Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Krok za krokom I. 9/22 [i] 09:55 Komisár Rex II. 4/15 [i] 10:50 Údolie tornád [i] 12:30 Nezvestní I. 7/18 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Las Vegas: Kasíno I. 21/23 [i] 14:15 Monk VIII. 12/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom III. 6/18 [i] 15:35 Krok za krokom I. 10/22 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IV. 3/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 AKČNÝ PIATOK: Pomstiteľ [i] 22:20 AKČNÝ PIATOK: Maximálne riziko [i] 00:15 Max Havoc: Ohnivý kruh [i] 01:50 Za nepriateľskou líniou [i] 03:10 Monk VIII. 12/16 [i] 03:50 Komisár Rex II. 4/15 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dámsky klub "N" [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:40 Góly - body - sekundy [i] 07:55 Štýlovo [i] 08:20 Duel [i] 08:55 5 proti 5 [i] 09:40 Maigret: Vražda v kupé prvej triedy [i] 11:10 Sila lásky IV. 14/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:20 Divoký anjel 115 [i] 15:10 Dve tváre Anny 35/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky V. 104 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Nora Robertsová: Prekliata zátoka [i] 23:55 Maigret: Vražda v kupé prvej triedy [i] 01:30 Dve tváre Anny 35/60 [i] 02:15 Nora Robertsová: Prekliata zátoka [i] 03:45 Sila lásky IV. 14/203 [i] 04:30 Sila lásky V. 104 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 6 miliárd názorov [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Rómsky magazín [i] 10:50 Fokus právo [i] 11:30 Zvieratá záchrancovia: O gorile, ktorá zachránila chlapca 3/6 [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Ander a jeho hostia [i] 13:20 INTEGRUJ ! [i] 13:50 Medicína: Medicína - Ochorenia dýchacích ciest [i] 14:45 Orol krikľavý [i] 15:20 Európska liga - zostrihy [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 17:25 Regionálny denník [i] 17:55 Európska liga basketbalistiek - Dobrí anjeli Košice [i] 19:50 Správy - Hírek [i] 19:58 Počasie [i] 20:00 Štvoro Álp [i] 21:00 Família: Cesty [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 České milovanie: O láske bez rasových predsudkov [i] 22:25 Kino na Dvojke: Muž, ktorý zastrelil Libertyho Valancea [i] 00:25 Jazzové pódium-Barbara Dennerlein [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV "N" [i] 02:10 ArtSpektrum [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 19 [i] 05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Moja žena ma chce zabiť [i] 08:25 Súdna sieň: Syn sa fláka [i] 09:30 Panelák IX.: Ruskí pytliaci 32 [i] 10:30 Náš nový dom IV. 13/13 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti V. 20 [i] 14:00 Klamári II. 11 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 20 [i] 16:00 Profesionáli: Kanárik a špargľa 16 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Potrebujem viac! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Déja vu [i] 23:00 Crank 2 - Zastaň a zomrieš [i] 01:10 Hmla [i] 03:10 Numb3rs III. 4 [i] 03:50 Nezvestní IV. 12 [i] 04:35 District 76 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 1/65 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 39 [i] 08:10 Matlock II. 9 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda II. 9 [i] 10:15 Smer juh 38,39 [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 1/23 [i] 13:05 Panelák IX.: Ruskí pytliaci 32 [i] 14:10 Newyorskí právnici II. 13 [i] 15:10 Simpsonovci XV. 19,20 [i] 16:15 Ninja Factor II. 43 [i] 16:50 Náš nový dom IV. 13/13 [i] 17:50 Prison Break: Útek z väzenia II. 13 [i] 18:50 Lovci väzňov 7 [i] 19:45 Riskni milión! [i] 20:15 Amerika má talent [i] 22:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov 7/7 [i] 23:15 Farmár hľadá ženu [i] 00:30 Viem, že moje dieťa je hviezda! 7 [i] 01:20 Krásavica [i] 03:05 Bostonské zločiny II. 20 [i] 03:45 Nežní zabijaci I. 10 [i] 04:35 Newyorskí právnici II. 12,13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin III. 8/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Poslední nedotknutelný 13/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 20/23 [i] 09:00 Advokáti VI. 13/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 9/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 9/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 20/23 [i] 13:00 Merlin III. 9/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Jen jedna z těch věcí 14/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 14/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 21/23 [i] 17:00 CSI: New York VII. 8/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 10/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 10/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 9/22 [i] 21:00 Charlieho andílci [i] 22:55 Californication IV.: Domove, sladký domove 3/12 [i] 23:30 Californication IV.: Opičárna 4/12 [i] 00:05 Strážce pořádku II. 2/13 [i] 01:00 Charlieho andílci [i] 02:50 Californication IV.: Domove, sladký domove 3/12 [i] 03:20 Californication IV.: Opičárna 4/12 [i] 03:50 Strážce pořádku II. 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: False Pass [i] 08:10 Bořiči mýtů: Finále s výbuchem [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stavba horské dráhy [i] 10:00 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 63 [i] 10:55 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 11:50 Opravna vraků: Příliš horké pro učitele [i] 12:45 Pátá rychlost 9 [i] 13:15 Pátá rychlost 10 [i] 13:40 Americký chopper: Velké zbraně [i] 14:35 Špinavé práce: Kopáč jeskyní [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Až naprší a uschne [i] 16:25 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stavba horské dráhy [i] 18:15 Nutné k přežití: Africká savana [i] 19:10 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 19:40 Jak to dělají?: Koberec/lego [i] 20:05 Bořiči mýtů 169 [i] 21:00 Pronásledovaní mafií 5 [i] 21:30 Pronásledovaní mafií 6 [i] 21:55 Detaily atentátu na Kennedyho [i] 23:45 Bořiči mýtů: Ptáci v náklaďáku [i] 00:40 Strašení: Prokletí [i] 01:40 Pronásledovaní mafií 5 [i] 02:10 Pronásledovaní mafií 6 [i] 02:40 Detaily atentátu na Kennedyho [i] 04:35 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Dobrá partie 11/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 41/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Perla 12/32 [i] 10:15 Dobrodružství kriminalistiky: Tým 8/26 [i] 11:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:05 Malá farma: Čaj s medem [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:53 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: Černobyl 22/26 [i] 20:55 13. komnata Radka Jaroše [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Nezapomenutelné scénky [i] 23:10 Losování Euromiliony 23:15 Taggart [i] 00:05 Město žen II: Něco je ve vzduchu 2. část 22/22 [i] 00:25 Co nám dělá dokonalá těla? 22/39 [i] 00:50 Přítelkyně: Odvaha ke změně 1/12 [i] 01:40 AZ-kvíz Speciál [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Teskné oči královny ledu [i] 06:00 Do práce [i] 06:25 Zoománie [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Přidej se [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura 7/45 [i] 10:00 Charisma v politice - řeč těla [i] 10:50 Na plovárně s Miguelem Ángelem [i] 11:10 Barvy života [i] 12:05 Portréty vyhubených ptáků aneb [i] 12:35 Oceány: Jižní oceán 2/8 [i] 13:25 Chcete mě? [i] 13:40 Máte mě! [i] 13:55 Postřehy Karla Kyncla [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Na houby: Z jara [i] 15:00 Papua Barat 2/6 [i] 15:25 Ze života orangutanů 2/5 [i] 15:55 Aby dluhy nebolely: Na šikmé ploše [i] 16:00 Skoro jasno [i] 16:15 Zánět žil [i] 16:25 PORT [i] 16:50 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 61 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 14/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Život v cele smrti 32/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Domov aneb Kam směřuje naše cesta 2/2 [i] 21:00 Já, Don Giovanni [i] 23:05 Paco de Lucía [i] 23:55 Je to soda: speciál 2007 [i] 00:55 Medúza [i] 01:30 Musicblok [i] 01:55 Host v rodině [i] 02:20 Normální je pomáhat [i] 02:50 Co by kdyby: Štefánik přistál [i] 03:05 Evropa dnes [i] 03:35 Knižní svět [i] 04:00 Q [i] 04:25 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2139 [i] 09:55 Její alibi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tequila a Bonetti v Římě 7 [i] 13:35 Powder Park II 2 [i] 14:35 Odložené případy IV: Červení a modří [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba: Slabý článek 22 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Ať jedí koláče 10 [i] 18:30 Ulice 2140 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Křižovatka smrti 2 [i] 21:50 Ostrov [i] 00:35 Pod nadvládou zla: * [i] 02:40 Novashopping 03:00 Odložené případy II: Lidi prší [i] 04:10 Kriminálka New York IV 21 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer II: Není dobrých skutků 12 [i] 08:05 M*A*S*H 71 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda V: Prachsprostě mrtvý 12 [i] 10:50 Policejní divize III: Matičko, kdo jsi? 2 [i] 11:50 Knight Rider II: Bratrova pomsta 3 [i] 12:50 Closer II: Přehnaná horlivost 13 [i] 13:50 Alf II: Boj o diváka 5 [i] 14:25 Siska I: Déšť ve Wimbledonu 6 [i] 15:40 Big Ben II: Řád pro vraha 9 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 To je vražda, napsala: Keltská hádanka [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Con Air [i] 01:35 Záhada Blair Witch 2 [i] 03:20 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Keď budeš moja 11/238 [i] 06:10 Cigánske srdce 151/218 [i] 07:30 Dr. Oz I. 67/174 [i] 08:30 Osobný strážca 39/64 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Správna Susan IV. 21/22 [i] 10:35 V objatí hodvábu 163-164/200 [i] 12:10 Sultán 40 [i] 13:05 Druhý dych 32/80 [i] 13:55 Sudkyňa Hatchettová III. 88/130 [i] 14:35 Rebeli I. 132/215 [i] 15:25 Joan z Arkádie I. 5/23 [i] 16:15 Cigánske srdce 152/218 [i] 17:05 Keď budeš moja 12/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 19/22 [i] 18:50 Dharma a Greg I. 20/23 [i] 19:15 Frasier IV. 9/24 [i] 19:45 Smotánka [i] 20:00 VILOmeniny [i] 22:55 YOU CAN DANCE [i] 01:15 Vejár lady Windermerovej [i] 02:40 Na streche [i] 03:25 Joan z Arkádie I. 5/23 [i] 04:10 Ulica III. 165/259 [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Cvokař [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Moje tlustá řecká svatba [i] 13:50 Můj život idiota [i] 15:35 Skleněná past [i] 17:15 Chasing Holden [i] 19:05 2 Bobule [i] 20:50 Loupež za bílého dne [i] 22:35 Krvavý sníh [i] 00:00 Demonlover [i] 02:05 Mezi nepřáteli [i] 03:50 Zapomenutá minulost [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:35 Sáně [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Běžecké lyžování [i] 10:45 Běžecké lyžování [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:15 Tenis [i] 19:55 Business Class 20:00 Timbersports [i] 20:30 Timbersports [i] 21:00 Box [i] 23:00 Strongest Man [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Diagnóza vražda 6: Krev mluví 5 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Na dosah 6 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Životní kruh 23 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Dopad 4 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Zkouška víry 24 [i] 12:20 Námořní hlídka 5: Ráno poté 11 [i] 13:20 Diagnóza vražda 6: To je psaní, vraždila 7 [i] 14:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk je na falešné stopě 10 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 5: Válečný pokřik 25 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 18:20 PREMIÉRA Námořní hlídka 5: Zachránit Ryana 12 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 3: Pan Monk versus kobra 11 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Věrnost až za hrob 8 [i] 21:20 PREMIÉRA Městečko Haven 2: Krev je víc než voda 7 [i] 22:20 PREMIÉRA Médium 7: Mateřština 7 [i] 23:20 Milionový lékař 1: Kdo chce s vlky výti 6 [i] 00:20 Spravedlnost v krvi 1: Nešťastný dům 21 [i] 01:20 Havaj 5-0 1: Věrnost až za hrob 8 [i] 02:20 Detektiv Nash Bridges 1: Dopad 4 [i] 03:20 McLeodovy dcery 8: Na dosah 6 [i] 04:15 Být Erikou 3: Musíš jít dál 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Toronto [i] 07:10 Top 10 - architekti 09 [i] 07:40 Top 10 - architekti 10 [i] 08:15 Buď já nebo pes 68 [i] 09:10 Hughova kampaň za ryby 5 [i] 10:15 Mistři švindlu 55 [i] 10:50 Vášnivý jedlík III. 8 [i] 11:20 Bojovníci se špínou II. 3 [i] 11:50 Zvířata, která stvořila dějiny 4 [i] 12:25 Vesmír III. 6 [i] 13:20 Zmizelé světy 10 [i] 14:15 Dokonalí predátoři [i] 15:15 Megakatastrofy 15 [i] 16:10 Odkrytý Egypt 7 [i] 17:10 Nejpřísnější rodiče na světě: Můj život se změnil 15