IV. 10-11/24 [i] 01:50 Dr. Oz I. 68/174 [i] 02:35 Joan z Arkádie I. 6/23 [i] 03:15 Ulica III. 166/259 [i] 04:00 V tieni [i] 04:15 112 [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:15 Phoebe v říši divů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Chasing Holden [i] 13:55 2 Bobule [i] 15:45 Globální dopad [i] 17:25 Charlie Bartlett [i] 19:15 Ztracená objetí [i] 21:05 Šerif [i] 22:55 Temná zákoutí [i] 00:35 Gacy - sériový vrah [i] 02:05 Pravidla boje [i] 03:50 Zachraňte Emily [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:30 Tenis [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Tenis [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Snooker [i] 19:45 Skoky na lyžích [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:05 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 21:45 Wrestling [i] 22:45 Fotbal [i] 23:40 Fotbal [i] 23:45 Snooker [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:30 Dobrá manželka 3: Zvláštní program [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Matka a dítě 7 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Zkouška víry 24 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Chytit oštěp 5 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Válečný pokřik 25 [i] 12:20 Námořní hlídka 5: Zachránit Ryana 12