Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Smotánka [i] 05:55 Dobrodružstvá Jackieho Chana IV. 2/13 [i] 06:15 Duck Dodgers II. 4/26 [i] 06:35 Scooby Doo I. 6/24 [i] 07:05 Flintstonovci v akcii 6/54 [i] 07:30 Harry Potter a Fénixov rád (HD) [i] 10:00 Priatelia II. 13-14/24 [i] 10:55 Upírske denníky II. 13-14/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:00 Mr. Bean [i] 14:25 Neodolateľná [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Notting Hill [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 Hlas Česko Slovenska [i] 21:50 300 (HD) [i] 00:00 Nezvratný osud 3 [i] 01:55 Pekelné väzenie [i] 03:15 Vojna upírov [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Malá Dorritka 7/8 [i] 06:20 Malá Dorritka 8/8 [i] 07:15 Včielka Maja: Vilko medzi mravcami [i] 07:40 Alica v krajine zázrakov: Trampoty Hupky-Dupkyho 6/26 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:35 Góóól [i] 09:05 Spadla z oblakov: Tajomník 7/13 [i] 09:35 Spadla z oblakov: Záhadný cudzinec 8/13 [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme: Maroko [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot: Halloweensky večierok [i] 14:40 Film pre pamätníkov - režisér Martin Frič: Škola základ života [i] 16:10 Včielka Maja: Vilko medzi mravcami [i] 16:45 Pošta pre teba [i] 17:50 Štýlovo [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Chamtivosť 1/2 [i] 21:40 Chamtivosť 2/2 [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:20 Odpískané [i] 00:05 Agatha Christie : Poirot: Halloweensky večierok [i] 01:35 Chamtivosť 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:05 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 07:30 Život v pohybe: Sebeobrana [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:40 Test magazín [i] 09:50 Na ceste: Na ceste po Trácii [i] 10:15 Slovensko nepoznané: Kostolík v Bodružale [i] 10:30 Služby Božie na 1.pôstnu nedeľu [i] 12:00 On Air [i] 12:20 Amonina pomsta [i] 13:05 Slovo: Slovo Slavomíra Sabola - ECAV [i] 13:10 Orientácie [i] 13:35 A ja ťa rozhrešujem... [i] 14:05 Megastavby IV.: Fenomenálny vrtuľník [i] 15:05 Japonský cisársky pár: Japonský cisársky pár - Modlitba za mier 2/2 [i] 16:00 Família: Cesty [i] 16:30 Anjeli strážni: MUDr.Márie Jasenkovej [i] 17:00 Televízia po slovensky: 1975-1979 [i] 18:05 Hľadanie stratených svetov: Život a smrť palatína [i] 18:30 Večerníček: Buvirozprávky 4/14 [i] 18:40 6 miliárd názorov [i] 18:45 Čarovný svet animovaného filmu: Studňa lásky [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 50 rokov Košického televízneho štúdia [i] 20:25 Na križovatke SK+CZ: Bláznova kronika [i] 21:50 Umenie 2012: Hudba [i] 22:20 Noc v archíve: Televízne štúdio Košice [i] 23:20 Retro noviny [i] 23:35 Slovo: Slovo Slavomíra Sabola - ECAV [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 Banda šampiónov [i] 07:50 Simpsonovci XVII. 17,18,19 [i] 09:10 Dr. Dolittle [i] 10:50 Stratené duše III. 8,9 [i] 12:45 Môj život v ruinách [i] 14:45 United 93 [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 SLÁVIK 2011 [i] 22:30 Mafiánova dcéra [i] 00:30 Hra na skrývačku [i] 02:10 Sféra [i] 04:20 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Perry Mason: Prípad večnej mladosti [i] 06:25 MacGyver 51,52 [i] 08:10 A-Team 69,70 [i] 10:10 30 prípadov majora Zemana: Modré svetlá - 1963 20 [i] 12:05 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 7,8 [i] 14:00 Simpsonovci VII. 13 [i] 14:30 Podrazy II. 10 [i] 14:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. Špeciál 2 [i] 16:00 Kutyil s.r.o. 8 [i] 16:55 Mačka a pes [i] 19:00 Podrazy II. 10 [i] 19:25 Simpsonovci VII. 13 [i] 19:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 5 [i] 20:15 Slovácko sa nesúdi: Divadlo, Medicína 5,6 [i] 22:10 Dobytie Planéty opíc [i] 23:55 Šogún 1/6 [i] 01:35 Nežní zabijaci I. 12,13/13 [i] 03:10 Božská mrcha II. 12,13,14/14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Podfukáři IV. 4/6 [i] 07:10 Advokáti II. 18/21 [i] 08:10 Advokáti II. 19/21 [i] 09:10 Ztracený svět: Nektar 4/22 [i] 10:10 Enterprise: Drahý doktore 13/26 [i] 11:10 Enterprise: Spící psi 14/26 [i] 12:10 Pravěk útočí 5/6 [i] 13:10 Předčasné vydání II.: Chodit s princeznou 11/22 [i] 14:10 Předčasné vydání II.: Menší zázrak 12/22 [i] 15:10 Posel ztracených duší IV. 22/23 [i] 16:10 Posel ztracených duší IV. 23/23 [i] 17:10 Firma 1/22 [i] 19:00 Dr. House VI. 15/22 [i] 20:00 Dr. House VI. 16/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 16/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 15/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 8/13 [i] 00:00 Californication IV.: Domove, sladký domove 3/12 [i] 00:35 Californication IV.: Opičárna 4/12 [i] 01:10 Dr. House VI. 15/22 [i] 02:10 Dr. House VI. 16/22 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 16/24 [i] 03:40 Californication IV.: Domove, sladký domove 3/12 [i] 04:10 Californication IV.: Opičárna 4/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Povolení vrtat 2 [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 06:50 Jak to funguje: Plazmová řezačka/Ventilátor notebooku/Řetězový kladkostroj/Rotační nástroj [i] 07:15 Motory Detroitu: Auto na dálkové ovládání [i] 08:10 Bořiči mýtů 172 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 57 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 58 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Těžba dřeva v bahně [i] 11:50 Špinavé práce: Chovatel exotických zvířat [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Kouř nad vodou [i] 13:40 Bořiči mýtů 171 [i] 14:35 Americký chopper: Snižování počtů [i] 15:30 Jízda: Letní škola [i] 16:25 Impozantní lodě: USCGC Bertholf [i] 17:20 Bezpečná hranice 13 [i] 17:50 Bezpečná hranice 14 [i] 18:15 Říční příšery: Zabiják z Konga [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 10 [i] 20:05 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem: Žralok tygří [i] 21:00 Lovci odpadu 4 [i] 21:55 Dvojí přežití 7 [i] 22:50 Téměř jsem to nepřežil: Aljašská lavina [i] 23:45 Vězněm v cizině: Denis a Donald [i] 00:40 Bezpečná hranice 13 [i] 01:10 Bezpečná hranice 14 [i] 01:40 Lovci odpadu 4 [i] 02:40 Dvojí přežití 7 [i] 03:40 Jak se to dělá: Deštníky/Přívěsné lodní motory/Stříbrné příbory/Svinovací měřicí pásmo [i] 04:05 Téměř jsem to nepřežil: Aljašská lavina [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:35 Rozhodni obraze krásný [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 16/26 [i] 06:45 Finley požární autíčko 33/39 [i] 07:05 Dětská hlídka: Jess hledá svého pána 3/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy [i] 11:00 Náměstíčko: Vánoční dárky 8/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zlatník Ondra [i] 14:15 Zdivočelá země 2/20 [i] 15:10 Zdivočelá země 3/20 [i] 16:05 Hercule Poirot [i] 17:00 Tajemství Ocelového města [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:53 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 20:00 Muž, který vycházel z hrobu [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 Klub osamělých srdcí [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Komisař Moulin [i] 01:00 Podfukáři 8/12 [i] 01:55 Trumfy Miroslava Donutila [i] 02:50 Bydlení je hra [i] 03:15 Zahrada pod lupou [i] 03:40 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:05 Černobílé návraty [i] 04:20 Banánové rybičky [i] 04:45 Lenka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 V žáru moci [i] 06:00 Cesty víry: Okno do věčnosti [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Na šikmé ploše 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Hledání ztraceného času: Cesta kolem republiky 2 [i] 09:20 Babylon [i] 09:45 Ingres [i] 10:40 Kultura.cz [i] 11:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:20 Nedej se [i] 11:35 Chcete mě? [i] 11:50 Máte mě! [i] 12:05 Království divočiny: Ze života orangutanů 2/5 [i] 12:35 BRAVO! Petr Wagner [i] 13:10 Knižní svět [i] 13:40 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 8/8 [i] 14:05 Kamera na cestách: Egypt, putování podél Nilu [i] 15:00 Křesťanský magazín [i] 15:25 Uchem jehly [i] 15:50 Cesty víry: Dominik kardinál Duka [i] 16:20 Terra musica [i] 17:15 Životy dětí [i] 17:40 Kde peníze pomáhají [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Modrý lotos - 1. část 8/39 [i] 18:10 Bert a Ernie 8/26 [i] 18:15 Včelka Mája: Velké divadlo 73/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy [i] 19:20 Nebezpečná setkání: Osminohá monstra [i] 19:25 Červený trpaslík: Lepší než život 8/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Protektorátní ráj 26/44 [i] 20:30 Pokusy v ovzduší [i] 21:25 Na plovárně s Ondřejem Smeykalem [i] 21:50 Strašák [i] 23:40 Pravá krev: V chladné zemi 6/12 [i] 00:30 Flight of the Conchords I: Bowie 6/12 [i] 00:55 Monty Python - málem pravda 6/6 [i] 01:45 Staré pověsti české [i] 03:05 Paco de Lucía 03:55 Blues Alive [i] 04:20 Dobré zprávy Evy Studené z Velehradu [i] 04:35 Pod pokličkou [i] 04:55 Blues samotářky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:55 Veterinář z Bondi Beach II 7 [i] 06:20 Roary: Závodní auto 40 [i] 06:30 Baby Looney Tunes 40 [i] 06:55 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 1 [i] 07:10 Batman vítězí III 11 [i] 07:35 Spongebob v kalhotách 100, 101 [i] 08:25 Babicovy dobroty: Vepřové hody [i] 09:10 Přežil jsem [i] 10:10 Lišáci, Myšáci a Šibeničák [i] 11:45 Druhý dech: Seno a stáj 2 [i] 13:10 Tři do tanga [i] 15:00 Maska [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Babicovy dobroty: Kuře a kuřecí maso [i] 18:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hlas ČeskoSlovenska: Výběr naslepo [i] 21:55 Střepiny [i] 22:35 Sedm: * [i] 01:00 Novashopping 01:20 Gorila: * [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:35 Láska, s. r. o. 3, 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Útěk z vězení 1/2 8 [i] 07:45 Mickeyho klubík III: Goofyho goofbot 28 [i] 08:15 Tajemství 2. světové války: Zničení Hitlerových zásob ropy 24 [i] 09:25 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy v Kitzbühelu I: Dvojchyba 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 M*A*S*H 72 [i] 12:20 Receptář prima nápadů [i] 13:35 Zemřít mladý [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XII: Chybná teorie [i] 18:00 Ženy na cestách: Egypt [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zázraky života II: Navždy spolu 2 [i] 21:15 Pokání [i] 23:45 Úmyslný čin [i] 01:35 Myšlenky zločince II 17 [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Tajemství 2. světové války: Zničení Hitlerových zásob ropy 24 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Slávici na ulici [i] 05:45 Je to možné?! [i] 06:35 Keď budeš moja 13/238 [i] 07:45 Pomsta ženy [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Sabrina - mladá čarodejnica VI. 15-16/22 [i] 11:25 Jesse II. 9/20 [i] 11:50 O.C. California II. 2/24 [i] 12:50 Prípady Alice Neversovej I. 5/8 [i] 14:35 Milencova pomsta [i] 16:15 Vtáky v tŕní I. 4/10 [i] 17:15 Keď budeš moja 14/238 [i] 18:10 Vysnívané dieťa [i] 20:00 Viem, že si vrah [i] 21:50 Skutočný príbeh: Sybil [i] 23:30 Znovu po smrti [i] 01:25 Vraždy podľa abecedy [i] 03:00 Jesse II. 9/20 [i] 03:20 Je to možné?! [i] 04:10 Nočné lampy [i] 04:50 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 2 Bobule [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Phoebe v říši divů [i] 13:50 Putování tučňáků [i] 15:30 Globální dopad [i] 17:10 Zběsilá jízda [i] 18:45 Nevěřte mužům [i] 20:35 Zachraňte Emily [i] 22:20 Pravidla boje [i] 00:10 Experiment: Zombie [i] 01:30 Tajemná vražda [i] 03:05 Alex a Emma [i] 04:35 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Motorky [i] 08:30 Sáně [i] 09:00 Severská kombinace [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:30 Severská kombinace [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Tenis [i] 17:00 Motorky [i] 17:30 Motorky [i] 18:15 Motorky [i] 19:00 Box [i] 20:30 Skoky na lyžích [i] 21:45 Motorky [i] 22:30 Motorky [i] 23:30 Motorky [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Detektiv Nash Bridges 1: Genesis 1 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges 1: Invaze 2 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges 1: Sukničkáři 3 [i] 09:00 Diagnóza vražda 6: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 10:00 Diagnóza vražda 6: Špatné číslo 4 [i] 11:00 Diagnóza vražda 6: Krev mluví 5 [i] 12:00 Diagnóza vražda 6: Unesený 6 [i] 13:00 Diagnóza vražda 6: To je psaní, vraždila 7 [i] 14:00 Milionový lékař 1: Kdo chce s vlky výti 6 [i] 15:00 Skryté zločiny [i] 17:00 2012: Doba ledová [i] 19:00 Městečko Haven 2: Krev je víc než voda 7 [i] 20:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Gwyneth Paltrow 7 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 1: Modrý Templář 22 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: Prozrazení 22 [i] 23:00 Dobrá manželka 2: Závěrečné řeči 23 [i] 00:00 Dobrá manželka 3: Zvláštní program [i] 00:30 Milionový lékař 1: Kdo chce s vlky výti 6 [i] 01:30 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: 13. díl 13 [i] 02:30 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: 14. díl 14 [i] 03:30 Havaj 5-0 1: Nevím, že jsem zabil 7 [i] 04:30 Havaj 5-0 1: Věrnost až za hrob 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Unášen divokou vodou 2 [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 2 [i] 07:20 Nechte své dítě zazářit 4 [i] 08:20 Podzemí měst 9 [i] 09:15 Jamieho rodinné Vánoce 2 [i] 09:50 Jaro na chalupě: speciál [i] 10:50 Jak žijí Jonesovi 9 [i] 11:25 Jak žijí Jonesovi 10 [i] 12:00 Nejpřísnější rodiče na světě 24 [i] 12:55 Utajený šéf -Austrálie 01 [i] 13:55 Jídlo je detektivka II. 2 [i] 14:25 Jídlo je detektivka II. 3 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani III. 8 [i] 16:00 Velké přírodní události 4 [i] 17:10 Planeta Země po vymření lidstva 15 [i] 18:05 Hodování se smrtí 4 [i] 19:00 Deratizátor II. 7 [i] 19:30 Deratizátor II. 8 [i] 20:05 Sběrači 5 [i] 21:05 On The Spot: Reportéři v akci: Francouzská cizinecká legie [i] 22:10 Oživlé dějiny 8 [i] 23:10 Jurské bojiště 12 [i] 00:10 Podzemí měst 9 [i] 01:05 Vesmír IV. 22 [i] 02:00 Děti ulice v Mumbai [i] 02:55 Zvířecí rekordmani III. 8 [i] 03:55 Nejpřísnější rodiče světa III. 4 [i] 04:55 Velké přírodní události 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Kšeft za všechny prachy [i] 07:40 Absolventka [i] 09:10 Hlavní třída [i] 10:45 Nemysli na to [i] 12:30 Staří a neklidní [i] 14:05 Informátor!