Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Krok za krokom I. 8/22 [i] 09:55 Komisár Rex II. 3/15 [i] 10:50 Smrtiaca lavína [i] 12:30 Nezvestní I. 6/18 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Las Vegas: Kasíno I. 20/23 [i] 14:15 Monk VIII. 11/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom III. 5/18 [i] 15:35 Krok za krokom I. 9/22 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IV. 2/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 21:15 Mesto tieňov 2 [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Hady útočia [i] 00:40 NCIS IV. 2/24 [i] 01:20 Mesto tieňov 2 [i] 02:20 Las Vegas: Kasíno I. 20/23 [i] 03:00 Monk VIII. 11/16 [i] 03:40 Komisár Rex II. 3/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dámsky klub "N" [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:45 Reportéri [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Maigret: Maigret a mŕtvy tulák [i] 11:05 Sila lásky IV. 13/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Kto hovorí pravdu? [i] 14:25 Divoký anjel 114 [i] 15:15 Dve tváre Anny 34/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:30 Sila lásky V. 103 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 5 proti 5 špeciál [i] 21:00 TOP STAR Extra: Stella Zázvorková [i] 21:50 Dr.House VI.: Voľba 20/22 [i] 22:35 Nočné správy [i] 22:45 Počasie [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Trestný prápor 7/11 [i] 23:45 Maigret: Maigret a mŕtvy tulák [i] 01:15 Dve tváre Anny 34/60 [i] 02:00 Trestný prápor 7/11 [i] 02:50 Svet v obrazoch [i] 03:20 Sila lásky IV. 13/203 [i] 04:10 Sila lásky V. 103 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Profesionál [i] 07:15 Komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Zlatá brána [i] 09:20 6 miliárd názorov [i] 09:25 Dámsky klub "N" [i] 10:45 Maďarský magazín [i] 11:10 Správy - Hírek [i] 11:20 Fokus - peniaze [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Ander a jeho hostia [i] 13:15 Poklady Slovenska: Netopiere [i] 13:40 Občan za dverami [i] 14:05 Polícia [i] 14:25 Profesionál [i] 14:35 Orientácie [i] 15:05 Môj príbeh: Manžel mi bol neverný [i] 15:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 17:00 INTEGRUJ ! [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:53 Práca pre teba - žrebovanie [i] 17:55 Zvieratá záchrancovia: O gorile, ktorá zachránila chlapca 3/6 [i] 18:20 Energetika [i] 18:30 Večerníček: Buvirozprávky 1/14 [i] 18:45 Futbal - Európska liga [i] 21:00 Spektrum vedy [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Večer na tému: Večer na tému - Okrúhly stôl [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 11 [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Schizofrénia [i] 08:30 Súdna sieň: Zhnusím sa ti! [i] 09:30 Panelák IX.: Milan stráca nervy 31 [i] 10:30 Náš nový dom IV. 12 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti V. 19 [i] 14:00 Klamári II. 10 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 19 [i] 16:00 Profesionáli: Kalamita 15 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Jedno s kým [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Ruskí pytliaci 32 [i] 21:15 Kosti V. 20 [i] 22:15 Nevinní: Trosky 30 [i] 23:15 Lovci väzňov 7 [i] 00:15 Špeciálne komando II. 14,15 [i] 02:05 Numb3rs III. 3 [i] 02:45 Nezvestní IV. 11 [i] 03:30 District 75 [i] 04:10 Nevinní: Trosky 30 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 148/148 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 38 [i] 08:10 Matlock II. 8 [i] 09:00 Diagnóza: Vražda II. 8 [i] 10:15 Smer juh 36,37 [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 23/23 [i] 13:05 Panelák IX.: Milan stráca nervy 31 [i] 14:10 Newyorskí právnici II. 12 [i] 15:10 Simpsonovci XV. 17,18 [i] 16:15 Ninja Factor II. 42 [i] 16:50 Náš nový dom IV. 12 [i] 17:50 Prison Break: Útek z väzenia II. 12 [i] 18:50 Simpsonovci XV. 19,20 [i] 19:45 Riskni milión! [i] 20:15 JAMES BOND NA PLUSKE: Žiť a nechať zomrieť [i] 22:55 Bez zlého úmyslu [i] 00:40 Nie som blázon [i] 02:25 Bostonské zločiny II. 19 [i] 03:10 Nežní zabijaci I. 9 [i] 03:55 Newyorskí právnici II. 10,11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin III. 7/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Takové klouzavé 12/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 19/23 [i] 09:00 Advokáti VI. 12/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 8/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 8/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 19/23 [i] 13:00 Merlin III. 8/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Poslední nedotknutelný 13/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 13/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 20/23 [i] 17:00 CSI: New York VII. 7/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 9/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 9/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 8/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 17/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16/24 [i] 23:00 Charlieho andílci 1/13 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev II.: První výlet 4/12 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 17/24 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16/24 [i] 02:55 Charlieho andílci 1/13 [i] 03:40 True Blood - Pravá krev II.: První výlet 4/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Arktická výprava [i] 08:10 Bořiči mýtů: Únik z rakve [i] 09:05 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 10:00 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 62 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 11:50 Opravna vraků: Jedna velká rodina [i] 12:45 Jízda: Rychle vpřed, rychle vzad [i] 13:40 Americký chopper: Mikeyho vernisáž [i] 14:35 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: False Pass [i] 16:25 Bořiči mýtů: Finále s výbuchem [i] 17:20 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 18:15 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 19:10 Jak se to dělá: Zmrzlinové poháry/Karavany/Krém na boty/Kleště [i] 19:40 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 49 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 50 [i] 21:00 Lovci odpadu 5 [i] 21:55 Dřevorubci v močálech 12 [i] 22:50 Strašení: Temná stránka [i] 23:45 Bořiči mýtů: Hlas jako hasicí přístroj [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 49 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 50 [i] 01:40 Lovci odpadu 5 [i] 02:40 Dřevorubci v močálech 12 [i] 03:40 Strašení: Temná stránka [i] 04:35 Jak se to dělá: Zmrzlinové poháry/Karavany/Krém na boty/Kleště [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 40/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Dobrá partie 11/32 [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:10 Úsměvy Miloně Čepelky [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Chůze po provaze 15/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:53 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Tým 8/26 [i] 20:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:40 Postřehy odjinud [i] 21:50 Profil zločinu: Synové člověka 8/18 [i] 22:40 Bratrstvo neohrožených 8/10 [i] 23:40 Slečna Marplová: Vraždit je snadné [i] 01:15 Auto Moto Styl [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Milý společník aneb Blues pro Luďka Hulana [i] 06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Folklorní magazín [i] 09:25 Zrezivělá krása [i] 09:55 Mýty a fakta historie: Legenda o křišťálové lebce [i] 10:45 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 7/8 [i] 11:15 Zpět k pramenům: Pitné řeky 6/13 [i] 11:35 Ekoprůkopníci: Jak zadržet vodu v krajině [i] 11:55 ...a tuhle znáte? [i] 12:25 Papua Barat 1/6 [i] 12:55 Atomoví filmaři [i] 13:45 Projekt Jennie [i] 15:00 Ingres [i] 15:55 Metuzalém [i] 16:10 Kde peníze pomáhají [i] 16:15 Medicína pro 21. století [i] 16:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 13/39 [i] 19:20 Film o filmu Modrý tygr [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Gríbl 31/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Egypt, putování podél Nilu [i] 21:00 Harold a Maude [i] 22:55 Třistatřicettři [i] 23:50 Ta naše povaha česká [i] 00:15 Ingres [i] 01:10 O češtině [i] 01:25 Uchem jehly [i] 01:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:15 Game Page [i] 02:45 Babylon [i] 03:10 Postřehy Karla Kyncla [i] 03:15 Blues Alive [i] 03:40 Léta s vůní dřeva [i] 04:00 Australská setkání [i] 04:25 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2138 [i] 09:50 Addamsova rodina [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tequila a Bonetti v Římě 6 [i] 13:35 Powder Park II 1 [i] 14:35 Odložené případy IV: Navěky modrá [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba: Jeden nebo druhý 21 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Poslední možnost 9 [i] 18:30 Ulice 2139 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatá žíla [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XI: Studenokrevně 6 [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Romeo musí zemřít: * [i] 01:05 24 hodin VI 11 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Odložené případy II: Přespání [i] 03:15 24 hodin VI 11 [i] 04:00 Kriminálka New York IV 19, 20 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer II: Hraniční čára 11 [i] 08:05 M*A*S*H 70 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda V: Je strašné zabít mima 11 [i] 10:50 Policejní divize III: Dokud nás smrt nerozdělí 1 [i] 11:50 Knight Rider II: Goliáš 2/2 2 [i] 12:50 Closer II: Není dobrých skutků 12 [i] 13:50 Alf II: Nechoď do kláštera 4 [i] 14:25 Siska I: Ženich na dožití 5 [i] 15:40 Big Ben II: Smrt z vesmíru 8 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Hostina za hubičku [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 TOP STAR: Václav Neckář [i] 21:15 Jste to, co jíte [i] 22:20 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Černá vdova 2 [i] 23:20 Nikdo není dokonalý [i] 00:40 Chlapec v pruhovaném pyžamu [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 112 [i] 05:30 Keď budeš moja 10/238 [i] 06:20 Cigánske srdce 150/218 [i] 07:30 Dr. Oz I. 66/174 [i] 08:15 Osobný strážca 38/64 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Správna Susan IV. 20/22 [i] 10:35 V objatí hodvábu 161-162/200 [i] 12:00 Sultán 39 [i] 13:00 Druhý dych 31/80 [i] 13:50 Sudkyňa Hatchettová III. 87/130 [i] 14:25 Rebeli I. 131/215 [i] 15:15 Joan z Arkádie I. 4/23 [i] 16:10 Cigánske srdce 151/218 [i] 17:15 Keď budeš moja 11/238 [i] 18:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 18/22 [i] 19:00 Dharma a Greg I. 19/23 [i] 19:30 Frasier IV. 7-8/24 [i] 20:00 Sultán 40 [i] 21:00 Druhý dych 32/80 [i] 22:15 V objatí hodvábu 163-164/200 [i] 00:10 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 2/10 [i] 01:10 Adela show [i] 01:45 Frasier IV. 7-8/24 [i] 02:30 Dr. Oz I. 66/174 [i] 03:10 Joan z Arkádie I. 4/23 [i] 03:55 Ulica III. 164/259 [i] 04:40 V tieni [i] 04:55 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Stormbreaker [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Míša - vodní příšerka [i] 13:45 Hladina adrenalinu [i] 15:30 Nicota [i] 17:05 Moje tlustá řecká svatba [i] 18:55 Můj život idiota [i] 20:35 Zapomenutá minulost [i] 22:15 Mezi nepřáteli [i] 00:10 Parasomnie [i] 02:00 Sluneční andělé [i] 03:30 Cesta do fantazie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Tenis [i] 10:55 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Tenis [i] 20:00 Bojové sporty [i] 21:00 Bojové sporty [i] 22:55 Business Class [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Diagnóza vražda 6: Špatné číslo 4 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Stůj při mně 5 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Duch zimy 22 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Sukničkáři 3 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 9: 8. díl 8 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Životní kruh 23 [i] 12:20 Námořní hlídka 5: Kořist 10 [i] 13:20 Diagnóza vražda 6: Unesený 6 [i] 14:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk začal brát léky 9 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 5: Zkouška víry 24 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i] 18:20 PREMIÉRA Námořní hlídka 5: Ráno poté 11 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 3: Pan Monk je na falešné stopě 10 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Nevím, že jsem zabil 7 [i] 21:20 PREMIÉRA FILM Přísaha [i] 23:20 Živý terč [i] 01:20 Havaj 5-0 1: Nevím, že jsem zabil 7